NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én nem vagyok akkora szakértő, de lehet, hogy Perry Fewell is úgy alakítja ki a rendszerét, hogy az elbírjon egy közepes LB sort, mégis nagyon jól működjön. Lehet, hogy mégis ekkora szerepe van a Def cord-nak, egy jól megtervezett rendszerben mindenki a helyére kerül és máris mienk a legjobb D jelenleg a statok alapján.gyurczi
Nyilván figyelembe kell venni a játékosanyagot. Ez a rendszer mondjuk azért biztosan más, mint amit Buffaloban játszatott Fewell, teljesen más jellegű (meg minőségű is sztem) a játékosanyag, mint ami ott volt. Úgy néz ki elég gyorsan sikerült neki megtalálni az optimális szisztémát. Az, h a deff coord-nak mekkora a szerepe láthattuk tavaly: Sheridan mit hozott ki ugyanabból a garnitúrából (sőt elvileg erősebből) Spangli egy évvel azelőtti védelméhez képest...Szesze
Azt azért vegyük figyelembe, hogy tavaly nagyon sok volt a sérülés a védelemben, különösen a D-line terén. Idén eddig szerencsére nincs ezzel gond, remélhetőleg nem is lesz.Badman
Most is van legalább annyi sérülés: Kiwi 2 meccse hiányzik, de Osi és Tuck is sérüléssel vállalja minden héten. 2 éve meg pl Osi egész évre kiesett mégis domináns volt a DL egészen a PO-ig amikorra Tuck elfogyott már teljesen. Az a tavalyi év nagyon durva volt, pusztán a sérülésekkel nem lehet megmagyarázni, mert nem az volt, h kissé visszaestünk, hanem h az addigi egyik legjobb védelem után a miénk lett a legszarabbak egyike, meccsenként kapott 35 ponttal. (ráadásul az offense meg kifejezetten jól működött)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én nem vagyok akkora szakértő, de lehet, hogy Perry Fewell is úgy alakítja ki a rendszerét, hogy az elbírjon egy közepes LB sort, mégis nagyon jól működjön. Lehet, hogy mégis ekkora szerepe van a Def cord-nak, egy jól megtervezett rendszerben mindenki a helyére kerül és máris mienk a legjobb D jelenleg a statok alapján.gyurczi
Nyilván figyelembe kell venni a játékosanyagot. Ez a rendszer mondjuk azért biztosan más, mint amit Buffaloban játszatott Fewell, teljesen más jellegű (meg minőségű is sztem) a játékosanyag, mint ami ott volt. Úgy néz ki elég gyorsan sikerült neki megtalálni az optimális szisztémát. Az, h a deff coord-nak mekkora a szerepe láthattuk tavaly: Sheridan mit hozott ki ugyanabból a garnitúrából (sőt elvileg erősebből) Spangli egy évvel azelőtti védelméhez képest...Szesze
Azt azért vegyük figyelembe, hogy tavaly nagyon sok volt a sérülés a védelemben, különösen a D-line terén. Idén eddig szerencsére nincs ezzel gond, remélhetőleg nem is lesz.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én nem vagyok akkora szakértő, de lehet, hogy Perry Fewell is úgy alakítja ki a rendszerét, hogy az elbírjon egy közepes LB sort, mégis nagyon jól működjön. Lehet, hogy mégis ekkora szerepe van a Def cord-nak, egy jól megtervezett rendszerben mindenki a helyére kerül és máris mienk a legjobb D jelenleg a statok alapján.gyurczi
Nyilván figyelembe kell venni a játékosanyagot. Ez a rendszer mondjuk azért biztosan más, mint amit Buffaloban játszatott Fewell, teljesen más jellegű (meg minőségű is sztem) a játékosanyag, mint ami ott volt. Úgy néz ki elég gyorsan sikerült neki megtalálni az optimális szisztémát. Az, h a deff coord-nak mekkora a szerepe láthattuk tavaly: Sheridan mit hozott ki ugyanabból a garnitúrából (sőt elvileg erősebből) Spangli egy évvel azelőtti védelméhez képest...
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én nem vagyok akkora szakértő, de lehet, hogy Perry Fewell is úgy alakítja ki a rendszerét, hogy az elbírjon egy közepes LB sort, mégis nagyon jól működjön. Lehet, hogy mégis ekkora szerepe van a Def cord-nak, egy jól megtervezett rendszerben mindenki a helyére kerül és máris mienk a legjobb D jelenleg a statok alapján.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Igen, én is így értettem, hogy az adott anyagból egy megfelelő LB sor, akiken nem megy el a meccs, hozzák az átlagot, semmi extra, egy két fontosabb tackle. Végül is ahhoz képest, hogy mennyire aggódtunk a szezon előtt velük kapcsolatban, nem lehet rájuk panasz.gyurczi
Jaja, nem is azért írtam, h kijavítsalak, hanem mert érdekes, h úgy lettek jók, h nem is igazán látszik 😊
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Igen, én is így értettem, hogy az adott anyagból egy megfelelő LB sor, akiken nem megy el a meccs, hozzák az átlagot, semmi extra, egy két fontosabb tackle. Végül is ahhoz képest, hogy mennyire aggódtunk a szezon előtt velük kapcsolatban, nem lehet rájuk panasz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem akarok dicsekedni de tavaly erre nem volt példa:
Total Defense :244.6 a legkevesebb kapott yard a ligában
Passing Def: 146 a legkevesebb kapott passzolt yard a ligában
és a 3. legtöbb sack 19, Titans vezet 22-velironroy
hát igen, igazából az a kurvára nagy kérdés, h tavaly hogy lehettünk ennyire ótvarok... mert előtte lévő 2 évben a védelmünk azért baromi jó volt. Na mind1, remélem visszataláltunk a helyes útra végre.
Nem akarom Fewell érdemeit kisebbíteni mert eddig fasza munkát végez, de mondjuk eléggé ideális szitu volt most egy védőkoord-nak hozzánk jönni, mert azt lehetett tudni h ebben a játékosállományban marha nagy potenciál van, "csak" össze kell rakni őket. Úgy néz ki sikerülni fog.Szesze
Szerintem nagyon jól összerakta őket. Schaubnak nem volt ideje passzolni 3-4 mp-re gondolok, az elkapóinak szintén nem volt ideje szabaddá válni. Tetszik ez a rendszer. Tavaly Mcnabb addig ácsorgott a zsebben amíg Jackson körbefutotta a pályát. Idén ennek nyoma sincs. A futás ellen meg döbbenetes a csapat. Azért csak összeállítottak egy megfelelő LB sort.gyurczi
A fura az, h nem is az LB-k oldják meg elsősorban. Goff-nak van pár megmozdulása az utóbbi időben, de azért messze nem domináns (tegnap is 1 tackle összesen, mondjuk az szép volt), de pl Boley is sokkal kevésbé látványos, mint tavaly, ugyanúgy a Bulluck/Sintim páros is elég láthatatlan. Valahogy mégis stabil az egész, igazából a DL játszik baromi jól sztem. A DE-ktől mondjuk el is várható, azért csak 3 klasszis van nálunk ezen a poszton, de a DT-k tavaly teljesen homályok voltak, idén meg iszonyat durván nyomják.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hát jah, de úgyis lesznek meglepetések pro és kontra ahogy az eddigi szakaszban is voltak, meg mindig is szoktak, úgyh nehéz így előre kiszámolni. A lényeg, h versenyben vagyunk és pillanatnyilag mi vagyunk a legjobb formában a csoportban ez nem kérdéses. A Lions ellen folytatni kell a menetelést, hazai pályán nem kaphatunk ki tőlük, az nagy blama lenne. Aztán a BYE után jöhetnek a csoportrangadók ahol kb minden meccs duplán számít majd. Kicsit furcsa, h ennyire későn kezdünk a csoportellenfelek ellen, remélem jól jövünk ki ebből.Szesze
A bye előtt még lesz egy hétfő esti rangadó Dallasban, idén először láthatjuk majd a Sport TV-n a Dallast. Ha ezt sikerülne hoznunk, akkor azt sem bánnám, ha utána 3 héttel kikapnánk tőlük. Persze hozhatnánk mind a kettőt is 😊Lance
Tegnap is a Dallas volt a sport tv-ben 😊 mondjuk én láttam a meccseiket amúgy is, az az érdekes h nekem nem tűnnek gyengének de mégis valahogy kikapnak mindig (szerencsére) 😊Szesze
sőt hétvégén is Dallas meccs lesz sport tv-ben úgyhogy már kicsit unom...bár ha kikapnak akk szerencsét hoz a tv-s közvetítés 😀
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a sport tv-n több a Dallas, mint a story TV-n (Ewing saga)

