New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nemtom, sztem is mi vagyunk a legjobbak pillanatnyilagSzesze
A bucs edzője szerint ők😊)kishaszi
Majd lejátsszuk NFC Champs meccsen. Igaz, akkor is csak az fog kiderülni, hogy akkor (2011. januárban) mi vagyunk a legjobbak az NFC-ben, és nem az, hogy most ki a legjobb. Ez most csak a virtuális párharc.

Én a tavalyi 5-0-s kezdés utáni sz.pás során megtanultam, hogy totál lényegtelen, ki legjobb a 6. vagy a 9. héten. Ki van bent a PO-ban a 17. hét után, ez számít. Utána meg kezdődik egy teljesen más történet...
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A Tom Coughlin look.--- I love Tom Coughlin. Love how he coaches, love how he supports charitable causes so strongly. But the thing I love about him the most are those looks of pain he gives us on the sideline whenever something goes wrong for the Giants. I once spent a night with Coughlin, his wife and a few writers sharing drinks and laughs and there is much more to him than that look and his reputation as a stern task-master. But that look is precious.


http://c0020036.cdn1.cloudfiles.rackspacecloud.com/images/stories/J_Allison/ED_coach.jpgkishaszi
Ez a kép a 2007-es NFC Championship game-en készült Lambeau-n? Ott totál vörösre fagyott az arca.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Which team is the NFC's best?

41%
Giants

20%
Falcons

17%
Packers

23%
Other
Total Votes: 32590
jó ilyet látni!de túlzásnak érzem azért... :rolleyes:ironroy
1 szavazatot én is nyomtam...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Tom Coughlin look.--- I love Tom Coughlin. Love how he coaches, love how he supports charitable causes so strongly. But the thing I love about him the most are those looks of pain he gives us on the sideline whenever something goes wrong for the Giants. I once spent a night with Coughlin, his wife and a few writers sharing drinks and laughs and there is much more to him than that look and his reputation as a stern task-master. But that look is precious.


http://c0020036.cdn1.cloudfiles.rackspacecloud.com/images/stories/J_Allison/ED_coach.jpg

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ja, eléggé megharagszik, olyannyira, h a postára se enged be :/kristof
Jah.. párszor nekem is költöznöm kellett, h újra hozza a leveleket. (csak legutoljára már nem nagyon volt eladó ház se 😕 )Szesze
Köszi. Akkor ki kell nyitnom a postaládámat legalább egy napra. :/

Bocs mindenkitől az OFF-ért.gyurczi
Ez b.meg nekem kínaiul volt. Biztos már túl öreg vagyok.

OFF ide vagy oda, elmagyarázhatnátok.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Üdv!

Remek volt a meccs tényleg megérdemli a csapat a dícséretet , jó érzés hogy gyalul ismét a D

és nem rettegni kell hogy majd minden driveból pontot kapunk mint tavaly!

(azért a kiengedés a végén remélem tanulságos volt nekik is mert végül reális esélye lett a Dallasnak hogy egyenlítsen ha legalább az egyik onside kick bejön... )

a másik dolog amin viszont már rendesen ki vagyok akadva (gondolom ti is ) az a visszahordás!
ezzel a gyerekkel gyakorlatilag teljesen feladjuk ezt a játékelemet , a számokat már leírtátok itt is..
a mozgása is egészen más mint bármelyik visszahordónak egyszerűen hiányzik belőle a gyorsulás , a lendület stb..., nem tudom hogy ugye megkapja-e a megfelelő támogatást a csapatrésztől de az akkor is siralmas!
a legtöbbször el sem tud indulni... és néha még el is ejti ugye emellett...
oké ennyit tud de akkor miért nem próbálunk ki valaki mást a helyén ????

( vesztenivalónk nem lenne semmi!)yooker
Szerintem bye-week után kipróbálunk vkit. Két hét alatt be tud vki gyakorolni, pl Calhoun. És hát ha el nem ejti a labdát egyszer sem, de nem hoz egy yardot sem, már akkor is megérte a váltás...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Üdv!

Remek volt a meccs tényleg megérdemli a csapat a dícséretet , jó érzés hogy gyalul ismét a D

és nem rettegni kell hogy majd minden driveból pontot kapunk mint tavaly!

