New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
b
c
a
a
c
a
d
b
c
d
a
b
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
akárhányszor benézek ide annak a reményében, hogy olvashatok is valamit a csapatról mindig ezek a hülye abc tippelések fogadnak....faccc kivan 😀 😀 😀Mad
Csak irigykedsz, mert nálatok nincs ilyen! 😊




több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
akárhányszor benézek ide annak a reményében, hogy olvashatok is valamit a csapatról mindig ezek a hülye abc tippelések fogadnak....faccc kivan 😀 😀 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. C
2. B
3. B
4. B
5. B
6. A
7. E
8. A
9. B
10.B
11. B
12. B


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. D
2. B
3. B
4. B
5. C
6. A
7. B
8. A
9. D
10.B
11. C
12.A




több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen? B
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen?C
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Kinek lesz több elkapott yardja? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? E
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? C
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen?A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány futott yardunk lesz összesen? B
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? C
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C
5. Hány futott TD-nk lesz? D
6. Kinek lesz több elkapott yardja? B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? D
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
9. Hány sacket szerzünk? E
10.Hány sacket szedünk be? C
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték, 7. forduló. (tippelni vasárnap19:00-ig lehet)

1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen? A
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? D
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D
5. Hány futott TD-nk lesz? A
6. Kinek lesz több elkapott yardja? A
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? E
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? D
10.Hány sacket szedünk be? C
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? ASzesze
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tippjáték, 7. forduló. (tippelni vasárnap19:00-ig lehet)

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 7 ponttal nyerünk B) 1-7 ponttal nyerünk C) 1-7 ponttal kikapunk D) Több, mint 7 ponttal kikapunk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? A) 0-90 B) 91-120 C) 121-150 D) 150+
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? A) 170 alatt B) 171-220 C) 221-270 D) 271+
4. Hány passzolt TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
6. Kinek lesz több elkapott yardja? A) Witten B) Boss
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? A) Webster B) Thomas C) Rolle D) Philips E) Grant
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith B) Nicks C) Manningham D) más
9. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
10.Hány sacket szedünk be? A) 0-1 B) 2 C) 3 D) 4 E) 5 vagy több
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A) pozitív B) negatív C) 0
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 D) 4 vagy több
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
1-5 a dallasnak? durva rajt lenne, beszakadna a Jerry Empire, annyi jegyet adna el a szezon második felében mint tavaly a JAX.

kapjunk ki most jó játékkal 16-13-ra aztán üssük őket a PO div körében, ennyi áldozat belefér 😀vittore
nehéz lenne
még a három 5-11-es szezon alatt is mindig teltház volt otthon.
meg amúgy nem szarul játszunk, hanem hülyén. legalább a nézők kapnak valamit cserébe a pénzükért 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
1-5 a dallasnak? durva rajt lenne, beszakadna a Jerry Empire, annyi jegyet adna el a szezon második felében mint tavaly a JAX.

kapjunk ki most jó játékkal 16-13-ra aztán üssük őket a PO div körében, ennyi áldozat belefér 😀
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
jövünk fel http://www.cbssports.com/nfl/powerrankingsvittore
Majd ha elkapjuk a Dallast, akkor esetleg el is hiszem, hogy ennyire jok vagyunk...ez a Lions meccs azert megmutatta, hogy van meg min csiszolni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jövünk fel http://www.cbssports.com/nfl/powerrankings
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
nekem amúgy az a védelem tetszett magasan a legjobban mikor DE JPP DT Tuck DE OSI és DT/LB Kiwi, nagyon nem lehetett tudni, hogy blitz vagy zóna lesz utóbbinál, és néha egész jól meg is játszotta, volt h a center és guard is ráugrott, ő ment hátra zónázni aztán másik 3 egy az egybe ment...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
(Masreszrol eleg emberesen fogyasztjuk az ellen iranyitoit. Cutlert kiutottek a sracok, Hillnek eltortek a kezet..szoval Tony azert felhet)lotus86
Tuck meg egy született mázlista, mert a csúnya ronda Flo bácsi nem fogja idén bántani 😉slowmotion
Lehet hogy ez lesz Rom(e)o tragédiája 😊gyurczi
dehogyis
Free legalább hallja is a hívásokat, nem csak szájról olvas, ő legalább tudja, mit kell blokkolni 😊
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
(Masreszrol eleg emberesen fogyasztjuk az ellen iranyitoit. Cutlert kiutottek a sracok, Hillnek eltortek a kezet..szoval Tony azert felhet)lotus86
Tuck meg egy született mázlista, mert a csúnya ronda Flo bácsi nem fogja idén bántani 😉slowmotion
Lehet hogy ez lesz Rom(e)o tragédiája 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
(Masreszrol eleg emberesen fogyasztjuk az ellen iranyitoit. Cutlert kiutottek a sracok, Hillnek eltortek a kezet..szoval Tony azert felhet)lotus86
Tuck meg egy született mázlista, mert a csúnya ronda Flo bácsi nem fogja idén bántani 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
persze igaz hogy fontos a nyomás (pláne hogy a sec. nem a legjobb ) de sok csapatban látni hogy az 1. körösek

kezdők , mitöbb akár húzóemberek is tudnak lenni , ezért mondom én hogy egy 1. körös

választást luxus 1-2 évig "jegelni" , várni amíg kiforrja magát!