😀
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát jah, de úgyis lesznek meglepetések pro és kontra ahogy az eddigi szakaszban is voltak, meg mindig is szoktak, úgyh nehéz így előre kiszámolni. A lényeg, h versenyben vagyunk és pillanatnyilag mi vagyunk a legjobb formában a csoportban ez nem kérdéses. A Lions ellen folytatni kell a menetelést, hazai pályán nem kaphatunk ki tőlük, az nagy blama lenne. Aztán a BYE után jöhetnek a csoportrangadók ahol kb minden meccs duplán számít majd. Kicsit furcsa, h ennyire későn kezdünk a csoportellenfelek ellen, remélem jól jövünk ki ebből.Szesze
A bye előtt még lesz egy hétfő esti rangadó Dallasban, idén először láthatjuk majd a Sport TV-n a Dallast. Ha ezt sikerülne hoznunk, akkor azt sem bánnám, ha utána 3 héttel kikapnánk tőlük. Persze hozhatnánk mind a kettőt is 😊Lance
Tegnap is a Dallas volt a sport tv-ben 😊 mondjuk én láttam a meccseiket amúgy is, az az érdekes h nekem nem tűnnek gyengének de mégis valahogy kikapnak mindig (szerencsére) 😊
több mint 14 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Hát jah, de úgyis lesznek meglepetések pro és kontra ahogy az eddigi szakaszban is voltak, meg mindig is szoktak, úgyh nehéz így előre kiszámolni. A lényeg, h versenyben vagyunk és pillanatnyilag mi vagyunk a legjobb formában a csoportban ez nem kérdéses. A Lions ellen folytatni kell a menetelést, hazai pályán nem kaphatunk ki tőlük, az nagy blama lenne. Aztán a BYE után jöhetnek a csoportrangadók ahol kb minden meccs duplán számít majd. Kicsit furcsa, h ennyire későn kezdünk a csoportellenfelek ellen, remélem jól jövünk ki ebből.Szesze
A bye előtt még lesz egy hétfő esti rangadó Dallasban, idén először láthatjuk majd a Sport TV-n a Dallast. Ha ezt sikerülne hoznunk, akkor azt sem bánnám, ha utána 3 héttel kikapnánk tőlük. Persze hozhatnánk mind a kettőt is 😊
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
5 non-divisional meccs van hátra, a realitás 3-2, szerintem kikapunk minnesotában és GB-ben

