New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
persze, ha a raiders ma komoly seahawks tizedelést végez 😀

közben 2 hete megjavult a Billz gépezet is
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
nfc east mai nap kedvező😀)vittore
Dallas bukta, Skins valószínű bukta. Kell ennél szebb bye week?
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nfc east mai nap kedvező😀)
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
frisco, denver. nem is értem mi alapján választották ki őket tavaly.vittore
Tavaly kint voltam a PATS-TAMPA meccsen, az sem volt valami érdekfeszítő, de hatalmas élmény volt így is. Láttátok a lelátón a magyar zászlókat? Kíváncsi lennék mennyien voltak kint.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
frisco, denver. nem is értem mi alapján választották ki őket tavaly.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na annak lett igaza aki bármilyen más meccset választott a londoni meccs helyett mer ez siralmas 😂
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Nekem valszeg Dolphins, utána meg Seahawks
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én elkezdem a Lions-Redskins-t aztán annak függvényében, h melyik meccs lesz izgalmas azt nézem majd. (Jets-GB sanszos)

Este meg párhuzamosan nézem majd a Vikings-Pats-et az Oakland-Seattle-vel. Fel kell térképezni a jövő heti ellenfelet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dolphins - Bengals számomra egyértelmű h a másik kedvenc csapatomat nézem 😊
utána nekem is tv mert lusta vagyok meg kiváncsi vagyok a pats-re (nem mintha nem láttam volna már tv-ben őket idén...)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
mit néztek 6-tól?vittore
a wembley-s meccset utána meg a viking pats meccset. Elég nekem tökölni Giants meccsen a streammel szal most nem válogatok.Buchek8
ja-ja most én sem válogatok jók lesznek a tv-s meccsek!!! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mit néztek 6-tól?vittore
a wembley-s meccset utána meg a viking pats meccset. Elég nekem tökölni Giants meccsen a streammel szal most nem válogatok.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
mit néztek 6-tól?

én a jets packersre szavazok, utána meg végre megnézem a raiderst idén először

a tv-s meccs tökre nem érdekel (minnes 4.szer, patriots 27.szer ebben az évben)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefércsebi
Gratula!!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefércsebi
Grat :cool:
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefércsebi
Gratulálok!
Én is épp az államvizsgákkal szenvedek. Tököm tele is van a sulival rendesen.Szsziszka
Aztán majd elő lesz írva, hogy csak diplomás fórumozhat ebben a topikban. 😊vadibandi
Balint ezert nem is ir mar ide...eg a kepe, mert o meg nem diplomas....(mondjuk az is zavaro lehet, hogy nem engedi be a forum, de ez biztos csak kifogas 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefércsebi
Grat 😉
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefércsebi
Gratulálok!
Én is épp az államvizsgákkal szenvedek. Tököm tele is van a sulival rendesen.Szsziszka
Aztán majd elő lesz írva, hogy csak diplomás fórumozhat ebben a topikban. 😊




több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefércsebi
Grat! 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefércsebi
Gratulálok!
Én is épp az államvizsgákkal szenvedek. Tököm tele is van a sulival rendesen.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefércsebi
Gratula! :cool:Forti
Grat! nekem is aktuális lenne már 😂
közben eszembe jutott hogy ugyebár Sintim 3-4-es olb volt, lehet ezzel a kiwi sérüléssel több szerepet kap a pass rush-ban... de ez csak egy felvetés, majd meglátjuk!
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefércsebi
Gratula! :cool:
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
kicsit off
sikerült az államvizsgám így már én is diplomás embernek vallhatom magam

remélem a bye weeken ennyi belefér

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Most visszavonom hogy felesleges igazolás volt JPP de úgy érzem a vezetők valamennyire tisztában

lehettek Kiwi állapotával a szezon előtt Mármint hogy nem teljesen egészséges és akár egy ilyen
hosszabb sérülés veszélye is fennállhat...

ezt az új returnert nem ismerem de mindenképpen csak jobb lehet várom a bemutatkozást én is...

a Phillyvel kapcsolatban mit gondoltok arról hogy bár gyengültek , de ismét tarthatunk tőlük

