New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
7. forduló eredményei:

1. Szsziszka 7 pont
Chevy 7 pont
3. Badman 6 pont
4. Szesze 5 pont
Lance 5 pont
kristof 5 pont
Forti 5 pont
8. yooker 4 pont
vittore 4 pont
G-men 4 pont
salander 4 pont
12. vadibandi 3 pont
Asbee 3 pont
Winters 3 pont
Buchek8 3 pont
csebi 3 pont
balu10 3 pont
ironroy 3 pont
19. Nightboy 0 pont

Összesített állás 7 forduló után:

1. Chevy 30 pont (4+4+5+4+4+2+7)
2. Szesze 29 pont (4+5+7+2+1+5+5)
3. Asbee 28 pont (6+2+6+5+4+2+3)
Szsziszika 28 pont (5+2+3+3+5+3+7)
kristof 28 pont (3+3+6+3+4+4+5)
6. csebi 27 pont (6+4+4+3+3+4+3)
7. vadibandi 26 pont (3+3+5+4+4+4+3)
8. yooker 25 pont (-+3+3+4+5+6+4)
Forti 25 pont (-+1+6+1+5+7+5)
G-men 25 pont (6+0+6+3+4+2+4)
balu10 25 pont (5+2+4+3+7+1+3)
12. Winters 24 pont (-+2+8+1+6+4+3)
13. Badman 23 pont (7+2+3+2+1+3+6)
14. ironroy 21 pont (5+2+3+2+4+2+3)
13. Badman 23 pont (7+2+3+2+1+3+6)
15. Buchek8 15 pont (-+2+2+-+4+4+3)
16. Lance 13 pont (5+-+-+-+-+3+5)
17. vittore 12 pont (-+-+-+-+6+2+4)
18. salander 9 pont (-+-+-+-+-+5+4)
19. deny79 4 pont (-+-+-+-+-+4+-)
20. Nightboy 0 pont (-+-+-+-+-+-+0)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
7. forduló válaszok:

1. Mi lesz a végeredmény? B) 1-7 ponttal nyerünk (15 találat)
2. Hány futott yardunk lesz összesen? D) 150+ (csak kristof találta el)
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? D)271+ (5 találat)
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D) 3 vagy több (3 találat)
5. Hány futott TD-nk lesz? B) 1 (7 találat)
6. Kinek lesz több elkapott yardja? A) Witten (16 találat)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? B) Thomas és C) Rolle (3+5 találat)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B) Nicks (8 találat)
9. Hány sacket szerzünk? C) 3 (8 találat)
10. Hány sacket szedünk be? A) 0-1 (2 találat)
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? B) negatív (2 találat)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 (2 találat)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Grat srácok. Ez van nekünk ez ilyen idény. Kinyírtátok Romot is. 😕 Meglesz a PO nektek ezt most lefogadom bárkivel.
Szóval Grat.Blevi
Kösz, Romót sajnálom, szerencsétlen szitu volt 😕
több mint 13 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Grat srácok. Ez van nekünk ez ilyen idény. Kinyírtátok Romot is. 😕 Meglesz a PO nektek ezt most lefogadom bárkivel.
Szóval Grat.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
5 labdavesztéssel, 1 beszopott PR return TD-vel is simán megvan! A védelmünk brutálisan jó, ez most már végleg kijelenthető. Eli hatalmasat alkotott egy ilyen szörnyű kezdés után. Lehet, h képes balfaszkodásokra (ahogy ez a meccs is igazolta), de ilyen come-backekre csak a legjobb versenyző típusok képesek, úgyh le a kalappal előtte.
Végül a futó és a passzjáték is domináns volt 😊 az OL elképesztően jól játszott szinte az egész meccsen, a deffense pedig hozta a most már úgy néz ki joggal elvárható kurva jó teljesítményét. A végén kiengedtek kicsit, de az le van szarva. A spec team gyenge volt, de ez is belefért. (Dodge és Tynes viszont szintén nagy dicséretet érdemelnek, nem is tudom hogy a picsába tudtuk azt a punt return-t beszopni amikor vagy 30 yarddal túlrugta Bryantet Dodge..mégsem ért oda senki, Tynes-nak meg minden rúgása tökéletes volt, valamiért nagyon megy neki Dallasban)
Összességében nagyon örülök, h nyertünk és ráadásul ennyire brutálisan meggyőző játékkal. (most még ez az 5 labdavesztés is bőven belefért ami egyébként elképesztő valahol) Az NFC-ben egyértelműen mi vagyunk pillanatnyilag a legjobb csapat sztem, kérdés kitart-e ez végig, de ebből még bármi lehet idén! Óriási lépést tettünk a PO felé!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
(Masreszrol eleg emberesen fogyasztjuk az ellen iranyitoit. Cutlert kiutottek a sracok, Hillnek eltortek a kezet..szoval Tony azert felhet)lotus86
Lehet hogy ez lesz Rom(e)o tragédiája 😊gyurczi
Ennyi jós egy helyen a Budapest TV-ben sincs 😂