összesen 6-4 lesz, erre jön rá a 6 div meccs, azaz a nagy lutri, 50%-al is 9-7, ami a kiegyensúlyozott ligát tekintve esélyes a PO-hoz, 10-6 pedig csoportgyőzelmet is hozhatvittore
GB-MIN közöl egyiket megcsípjük!ironroy
Hát a Minnesotának már nagyon kijárna egy verés...Szesze
http://www.nfl.com/gamecenter/2007112506/2007/REG12/vikings@giants

Ezen meccs miatt mindenképp!




több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
nem akarok dicsekedni de tavaly erre nem volt példa:
Total Defense :244.6 a legkevesebb kapott yard a ligában
Passing Def: 146 a legkevesebb kapott passzolt yard a ligában
és a 3. legtöbb sack 19, Titans vezet 22-velironroy
hát igen, igazából az a kurvára nagy kérdés, h tavaly hogy lehettünk ennyire ótvarok... mert előtte lévő 2 évben a védelmünk azért baromi jó volt. Na mind1, remélem visszataláltunk a helyes útra végre.
Nem akarom Fewell érdemeit kisebbíteni mert eddig fasza munkát végez, de mondjuk eléggé ideális szitu volt most egy védőkoord-nak hozzánk jönni, mert azt lehetett tudni h ebben a játékosállományban marha nagy potenciál van, "csak" össze kell rakni őket. Úgy néz ki sikerülni fog.Szesze
Szerintem nagyon jól összerakta őket. Schaubnak nem volt ideje passzolni 3-4 mp-re gondolok, az elkapóinak szintén nem volt ideje szabaddá válni. Tetszik ez a rendszer. Tavaly Mcnabb addig ácsorgott a zsebben amíg Jackson körbefutotta a pályát. Idén ennek nyoma sincs. A futás ellen meg döbbenetes a csapat. Azért csak összeállítottak egy megfelelő LB sort.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
5 non-divisional meccs van hátra, a realitás 3-2, szerintem kikapunk minnesotában és GB-ben

összesen 6-4 lesz, erre jön rá a 6 div meccs, azaz a nagy lutri, 50%-al is 9-7, ami a kiegyensúlyozott ligát tekintve esélyes a PO-hoz, 10-6 pedig csoportgyőzelmet is hozhatvittore
GB-MIN közöl egyiket megcsípjük!ironroy
Hát a Minnesotának már nagyon kijárna egy verés...
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
5 non-divisional meccs van hátra, a realitás 3-2, szerintem kikapunk minnesotában és GB-ben

összesen 6-4 lesz, erre jön rá a 6 div meccs, azaz a nagy lutri, 50%-al is 9-7, ami a kiegyensúlyozott ligát tekintve esélyes a PO-hoz, 10-6 pedig csoportgyőzelmet is hozhatvittore
GB-MIN közül egyiket megcsípjük!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
5 non-divisional meccs van hátra, a realitás 3-2, szerintem kikapunk minnesotában és GB-ben

összesen 6-4 lesz, erre jön rá a 6 div meccs, azaz a nagy lutri, 50%-al is 9-7, ami a kiegyensúlyozott ligát tekintve esélyes a PO-hoz, 10-6 pedig csoportgyőzelmet is hozhatvittore
Sztem 9-7 nem lesz elég a PO-hoz, csak ha nyerjük vele a csoportot amire szintén kicsi az esély. muszáj lenne legalább a 10-6-ot elérni valahogy.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nem akarok dicsekedni de tavaly erre nem volt példa:
Total Defense :244.6 a legkevesebb kapott yard a ligában
Passing Def: 146 a legkevesebb kapott passzolt yard a ligában
és a 3. legtöbb sack 19, Titans vezet 22-velironroy
hát igen, igazából az a kurvára nagy kérdés, h tavaly hogy lehettünk ennyire ótvarok... mert előtte lévő 2 évben a védelmünk azért baromi jó volt. Na mind1, remélem visszataláltunk a helyes útra végre.Szesze
most tényleg vagy ennyire kibaszott balfasz volt Sheridan D rendszere vagy... nincs vagy, ennyire szar volt😀
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
5 non-divisional meccs van hátra, a realitás 3-2, szerintem kikapunk minnesotában és GB-ben

összesen 6-4 lesz, erre jön rá a 6 div meccs, azaz a nagy lutri, 50%-al is 9-7, ami a kiegyensúlyozott ligát tekintve esélyes a PO-hoz, 10-6 pedig csoportgyőzelmet is hozhat
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
nem akarok dicsekedni de tavaly erre nem volt példa:
Total Defense :244.6 a legkevesebb kapott yard a ligában
Passing Def: 146 a legkevesebb kapott passzolt yard a ligában
és a 3. legtöbb sack 19, Titans vezet 22-velironroy
hát igen, igazából az a kurvára nagy kérdés, h tavaly hogy lehettünk ennyire ótvarok... mert előtte lévő 2 évben a védelmünk azért baromi jó volt. Na mind1, remélem visszataláltunk a helyes útra végre.
Nem akarom Fewell érdemeit kisebbíteni mert eddig fasza munkát végez, de mondjuk eléggé ideális szitu volt most egy védőkoord-nak hozzánk jönni, mert azt lehetett tudni h ebben a játékosállományban marha nagy potenciál van, "csak" össze kell rakni őket. Úgy néz ki sikerülni fog.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nem akarok dicsekedni de tavaly erre nem volt példa:
Total Defense :244.6 a legkevesebb kapott yard a ligában
Passing Def: 146 a legkevesebb kapott passzolt yard a ligában
és a 3. legtöbb sack 19, Titans vezet 22-vel
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A csoportban a Skins áll a legjobban, mert 2 erős Dal, GB csapatot megvertek, valamint a Phillyt is. Szerencsére a Rams ellen kikaptak, ez nekünk előny lesz később. Remélem, hogy a Colts és a Titans a szokásaikhoz megfelelően végigverik a csoportunkat. Akkor a Dallassal szemben már van egy Bears W fór, a Skinssel szemben egy Hou W fór. Ha hozzuk 1-1-re a csoportmeccseket és a Min GB csapatokkból 1 W lesz, és hozzuk a papíron verhető SEA JAC kettős elleni meccseket, akkor esélyünk van a csoportgyőzelemre.

