NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
mindegyik dallas oboa 7 ponton belül voltvittore
a kérdés részben redukálódik arra, hogy lehet-e egy csapat ellen kétszer iszonyat balszerencsénk.

tavaly ellenetek kb minden elromlott, ami elromolhatott (leginkább a hülyén pattanó labdák - mint amikor Witten sarkáról pattant a labda a safety kezébe).
idén jelenleg ugyanez a helyzet. Romo-nak eddig van 7 INT-je. ebből:
- kettő olyan, ami egyből védő kezébe ment (Tulloch, EJ Henderspn);
- egy megpattant a DE kezén, és pont annyira lassult le, hogy a védő még odaért, és el tudta birkózni a labdát;
- egy felpattant a DT sisakján, és kb 10 méteres ívet leírva oda esett, ahol 3 védő volt és 0 támadó (pont kifutott onnan Austin a route miatt);
- egy fumble volt, de INT-nek adták meg (Austin, meg az első INT a Bears ellen);
- kettő meg csak szimplán felpattant a TE kezéről, és pont állt ott védő.

ez az idény olyan, hogy vagy jól játszunk, de nincs szerencsénk, vagy jól játszanánk, de sok büntetést kapunk, vagy szimplán nem játszunk jól. az a durva, hogy tulajdonképpen rosszabbul sem, mint az ellenfél.
az ezen a héten kiderül, hogy akkor most a hazai pálya előnyt jelent-e, vagy inkább hátrányt (ha esetleg hétfő reggel már 0-3-mal állnánk, akkor azt mondanám, hogy inkább az utóbbi).

szerk: kedd reggelre. basszus, szabit kellene kivennem, vagy otthonról kellene dolgoznom...slowmotion
Ez az MNF nekem is nagyon bebasz 😕 Jelenleg fogalmam sincs, h hogy tudom megnézni a meccset, lehet h felvételről megy csak 😕
Amúgy mi is hasonlóan kezdtük a szezont, mint ti csak nekünk szerencsére rövidebb ideig tartott a balfaszkodás. Azért persze még így is minden meccsen elsütünk 1-2 hasonlót..
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
mindegyik dallas oboa 7 ponton belül voltvittore
a kérdés részben redukálódik arra, hogy lehet-e egy csapat ellen kétszer iszonyat balszerencsénk.

tavaly ellenetek kb minden elromlott, ami elromolhatott (leginkább a hülyén pattanó labdák - mint amikor Witten sarkáról pattant a labda a safety kezébe).
idén jelenleg ugyanez a helyzet. Romo-nak eddig van 7 INT-je. ebből:
- kettő olyan, ami egyből védő kezébe ment (Tulloch, EJ Henderspn);
- egy megpattant a DE kezén, és pont annyira lassult le, hogy a védő még odaért, és el tudta birkózni a labdát;
- egy felpattant a DT sisakján, és kb 10 méteres ívet leírva oda esett, ahol 3 védő volt és 0 támadó (pont kifutott onnan Austin a route miatt);
- egy fumble volt, de INT-nek adták meg (Austin, meg az első INT a Bears ellen);
- kettő meg csak szimplán felpattant a TE kezéről, és pont állt ott védő.

ez az idény olyan, hogy vagy jól játszunk, de nincs szerencsénk, vagy jól játszanánk, de sok büntetést kapunk, vagy szimplán nem játszunk jól. az a durva, hogy tulajdonképpen rosszabbul sem, mint az ellenfél.
az ezen a héten kiderül, hogy akkor most a hazai pálya előnyt jelent-e, vagy inkább hátrányt (ha esetleg hétfő reggel már 0-3-mal állnánk, akkor azt mondanám, hogy inkább az utóbbi).

szerk: kedd reggelre. basszus, szabit kellene kivennem, vagy otthonról kellene dolgoznom...
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
mindegyik dallas oboa 7 ponton belül volt
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A Dallas - hazai pályán - igencsak fel fogja szívni magát ellenünk.

