A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már az van hogy ki mióta akkor: Az SB utáni évtől, mondom ez biztos faja csapat ha lecidáztatták a veretlent 😂 Meg nekünk a legszebb a mezünk 😀
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
én a híres Feeley féle seattle meccs óta drukkolok a Giantsnak. jó meccs volt, hosszabbítással, meg amire emlékszem, hogy Shockeyt hogy lezúzták az endzone-ban. Alexander nevű MVP futójuk sehol nincs azóta
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én meg 5 évvel később.... 😀balu10
detto 😀
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Újabb esélyünk:

The team announced Saturday that wide receiver/kick returner Darius Reynaud has been downgraded from questionable to out because of a hamstring injury.
Will Blackmon, who joined the Giants last week, likely will return kicks and punts against the Seahawks.G-men
Remélem Reynaudot sem WR-nek sem KR/PR-nek sem kell használnunk többet idén!!! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Újabb esélyünk:

The team announced Saturday that wide receiver/kick returner Darius Reynaud has been downgraded from questionable to out because of a hamstring injury.
Will Blackmon, who joined the Giants last week, likely will return kicks and punts against the Seahawks.G-men
ott van benne h már múlthéten csatlakozott Blackmon, írtuk is itt 😊
várom már a holnapi meccset, remélem kitömjük őket
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Újabb esélyünk:

The team announced Saturday that wide receiver/kick returner Darius Reynaud has been downgraded from questionable to out because of a hamstring injury.
Will Blackmon, who joined the Giants last week, likely will return kicks and punts against the Seahawks.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Én meg ezen szezonban lettem Giants drukker.vadibandi
Két évvel később születtem... 😂Asbee
Én meg 5 évvel később.... 😀balu10
szintén 2 :cool:
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1986 New York Giants - World Champions
kristof
Én meg ezen szezonban lettem Giants drukker.vadibandi
Két évvel később születtem... 😂Asbee
Én meg 5 évvel később.... 😀

több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 14 ponttal nyerünk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? D) 150+
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? D) 271+
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz? C) 2
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B) Osi
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C) Rolle
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B) Nicks
9. Hány sacket szerzünk? E) 5 vagy több
10.Hány sacket szedünk be? B) 2
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A) pozitív
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? 3 D)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1986 New York Giants - World Champions
kristof
Én meg ezen szezonban lettem Giants drukker.vadibandi
Két évvel később születtem... 😂Asbee
jó neked 😊
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Tízyardos oldalon van egy nagyon jó kis anyag:
2006 New York Giants - Rise and Fall

akinek van szabad 45 perce sztem mindenképp nézze meg, érdemes. 😉kristof
Köszi, nagyon tetszett.

Érdekes, hogy több párhuzamot látok a 2006-os és a mostani idény között 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? B) 8-14 ponttal nyerünk
2, Hány futott yardunk lesz összesen? C) 121-150
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? B) 171-220
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C) 2
5. Hány futott TD-nk lesz? B) 1
6. Ki szerzi a legtöbb pontot A) Tuck
7. Ki szerzi a legtöbb pontot B) Thomas
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? C
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? C)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? D
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1986 New York Giants - World Champions
kristof
Én meg ezen szezonban lettem Giants drukker.vadibandi
Két évvel később születtem... 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
1. A
2. C
3. B
4. C
5. C
6. B
7. A
8. B
9. B
10.A
11. B
12. Avadibandi
és mi lesz a kabala-vereség tippel? 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. A
2. C
3. B
4. C
5. C
6. B
7. A
8. B
9. B
10.A
11. B
12. A




több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1986 New York Giants - World Champions
kristof
Én meg ezen szezonban lettem Giants drukker.




több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány futott yardunk lesz összesen? C
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? C
4. Hány passzolt TD-nk lesz?D
5. Hány futott TD-nk lesz?C
6. Ki szerzi a legtöbb pontot B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? E
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot?A
9. Hány sacket szerzünk?C
10.Hány sacket szedünk be?B
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen?B
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azon a meccsen lettem Giants fan. 😊Szsziszka
(én akkor azt se tudtam mifán terem az amerikai foci 😊)
de ha ekkora sikere volt ajánlok még egyet.

1986 New York Giants - World Champions
más stílusú mint a 2006os de sztem sokkal jobb. ez sajnos csak 20 perces de az SB győztes csapat, a HoF Lawrence Taylor, Phil Simms és a többiek kárpótolnak érte 😊 aki szereti Szabler cikkeit annak kötelező darab elvégre a 31. SuperBowlból is nagyszerű bejátszások vannak (az azóta is rekord, h a második félidőben 30 pontot szereztünk) olyan védelmet láthatunk hogy hujujj 😊 (pl. 66-3as összesítés NFC playoffban)

szerk. most jut eszembe, az NFL öröknaptár aktuális cikkében is pont olvashatunk az említett szezon egyik meccséről 😊 folyt. itt: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1602
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ez az év nagyon szerencsétlenül alakult, pedig már akkor benne volt a potenciál a csapatban, h akár SB-t játszhasson. (ha Kiwi a Titans ellen nem balfaszkodja el azt a sack-et 4&10nél ami ebben a filmben is szerepel, akkor vszínű PO-t játszunk.. de a Bears ellen (akik később SBt játszottak) is nyerni kellett volna). Coughlin-t ezután az év után nagyon kikezdték egy hajszálon múlt a kirúgása, de kapott még egy esélyt, amivel elég jól sikerült élnie 😉 Azért ez az Eli-Plax páros nagyon ott volt már ekkor is, red-zone-ban kurva sokszor csak belöbbölte neki Eli, borítélkolható volt a TD. (2007es SB-n is működött 😊 ). Érdekes azért, h az a csapat mennyire tele volt egyéniségekkel (Tiki, Plax, Shockey, Strahan, Pierce, Madison), míg most sokkal inkább a csapategység dominál, gyakorlatilag igazi vezéregyéniség nélkül. Valahol azért a kettő között lenne az ideális sztem.
Jó volt ez a videó, előjött 1-2 emlék, kösz 😊Szesze
megvolt a PO: 8-8 mérleg és csak 3 pontos szopó philybenvittore
Persze, igazad van. Nah az a meccs is kiakasztó volt 😊Szesze
Azon a meccsen lettem Giants fan. 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tippelek én is, megmondom őszintén, h kivételesen elég nagy mészárlást várok..