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem nem a futás fog dominálni ezen a meccsen. A dallas amúgy se villog ebben a műfajban, de nekünk is több esélyünk lesz a secondary-jük, mint a run D-jük ellen. A passrushokon sok fog múlni, ott dőlhet el a csata. Ware-éket megfogni, és Romo-ra nyomást helyezni, ezzel nyerhetünk. Könnyebb lenne, ha a futás jól menne, de sztem a passzjáték hangsúlyos lesz.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A meccsre hangolódás jegyében talán érdemes elolvasni Ron Jaworski meglátásait.

http://www.ronjaworski.com/blog.html

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az NFL.com szerint Nicks és Tuck se edzett a héten. Ha ez igaz akkor komolyabb bajuk is lehet belőle. :/ Aki jobban informált az léci ossza meg velem hogy ki milyen állapotban van. Válaszokat előre is köszönöm. 😉rattlesnk
Tuck tegnap már teljes edzésmunkát végzett, ő mindenképpen játszani fog, de vszínű Nicks is.Szesze
Köszi.

Amúgy én se túl sok jóra. Legjobban Waretől félek, elég meccs elején párszor közel engedni és Manning egyből elkezd kapkodni és jönnek az INT-ek. Az O-line a Lions ellen se villogott, most nagyon kellenének.rattlesnk
Nekik minimum annyira kell tartaniuk a Tuck-Osi párostól, mint nekünk Ware-től, pass rush tekintetében semmiképpen sem állunk rosszabbul. A futójáték sztem is nagyon fontos lesz, igazából mindkét oldalon az OL-ek teljesítménye lesz a kulcs sztem. Ebben is hasonlóak vagyunk kb, náluk is voltak már jobb és gyengébb teljesítmények is, nehéz kiszámítani, h melyik arcukat mutatják ma. Tény, h nekik sokkal fontosabb ez a meccs, de ez minimum akkora hátrány, mint előny, mert simán átcsaphat görcsbe a nagy akarás. Bármi benne van ebben a meccsben, nagyon fontos lenne a jó kezdés.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az NFL.com szerint Nicks és Tuck se edzett a héten. Ha ez igaz akkor komolyabb bajuk is lehet belőle. :/ Aki jobban informált az léci ossza meg velem hogy ki milyen állapotban van. Válaszokat előre is köszönöm. 😉rattlesnk
Tuck tegnap már teljes edzésmunkát végzett, ő mindenképpen játszani fog, de vszínű Nicks is.Szesze
Köszi.