A Washingtont meg végül kifektette a Colts.salander
Dallas elleni meccstől nagyon félek, szvsz könnyen beleszaladhatunk ott a késbe. Egyrészt azért ahogy állnak, másrészt meg az utóbbi évek eredményei miatt is.Asbee
Megmondom őszintén, h én is vereséget várok, nem lepne meg, ha épp ellenünk kapnák el a fonalat, simán benne van a lapok között, mert eddig nagyon mélyen a valós tudásuk alatt szerepeltek, előbb-utóbb ez megváltozik.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kicsit döcögős volt, de sikerült. Azért itt már nem az a lotus által homokvárépítő-szakkörnek titulált Lions játszott a pályán. 😊gerle
nekem kifejezetten tetszett a lions játéka.
ha nem csinálnak annyi buta szabálytalanságot (egyik jákob td-t ajándékba adták kb 3 play alatt volt 3 zászló), és nem a 3. qb irányít akkor még el is verhettek volna minket
ez azért idegesítő mert 150+ futott yarddal kikapni elég égő lett volna...
Thomasnak nem ez volt élet meccse, és d-line sem mutatott elég nyomást sztem
volt egy stat meccs közben h megnyert meccseken 17 sack vesztetteken 2. és a negyedik negyedben kettőnél jártunk.
reynaud első értékelhető meccse volt.csebi
Oké, h 3. számú QB volt, de ennek ellenére jól játszott.. ha Stafford játszik könnyen lehet, h sokkal gyengébb lett volna. A passzvédekezésünk jóval gyengébb volt, mint eddig, ez jórészt az általad is említett gyengébb DL játék miatt volt (másik megközelítésben az ő OL-ük funkcionált várakozáson felül). Igazából írtam meccs előtt is, h minden olyan meccs ahol a DL-ünk nem tud dominálni, minimum nyögvenyelős lesz, hát ez most is bebizonyosodott.
A futás kurva jól ment szerencsére, emiatt nem voltak még ennél is komolyabb problémáink. Úgy néz ki sikerült végre megtalálni a Bradshaw-Jacobs egyensúlyt, ez kulcs fontosságú a jövőre nézve is.
A special team az első meccsek totális töketlenkedése után az utóbbi meccseken rengeteget javult szerencsére. (mondjuk bekerült pár új ember is, gondolom ez se mellékes) Most először fordult elő, h egy csapatot legyőztünk visszafutások tekintetében. Ezzel Reynaud is letett végre az asztalra valamit, már ideje volt. Dodge megint vétett egy óriási hibát a meccs elején, szerencsére elbírtuk és utána 3 nagyon jó puntot is bemutatott, úgyh vszínű megint sikerült megúsznia a cut-ot 😊 elég vékony jégen táncol azért..
A Dallas elleni meccs fontos lesz, de így szerencsére akkor sincs akkora gáz, ha kikapunk. Persze ha sikerülne nyerni azzal kb kiütnénk a Cowboyst a rájátszásért folyó harcból, úgyh azért lesz tét rendesen.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Dallas - hazai pályán - igencsak fel fogja szívni magát ellenünk.

A Washingtont meg végül kifektette a Colts.salander
Dallas elleni meccstől nagyon félek, szvsz könnyen beleszaladhatunk ott a késbe. Egyrészt azért ahogy állnak, másrészt meg az utóbbi évek eredményei miatt is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Kicsit döcögős volt, de sikerült. Azért itt már nem az a lotus által homokvárépítő-szakkörnek titulált Lions játszott a pályán. 😊gerle
nekem kifejezetten tetszett a lions játéka.
ha nem csinálnak annyi buta szabálytalanságot (egyik jákob td-t ajándékba adták kb 3 play alatt volt 3 zászló), és nem a 3. qb irányít akkor még el is verhettek volna minket
ez azért idegesítő mert 150+ futott yarddal kikapni elég égő lett volna...
Thomasnak nem ez volt élet meccse, és d-line sem mutatott elég nyomást sztem
volt egy stat meccs közben h megnyert meccseken 17 sack vesztetteken 2. és a negyedik negyedben kettőnél jártunk.
reynaud első értékelhető meccse volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A Dallas - hazai pályán - igencsak fel fogja szívni magát ellenünk.