de nyilván ez stratégia kérdése a döntéshozóktól.....yooker
Szerintem, hogy valaki kezdő, vagy sem az sok mindentől függ. Függ a pozíciótól, függ attól, hogy mennyire NFL-érett a játékos és függ attól is, hogy mennyire muszáj rögtön bevetni.
JPP-ről a kiválasztása előtt egyértelmű volt, hogy nem NFL-érett játékos elsősorban a rutin hiánya miatt, de szerencsére nem kell rögtön bedobni a mély vízbe.
Itt van pl. Cruz, aki szerintem más csapatban nem az IR listát bővítené, hanem minimum returnerkedne.vadibandi
Vannak csapatok akiknél a legritkább esetben lesz kezdő akár az első körös játékosból is. Mi ilyenek vagyunk, de pl a Steelersnél is így van. Sztem ez valahol pont így jó, egy jól felépített franchise-nál annak kell lenni a célnak, h a fiatalok fokozatosan tudjanak beépülni a csapatba. Persze ez nem mindig jön össze, de ez lenne az ideális. Nálunk ezt nagyon jól csinálja a vezetés sztem.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
persze igaz hogy fontos a nyomás (pláne hogy a sec. nem a legjobb ) de sok csapatban látni hogy az 1. körösek

kezdők , mitöbb akár húzóemberek is tudnak lenni , ezért mondom én hogy egy 1. körös

választást luxus 1-2 évig "jegelni" , várni amíg kiforrja magát!

de nyilván ez stratégia kérdése a döntéshozóktól.....yooker
Szerintem, hogy valaki kezdő, vagy sem az sok mindentől függ. Függ a pozíciótól, függ attól, hogy mennyire NFL-érett a játékos és függ attól is, hogy mennyire muszáj rögtön bevetni.
JPP-ről a kiválasztása előtt egyértelmű volt, hogy nem NFL-érett játékos elsősorban a rutin hiánya miatt, de szerencsére nem kell rögtön bedobni a mély vízbe.
Itt van pl. Cruz, aki szerintem más csapatban nem az IR listát bővítené, hanem minimum returnerkedne.




több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
persze igaz hogy fontos a nyomás (pláne hogy a sec. nem a legjobb ) de sok csapatban látni hogy az 1. körösek

kezdők , mitöbb akár húzóemberek is tudnak lenni , ezért mondom én hogy egy 1. körös

választást luxus 1-2 évig "jegelni" , várni amíg kiforrja magát!

de nyilván ez stratégia kérdése a döntéshozóktól.....
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Osi remek formában így szerintem eldőlt hogy a JPP 1. kör draft melléfogás....

nem az ő teljesítménye miatt (bár sokat nem mutat(ha)tott ) hanem a poszt van túltöltve kicsit!yooker
Nem értek egyet. Szerintem DE és a DT posztok, melyek fizikailag a legfárasztóbbak az egész játékban. A jól felépített rotáció nagyon megdobhatja a hatékonyságot.vadibandi
Hát ez teljesen igaz, főleg a mi játékunkra (mármint vadibandi reakciójára értem). Az egész védekezésünk legfontosabb része, h megfelelő legyen a nyomás a DL által, úgyh jó volt az a pick, nem beszélve arról, h 1-2 év múlva pláne szükség lesz rá. Én amúgy is nagy fal párti vagyok (deff-off egyaránt), oda soha nem hiba embert húzni sztem.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Osi remek formában így szerintem eldőlt hogy a JPP 1. kör draft melléfogás....

nem az ő teljesítménye miatt (bár sokat nem mutat(ha)tott ) hanem a poszt van túltöltve kicsit!yooker
Nem értek egyet. Szerintem DE és a DT posztok, melyek fizikailag a legfárasztóbbak az egész játékban. A jól felépített rotáció nagyon megdobhatja a hatékonyságot.vadibandi
Erre ekes pelda, hogy megint elkezdtuk hasznalni a 3 DE-s felallast, ahol Tuck bemegy kozepre, JPP meg a helyere all. Elegge meg tudja zavarni az ellent, es Osi egyik sackje is ilyen felallasbol szuletett. Ketseg nem fer hozza, hogy kicsit letszam felettinek tunik, de a mi vedelmunk leke a d-line (mas csapatnel is ez a helyzet, csak nalunk kulonosen igaz), es o egy projekt jatekos. Iden nem kell 10-15 sackes idenyt zarnia, csak tanuljon, erosodjon (sebessegebeol meg ne veszitsen sokat..sot, egyaltalan ne veszitsen). Az meg azert biztato, hogy mar a spec teamen kivul is be mertuk alitani, raadasul nem lefutott eredmenynel.

Ketseg nem fer hozza, hogy pl. LB teren eleg csehul allunk, de ezen mar kar keseregni, azt kell szeretni, ami van.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Osi remek formában így szerintem eldőlt hogy a JPP 1. kör draft melléfogás....

nem az ő teljesítménye miatt (bár sokat nem mutat(ha)tott ) hanem a poszt van túltöltve kicsit!yooker
Nem értek egyet. Szerintem DE és a DT posztok, melyek fizikailag a legfárasztóbbak az egész játékban. A jól felépített rotáció nagyon megdobhatja a hatékonyságot.vadibandi
sajnos van (több) más poszt ahol nemhogy rotálni nem tudunk

hanem alapvetően hiányposzt...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Osi remek formában így szerintem eldőlt hogy a JPP 1. kör draft melléfogás....

nem az ő teljesítménye miatt (bár sokat nem mutat(ha)tott ) hanem a poszt van túltöltve kicsit!yooker
Nem értek egyet. Szerintem DE és a DT posztok, melyek fizikailag a legfárasztóbbak az egész játékban. A jól felépített rotáció nagyon megdobhatja a hatékonyságot.




több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Osi remek formában így szerintem eldőlt hogy a JPP 1. kör draft melléfogás....

nem az ő teljesítménye miatt (bár sokat nem mutat(ha)tott ) hanem a poszt van túltöltve kicsit!