(azért a kiengedés a végén remélem tanulságos volt nekik is mert végül reális esélye lett a Dallasnak hogy egyenlítsen ha legalább az egyik onside kick bejön... )

a másik dolog amin viszont már rendesen ki vagyok akadva (gondolom ti is ) az a visszahordás!
ezzel a gyerekkel gyakorlatilag teljesen feladjuk ezt a játékelemet , a számokat már leírtátok itt is..
a mozgása is egészen más mint bármelyik visszahordónak egyszerűen hiányzik belőle a gyorsulás , a lendület stb..., nem tudom hogy ugye megkapja-e a megfelelő támogatást a csapatrésztől de az akkor is siralmas!
a legtöbbször el sem tud indulni... és néha még el is ejti ugye emellett...
oké ennyit tud de akkor miért nem próbálunk ki valaki mást a helyén ????

( vesztenivalónk nem lenne semmi!)
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Hozzám is jár az ember. Az lenne a kérdésem, hogy ha nem válaszolok eleget, akkor megharagszik rám? Nem volt időm alaposan utánanézni :rolleyes:gyurczi
ja, eléggé megharagszik, olyannyira, h a postára se enged be :/kristof
Jah.. párszor nekem is költöznöm kellett, h újra hozza a leveleket. (csak legutoljára már nem nagyon volt eladó ház se 😕 )Szesze
Köszi. Akkor ki kell nyitnom a postaládámat legalább egy napra. :/

Bocs mindenkitől az OFF-ért.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Most mar csak arra varok, hogy a 10yardos postas meghozza a meccset. 😊 Probalta, csak a level nem fert be a nyilason, varok egy kisebb levelre. 😀lotus86
Hozzám is jár az ember. Az lenne a kérdésem, hogy ha nem válaszolok eleget, akkor megharagszik rám? Nem volt időm alaposan utánanézni :rolleyes:gyurczi
ja, eléggé megharagszik, olyannyira, h a postára se enged be :/kristof
Jah.. párszor nekem is költöznöm kellett, h újra hozza a leveleket. (csak legutoljára már nem nagyon volt eladó ház se 😕 )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most mar csak arra varok, hogy a 10yardos postas meghozza a meccset. 😊 Probalta, csak a level nem fert be a nyilason, varok egy kisebb levelre. 😀lotus86
Hozzám is jár az ember. Az lenne a kérdésem, hogy ha nem válaszolok eleget, akkor megharagszik rám? Nem volt időm alaposan utánanézni :rolleyes:gyurczi
ja, eléggé megharagszik, olyannyira, h a postára se enged be :/
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Most mar csak arra varok, hogy a 10yardos postas meghozza a meccset. 😊 Probalta, csak a level nem fert be a nyilason, varok egy kisebb levelre. 😀lotus86
Hozzám is jár az ember. Az lenne a kérdésem, hogy ha nem válaszolok eleget, akkor megharagszik rám? Nem volt időm alaposan utánanézni :rolleyes:

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
A 3 INT-ről: ebből kb. "másfél" volt Eli hibája. Az első talán kicsit magasan dobta, bár elkapható lett volna. A második egyértelműen a WR hibája. Kérdés két ilyen pick mennyiben veti vissza a QB-t, de szerintem Eli tudta, hogy nagyrészt nem ő volt a ludas, így inkább a WR-nek lehet nagyobb feladat összekapnia magát, mint a QB-nek.Asbee
Szerinte nem fogja viszavetni.

A Houston elleni meccs elotti idokbol csak a highlightokat lattam, es pontosan meg sem jegyeztem a szamokat, de Eli-nak iden mar 5 vagy 6 olyan INT-je van, ami egyertelmuen nem az o hibaja ( wr belenyult, megpattant, keze kozott ment el stb.), csak hat a statisztika.....plusz a csapattarsaid hibai is reszei a jateknak.

De biztos vagyok benne, hogy minden meccset az utolso masodpercig kielemeznek (plane Eli), es o is pontosan tudja, hogy mirol tehet es mirol nem.