A Washingtont meg végül kifektette a Colts.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nna, kiszurkoltam a DAL negyedik vereségét!!!!

Jó lesz ez!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Kicsit döcögős volt, de sikerült. Azért itt már nem az a lotus által homokvárépítő-szakkörnek titulált Lions játszott a pályán. 😊

több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Tényleg várható volt, hogy nem lesz olyan sima. Statisztikailag nem volt rossz támadóegység, nagyon jól megfogtuk Bestet. Átlagban 6 ponttal szoktak kikapni, úgyhogy, nem volt olyan rossz az O sem. Az tény, hogy voltak megint bosszantó hibák. Egy papíron gyengébb csapat ellen nem pörögtek úgy mint a Texans ellen. Lényeg az előre beszámított W. Majd a Dallas ellen jobban játszunk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát...Kicsivel jobb játékra számítottam, igaz győzelem megvan, és ez a fő. Netem meg katasztrófa volt, sok részt alig láttam a meccsből, mert szaggatott a stream minden, így olyan sok véleményt nem tudok írni. Futás elleni védekezés mindenesetre király, csak QB-t nem tudjuk időnként megfogni...Asbee
Én pont ilyesmire számítottam, várható volt h szenvedős lesz, főleg a meccs eleji Dodge bénázás után. De tényleg a győzelem a fő 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát...Kicsivel jobb játékra számítottam, igaz győzelem megvan, és ez a fő. Netem meg katasztrófa volt, sok részt alig láttam a meccsből, mert szaggatott a stream minden, így olyan sok véleményt nem tudok írni. Futás elleni védekezés mindenesetre király, csak QB-t nem tudjuk időnként megfogni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
most kicsit felbasztam magam, néztem az Espn America-n az NFL Countdown-ot és továbbra is lesajnálnak minket... elmennek a picsába!ironroy
inkább sajnáljanak le, mint hype-oljanak 😊 egyébként még nekem sem teljesen tiszta a kép, várjuk ki ezt a két hetet.

A múlt héten mindent beszoptam amit lehetett, csak a giants győzelem jött össze. Eddig ez a hétvége az ellenkezője a múlt hetinek, remélem azért cserébe nem megy el ez a meccs 😊
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
most kicsit felbasztam magam, néztem az Espn America-n az NFL Countdown-ot és továbbra is lesajnálnak minket... elmennek a picsába!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Johnson és Best active, mondjuk nem nagy meglepetés.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen? C
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? C
4. Hány passzolt TD-nk lesz? B
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Ki szerzi a legtöbb tackle-t? D
7. Hány INT-et szerzünk? B
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? B
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? C
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B

Csodálkoznék ha egyet is eltalálok. :]
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1.B
2.B
3.B
4.B
5.B
6.A
7.B
8.B
9.E
10.C
11.C
12.C

