New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kicsit döcögős volt, de sikerült. Azért itt már nem az a lotus által homokvárépítő-szakkörnek titulált Lions játszott a pályán. 😊gerle
Ez a Detroit mar ev eleje ota nem a homokvar epito szakkor. Vegre kezdenek osszeallni, Suh meg egy allat.(Meg ugy en block, az egesz Detroiti D-line nagyon emberes munkat vegez, megerte a befektetes)

En kicsit fdeltem a meccstol, de azt le mertem volna fogadni, hogy hozzuk. Utobbi idoben a Detroit elleni kotelezo gyozelmek kicsit nyogvenyelosek, na ez is ilyen volt. Annak orulok, hogy Eli INT nelkul lehozta a meccset, annak kevesbe, hogy Thomas balfaszkodott parat. A D-line nem volt rossz, inkabb az o tamado faluk nyujtott varakozason felulit. Es visszavonok minden offseason beli fikazast Umenziorarol, mert amit eddig muvel, az valami frenetikus. En bevallom, azt hittem, hogy tenyleg vege, megoregedett, elhasznalodott, es tradeljuk vagy cutoljuk, de ez az ember hihetetlen. 8 sack es 7 forced fumble. Tuck is nagyon jo, o meg a fumble recoveryben van ott nagyon. 😀

Dallas ellen sajnos en is oboat varok, szerintem ott nem fogunk tudni elegendo nyomast gyakorolni Romora, bar ne legyen igazam. (Masreszrol eleg emberesen fogyasztjuk az ellen iranyitoit. Cutlert kiutottek a sracok, Hillnek eltortek a kezet..szoval Tony azert felhet)lotus86
hol a faszban voltál eddig? 😊Szesze
Kikoltoztem angliaba, a laptopom meg bedoglott. Itt mindenki patopalitiszben szenved, mert kb. 1.5-2 honapja adtam oda nekik, es meg mindig javitjak. Kedden vettem egy ujat, ezert tudok most irni (es ezert nincsenek ekezetek). Termeszetesen a szezon eddigi resze is kimaradt, egyedul a Texans elleni meccset szedtem le (meg a Car ellenibol lattam kb. 1 negyedet eloben), az nezegettem, meg persz gyorsan a highlightokat.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kicsit döcögős volt, de sikerült. Azért itt már nem az a lotus által homokvárépítő-szakkörnek titulált Lions játszott a pályán. 😊gerle
Ez a Detroit mar ev eleje ota nem a homokvar epito szakkor. Vegre kezdenek osszeallni, Suh meg egy allat.(Meg ugy en block, az egesz Detroiti D-line nagyon emberes munkat vegez, megerte a befektetes)

En kicsit fdeltem a meccstol, de azt le mertem volna fogadni, hogy hozzuk. Utobbi idoben a Detroit elleni kotelezo gyozelmek kicsit nyogvenyelosek, na ez is ilyen volt. Annak orulok, hogy Eli INT nelkul lehozta a meccset, annak kevesbe, hogy Thomas balfaszkodott parat. A D-line nem volt rossz, inkabb az o tamado faluk nyujtott varakozason felulit. Es visszavonok minden offseason beli fikazast Umenziorarol, mert amit eddig muvel, az valami frenetikus. En bevallom, azt hittem, hogy tenyleg vege, megoregedett, elhasznalodott, es tradeljuk vagy cutoljuk, de ez az ember hihetetlen. 8 sack es 7 forced fumble. Tuck is nagyon jo, o meg a fumble recoveryben van ott nagyon. 😀

Dallas ellen sajnos en is oboat varok, szerintem ott nem fogunk tudni elegendo nyomast gyakorolni Romora, bar ne legyen igazam. (Masreszrol eleg emberesen fogyasztjuk az ellen iranyitoit. Cutlert kiutottek a sracok, Hillnek eltortek a kezet..szoval Tony azert felhet)lotus86
hol a faszban voltál eddig? 😊
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kicsit döcögős volt, de sikerült. Azért itt már nem az a lotus által homokvárépítő-szakkörnek titulált Lions játszott a pályán. 😊gerle
Ez a Detroit mar ev eleje ota nem a homokvar epito szakkor. Vegre kezdenek osszeallni, Suh meg egy allat.(Meg ugy en block, az egesz Detroiti D-line nagyon emberes munkat vegez, megerte a befektetes)