1. A
2. C
3. B
4. C
5. C
6. A
7. C
8. A
9. D
10. A
11. A
12. B
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tízyardos oldalon van egy nagyon jó kis anyag:
2006 New York Giants - Rise and Fall

akinek van szabad 45 perce sztem mindenképp nézze meg, érdemes. 😉kristof
Ez az év nagyon szerencsétlenül alakult, pedig már akkor benne volt a potenciál a csapatban, h akár SB-t játszhasson. (ha Kiwi a Titans ellen nem balfaszkodja el azt a sack-et 4&10nél ami ebben a filmben is szerepel, akkor vszínű PO-t játszunk.. de a Bears ellen (akik később SBt játszottak) is nyerni kellett volna). Coughlin-t ezután az év után nagyon kikezdték egy hajszálon múlt a kirúgása, de kapott még egy esélyt, amivel elég jól sikerült élnie 😉 Azért ez az Eli-Plax páros nagyon ott volt már ekkor is, red-zone-ban kurva sokszor csak belöbbölte neki Eli, borítélkolható volt a TD. (2007es SB-n is működött 😊 ). Érdekes azért, h az a csapat mennyire tele volt egyéniségekkel (Tiki, Plax, Shockey, Strahan, Pierce, Madison), míg most sokkal inkább a csapategység dominál, gyakorlatilag igazi vezéregyéniség nélkül. Valahol azért a kettő között lenne az ideális sztem.
Jó volt ez a videó, előjött 1-2 emlék, kösz 😊Szesze
megvolt a PO: 8-8 mérleg és csak 3 pontos szopó philybenvittore
Persze, igazad van. Nah az a meccs is kiakasztó volt 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Tízyardos oldalon van egy nagyon jó kis anyag:
2006 New York Giants - Rise and Fall

akinek van szabad 45 perce sztem mindenképp nézze meg, érdemes. 😉kristof
Ez az év nagyon szerencsétlenül alakult, pedig már akkor benne volt a potenciál a csapatban, h akár SB-t játszhasson. (ha Kiwi a Titans ellen nem balfaszkodja el azt a sack-et 4&10nél ami ebben a filmben is szerepel, akkor vszínű PO-t játszunk.. de a Bears ellen (akik később SBt játszottak) is nyerni kellett volna). Coughlin-t ezután az év után nagyon kikezdték egy hajszálon múlt a kirúgása, de kapott még egy esélyt, amivel elég jól sikerült élnie 😉 Azért ez az Eli-Plax páros nagyon ott volt már ekkor is, red-zone-ban kurva sokszor csak belöbbölte neki Eli, borítélkolható volt a TD. (2007es SB-n is működött 😊 ). Érdekes azért, h az a csapat mennyire tele volt egyéniségekkel (Tiki, Plax, Shockey, Strahan, Pierce, Madison), míg most sokkal inkább a csapategység dominál, gyakorlatilag igazi vezéregyéniség nélkül. Valahol azért a kettő között lenne az ideális sztem.
Jó volt ez a videó, előjött 1-2 emlék, kösz 😊Szesze
megvolt a PO: 8-8 mérleg és csak 3 pontos szopó philyben
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hedgecock rásérült edzéden az eddigi hamstring problémájára. Így el fog húzódni a visszatérése vszínűleg.Szsziszka
Fasza :/

Hasselbeck viszont nem játszik ellenünk, Charlie Whitehurst lesz a kezdő QB a Seahawks-nál. Bár 28 éves, de eddig még egyetlen passzkísérlete se volt az NFL-ben 😊 Ezzel tovább nőttek az esélyeink.Szesze
bakker remélem nem tépi szét a srácot a Defensünk, mert akk már Sea-ben is szidni fognak minket...(bár kit érdekel)
Futás ellen meg ugyebár elég jól védekezünk!Már csak a ST-nek kell megállítani L. Washingtont!!! :cool:ironroy
Hasselbeck-en kívűl ráadásul az OL-ük, és a DL-ük is sérülésekkel küzd + az egyik kezdő WR és FB is.. Mindenképp esélyesek lennénk, de így pláne. Sztem reálisan csak akkor lehet probléma, ha az ST még a szokásosnál is balfaszabb lesz/lenne.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
2004 óta nézem csak az NFL-t és pont a szesze által is említett egyéniségek miatt szerettem

meg a Giants-t .Kicsit sajnálom hogy már nem láthatjuk őket a csapatban ,

azért a SB évben még többen ott voltak pl. Strahan és Plex nélkül tuti nem nyertünk volna!

a tavalyi borzalmas szezon alatt néha "nosztalgiáztam" arról a playoff-ról (hajtépés, hajnali rohangálások a lakásban ,őrületes néma ünnepléssel egybekötve.... 😀 😀 )
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Tippjáték, 8. forduló.

1. B
2. C
3. C
4. D
5. B
6. B
7. C
8. B
9. C
10. A
11. A
12. B