Lecccgó Giants!!!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ahogy közeledik a kezdés egyre jobban fosok ettől a meccstől. Szarok az ilyen elvileg kötelezően hozandó, de gyakorlatilag egyáltalán nem olyan egyértelmű meccsek. A Pettigrew (legtöbb elkapása van TE-ként az NFLben) - Goff párharctól félek leginkább.. Best-et talán megfogjuk az eddigiek alapján, Johnsonnak biztos lesz pár alakítása, de talán az sem lesz döntő. A védelmük sem rossz, jó lenne ha az offense mellőzné az eddigi balfaszkodásokat és a jobbik arcát mutatná, mert vszínű szükség lesz rá.Szesze
mind1 hogy nyerünk csak nyerjünk, lényeg, hogy hozzuk le pozitív turnover mutatóval most főleg ELI-ra gondolok meg Bradshaw-ra. Pettigrew-hoz annyit hogy Olsen és Daniels is fasza TE-ek voltak mégsem ficánkoltak ellenünk!!!
Nyeri kell! Let's Go Giants
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ahogy közeledik a kezdés egyre jobban fosok ettől a meccstől. Szarok az ilyen elvileg kötelezően hozandó, de gyakorlatilag egyáltalán nem olyan egyértelmű meccsek. A Pettigrew (legtöbb elkapása van TE-ként az NFLben) - Goff párharctól félek leginkább.. Best-et talán megfogjuk az eddigiek alapján, Johnsonnak biztos lesz pár alakítása, de talán az sem lesz döntő. A védelmük sem rossz, jó lenne ha az offense mellőzné az eddigi balfaszkodásokat és a jobbik arcát mutatná, mert vszínű szükség lesz rá.
Azért, ha a spec team nem omlik össze és a TO mutató sem lesz nagyon mínuszos akkor nyernünk kell.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
francba én meg pont 2-re értem oda,volt vagy 30 méteres sor viszont, bent láttam a túloldalon mászkálni valakit Eli mezben! én OSI mezben voltam a lelátón körülvéve Pats,Eagles,Cardinals fanokkal :/ironroy
Jövőre megpróbálok feljutni...Jó lenne szervezni 1 kisebb találkozót. :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. Mi lesz a végeredmény? A)
2. Hány futott yardunk lesz összesen? C)
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen?C)
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C)
5. Hány futott TD-nk lesz? C)
6. Ki szerzi a legtöbb tackle-t? A)
7. Hány INT-et szerzünk? C)
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B)
9. Hány sacket szerzünk? D)
10.Hány sacket szedünk be? A)
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? A)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A)
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.B
3.C
4.D
5.B
6.D
7.C
8.B
9.D
10.B
11.A
12.A
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Én a túloldali lelátón voltam főleg a Tigers szurkolók között, de a szünetben végigmentem az első sor előtt ismerősöket keresve és találva. 21-es kék Tiki Barber mez volt rajtam és ferencjóskás szakállam van.vadibandi
A pénztár előtti sorban 4 fővel mögötted álltam. (A Barber-mez láttán meg is jegyeztem magamban, hogy te nyilván nem 3-4 éve vagy Giants-szurkoló.) Biztos te is láttál engem. Akkor mi már ismerjük egymást!

Ma este nyerni kell!G-men
Emlékszem rád! Hát te sem vagy egy kertitörpe. 😊vadibandi
francba én meg pont 2-re értem oda,volt vagy 30 méteres sor viszont, bent láttam a túloldalon mászkálni valakit Eli mezben! én OSI mezben voltam a lelátón körülvéve Pats,Eagles,Cardinals fanokkal :/
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Akkor az én voltam. pont a Wolves INT-tel ültem egyvonalban vhol 10 és 15 yard között (amelyikből TD lett).
Második félidőre átmentem a másik lelátóhoz, de onnan sem volt izgalmasabb a meccs 😊

Még meccs előtt akartam írni ide, hogy nem jön-e a fórumozók közül vki, mert lehetne találkozni, de aztán nem jutottam nethez...G-men
Én a túloldali lelátón voltam főleg a Tigers szurkolók között, de a szünetben végigmentem az első sor előtt ismerősöket keresve és találva. 21-es kék Tiki Barber mez volt rajtam és ferencjóskás szakállam van.vadibandi
A pénztár előtti sorban 4 fővel mögötted álltam. (A Barber-mez láttán meg is jegyeztem magamban, hogy te nyilván nem 3-4 éve vagy Giants-szurkoló.) Biztos te is láttál engem. Akkor mi már ismerjük egymást!

Ma este nyerni kell!G-men
Emlékszem rád! Hát te sem vagy egy kertitörpe. 😊