Most mar csak arra varok, hogy a 10yardos postas meghozza a meccset. 😊 Probalta, csak a level nem fert be a nyilason, varok egy kisebb levelre. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A csapatotok bivalyerős. És hozták a pénzt is 😀
Tudtam,Romo ide Romo oda, ez a Dallas most nem ellenfél nektek.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nemtom, sztem is mi vagyunk a legjobbak pillanatnyilagSzesze
A bucs edzője szerint ők😊)kishaszi
hallottam 😊 hát majd kiderül 😉
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nemtom, sztem is mi vagyunk a legjobbak pillanatnyilagSzesze
A bucs edzője szerint ők😊)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
2. nicks td-nél amúgy a legszebb az volt h jákobot áthívta jobb oldalra blokkolni, látszik is h egy blitzet ő vesz fel!

Gruden is ezt emelte ki h Eli annyit elemez az egész héten h az elképesztő, és a false snap countokkal meg beülteti a védőket a hintába látszik h ki jön blitzre ki nem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Which team is the NFC's best?

41%
Giants

20%
Falcons

17%
Packers

23%
Other
Total Votes: 32590
jó ilyet látni!de túlzásnak érzem azért... :rolleyes:ironroy
nemtom, sztem is mi vagyunk a legjobbak pillanatnyilag
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Which team is the NFC's best?

41%
Giants

20%
Falcons

17%
Packers

23%
Other
Total Votes: 32590
jó ilyet látni!de túlzásnak érzem azért... :rolleyes:
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nagyjából mindent elmondtatok, még azt emelném ki, h frankó volt az O-playhívás, úgyh sztem nagy pacsi Gilbride-nak is. A 2. Nicks td-nél 2 rb-vel álltunk fel, és Bradshaw egy motion-nel kiment a szélre, amivel a fél D-t átvonzotta. A másik oldalon Nicksnek már nem volt nehéz dolga 1-1-ben. A Manningham féle screenpasszos td is rendesen ki volt találva, jöttek szépen a blokkok. Jó volt, h többször visszajátszották meccs közben. Végre a shotgunból futások is bejönnek.Szsziszka
Jah ennyiből mindenképpen jók a sporttv-s közvetítések, h a holtidőkben is marad a kép és csomószor meg lehet nézni/ki lehet elemezni az eseményeket.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nagyjából mindent elmondtatok, még azt emelném ki, h frankó volt az O-playhívás, úgyh sztem nagy pacsi Gilbride-nak is. A 2. Nicks td-nél 2 rb-vel álltunk fel, és Bradshaw egy motion-nel kiment a szélre, amivel a fél D-t átvonzotta. A másik oldalon Nicksnek már nem volt nehéz dolga 1-1-ben. A Manningham féle screenpasszos td is rendesen ki volt találva, jöttek szépen a blokkok. Jó volt, h többször visszajátszották meccs közben. Végre a shotgunból futások is bejönnek.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most nézem a statokat az NFL.com-on és Eli dobta a legtöbb INT-et, de a legtöbb TD-t is. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
áá kurvára örülök ennek a W-nek, ha a hibákat kiküszöböljük akkor az NFC egyik legerősebb csapata lehetnénk. wáá de jók vagyunk 😊 😊 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó meccs volt, a buszt is elértem, remek, remek 😀 azért a végén bekuleltem volna ha kiegyenlítenek vagy valami 😐
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A 3 INT-ről: ebből kb. "másfél" volt Eli hibája. Az első talán kicsit magasan dobta, bár elkapható lett volna. A második egyértelműen a WR hibája. Kérdés két ilyen pick mennyiben veti vissza a QB-t, de szerintem Eli tudta, hogy nagyrészt nem ő volt a ludas, így inkább a WR-nek lehet nagyobb feladat összekapnia magát, mint a QB-nek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Igazad van, de úgy érzem még nem ment el rajtuk meccs. A Titans meccset se varrnám a nyakukba.gyurczi
Konkrétan vereség nem lett emiatt, de ez csak annak köszönhető, h a Carolina, a Houston a Chicago és most a Dallas ellen is sikerült kompenzálni a bénázást elsősorban a deff által, azért ez biztos nem lesz mindig így. (Total return yardage-ok: Carolina ellen 27, Indy ellen 3, Tennesse ellen 11, Chicago ellen 6, Houston ellen 22, Dallas ellen 17... mi meg pl most csak a Dallas ellen kaptunk 172-t. Egyedül a Lions ellen volt értékelhető spec team teljesítmény ami azért édes kevés).
Ami viszont jó, h legalább Dodge (és Tynes, bár vele azért akkora gond nem volt) úgy néz ki elkezdte összeszedni magát.