NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Heti eredmények:

1. balu10 7 pont

Szesze
Juhíí. Dupla öröm ez a győzelem. És képzeljétek tegnap este kaptam az e-mailt, hogy a magyar döntőre nyertem jegyet. Megyek is és lottózok egyet. :cool: 😀balu10
adj fel nekem is 😂
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Heti eredmények:

1. balu10 7 pont

Szesze
Juhíí. Dupla öröm ez a győzelem. És képzeljétek tegnap este kaptam az e-mailt, hogy a magyar döntőre nyertem jegyet. Megyek is és lottózok egyet. :cool: 😀

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Szesze 1 pont 😕
😂 rossz volt a sorkérdés??? 😂
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Heti eredmények:

1. balu10 7 pont
2. vittore 6 pont (egész jó kezdés)
Winters 6 pont
4. yooker 5 pont
Szsziszka 5 pont
Forti 5 pont
7. Asbee 4 pont
kristof 4 pont
ironroy 4 pont
vadibandi 4 pont
G-men 4 pont
Chevy 4 pont
Buchek 4 pont
14. csebi 3 pont
15. Badman 1 pont
Szesze 1 pont 😕


Összesített állás 5 forduló után:

1. Asbee 23 pont (6+2+6+5+4)
2. balu10 21 pont (5+2+4+3+7)
Chevy 21 pont (4+4+5+4+4)
4. csebi 20 pont (6+4+4+3+3)
5. Szesze 19 pont (4+5+7+2+1)
vadibandi 19 pont (3+3+5+4+4)
kristof 19 pont (3+3+6+3+4)
G-men 19 pont (6+0+6+3+4)
9. Szsziszika 18 pont (5+2+3+3+5)
10. Winters 17 pont (-+2+8+1+6)
11. ironroy 16 pont (5+2+3+2+4)
12. yooker 15 pont (-+3+3+4+5)
13. Badman 14 pont (7+2+3+2+1)
14. Forti 13 pont (-+1+6+1+5)
15. Buchek 8 pont (-+2+2+-+4)
16. vittore 6 pont (-+-+-+-+6)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Helyes válaszok az 5. fordulóra:

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 7 ponttal nyerünk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? C) 111-140 201-250 D) 251+
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? D) 251+
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz? B) 1
6. Hány yardot passzolnak ellenünk? B) 151-200
7. Hány yardot futnak ellenünk? A) 0-80
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B) Nicks
9. Hány sacket szerzünk? C) 3
10.Hány sacket szedünk be? A) 0-1
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen? C) 0
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz? A) 0

Eredmények később - nekem sikerült 1 egész pontot szerezni...
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
csak nehogy Coughlin elkezdje félteni a HC állását Fewelltől. Szerintem Spanglitól is parázott, örülhetett, amikor elment

ez a Fewell fickó tökre ikertestvére a Colts HC-nak, főleg mikor mindketten kék sapkában álldogálnakvittore
jah, néger mind a kettő 😊Szesze
Tényleg van benne valami 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
csak nehogy Coughlin elkezdje félteni a HC állását Fewelltől. Szerintem Spanglitól is parázott, örülhetett, amikor elment

ez a Fewell fickó tökre ikertestvére a Colts HC-nak, főleg mikor mindketten kék sapkában álldogálnakvittore
jah, néger mind a kettő 😊
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
csak nehogy Coughlin elkezdje félteni a HC állását Fewelltől. Szerintem Spanglitól is parázott, örülhetett, amikor elment

ez a Fewell fickó tökre ikertestvére a Colts HC-nak, főleg mikor mindketten kék sapkában álldogálnak
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azt azért vegyük figyelembe, hogy tavaly nagyon sok volt a sérülés a védelemben, különösen a D-line terén. Idén eddig szerencsére nincs ezzel gond, remélhetőleg nem is lesz.Badman
Kicsit még visszatérve erre a témára: 2007-ben az iszonyat hatékony DL-nak köszönhettük a SB győzelmet. A Pats elleni döntőn úgy tudtunk folyamatosan óriási nyomást gyakorolni az elit OL által védett, élete formájában lévő Brady-re, h nem volt szükség blitz-re. Ezt úgy értük el, h nagyon sokszor a Strahan-Umenyiora DE páros mellett az akkor berobbanó Tuck-ot DT-ként játszatta Spagnuolo. Már akkor látható volt, h ez milyen jól működik. 2008-ban Osi sérülése és Strahan visszavonulása után nem volt erre lehetőség mert nem volt alternatíva DE poszton. (ennek ellenére Tuck és vele az egész védelem félelmetesen jó szezont zárt akkor is). 2009-re visszatért Umenyiora, ennek ellenére a DL szégyenteljes teljesítményt nyújtott. Sheridan-nek eszébe sem jutott, h ezzel kísérletezzen, ehelyett száműzte Osi-t a csapatból (ezzel végleg tönkrebaszva a csapatmorált) + számtalanszor idióta zónázásra kárhoztatta még Tuck-ot is. Fewell szerencsére elég gyorsan észrevette, h mi a megoldás arra, ha 3 ilyen kurva jó pass-rushered van, főleg ha az egyikük ennyire sokoldalú, mint amilyen Tuck.Szesze
Ezt én sem tudtam volna szebben összefoglalni 😊