En kicsit fdeltem a meccstol, de azt le mertem volna fogadni, hogy hozzuk. Utobbi idoben a Detroit elleni kotelezo gyozelmek kicsit nyogvenyelosek, na ez is ilyen volt. Annak orulok, hogy Eli INT nelkul lehozta a meccset, annak kevesbe, hogy Thomas balfaszkodott parat. A D-line nem volt rossz, inkabb az o tamado faluk nyujtott varakozason felulit. Es visszavonok minden offseason beli fikazast Umenziorarol, mert amit eddig muvel, az valami frenetikus. En bevallom, azt hittem, hogy tenyleg vege, megoregedett, elhasznalodott, es tradeljuk vagy cutoljuk, de ez az ember hihetetlen. 8 sack es 7 forced fumble. Tuck is nagyon jo, o meg a fumble recoveryben van ott nagyon. 😀

Dallas ellen sajnos en is oboat varok, szerintem ott nem fogunk tudni elegendo nyomast gyakorolni Romora, bar ne legyen igazam. (Masreszrol eleg emberesen fogyasztjuk az ellen iranyitoit. Cutlert kiutottek a sracok, Hillnek eltortek a kezet..szoval Tony azert felhet)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Váááááááááááá megnyertem a hetet! Látjátok megéri optimistának lenni. 😀
Ami a legjobban tetszik, hogy hétről hétre fejlődik a csapat, valamelyik csapatrész mindig okoz kellemes meglepetést. Szerintem a hétvégén elkapjuk a Dallast is. A melóhelyen már mondtam, hogy szabin leszek jövő kedden....... 😛 Ha elkapjuk őket szerintem is kiszálltak a csoportelsősségért folytatott csatából.Forti
Ha optimistán tippeltél volna, most neked is 2 pontod lenne, mint nekem 😊 😊

Az optimista tippelés így nézett ki a hétvégére:
- 14 vagy több ponttal nyerünk.
- 3 passzolt TD + 2 futott TD.
- 280 passzolt yard fölött.
- 4 szerzett sack.
- 0 bekapott sack
- stb
Na, szóval ez az optimista tippelés. Mondom 2 pontra jó a 12-ből.G-men
ez a túl optimista tippelés kategória 😊
én a múlt héten úgy szereztem 1 pontot, h kb az zajlott a pályán amit előzetesen vártam 😊Szesze
A Lions ellen belefér, gondoltam...

Egyébként, valóban nehezen szerez az Offense-ünk egy meccsen 5 TD-t, de a 4 is bőven elég, ha a Deffense hozza magát. Még a DAL ellen is szvsz.

Mindegy, itt tippelésben nem voltam olyan jó, de legalább fantasy-ben nyertem a divízió első ellen hála a szív igazolásának (a héten megszereztem Jacobs-ot!)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Váááááááááááá megnyertem a hetet! Látjátok megéri optimistának lenni. 😀
Ami a legjobban tetszik, hogy hétről hétre fejlődik a csapat, valamelyik csapatrész mindig okoz kellemes meglepetést. Szerintem a hétvégén elkapjuk a Dallast is. A melóhelyen már mondtam, hogy szabin leszek jövő kedden....... 😛 Ha elkapjuk őket szerintem is kiszálltak a csoportelsősségért folytatott csatából.Forti
Ha optimistán tippeltél volna, most neked is 2 pontod lenne, mint nekem 😊 😊