mivel Vick személyében

olyan mobilis irányítójuk van aki kitudja iktatni (futásokkal)a pass rushra alapuló védekezésünk és a talán kicsit gyengébb LB sorunk nem tudja majd megfogni rendesen....yooker
Nem írnám le a Phillyt. Vickre külön kell készülni, nem mindennapi játékos. Csak verjük már el őket!
JPP behúzása nekem a Kiwi sérülés fényében sem lett sokkal jobb lépés. BPA húzás volt. Akkor is azt mondom, h az egyik legerősebb csapatrészbe hoztunk 1. köröst. Sérüléssel tuti nem számoltak. A depth is megvolt, ennyiből bármelyik posztra húzás magyarázható lenne azzal h azért hoztuk, h hátha vki megsérül.
Amúgy nincs bajom JPP-vel, sőt. Meg a játékosállomány is összeállt, úgyh szavam nincs Coughlinékra. (Azért egy jó mlb még mindig kéne, még jó h ilyen a dl.)Szsziszka
Érzésem szerint pedig az Osi hiszti játszott szerepet abban, hogy már az 1. körben DE-t húztunk mert ha elment volna akkor: tuck,kiwi( akit ugyebár nem tudhatták hogy megsérül)tollefson igen karcsú lett volna! gondolom a FA piacról hoztunk volna egy DE-t...
A kutyagyilkos Vick-re meg rá kell küldeni a Boley-t! 😀 hogy végre egyértelműen Kolb legyen a 1. QB

szerk: jah és 1000. 😂ironroy
azt én sem gondolom hogy szó szerint megjósolták volna Kiwi sérülését , de azt tényleg eltudom képzelni
hogy ( ez a "titokzatos" nyakprobléma nem újkeletű , hanem egy régebbi krónikus sérülése vált most olyan súlyossá hogy IR lett a vége...

ha valaki tud esetleg több infót a sérülésről arra kíváncsi lennék....
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Most visszavonom hogy felesleges igazolás volt JPP de úgy érzem a vezetők valamennyire tisztában

lehettek Kiwi állapotával a szezon előtt Mármint hogy nem teljesen egészséges és akár egy ilyen
hosszabb sérülés veszélye is fennállhat...

ezt az új returnert nem ismerem de mindenképpen csak jobb lehet várom a bemutatkozást én is...

a Phillyvel kapcsolatban mit gondoltok arról hogy bár gyengültek , de ismét tarthatunk tőlük

mivel Vick személyében

olyan mobilis irányítójuk van aki kitudja iktatni (futásokkal)a pass rushra alapuló védekezésünk és a talán kicsit gyengébb LB sorunk nem tudja majd megfogni rendesen....yooker
Nem írnám le a Phillyt. Vickre külön kell készülni, nem mindennapi játékos. Csak verjük már el őket!
JPP behúzása nekem a Kiwi sérülés fényében sem lett sokkal jobb lépés. BPA húzás volt. Akkor is azt mondom, h az egyik legerősebb csapatrészbe hoztunk 1. köröst. Sérüléssel tuti nem számoltak. A depth is megvolt, ennyiből bármelyik posztra húzás magyarázható lenne azzal h azért hoztuk, h hátha vki megsérül.
Amúgy nincs bajom JPP-vel, sőt. Meg a játékosállomány is összeállt, úgyh szavam nincs Coughlinékra. (Azért egy jó mlb még mindig kéne, még jó h ilyen a dl.)Szsziszka
Érzésem szerint pedig az Osi hiszti játszott szerepet abban, hogy már az 1. körben DE-t húztunk mert ha elment volna akkor: tuck,kiwi( akit ugyebár nem tudhatták hogy megsérül)tollefson igen karcsú lett volna! gondolom a FA piacról hoztunk volna egy DE-t...
A kutyagyilkos Vick-re meg rá kell küldeni a Boley-t! 😀 hogy végre egyértelműen Kolb legyen a 1. QB

szerk: jah és 1000. 😂
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Most visszavonom hogy felesleges igazolás volt JPP de úgy érzem a vezetők valamennyire tisztában

lehettek Kiwi állapotával a szezon előtt Mármint hogy nem teljesen egészséges és akár egy ilyen
hosszabb sérülés veszélye is fennállhat...

ezt az új returnert nem ismerem de mindenképpen csak jobb lehet várom a bemutatkozást én is...

a Phillyvel kapcsolatban mit gondoltok arról hogy bár gyengültek , de ismét tarthatunk tőlük

mivel Vick személyében

olyan mobilis irányítójuk van aki kitudja iktatni (futásokkal)a pass rushra alapuló védekezésünk és a talán kicsit gyengébb LB sorunk nem tudja majd megfogni rendesen....yooker
Nem írnám le a Phillyt. Vickre külön kell készülni, nem mindennapi játékos. Csak verjük már el őket!
JPP behúzása nekem a Kiwi sérülés fényében sem lett sokkal jobb lépés. BPA húzás volt. Akkor is azt mondom, h az egyik legerősebb csapatrészbe hoztunk 1. köröst. Sérüléssel tuti nem számoltak. A depth is megvolt, ennyiből bármelyik posztra húzás magyarázható lenne azzal h azért hoztuk, h hátha vki megsérül.
Amúgy nincs bajom JPP-vel, sőt. Meg a játékosállomány is összeállt, úgyh szavam nincs Coughlinékra. (Azért egy jó mlb még mindig kéne, még jó h ilyen a dl.)