Hihetetlen, de az egész azon múlik, hogy jön egy új csávó (PF), és aszongya: 2007-ben SB-t nyert a csapat, k. jó védelemmel, 2008-ban ugyanilyen jó a védelem, 2009-ben totál csőd. Mit is kéne csinálni 2010-ben???

A) Folytatni, amit 2009-ben vagy
B) Próbálkozni vmi nagyon újjal vagy
C) Megnézni, miért működött olyan jól a 2007-2008-as védelem, és az alapokat tekintve visszatérni ahhoz.

Van egy sejtésem, hogy az igazság nem az A-B verziók körül van...G-men
hát igen, ez a rendszer sokkal inkább hajaz arra ami Spangli idejében volt, mint amit Fewell Buffalo-ban alkalmazott. Mondjuk azért ötvözi a kettőt persze.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nyilván figyelembe kell venni a játékosanyagot. Ez a rendszer mondjuk azért biztosan más, mint amit Buffaloban játszatott Fewell, teljesen más jellegű (meg minőségű is sztem) a játékosanyag, mint ami ott volt. Úgy néz ki elég gyorsan sikerült neki megtalálni az optimális szisztémát. Az, h a deff coord-nak mekkora a szerepe láthattuk tavaly: Sheridan mit hozott ki ugyanabból a garnitúrából (sőt elvileg erősebből) Spangli egy évvel azelőtti védelméhez képest...Szesze
Azt azért vegyük figyelembe, hogy tavaly nagyon sok volt a sérülés a védelemben, különösen a D-line terén. Idén eddig szerencsére nincs ezzel gond, remélhetőleg nem is lesz.Badman
Kicsit még visszatérve erre a témára: 2007-ben az iszonyat hatékony DL-nak köszönhettük a SB győzelmet. A Pats elleni döntőn úgy tudtunk folyamatosan óriási nyomást gyakorolni az elit OL által védett, élete formájában lévő Brady-re, h nem volt szükség blitz-re. Ezt úgy értük el, h nagyon sokszor a Strahan-Umenyiora DE páros mellett az akkor berobbanó Tuck-ot DT-ként játszatta Spagnuolo. Már akkor látható volt, h ez milyen jól működik. 2008-ban Osi sérülése és Strahan visszavonulása után nem volt erre lehetőség mert nem volt alternatíva DE poszton. (ennek ellenére Tuck és vele az egész védelem félelmetesen jó szezont zárt akkor is). 2009-re visszatért Umenyiora, ennek ellenére a DL szégyenteljes teljesítményt nyújtott. Sheridan-nek eszébe sem jutott, h ezzel kísérletezzen, ehelyett száműzte Osi-t a csapatból (ezzel végleg tönkrebaszva a csapatmorált) + számtalanszor idióta zónázásra kárhoztatta még Tuck-ot is. Fewell szerencsére elég gyorsan észrevette, h mi a megoldás arra, ha 3 ilyen kurva jó pass-rushered van, főleg ha az egyikük ennyire sokoldalú, mint amilyen Tuck.Szesze
Ezt én sem tudtam volna szebben összefoglalni 😊

Hihetetlen, de az egész azon múlik, hogy jön egy új csávó (PF), és aszongya: 2007-ben SB-t nyert a csapat, k. jó védelemmel, 2008-ban ugyanilyen jó a védelem, 2009-ben totál csőd. Mit is kéne csinálni 2010-ben???

A) Folytatni, amit 2009-ben vagy
B) Próbálkozni vmi nagyon újjal vagy
C) Megnézni, miért működött olyan jól a 2007-2008-as védelem, és az alapokat tekintve visszatérni ahhoz.

Van egy sejtésem, hogy az igazság nem az A-B verziók körül van...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
legsokoldalúbb DLine ember amúgy Kiwi lett nálunk: DE,DT és LB...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
SZiasztok

Továbbra is eladóak.
Ide írjatok: pekpeti@enternet.hu, ha érdekes vkinek.

http://www.vatera.hu/nfl_reebok_new_york_giants_kapucnis_pulover_xl_es_181765782.html

http://www.vatera.hu/nfl_reebok_new_york_giants_galleros_polo_xl_es_182947931.html
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Osinak idén már 5 FF :cool:Asbee
és 6 sack.. jó lenne ha így folytatná. Mondjuk ahhoz kell az is, h Tuck is ezt a szintet hozza, de tőle ez alapelvárás ha nem sérül meg.
Nézegetve a statisztikákat is, nagyon durván jók voltunk tegnap, totális alázás volt ez a meccs tényleg.Szesze
Tavaly azt hiszem az egész éves teljesítménye volt kb ilyen...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én nem vagyok akkora szakértő, de lehet, hogy Perry Fewell is úgy alakítja ki a rendszerét, hogy az elbírjon egy közepes LB sort, mégis nagyon jól működjön. Lehet, hogy mégis ekkora szerepe van a Def cord-nak, egy jól megtervezett rendszerben mindenki a helyére kerül és máris mienk a legjobb D jelenleg a statok alapján.gyurczi
Nyilván figyelembe kell venni a játékosanyagot. Ez a rendszer mondjuk azért biztosan más, mint amit Buffaloban játszatott Fewell, teljesen más jellegű (meg minőségű is sztem) a játékosanyag, mint ami ott volt. Úgy néz ki elég gyorsan sikerült neki megtalálni az optimális szisztémát. Az, h a deff coord-nak mekkora a szerepe láthattuk tavaly: Sheridan mit hozott ki ugyanabból a garnitúrából (sőt elvileg erősebből) Spangli egy évvel azelőtti védelméhez képest...Szesze
Azt azért vegyük figyelembe, hogy tavaly nagyon sok volt a sérülés a védelemben, különösen a D-line terén. Idén eddig szerencsére nincs ezzel gond, remélhetőleg nem is lesz.Badman
Kicsit még visszatérve erre a témára: 2007-ben az iszonyat hatékony DL-nak köszönhettük a SB győzelmet. A Pats elleni döntőn úgy tudtunk folyamatosan óriási nyomást gyakorolni az elit OL által védett, élete formájában lévő Brady-re, h nem volt szükség blitz-re. Ezt úgy értük el, h nagyon sokszor a Strahan-Umenyiora DE páros mellett az akkor berobbanó Tuck-ot DT-ként játszatta Spagnuolo. Már akkor látható volt, h ez milyen jól működik. 2008-ban Osi sérülése és Strahan visszavonulása után nem volt erre lehetőség mert nem volt alternatíva DE poszton. (ennek ellenére Tuck és vele az egész védelem félelmetesen jó szezont zárt akkor is). 2009-re visszatért Umenyiora, ennek ellenére a DL szégyenteljes teljesítményt nyújtott. Sheridan-nek eszébe sem jutott, h ezzel kísérletezzen, ehelyett száműzte Osi-t a csapatból (ezzel végleg tönkrebaszva a csapatmorált) + számtalanszor idióta zónázásra kárhoztatta még Tuck-ot is. Fewell szerencsére elég gyorsan észrevette, h mi a megoldás arra, ha 3 ilyen kurva jó pass-rushered van, főleg ha az egyikük ennyire sokoldalú, mint amilyen Tuck.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mondjuk Osinak idén már 5 FF :cool:Asbee
és 6 sack.. jó lenne ha így folytatná. Mondjuk ahhoz kell az is, h Tuck is ezt a szintet hozza, de tőle ez alapelvárás ha nem sérül meg.
Nézegetve a statisztikákat is, nagyon durván jók voltunk tegnap, totális alázás volt ez a meccs tényleg.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Osinak idén már 5 FF :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Úgy értem, h az ilyen jellegű visszaesés akkor szokott bekövetkezni amikor a meghatározó játékosok kiöregednek és a generációváltás nem sikerül zökkenőmentesen. Nálunk ilyenről szó sem volt tavaly, ezért mondom, h nem volt logikus.Szesze
DC-t akartunk buktatni már a 6. héttől kezdve... 😀