Amúgy én se túl sok jóra. Legjobban Waretől félek, elég meccs elején párszor közel engedni és Manning egyből elkezd kapkodni és jönnek az INT-ek. Az O-line a Lions ellen se villogott, most nagyon kellenének.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nem tudom ti, hogy vagytok vele, én amennyire várom a meccset annyira aggaszt is, hogy pofára esünk... :/ persze tudom, hogy akkor sem dől össze a világ, ha kikapunk... De lényegesen jobb hangulatban menne el a csapat Bye-re egy győzelemmel...
OFF: októberben Eli-nak 19-4 a mérlege, tartsa meg jó szokását!
mint emlékezetes tavaly Manningham nagyot játszott mind2 dallasi meccsen, hasonlót várunk 😊
kell a plusz a speciel team-től is, mert az előző 2 vereségében a dallasnak (titans, viks ellen) benne voltak a rohadt nagy visszahordások
Baromi nehéz lesz, mert jó a dallasi O és D , de remélem számíthatunk a részükről a flag partyra 😂ironroy
Nekem is rosszak az előérzeteim, főleg amiatt, mert a DAL-nak élet-halál kérdése lesz ez a meccs, míg nekünk annyira nem. Egyszer már összekapták magukat két vereséget követően, és verték a HOU-t, most megint két zakón vannak túl, és mi következünk. A másik, ami szerintem ellenünk szól, hogy a csoportellenfelek azért jobban ismerik egymás játéksémáit: így ők is a mienket. Vmi miatt úgy érzem, csak akkor lehet esélyünk ma este, ha menni fog a futás, és hát a DAL-nak volt már bőven ideje, hogy kielemezze a Bradshaw-Jacobs párosunk futójátékát. A harmadik, hogy nyilván nem fognak három héten keresztül büntetészáport osztogatni az ellenfeleknek.

Egy dolog miatt vagyok csak nyugodt, hogy ha ki is kapunk, még mindig mi állunk 4-3-mal a WAS-nal és a PHI-val holtversenyben az élen és ők 2-4-gyel az uccsó helyen, nem fordítva.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az NFL.com szerint Nicks és Tuck se edzett a héten. Ha ez igaz akkor komolyabb bajuk is lehet belőle. :/ Aki jobban informált az léci ossza meg velem hogy ki milyen állapotban van. Válaszokat előre is köszönöm. 😉rattlesnk
Tuck tegnap már teljes edzésmunkát végzett, ő mindenképpen játszani fog, de vszínű Nicks is.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nem tudom ti, hogy vagytok vele, én amennyire várom a meccset annyira aggaszt is, hogy pofára esünk... :/ persze tudom, hogy akkor sem dől össze a világ, ha kikapunk... De lényegesen jobb hangulatban menne el a csapat Bye-re egy győzelemmel...
OFF: októberben Eli-nak 19-4 a mérlege, tartsa meg jó szokását!
mint emlékezetes tavaly Manningham nagyot játszott mind2 dallasi meccsen, hasonlót várunk 😊
kell a plusz a speciel team-től is, mert az előző 2 vereségében a dallasnak (titans, viks ellen) benne voltak a rohadt nagy visszahordások
Baromi nehéz lesz, mert jó a dallasi O és D , de remélem számíthatunk a részükről a flag partyra 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az NFL.com szerint Nicks és Tuck se edzett a héten. Ha ez igaz akkor komolyabb bajuk is lehet belőle. :/ Aki jobban informált az léci ossza meg velem hogy ki milyen állapotban van. Válaszokat előre is köszönöm. 😉
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Inkább nyerjünk 51-50-re egy 60 yardos Tynes Fg-lal 😀gyurczi
Vagy egy Reynaud PR TD-vel. 😊




több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Inkább nyerjünk 51-50-re egy 60 yardos Tynes Fg-lal 😀

