A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Seahawks down 😛 ez kellemes este volt!
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
ezt láttátok már? 😀 😂 http://www.youtube.com/watch?v=w_jNGruJDi4Buchek8
Nagyon nagy 😀 Ez a DJ Steve Porter jókat szokott csinálni 😊

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ezt láttátok már? 😀 😂 http://www.youtube.com/watch?v=w_jNGruJDi4Buchek8
ez mekkora 😂 😂
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
tegnap sikerült úgy bebasznom h elfelejtettem tippelni... fasza

Nicks milyen szépen csinálta a TD-t...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt láttátok már? 😀 😂 http://www.youtube.com/watch?v=w_jNGruJDi4
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
"A támadósor Ahmad Bradshaw lábain nyugszik." Akik írják ezeket a meccsbeharangozókat, azok láttak idén akár egy Giants meccset is? Szerintem legkevésbé sem a futójáték a domináns nállunk. Minden meccsel passzal kezdünk, és amikor már az ellenfél Defense fáradt, és ölni kell az órát, csak akkor kerül előtérbe a futójátékunk. Tehát szerintem nállunk leginkább azon múlik minden meccs, offense részről, hogy Eli hogy játszik, meg az elkapók beleütik-e a CB-k kezébe a lasztit.
Szerintetek?balu10
hát azért ez is kb ugyanakkora sarkítás sztem. Kiegyensúlyozottan jó az offense az utóbbi meccseken szerencsére, reméljük ma is folytatódik ez a tendencia
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ez csak egy hangzatos fordulat. Szerényebben azt jelentette volna, hogy a futójáték kezd újra a régihez hasonlítani. Az O fal elkaphatta a fonalat. Az tény, hogy összességében ebben az idényben a passzjátékunk erősebb volt. A lényeg a kiegyensúlyozottság. A jó futás megkönnyítheti Eli-ék dolgát. Abban szerintem mindenki egyetért, hogy ha leredukáljuk a TO-kat akkor a hátralévő meccsek nagy részében mi vagyunk az esélyesek, és lehet hogy a Giants a legjobb az NFC-ben.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
"A támadósor Ahmad Bradshaw lábain nyugszik." Akik írják ezeket a meccsbeharangozókat, azok láttak idén akár egy Giants meccset is? Szerintem legkevésbé sem a futójáték a domináns nállunk. Minden meccsel passzal kezdünk, és amikor már az ellenfél Defense fáradt, és ölni kell az órát, csak akkor kerül előtérbe a futójátékunk. Tehát szerintem nállunk leginkább azon múlik minden meccs, offense részről, hogy Eli hogy játszik, meg az elkapók beleütik-e a CB-k kezébe a lasztit.
Szerintetek?

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na csak sikerült időben hazaérnem nekem is. Én sztem a Panthers-Saints meccset nézem 7-től, hátha összejön a bravúr a Carolina-nak.

szerk: hmm lehet, h inkább Browns-Pats lesz belőle nem is tudom
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha jól fordítottam akk úgy néz ki Eli-éknál terhes az asszony!Úgyhogy nagyon izgatott most valaki és nem feltétlen a Sea passrushtól 😂
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.B
3.C
4.D
5.B
6.A
7.C
8.B
9.E
10.A
11.A
12.C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szted melyik van nagybetűvel? :cool: Go Blueskristof
Jócsávó 😀 (Y)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen? D
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? B
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? D
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? A
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
go blues means go Everton 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ma szintén pool - Chelsea.kristof
és melyik oldal? 😀Buchek8
szted melyik van nagybetűvel? :cool: Go Blues
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ma szintén pool - Chelsea.kristof
és melyik oldal? 😀
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Sea-ben már lehet tudnak valamit! 😂 "the Seahawks signed QB Zac Robinson off the practice squad"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. A
2. D
3. D
4. C
5. C
6. B
7. D
8. B
9. E
10. A
11. C
12. C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mai meccs előtt szinte biztos vagyok hogy behúzzuk az újabb W-t. A 'hawksnak mellőznie kell Hasselbecket és a baloldali guard és tackle se tud pályára lépni (amit Osi rendesen ki is fog használni 😂 ). Ezekkel a kulcsfontosságú sérülésekkel 98%-ra mondom a győzelmet. Tényleg csak a special team szokásnál nagyobb balfaszkodásán mehet el a meccs. De Blackmon érzekésével remélem ebben is fejlődni fogunk. Mindenesetre én bizakodó vagyok. GO BIG BLUE! GO GIANTS!

Szerk.: Egyébként én a Falcons-Buccs meccset fogom nézni. Nagy csoport rangadó lesz, mindkét fél 5-2-es mérleggel áll és nem utolsó sorban nekünk is fontos lehet a PO miatt.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim ma estére:

1. B)
2. B)
3. D)
4. C)
5. C)
6. B)
7. B)
8. A)
9. C)
10. A)
11. A)
12. C)
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Én a GIANTS-PATS SB óta szurkolok a csapatnak. A haver említette, hogy éjszaka nézi az SB-t, - ő hatalmas PATS szurkoló. Mondtam neki, hogy rendben, akkor én a GIANTS-nek fogok szurkolni. Azóta folyamatosan nézem az amerikai focit, sőt tavaly kijutottam Londonba is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én szintén SB után (vagyis inkább közben 😀) kezdtem el szurkolni a csapatnak Plax vmi hihetetlen nagy játékos, kár h így elbénázta a karrierjét.
ma szintén pool - Chelsea. Dolphins - Ravens. Giants - Seahawks lesz a menü 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mivel később kezd a Giants, 7-től megfigyelem a miami baltimore meccsetvittore
Jahjah. Előtte pool - Chelsea 😀 Mondjuk a Flyers - Caps-el meg egy időbe lesz a mi meccsünk 😕
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
mivel később kezd a Giants, 7-től megfigyelem a miami baltimore meccset
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én 2005 óta kezdtem el nézni ezt a fantasztikus sportot. Aztán 2006-ban az egyik philly elleni meccsen Shockey az elkapás után sisak nélkül 3-4 emberrel futott még jó pár yardot. Akkor és ott lettem Giants fan. Akkor még bosszantó volt a kilátástalan vereség a PO-ban, de 2007 végképp rajongóvá tett, főleg mert a defense szerelmese vagyok. Bár Spangli, Shockey, Plax elment maradtam örök híve a csapatnak. (hű ez kicsit csöpögős) 😂

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!