NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Új játékot találtam ki 😊 Minden meccs után mindenki beírja, h ki volt az adott meccsen szerinte a 6 legjobb és a 3 legrosszabb játékos. Edzők is megadhatók, az OL-t egyben is kezelhetjük, de tőlem külön-külön is. Első hely +6 pont, 5. +5 stb.., utolsók: -3,-2,-1.
Az első 5 fordulóra egyben szavazunk most péntekig, utána minden meccs után péntekig lehet értékelni akinek van kedve. Érdekel valakit?
(szabályok módosíthatók ha vannak öteletek)Szesze
Ez akkor külön játék lenne az eddigiektől? (Sorry illuminált állapotban vagyok 😀 )


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Új játékot találtam ki 😊 Minden meccs után mindenki beírja, h ki volt az adott meccsen szerinte a 6 legjobb és a 3 legrosszabb játékos. Edzők is megadhatók, az OL-t egyben is kezelhetjük, de tőlem külön-külön is. Első hely +6 pont, 5. +5 stb.., utolsók: -3,-2,-1.
Az első 5 fordulóra egyben szavazunk most péntekig, utána minden meccs után péntekig lehet értékelni akinek van kedve. Érdekel valakit?
(szabályok módosíthatók ha vannak öteletek)Szesze
Én benne vagyok, bár amekkora szaki én vagyok az utolsó hely már elkelt....😊Forti
Itt nincs első/utolsó hely, a játékosok/edzők kapnak pontokat és a végén kijön, h kik voltak az év legjobbjai/legrosszabbjai szerintünk.Szesze
Aha, vágom már, ez kicsit nehezen esett le. :/
Mondtam, hogy utolsó lennék..... 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Új játékot találtam ki 😊 Minden meccs után mindenki beírja, h ki volt az adott meccsen szerinte a 6 legjobb és a 3 legrosszabb játékos. Edzők is megadhatók, az OL-t egyben is kezelhetjük, de tőlem külön-külön is. Első hely +6 pont, 5. +5 stb.., utolsók: -3,-2,-1.
Az első 5 fordulóra egyben szavazunk most péntekig, utána minden meccs után péntekig lehet értékelni akinek van kedve. Érdekel valakit?
(szabályok módosíthatók ha vannak öteletek)Szesze
Én benne vagyok, bár amekkora szaki én vagyok az utolsó hely már elkelt....😊Forti
Itt nincs első/utolsó hely, a játékosok/edzők kapnak pontokat és a végén kijön, h kik voltak az év legjobbjai/legrosszabbjai szerintünk.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Új játékot találtam ki 😊 Minden meccs után mindenki beírja, h ki volt az adott meccsen szerinte a 6 legjobb és a 3 legrosszabb játékos. Edzők is megadhatók, az OL-t egyben is kezelhetjük, de tőlem külön-külön is. Első hely +6 pont, 5. +5 stb.., utolsók: -3,-2,-1.
Az első 5 fordulóra egyben szavazunk most péntekig, utána minden meccs után péntekig lehet értékelni akinek van kedve. Érdekel valakit?
(szabályok módosíthatók ha vannak öteletek)Szesze
Én benne vagyok, bár amekkora szaki én vagyok az utolsó hely már elkelt....😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Új játékot találtam ki 😊 Minden meccs után mindenki beírja, h ki volt az adott meccsen szerinte a 6 legjobb és a 3 legrosszabb játékos. Edzők is megadhatók, az OL-t egyben is kezelhetjük, de tőlem külön-külön is. Első hely +6 pont, 5. +5 stb.., utolsók: -3,-2,-1.
Az első 5 fordulóra egyben szavazunk most péntekig, utána minden meccs után péntekig lehet értékelni akinek van kedve. Érdekel valakit?
(szabályok módosíthatók ha vannak öteletek)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én azon gondolkodom, hogy nem fog-e visszaütni a védelemben, hogy a javulás amiatt következett be, hogy a pályán van 2 normális safety és hogy a line hihetetlenül felpörgött.