A szezon első negyedében látottak alapján gondolom így, ha nem lesz nálunk komoly visszaesés.gyurczi
Hát jah, de úgyis lesznek meglepetések pro és kontra ahogy az eddigi szakaszban is voltak, meg mindig is szoktak, úgyh nehéz így előre kiszámolni. A lényeg, h versenyben vagyunk és pillanatnyilag mi vagyunk a legjobb formában a csoportban ez nem kérdéses. A Lions ellen folytatni kell a menetelést, hazai pályán nem kaphatunk ki tőlük, az nagy blama lenne. Aztán a BYE után jöhetnek a csoportrangadók ahol kb minden meccs duplán számít majd. Kicsit furcsa, h ennyire későn kezdünk a csoportellenfelek ellen, remélem jól jövünk ki ebből.
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A csoportban a Skins áll a legjobban, mert 2 erős Dal, GB csapatot megvertek, valamint a Phillyt is. Szerencsére a Rams ellen kikaptak, ez nekünk előny lesz később. Remélem, hogy a Colts és a Titans a szokásaikhoz megfelelően végigverik a csoportunkat. Akkor a Dallassal szemben már van egy Bears W fór, a Skinssel szemben egy Hou W fór. Ha hozzuk 1-1-re a csoportmeccseket és a Min GB csapatokkból 1 W lesz, és hozzuk a papíron verhető SEA JAC kettős elleni meccseket, akkor esélyünk van a csoportgyőzelemre.

A szezon első negyedében látottak alapján gondolom így, ha nem lesz nálunk komoly visszaesés.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
jövő héten esély van egy kis előnyszerzésre, bár a detroit sem lebecsülendő, de a divízió nehezebbekkel tolja: atl, minnes, indyvittore
Nekünk mindenképp nyernünk kell ez nem kérdés. Kár, h a Philly nyert tegnap, de én továbbra is őket tartom a leggyengébbnek a csoportban. A Redskins így veszélyes lesz, mert 2 csoportmeccset is nyertek már, úgyh ellenük muszáj lenne mindkét meccset hozni. Egyértlemű, h a Dallas a legerősebb hármójuk közül, de szerencsére balfaszkodnak minden meccsen, így ellenük és a Philly ellen elég lehet az 1-1 is.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nicks megalájk :cool:
A védelem pedig tartja a jó formát, bár Andre Johnson 46 yardos elkapását szépen benézte a secondary...gerle
Azért, EGY ilyen 46 yardos play belefér minden meccsen. Én pl. most elfogadnám a tegnapi Deff teljesítményt egész szezonra! 😛G-men
főleg, h a következő playben Osi sack+FF-et csinált amit Tuck össze is szedett 😊
A védelem kurva jó volt tegnap, második meccset hozzák le szinte hiba nélkül, sőt a Titans ellen sem velük volt a gond. Ha ez így stabilizálódik akkor nem lehet gond a PO-ba jutás, mert ilyen játékkal amit az előző két meccsen nyújtottunk az egyik legjobb csapat vagyunk az NFC-ben, főleg h a nagy esélyeseknek tartott csapatok (GB, NO) szenvednek.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tényleg minden elismerésem a csapaté,én személy szerint nagyon féltem a meccstől mert a Houstont nagyon jónak tartottam.A futás védelmünk kiváló, már kezd bennem érlelődni a dolog, hogy TC jól döntött, hogy bízott Goff-ban MLB poszton...nem hülye az öreg azért annyira 😉 de ezt még nem kiabálom el, nehogy elbízza magát.Az első negyedben álomszerűen játszott az offense, az INT-ek nagyon felba..osszantottak, inkább futottunk volna.Úgy ahogy 1-2 helyzetben ELI egymaga megcsinálhatta volna a first down-t, helyette dobott egy magas labdát ki a nézők közé :/ bradshaw futásai továbbra is ön és közveszélyesek!
Hirtelen ennyi még úgyis eszembe jut valami...