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
elmebeteg meccsek vannak a hétvégén. tegyünk rá egy lapáttal, legyen 0-0 és a hosszabbításban vki nyerjen 2-0-ra 😛
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen? B
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? C
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Kinek lesz több elkapott yardja? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? D
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? B
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én is végig néztem a zöldek meccsét. A meccs előtt a phillyt tartottam a legerősebbnek a csoportban, vagy inkább a legjobb formában lévőnek. Kiegyensúlyozottnak tűntek. Hát erre rácáfoltak. Jackson nélkül nincs big play, az öreg Collins halál gyengén kezdett aztán szétdobálta őket. CJ2K-t ugyanúgy megfogták ahogy mi is 3 negyedig. A lényeg, hogy megnyugtató látni, hogy verhetőek, nem olyan erősek, ahogy az az Atlanta ellen megmutatkozott. A Skins leizmolta a Bears-t , nem volt olyan sima mind a mi meccsünk. Most, hogy már van a csoportellenfelekhez viszonyítási alap kezdek bizakodni. Ha nem esik vissza a játékunk, tényleg mi vagyunk a csoport esélyesei. Főleg ha lenyomjuk a Boys-t.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Titans beverte a Philly-t is, Redskins viszont verte a Chicagot, így 4-3-mal áll mindkét csapat. Ha holnap nyerni tudnánk az óriási lépés lenne, de vereség esetén sincs túl nagy gond.Szesze
volt szerencsém nézni az eagles meccset, a secondery igencsak zavarba hozható és akkor finoman fogalmaztam... remélem ha egyszer odakerülünk, hogy ellenük játszunk faszán felkészülünk erre!!!ironroy
Vigyázat azért elég csalóka volt ez a negyedik negyed nálunk, nem ez a jellemző a Shady fumble meg az O töketlenkedései betehettek rendesen a koncentrációnak. de az a meccs még odébb van.
több mint 13 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Titans beverte a Philly-t is, Redskins viszont verte a Chicagot, így 4-3-mal áll mindkét csapat. Ha holnap nyerni tudnánk az óriási lépés lenne, de vereség esetén sincs túl nagy gond.Szesze
Ha holnap nyertek tiétek a csoport. Nekünk lesz élet halál harc holnap. Nektek annyiban lehet fontos hogy mi elszállunk egy L-el. Már most is elég gyér a helyzetünk :/Blevi
Azért még messze a vége, bármi lesz holnap, tény ha nyerünk akkor a Cowboys nagyon nehéz helyzetbe kerül, de nekünk attól még absz nem lenne meg a csop győzelem.Szesze
Vsz lélektanilag hatalmas + lenne számotokra a győzelem. Ami sokat lendítene rajtatok. Magánvélemény de sztem a Redskinsnél és az Eaglesnél is jobbak vagytok, és ha minket vertek idegenben akkor a csoportban is kedvező helyzetben lesztek.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Titans beverte a Philly-t is, Redskins viszont verte a Chicagot, így 4-3-mal áll mindkét csapat. Ha holnap nyerni tudnánk az óriási lépés lenne, de vereség esetén sincs túl nagy gond.Szesze
volt szerencsém nézni az eagles meccset, a secondery igencsak zavarba hozható és akkor finoman fogalmaztam... remélem ha egyszer odakerülünk, hogy ellenük játszunk faszán felkészülünk erre!!!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Titans beverte a Philly-t is, Redskins viszont verte a Chicagot, így 4-3-mal áll mindkét csapat. Ha holnap nyerni tudnánk az óriási lépés lenne, de vereség esetén sincs túl nagy gond.Szesze
Ha holnap nyertek tiétek a csoport. Nekünk lesz élet halál harc holnap. Nektek annyiban lehet fontos hogy mi elszállunk egy L-el. Már most is elég gyér a helyzetünk :/Blevi
Azért még messze a vége, bármi lesz holnap, tény ha nyerünk akkor a Cowboys nagyon nehéz helyzetbe kerül, de nekünk attól még absz nem lenne meg a csop győzelem.
több mint 13 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Titans beverte a Philly-t is, Redskins viszont verte a Chicagot, így 4-3-mal áll mindkét csapat. Ha holnap nyerni tudnánk az óriási lépés lenne, de vereség esetén sincs túl nagy gond.Szesze
Ha holnap nyertek tiétek a csoport. Nekünk lesz élet halál harc holnap. Nektek annyiban lehet fontos hogy mi elszállunk egy L-el. Már most is elég gyér a helyzetünk :/
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Titans beverte a Philly-t is, Redskins viszont verte a Chicagot, így 4-3-mal áll mindkét csapat. Ha holnap nyerni tudnánk az óriási lépés lenne, de vereség esetén sincs túl nagy gond.