Mert valahogy még mindig úgy érzem, hogy igenis Linebacker problémánk van, csak a többiek elvonják a figyelmet róluk. Igaz, hogy Goffnak idén legalább egy jó napja volt a Chicago ellen amikor úgy tűnt, hogy lehet beérik mint MLB, de inkább az jellemző, hogy egész meccsre eltűnik. Ahogy Canty feljavult tavaly óta, Boley mintha kevésbé lenne effektív. Rengetegszer látom, hogy Rolle leginkább arra ügyel hogy előre észrevegye a futást és betömje a lyukat amit az LB-knek kéne szerintem. Lásd: Amikor Goffnak jól ment a "run stop" a Bears ellen, akkor Rollenak összesen 2 tackleje volt az 6-8-a helyett.

Tavaly is ez ment "CC" MJ-vel meg "Cant Cover" Brownnal... csak épp ők pont annyival voltak szarabbak mint Rolle meg Kenny, hogy akkor ezzel rohadtul kinyíltunk a passzjátéknak, most meg nem annyira. Ettől még ez nem valami optimális.salander
Hát jah, azért még kell 2-3 ilyen szinvonalú meccs a védelemtől, h én is teljesen elhigyjem, h minden oké 😊 Egyébként nyilván lesznek olyan meccsek amikor nagyobb problémáink lesznek, mégpedig az olyan ellenefelek ellen akik erős OL-el rendelkeznek, de én simán elégedett lennék azzal, ha a többiek ellen ilyen jól működne a védelem, a többi meccsen meg az offense-nek kell jól teljesíteni, ahogy ez pl az Indy ellen baromira nem sikerült.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Canty javulása nekem nem meglepetés, a tavalyi éve ráment a beilleszkedésre. LB problémák pedig persze, hogy vannak, azt tudtuk a szezon előtt is. Igaz volt ugyebár mikor Goff jobban teljesített a vártnál...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én azon gondolkodom, hogy nem fog-e visszaütni a védelemben, hogy a javulás amiatt következett be, hogy a pályán van 2 normális safety és hogy a line hihetetlenül felpörgött.

Mert valahogy még mindig úgy érzem, hogy igenis Linebacker problémánk van, csak a többiek elvonják a figyelmet róluk. Igaz, hogy Goffnak idén legalább egy jó napja volt a Chicago ellen amikor úgy tűnt, hogy lehet beérik mint MLB, de inkább az jellemző, hogy egész meccsre eltűnik. Ahogy Canty feljavult tavaly óta, Boley mintha kevésbé lenne effektív. Rengetegszer látom, hogy Rolle leginkább arra ügyel hogy előre észrevegye a futást és betömje a lyukat amit az LB-knek kéne szerintem. Lásd: Amikor Goffnak jól ment a "run stop" a Bears ellen, akkor Rollenak összesen 2 tackleje volt az 6-8-a helyett.

Tavaly is ez ment "CC" MJ-vel meg "Cant Cover" Brownnal... csak épp ők pont annyival voltak szarabbak mint Rolle meg Kenny, hogy akkor ezzel rohadtul kinyíltunk a passzjátéknak, most meg nem annyira. Ettől még ez nem valami optimális.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sőt, egyáltalán semmilyen komoly visszahordás, nagy játék nem volt még ellenünk ST-oldalon. Most akkor ki is az SB-esélyes...G-men
Mondjuk az első meccseken azért volt probléma rendesen ezzel, de azóta sokat javult a dolog szerencsére.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat

Igazából a return-ön kívül már annyira nem szar az ST. Én sem értem, h miért nem próbálunk ki vki mást, nem hiszem el, h elégedettek Reynaud teljesítményével. (én simán benyomnám Manningham-et egyébként, ugyanakkora jelentősége van az ST-nek, mint az offense-nek, az ott szerzett yardok is ugyanannyit számítanak)Szesze
Én is elégedett voltam velük, az ellenfél returnereihez már tök jól odaérünk. Dodge puntjai egyre hosszabb idejűek a statisztikák szerint. És szerintem a szezon legnagyobb eredménye az ST-től: Mi nem kaptunk TD-t Devon Hestertől, a mindenki által SB-esélyeseként számon tartott Packers meg igen. Sőt, egyáltalán semmilyen komoly visszahordás, nagy játék nem volt még ellenünk ST-oldalon. Most akkor ki is az SB-esélyes...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
😊 jah, mondjuk eleve úgy értettem a múlt hetet, de így pontos. Most csak 30 yardos vót.. még egy yardot fut ez a szerencsétlen akkor 2 pontom lett volna 😊Szesze
Örüljünk neki, hogy legalább a labdát nem ejtette el az alkalommal...G-men
való igaz Hixont szívesebben látnám returner-ként...kár hogy IR-en van ha jól tudom, de amúgy nem hiszem el, hogy nincs senkinek érzéke a visszafutásokhoz se Ware-nek,se Reynaud-nak,se az új embereknek Cruz-nak,Calhoun-nak! Persze a kezdő embereknek tuti jól menne(Ross,Webster,Mario) de nem kell kockáztatni egy sérülést.De akk is, kell csinálni valamit, lehet itt is csak egy új edző kellene??? :o :o :o Tom Quinn monnyon le!ironroy
Igazából a return-ön kívül már annyira nem szar az ST. Én sem értem, h miért nem próbálunk ki vki mást, nem hiszem el, h elégedettek Reynaud teljesítményével. (én simán benyomnám Manningham-et egyébként, ugyanakkora jelentősége van az ST-nek, mint az offense-nek, az ott szerzett yardok is ugyanannyit számítanak)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Már épp akartam, írni, hogy mikor volt az a 31 yardos return, de látom, javítottál...G-men
😊 jah, mondjuk eleve úgy értettem a múlt hetet, de így pontos. Most csak 30 yardos vót.. még egy yardot fut ez a szerencsétlen akkor 2 pontom lett volna 😊Szesze
Örüljünk neki, hogy legalább a labdát nem ejtette el az alkalommal...G-men
való igaz Hixont szívesebben látnám returner-ként...kár hogy IR-en van ha jól tudom, de amúgy nem hiszem el, hogy nincs senkinek érzéke a visszafutásokhoz se Ware-nek,se Reynaud-nak,se az új embereknek Cruz-nak,Calhoun-nak! Persze a kezdő embereknek tuti jól menne(Ross,Webster,Mario) de nem kell kockáztatni egy sérülést.De akk is, kell csinálni valamit, lehet itt is csak egy új edző kellene??? :o :o :o Tom Quinn monnyon le!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ugyan, 2 hete is volt egy 31 yardos kickoff return 😊 Egyébként, ha nem Reynaud lenne a returner sztem egyből nem az A)-t kéne automatikusan megjelölnünk 😊
azért hagytam bent mindig ezt a kérdést, mert vártam a csodát.. lehet, h lecsökkentem a számokat 15/5-re 😊Szesze
Már épp akartam, írni, hogy mikor volt az a 31 yardos return, de látom, javítottál...G-men
😊 jah, mondjuk eleve úgy értettem a múlt hetet, de így pontos. Most csak 30 yardos vót.. még egy yardot fut ez a szerencsétlen akkor 2 pontom lett volna 😊Szesze
Örüljünk neki, hogy legalább a labdát nem ejtette el az alkalommal...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
szesze : az e heti kérdéssorra lenne egy változtatási javaslatom fontold meg.... 😊

Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz IDÉN ? A) 0 B) 1 C 2 D)3 😀yooker
ugyan, 2 hete is volt egy 31 yardos kickoff return 😊 Egyébként, ha nem Reynaud lenne a returner sztem egyből nem az A)-t kéne automatikusan megjelölnünk 😊
azért hagytam bent mindig ezt a kérdést, mert vártam a csodát.. lehet, h lecsökkentem a számokat 15/5-re 😊Szesze
Már épp akartam, írni, hogy mikor volt az a 31 yardos return, de látom, javítottál...G-men
😊 jah, mondjuk eleve úgy értettem a múlt hetet, de így pontos. Most csak 30 yardos vót.. még egy yardot fut ez a szerencsétlen akkor 2 pontom lett volna 😊
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
szesze : az e heti kérdéssorra lenne egy változtatási javaslatom fontold meg.... 😊

Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz IDÉN ? A) 0 B) 1 C 2 D)3 😀yooker
ugyan, 2 hete is volt egy 31 yardos kickoff return 😊 Egyébként, ha nem Reynaud lenne a returner sztem egyből nem az A)-t kéne automatikusan megjelölnünk 😊
azért hagytam bent mindig ezt a kérdést, mert vártam a csodát.. lehet, h lecsökkentem a számokat 15/5-re 😊Szesze
Már épp akartam, írni, hogy mikor volt az a 31 yardos return, de látom, javítottál...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
én makacsul jelölgetem minden héten a 0-nál nagyobb számokat , gondolva hogy na most már

biztos ..... 😊

eddig nem nagyon jött be ugye ,

(majd a Lions ellen ) 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
szesze : az e heti kérdéssorra lenne egy változtatási javaslatom fontold meg.... 😊

Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz IDÉN ? A) 0 B) 1 C 2 D)3 😀yooker
ugyan, 2 hete is volt egy 31 yardos kickoff return 😊 Egyébként, ha nem Reynaud lenne a returner sztem egyből nem az A)-t kéne automatikusan megjelölnünk 😊
azért hagytam bent mindig ezt a kérdést, mert vártam a csodát.. lehet, h lecsökkentem a számokat 15/5-re 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
szesze : az e heti kérdéssorra lenne egy változtatási javaslatom fontold meg.... 😊

Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz IDÉN ? A) 0 B) 1 C 2 D)3 😀
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nekem pont ellenkező előjelű volt ez a hétvége, bebuktam mindent...Szesze
hát ja, te most kb csak a Giants győzelemnek örülhetsz :/ fantasy, fogadás, tippjáték semmi nem jött be. mondjuk nekem se(csak a fantasy) de ha ez kell a giants győzelmhez én vállalomkristof
Engem is a Giants győzelem kárpótolt...

Fantasyben vasárnap délután kispadra ültettem M.Forte-t :o
Így hiába Eli, Hakeem és a NYG DEF a csapatban, buktam ezt a fordulót is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem pont ellenkező előjelű volt ez a hétvége, bebuktam mindent...Szesze
hát ja, te most kb csak a Giants győzelemnek örülhetsz :/ fantasy, fogadás, tippjáték semmi nem jött be. mondjuk nekem se(csak a fantasy) de ha ez kell a giants győzelmhez én vállalomkristof
én is, bár azért nincs minden hétvégén 20 ezrem erre 😀Szesze
😀 én "csak" 5k-t buktam 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nekem pont ellenkező előjelű volt ez a hétvége, bebuktam mindent...Szesze
hát ja, te most kb csak a Giants győzelemnek örülhetsz :/ fantasy, fogadás, tippjáték semmi nem jött be. mondjuk nekem se(csak a fantasy) de ha ez kell a giants győzelmhez én vállalomkristof
én is, bár azért nincs minden hétvégén 20 ezrem erre 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem pont ellenkező előjelű volt ez a hétvége, bebuktam mindent...Szesze
hát ja, te most kb csak a Giants győzelemnek örülhetsz :/ fantasy, fogadás, tippjáték semmi nem jött be. mondjuk nekem se(csak a fantasy) de ha ez kell a giants győzelmhez én vállalom
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Heti eredmények:

1. balu10 7 pont

Szesze
Juhíí. Dupla öröm ez a győzelem. És képzeljétek tegnap este kaptam az e-mailt, hogy a magyar döntőre nyertem jegyet. Megyek is és lottózok egyet. :cool: 😀balu10
nekem pont ellenkező előjelű volt ez a hétvége, bebuktam mindent...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szesze 1 pont 😕
😂 rossz volt a sorkérdés??? 😂ironroy
az a hülyeség, h csomó minden úgy alakult a meccsen ahogy gondoltam (mondjuk a Texanstól többet vártam ennél) és mégsem találtam el semmit 😊
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A Boyz topicban a srácok már a csapatuk draft pickjeit számolgatják. Bárcsak ez annak az előjele lenne, hogy a Dallasnak gyenge szezonja lesz. 😛

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!