Amúgy Osi-n szerintem pl nagyon látszik, hogy kezdőben megy neki igazán, ha ő a No.1. Remélem, nem lesz igazam, de ha Kiwi visszatér, abból lehetnek gondok Osi-nál, hogy megint a padon kezd. Mondom, ne legyen igazam, de így érzem.G-men
Nem hiszem, hogy Kiwi visszatér még idén.Winters
elvileg pár hetes kihagyást prognosztizálnak, de ha Osi így játszik akkor tuti bent marad a kezdőben utána is.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Inkább a mértéke nem volt az, a mutatott súlytalan játék.gyurczi
Úgy értem, h az ilyen jellegű visszaesés akkor szokott bekövetkezni amikor a meghatározó játékosok kiöregednek és a generációváltás nem sikerül zökkenőmentesen. Nálunk ilyenről szó sem volt tavaly, ezért mondom, h nem volt logikus.Szesze
DC-t akartunk buktatni már a 6. héttől kezdve... 😀

Amúgy Osi-n szerintem pl nagyon látszik, hogy kezdőben megy neki igazán, ha ő a No.1. Remélem, nem lesz igazam, de ha Kiwi visszatér, abból lehetnek gondok Osi-nál, hogy megint a padon kezd. Mondom, ne legyen igazam, de így érzem.G-men
Nem hiszem, hogy Kiwi visszatér még idén.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Jó meccs volt, egyedül a special teams érthetetlen számomra továbbra is.
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Inkább a mértéke nem volt az, a mutatott súlytalan játék.gyurczi
Úgy értem, h az ilyen jellegű visszaesés akkor szokott bekövetkezni amikor a meghatározó játékosok kiöregednek és a generációváltás nem sikerül zökkenőmentesen. Nálunk ilyenről szó sem volt tavaly, ezért mondom, h nem volt logikus.Szesze
DC-t akartunk buktatni már a 6. héttől kezdve... 😀

Amúgy Osi-n szerintem pl nagyon látszik, hogy kezdőben megy neki igazán, ha ő a No.1. Remélem, nem lesz igazam, de ha Kiwi visszatér, abból lehetnek gondok Osi-nál, hogy megint a padon kezd. Mondom, ne legyen igazam, de így érzem.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Inkább a mértéke nem volt az, a mutatott súlytalan játék.gyurczi
Úgy értem, h az ilyen jellegű visszaesés akkor szokott bekövetkezni amikor a meghatározó játékosok kiöregednek és a generációváltás nem sikerül zökkenőmentesen. Nálunk ilyenről szó sem volt tavaly, ezért mondom, h nem volt logikus.
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Inkább a mértéke nem volt az, a mutatott súlytalan játék.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sok összetevője volt a tavalyi katasztrofális szereplésnek. 2007 SB győzelem, 2008 12-4. A visszaesés várható volt, még az említett problémák nélkül is gyengültünk volna. Nem lehet 3-4-5 éven keresztül toppon lenni ebben a ligában manapság. Szinte minden csapatnál van visszaesés hosszabb távon. Nagyon sokat változnak a csapatok évről évre. Tavaly azért az első harmad nem volt olyan rossz (5-1), ráadásul oda-vissza vertük a Dal-t, stadion avatón. Az a jó, hogy úgy tűnik letudtuk a hullámvölgyet, és jó irányba tartunk.gyurczi
Jó, ez elvileg oké, de a tavalyi visszaesés nem volt logikus, ahogy ez most is látszik.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
remélem a primitív espn power ranking is előrébb rangsorol minket a 22. helyről (legrosszabb az nfc eastben)
:o
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Sok összetevője volt a tavalyi katasztrofális szereplésnek. 2007 SB győzelem, 2008 12-4. A visszaesés várható volt, még az említett problémák nélkül is gyengültünk volna. Nem lehet 3-4-5 éven keresztül toppon lenni ebben a ligában manapság. Szinte minden csapatnál van visszaesés hosszabb távon. Nagyon sokat változnak a csapatok évről évre. Tavaly azért az első harmad nem volt olyan rossz (5-1), ráadásul oda-vissza vertük a Dal-t, stadion avatón. Az a jó, hogy úgy tűnik letudtuk a hullámvölgyet, és jó irányba tartunk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!