Az optimista tippelés így nézett ki a hétvégére:
- 14 vagy több ponttal nyerünk.
- 3 passzolt TD + 2 futott TD.
- 280 passzolt yard fölött.
- 4 szerzett sack.
- 0 bekapott sack
- stb
Na, szóval ez az optimista tippelés. Mondom 2 pontra jó a 12-ből.G-men
ez a túl optimista tippelés kategória 😊
én a múlt héten úgy szereztem 1 pontot, h kb az zajlott a pályán amit előzetesen vártam 😊
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Váááááááááááá megnyertem a hetet! Látjátok megéri optimistának lenni. 😀
Ami a legjobban tetszik, hogy hétről hétre fejlődik a csapat, valamelyik csapatrész mindig okoz kellemes meglepetést. Szerintem a hétvégén elkapjuk a Dallast is. A melóhelyen már mondtam, hogy szabin leszek jövő kedden....... 😛 Ha elkapjuk őket szerintem is kiszálltak a csoportelsősségért folytatott csatából.Forti
Ha optimistán tippeltél volna, most neked is 2 pontod lenne, mint nekem 😊 😊

Az optimista tippelés így nézett ki a hétvégére:
- 14 vagy több ponttal nyerünk.
- 3 passzolt TD + 2 futott TD.
- 280 passzolt yard fölött.
- 4 szerzett sack.
- 0 bekapott sack
- stb
Na, szóval ez az optimista tippelés. Mondom 2 pontra jó a 12-ből.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Lions meccs durva volt de jó csapatuk van senkinek nem lesz könnyű ellenük...
A szurkolóik már kicsit frusztráltak is ez látszott az eredménykövetőben....
Dallas erősen benne van hogy nyerhet , de végső csapást mérhetünk rájuk ha behúzzuk!
Sack-parádé kell ismét a győzelemhez!
Hungarian Bowlon én is voltam igaz késve érkeztem és 47-0 -nál távoztam.... ez nem volt olyan izgalmas mint a tavalyi....

Tippverseny: kis büszkeség tölt el a Reynaud tipp eltalálása miatt gratula két másik optimista társamnak is!!! 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
twitterről: @sageman01 was correct about length of PK Shayne Graham's tenure. #NYG awarded OL Jamon Meredith off waivers from Detroit. Graham released.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Váááááááááááá megnyertem a hetet! Látjátok megéri optimistának lenni. 😀
Ami a legjobban tetszik, hogy hétről hétre fejlődik a csapat, valamelyik csapatrész mindig okoz kellemes meglepetést. Szerintem a hétvégén elkapjuk a Dallast is. A melóhelyen már mondtam, hogy szabin leszek jövő kedden....... 😛 Ha elkapjuk őket szerintem is kiszálltak a csoportelsősségért folytatott csatából.Forti
grat, 7 pont az szép teljesítmény.
Remélem igazad lesz a Dallassal kapcs is, bár én most először vereséget fogok tippelni sztem.
Én sajna vszínű nem tudok szabira menni jövő kedden, nagyon szarul jött ki, h épp most leszünk MNF-en 😕Szesze
Nem vinne rá a lélek, hogy saját magunk ellen tippeljek, még ha józan ész azt is diktálná. A csapat egyre jobb, és végre elkezdtek valóban csapatként működni. Lassan vége a Jacobs féle hisztiknek, a hétvégén először láttam igazán örülni TD-nek ebben a szezonban. Most úgy érzem, hogy ha dadogva is de hozni fogjuk a Dallas meccset. A kék szív diadala lesz.
BIG BLUE!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Váááááááááááá megnyertem a hetet! Látjátok megéri optimistának lenni. 😀
Ami a legjobban tetszik, hogy hétről hétre fejlődik a csapat, valamelyik csapatrész mindig okoz kellemes meglepetést. Szerintem a hétvégén elkapjuk a Dallast is. A melóhelyen már mondtam, hogy szabin leszek jövő kedden....... 😛 Ha elkapjuk őket szerintem is kiszálltak a csoportelsősségért folytatott csatából.Forti
grat, 7 pont az szép teljesítmény.
Remélem igazad lesz a Dallassal kapcs is, bár én most először vereséget fogok tippelni sztem.
Én sajna vszínű nem tudok szabira menni jövő kedden, nagyon szarul jött ki, h épp most leszünk MNF-en 😕
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem lepne meg ha a DAL nagy erőkkel nyomozna , kit lehetne betrédelni az off line-ukba
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Váááááááááááá megnyertem a hetet! Látjátok megéri optimistának lenni. 😀
Ami a legjobban tetszik, hogy hétről hétre fejlődik a csapat, valamelyik csapatrész mindig okoz kellemes meglepetést. Szerintem a hétvégén elkapjuk a Dallast is. A melóhelyen már mondtam, hogy szabin leszek jövő kedden....... 😛 Ha elkapjuk őket szerintem is kiszálltak a csoportelsősségért folytatott csatából.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jah, egyébként mi vezetjük az NFC-t :cool: (a konferencián belüli 3-0 miatt)
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
hát ez most jó gány lett 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Heti eredmények:

1. Forti 7 pont
2. yooker 6 pont
3. salander 5 pont
Szesze 5 pont
5. deny79 4 pont
Winters 4 pont
vadibandi 4 pont
kristof 4 pont
csebi 4 pont
Buchek8 4 pont
11.Badman 3 pont
Lance 3 pont
Szsziszka 3 pont
14. Asbee 2 pont
vittore 2 pont
G-men 2 pont
Chevy 2 pont
ironroy 2 pont
19. balu10 1 pont


Összesített állás 6 forduló után:

1. Asbee 25 pont (6+2+6+5+4+2)
2. csebi 24 pont (6+4+4+3+3+4)
Szesze 24 pont (4+5+7+2+1+5)
4. vadibandi 23 pont (3+3+5+4+4+4)
kristof 23 pont (3+3+6+3+4+4)
Chevy 23 pont (4+4+5+4+4+2)
7. balu10 22 pont (5+2+4+3+7+1)
8. Winters 21 pont (-+2+8+1+6+4)
yooker 21 pont (-+3+3+4+5+6)
Szsziszika 21 pont (5+2+3+3+5+3)
G-men 21 pont (6+0+6+3+4+2)
12. Forti 20 pont (-+1+6+1+5+7)
13. ironroy 18 pont (5+2+3+2+4+2)
14. Badman 17 pont (7+2+3+2+1+3)
15. Buchek8 12 pont (-+2+2+-+4+4)
16. vittore 8 pont (-+-+-+-+6+2)
Lance 8 pont (5+-+-+-+-+3)
18. salander 5 pont (-+-+-+-+-+5)
19. deny79 4 pont (-+-+-+-+-+4)Szesze
Én vagyok a választóvíz 😂
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
óóóó hogy rohadna meg...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Heti eredmények:

1. Forti 7 pont
2. yooker 6 pont
3. salander 5 pont
Szesze 5 pont
5. deny79 4 pont
Winters 4 pont
vadibandi 4 pont
kristof 4 pont
csebi 4 pont
Buchek8 4 pont
11.Badman 3 pont
Lance 3 pont
Szsziszka 3 pont
14. Asbee 2 pont
vittore 2 pont
G-men 2 pont
Chevy 2 pont
ironroy 2 pont
19. balu10 1 pont


Összesített állás 6 forduló után:

1. Asbee 25 pont (6+2+6+5+4+2)
2. csebi 24 pont (6+4+4+3+3+4)
Szesze 24 pont (4+5+7+2+1+5)
4. vadibandi 23 pont (3+3+5+4+4+4)
kristof 23 pont (3+3+6+3+4+4)
Chevy 23 pont (4+4+5+4+4+2)
7. balu10 22 pont (5+2+4+3+7+1)
8. Winters 21 pont (-+2+8+1+6+4)
yooker 21 pont (-+3+3+4+5+6)
Szsziszika 21 pont (5+2+3+3+5+3)
G-men 21 pont (6+0+6+3+4+2)
12. Forti 20 pont (-+1+6+1+5+7)
13. ironroy 18 pont (5+2+3+2+4+2)
14. Badman 17 pont (7+2+3+2+1+3)
15. Buchek8 12 pont (-+2+2+-+4+4)
16. vittore 8 pont (-+-+-+-+6+2)
Lance 8 pont (5+-+-+-+-+3)
18. salander 5 pont (-+-+-+-+-+5)
19. deny79 4 pont (-+-+-+-+-+4)Szesze
gyenge kezdés után, erős visszaesés 😂
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én kabalából mindig megtippelem a meccsvesztést.vadibandi
még szerencse, különben lehet h előttem lennél 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Heti eredmények:

1. Forti 7 pont
2. yooker 6 pont
3. salander 5 pont
Szesze 5 pont
5. deny79 4 pont
Winters 4 pont
vadibandi 4 pont
kristof 4 pont
csebi 4 pont
Buchek8 4 pont
11.Badman 3 pont
Lance 3 pont
Szsziszka 3 pont
14. Asbee 2 pont
vittore 2 pont
G-men 2 pont
Chevy 2 pont
ironroy 2 pont
19. balu10 1 pont


Összesített állás 6 forduló után:

1. Asbee 25 pont (6+2+6+5+4+2)
2. csebi 24 pont (6+4+4+3+3+4)
Szesze 24 pont (4+5+7+2+1+5)
4. vadibandi 23 pont (3+3+5+4+4+4)
kristof 23 pont (3+3+6+3+4+4)
Chevy 23 pont (4+4+5+4+4+2)
7. balu10 22 pont (5+2+4+3+7+1)
8. Winters 21 pont (-+2+8+1+6+4)
yooker 21 pont (-+3+3+4+5+6)
Szsziszika 21 pont (5+2+3+3+5+3)
G-men 21 pont (6+0+6+3+4+2)
12. Forti 20 pont (-+1+6+1+5+7)
13. ironroy 18 pont (5+2+3+2+4+2)
14. Badman 17 pont (7+2+3+2+1+3)
15. Buchek8 12 pont (-+2+2+-+4+4)
16. vittore 8 pont (-+-+-+-+6+2)
Lance 8 pont (5+-+-+-+-+3)
18. salander 5 pont (-+-+-+-+-+5)
19. deny79 4 pont (-+-+-+-+-+4)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én kabalából mindig megtippelem a meccsvesztést.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
6. forduló válaszok:

1. Mi lesz a végeredmény? B) 8-13 ponttal nyerünk (8 helyes válasz)
2. Hány futott yardunk lesz összesen? D) 150+ (2)
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? A) 180 alatt (0)
4. Hány passzolt TD-nk lesz? B) 2 (8)
5. Hány futott TD-nk lesz? C) 2 (9)
6. Ki szerzi a legtöbb tackle-t? B) Boley (4)
7. Hány INT-et szerzünk? B) 1 (7)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith (3)
9. Hány sacket szerzünk? B) 2 (2)
10.Hány sacket szedünk be? B) 2 (6)
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen?A) (15)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C) 2 (3)
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
slowmo,

nem a két tavalyi nyg-dal meccsről beszélek, hanem a dallas idei 5 meccséről, amiből 4 vereség van és mindegyik 7 ponton belüli volt.vittore
tudom hogy nem arról.
viszont az általad említett ténynek van egy olyan előzménye, hogy még ha partiban is vagyunk, mindig történik valami gebasz, rosszul pattan a labda, hoppá pont ott állt egy védő, aztán csumi.
ilyen megpattanó labdás interception-ből volt vagy 3-4 short field, az sajnos nagyon be tud tenni.

csak azt mondtam, hogy az első meccsen tavaly (stadionavató, nyilván) már szívtunk ilyenek miatt Ellenetek, remélem még egyszer nem fogunk.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
slowmo,

nem a két tavalyi nyg-dal meccsről beszélek, hanem a dallas idei 5 meccséről, amiből 4 vereség van és mindegyik 7 ponton belüli volt.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Romo-nak eddig van 7 INT-je. ebből:
slowmotion
Ez mondjuk megvan/megvolt így nálunk is kb. Igaz szvsz nem a két QB-n fog majd múlni az esetleges győzelem vagy vereség...Asbee
lehet a zebrákon...de remélem nem...
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Romo-nak eddig van 7 INT-je. ebből:
slowmotion
Ez mondjuk megvan/megvolt így nálunk is kb. Igaz szvsz nem a két QB-n fog majd múlni az esetleges győzelem vagy vereség...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER