New York Giants

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Erről jut eszembe, azért is sajnáltam, hogy Sorgi megsérült, mert preseasonben volt olyan FG, amikor ő volt a holder. Szerettem volna ezt látni a szezonban éles meccsen is: úgy vágyom már egy fake field goal TD-re a Giants-től, bár tudom, hogy mi nem vagyunk ez a trükkös csapat, de azért olyan jó lenne 1 ilyen vmikor.G-men
Erre várnod kell míg kibasszák Coughlin-t 😊
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Minden jót és rosszat elmondtatok, én csak az alábbiakat tenném hozzá így felsorolás jelleggel:

1. Dodge javul. Nehogy kitegyük, mert bánni fogjuk.

2. Szesze: Tynes-t miért akarod kirakni? Nem is az ő hibája volt a mellérúgás, hanem Dodge-é. (ennek ellenére az előző pont továbbra is áll 😛)

3. Reynaud rossz. Nem sokon múlott, hogy nem adott egy drive-ot a red zone közelében a maciknak azzal a labdaejtéssel.

4. Jó volt hallani, hogy Collinsworth Goff-ot dicsérte. Mindig örülök, ha egy gyenge pontunk a vártnál jobb. Csak így tovább.

5. Továbbra is állítom, hogy ligaelit elkapóink vannak... csak még szűz kezekkel... Még mindig sok a belepöckölés, nem sokon múlt, hogy nem lett megint INT.

6. Az O-Line első félidőben abszolút nem volt képben. Diehl-t megette Peppers, és még a run block se ment. A második félidőben pacsi Snee-nek a Bradshaw TD-nél. Ő emelte be az end zone-ba AB-t gyakorlatilag 😀Winters
Dodge-al kapcs nemtom mit gondoljak. Nem szeretek pálcát törni senki felett idő előtt, én nem is küldeném el, de sztem nem fogja megélni nálunk a szezon végét. Már korábban is rezgett nála a léc, múltkor már ő is úgy nyilatkozott, h nagyon igyekszik majd bizonyítani, csak nem tudja h lesz-e rá ideje...
Tynes biztos maradni fog, megmondom őszintén én nem igazán bírom, gyengének tartom, ettől függetlenül az idei évet biztosan kihúzza, de utána nem bánnám, ha váltanánk. (A mostani kihagyott FG-ben valóban vastagon benne volt Dodge is, sokat tökölt a labdakezeléssel)
Az első félidei O teljesítmény nagyon gyenge volt, sajnos az OL kb ennyire képes jelenleg, ez bebizonyosodott a többi meccseken is már. LT poszton erősítésre szorulunk, mert Diehl nem jó oda, őt beljebb kéne játszatni eggyel. Akkora probléma nincs amúgy, egy jó LT újra erőssé tenné ezt az egységet, erről a drafton gondoskodni kell majd mindenképp. (és persze egy centerre is szükség lesz majd)Szesze
Nem értem, miért nem indítjuk a rúgó mozdulatot egy ütemmel, 1/2 mp-cel később. Ekkor lenne ideje az ifjoncnak is rendesen lerakni a labdát. Nem hiszem, hogy ezalatt a védekező csapat odaérne. vagy akkor vigyük 1-2 yarddal hátrébb az egészet, ha ettől félünk. Sztem tök mindegy, hogy 38 vagy 40 yardos kísérletről van szó. Mondjuk ugyanezt nem értettem tavaly a DAL FG-bénázásainál sem, de azokon mindig jókat röhögtem.

Erről jut eszembe, azért is sajnáltam, hogy Sorgi megsérült, mert preseasonben volt olyan FG, amikor ő volt a holder. Szerettem volna ezt látni a szezonban éles meccsen is: úgy vágyom már egy fake field goal TD-re a Giants-től, bár tudom, hogy mi nem vagyunk ez a trükkös csapat, de azért olyan jó lenne 1 ilyen vmikor.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Andrews LT-nek Diehl LG-nek ez a megoldás
Beatty meg RT-nek
múltkor volt egy érdekes dolog, hogy Beatty majdnem IR-re került, de végül Kehlt tettük ki, Reese úgy gondolkozott h LB-t könnyebben találunk később ha sérülés van mint OT-t.csebi
Az Andrews LT kicsit necces nálam.. nemtom milyen állapotban van. Diehl LG egyértelmű, Beatty RT is annak tűnik. Akárhogy is egy jó LT-t hozni kell a drafton és biztos vagyok benne, h hozunk is. Centerre is szükség lesz most, h legyen ideje 1-2 évig betanulni O'Hara mögött.
Én a falakat tartom a legfontosabbnak és eddig a vezetés is így gondolkodott szerencsére, úgyh sztem továbbra is ezt az utat fogjuk követni. (legalább is remélem)
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 533 — Lucas Scott
Andrews LT-nek Diehl LG-nek ez a megoldás
Beatty meg RT-nek
múltkor volt egy érdekes dolog, hogy Beatty majdnem IR-re került, de végül Kehlt tettük ki, Reese úgy gondolkozott h LB-t könnyebben találunk később ha sérülés van mint OT-t.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Minden jót és rosszat elmondtatok, én csak az alábbiakat tenném hozzá így felsorolás jelleggel:

1. Dodge javul. Nehogy kitegyük, mert bánni fogjuk.

2. Szesze: Tynes-t miért akarod kirakni? Nem is az ő hibája volt a mellérúgás, hanem Dodge-é. (ennek ellenére az előző pont továbbra is áll 😛)

3. Reynaud rossz. Nem sokon múlott, hogy nem adott egy drive-ot a red zone közelében a maciknak azzal a labdaejtéssel.

4. Jó volt hallani, hogy Collinsworth Goff-ot dicsérte. Mindig örülök, ha egy gyenge pontunk a vártnál jobb. Csak így tovább.

5. Továbbra is állítom, hogy ligaelit elkapóink vannak... csak még szűz kezekkel... Még mindig sok a belepöckölés, nem sokon múlt, hogy nem lett megint INT.

6. Az O-Line első félidőben abszolút nem volt képben. Diehl-t megette Peppers, és még a run block se ment. A második félidőben pacsi Snee-nek a Bradshaw TD-nél. Ő emelte be az end zone-ba AB-t gyakorlatilag 😀Winters
Dodge-al kapcs nemtom mit gondoljak. Nem szeretek pálcát törni senki felett idő előtt, én nem is küldeném el, de sztem nem fogja megélni nálunk a szezon végét. Már korábban is rezgett nála a léc, múltkor már ő is úgy nyilatkozott, h nagyon igyekszik majd bizonyítani, csak nem tudja h lesz-e rá ideje...
Tynes biztos maradni fog, megmondom őszintén én nem igazán bírom, gyengének tartom, ettől függetlenül az idei évet biztosan kihúzza, de utána nem bánnám, ha váltanánk. (A mostani kihagyott FG-ben valóban vastagon benne volt Dodge is, sokat tökölt a labdakezeléssel)
Az első félidei O teljesítmény nagyon gyenge volt, sajnos az OL kb ennyire képes jelenleg, ez bebizonyosodott a többi meccseken is már. LT poszton erősítésre szorulunk, mert Diehl nem jó oda, őt beljebb kéne játszatni eggyel. Akkora probléma nincs amúgy, egy jó LT újra erőssé tenné ezt az egységet, erről a drafton gondoskodni kell majd mindenképp. (és persze egy centerre is szükség lesz majd)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
fakk, az ismétlést is elaludtam 😀 hoftorrentsről lehet bepótlom ha tudom, Osi a király 😀
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Minden jót és rosszat elmondtatok, én csak az alábbiakat tenném hozzá így felsorolás jelleggel:

1. Dodge javul. Nehogy kitegyük, mert bánni fogjuk.

2. Szesze: Tynes-t miért akarod kirakni? Nem is az ő hibája volt a mellérúgás, hanem Dodge-é. (ennek ellenére az előző pont továbbra is áll 😛)

3. Reynaud rossz. Nem sokon múlott, hogy nem adott egy drive-ot a red zone közelében a maciknak azzal a labdaejtéssel.

4. Jó volt hallani, hogy Collinsworth Goff-ot dicsérte. Mindig örülök, ha egy gyenge pontunk a vártnál jobb. Csak így tovább.

5. Továbbra is állítom, hogy ligaelit elkapóink vannak... csak még szűz kezekkel... Még mindig sok a belepöckölés, nem sokon múlt, hogy nem lett megint INT.

6. Az O-Line első félidőben abszolút nem volt képben. Diehl-t megette Peppers, és még a run block se ment. A második félidőben pacsi Snee-nek a Bradshaw TD-nél. Ő emelte be az end zone-ba AB-t gyakorlatilag 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
SZiasztok

Továbbra is eladóak.
Privátot írjatok, ha érdekes vkinek.

http://divat-ruha.vatera.hu/ferfi_ruhazat/pulover_melleny/xl_es_meret/nfl_reebok_new_york_giants_kapucnis_pulover_xl_es_181765782.html

http://divat-ruha.vatera.hu/ferfi_ruhazat/galleros_poloing/xl_es_meret/nfl_reebok_new_york_giants_galleros_polo_xl_es_182947931.html
több mint 14 éve
Forti New York Giants 133
Tegnap én is végignéztem a meccset és mondhatom remek volt. Szerintem a tavaly szezonvégi Skins elleni meccs óta nem játszottunk ilyen jól. Magasra tették a lécet a srácok, de remélem tartani tudják a szintet. Az ideális talán az lenne, ha védekezésben egy kicsit (de csak egy kicsit) rosszabbul, támadásban egy kicsit jobban teljesítenénk. Továbbra is bizakodó vagyok a szezonnal kapcsolatban. Szerintem újra szép időszak elé nézünk.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
"(erre mi a francnak nem tud odafigyelni Eli?? minden meccsen van vagy 3 delay)" tudom, hogy ezt már valaki elsütötte de akkor is d"ELI" of game 😂ironroy
az Delay Manning volt 😊
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
"(erre mi a francnak nem tud odafigyelni Eli?? minden meccsen van vagy 3 delay)" tudom, hogy ezt már valaki elsütötte de akkor is d"ELI" of game 😂
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Izmos egy meccs volt az biztos.
Defense fejlődött, de még mindig nem az igazi. Offense pedig elég súlytalan volt. Mindenestre ez a meccs bizakodásra ad okot 😉gerle
defense ezen a meccsen nem volt az igazi? 😀 Ennél jobban azért nehéz lett volna játszani. Az off az szenvedős volt valóban, ahogy eddig az összes meccsen.Szesze
Mondjuk statok azért annyira nem rosszak főleg futásnál. Igaz azt hiszem Jacobs-nak volt két hosszú futása a végén, ami annyira talán nem mérvadó.Asbee
A második félidei teljesítmény már elég jó volt, az első félidő volt nagyon szenvedős. Persze tök jó volt a Bears D is, nagyon nehéz volt ellenük haladni. Asszem a 3. negyed közepéig/végéig 4-2 volt a first drive-ok aránya.
A futás jó volt, csak mindkét futónak volt egy idegesítő labdavesztése megint. (mondjuk Jacobsot megszivatták, mert majdnem lejárt az idő (erre mi a francnak nem tud odafigyelni Eli?? minden meccsen van vagy 3 delay) és odanyomták a kezébe a labdát ami láthatóan meglepte, gondolom eredetileg passzjátékot akartunk hívni...
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Izmos egy meccs volt az biztos.
Defense fejlődött, de még mindig nem az igazi. Offense pedig elég súlytalan volt. Mindenestre ez a meccs bizakodásra ad okot 😉gerle
defense ezen a meccsen nem volt az igazi? 😀 Ennél jobban azért nehéz lett volna játszani. Az off az szenvedős volt valóban, ahogy eddig az összes meccsen.Szesze
Mondjuk statok azért annyira nem rosszak főleg futásnál. Igaz azt hiszem Jacobs-nak volt két hosszú futása a végén, ami annyira talán nem mérvadó.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Izmos egy meccs volt az biztos.
Defense fejlődött, de még mindig nem az igazi. Offense pedig elég súlytalan volt. Mindenestre ez a meccs bizakodásra ad okot 😉gerle
defense ezen a meccsen nem volt az igazi? 😀 Ennél jobban azért nehéz lett volna játszani. Az off az szenvedős volt valóban, ahogy eddig az összes meccsen.
több mint 14 éve
gerle 185 — Buckeye
Izmos egy meccs volt az biztos.
Defense fejlődött, de még mindig nem az igazi. Offense pedig elég súlytalan volt. Mindenestre ez a meccs bizakodásra ad okot 😉

több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A legfontosabb következtetés, amit a meccsből levontam, hogy a rózsaszín jól megy a giants-kékhez.




több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Két szót tudok így alig élve mondani: epic win 😂Asbee
én is eléggé odavagyok 😊Szesze
Én se ma fogom a magyar gazdaságot felfelé ívelő pályára állítani!

De nagyon megérte! Másokkal egyetemben én is úgy éreztem, mintha 3 évvel ezelőtti Giants-et látnék: bomba Def, kicsit dadogó, de azért 2 TD-t összehozó Off. Ha a meccsek többségén sikerülne 10 pont alatt tartani az aktuális ellenfelet, ez a tegnapi Off is tökéletesen elegendő lenne.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
A special team szar teljesítményt alátámasztandó egy beszédes adatpár a deff-ről:
Kapott yard/meccs: 257 (ez 3. legkevesebb az egész mezőnyben)
Kapott pont/meccs: 22.0 (23.)

persze ez a fasz fumblik meg INTek miatt is van félig, de ebből is látszik, h ha ezeket fel tudnánk hozni átlagos szintre akkor elit D-nk lenne kb.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Két szót tudok így alig élve mondani: epic win 😂Asbee
én is eléggé odavagyok 😊
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Két szót tudok így alig élve mondani: epic win 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
félálomban végigpörgött a 2. félidő, a DL hatalmas, tartottam tőle hogy a szünetben a Bears edzői kitalálnak vmi double team okosságot, de nem. nekem is az a meccs ugrott be amikor az SB évben 1-2 mérleggel otthon játszottunk a Phily ellen és vmi 16-3 lett az eredmény, McNabb-t 12 (?) szer sikerült sackelni, ebből 6x Osinak 😀
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Srácok! ez kurva nagy zsuga volt! azt védelmet láttam újra amibe beleszerettem évekkel ezelőtt!Az O-ról inkább nem ejtek szót, lényeg hogy Eli nem csinált INT-et.Dodge meg monnyon le, Reynaud is! :mad: Culter amit kapott első félidőben azt nem teszi el.... zsákba 😂 a zebrák meg bekaphatják hogy Goff ellen Roughing the Passer-t fújtak pedig kurva jó ütemben érkezett és JPP kezébe is pottyant laszti.Ez a meccs egy akkora önbizalom bomba lehet a D-nek, hogy már alig várom a Texas meccset!ironroy
Azt a roughing-ot tényleg undorító volt befújni, szerencsére nem volt döntő, de akkor is felháborító.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Srácok! ez kurva nagy zsuga volt! azt védelmet láttam újra amibe beleszerettem évekkel ezelőtt!Az O-ról inkább nem ejtek szót, lényeg hogy Eli nem csinált INT-et.Dodge meg monnyon le, Reynaud is! :mad: Culter amit kapott első félidőben azt nem teszi el.... zsákba 😂 a zebrák meg bekaphatják hogy Goff ellen Roughing the Passer-t fújtak pedig kurva jó ütemben érkezett és JPP kezébe is pottyant laszti.Ez a meccs egy akkora önbizalom bomba lehet a D-nek, hogy már alig várom a Texas meccset!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Zseniális meccs volt! Magamfajta Def fanatikusoknak kimeríthetetlen elemezni való. Cover2 "a" iskola vs. Cover2 "b iskola" 😊
Macik védelme is rendben volt. Nagyon örültem a győzelemnek.Helmut Zimmer
Pár HSZ-el ezelőtt elnézést kértem Fewell-től, h egy lapon emlegettem Sheridan-nel. Azt tulképp neked szántam 😊
Ez tényleg zseniális volt!Szesze
Nekem? Köszi Szesze, de Te még engem soha nem bántottál meg. 😊 Minden kezdet nehéz, tudjuk 😊 Én nem számítottam jobbra, főleg annak a fényében, hogy DJ-Fewell rendszere is a nehezebben tanulható rendszerek közé tartozik. Itt legalább anyag is van hozzá.

Óvlak benneteket azonban a mélyebb következtetésektők, mert
- csak idő kérdése volt, hogy a macik fala mikor szakad szét.(nem a tény a sokkoló, hanem az arány)
- a csoportmeccsek mindig mások
- az O bicebóca
- a DB-ek elváltják magukat (rendszeresen)

üdv
HHelmut Zimmer
Oké, de azért mégsem volt jogos a kritikám pusztán azért mert az Indy O szétszedett minket. Mondjuk ott Fewell is benézte a védelmi taktikát az egyértelmű, de ellenük finoman szólva is nehéz megtalálni a megfelelő védekezést.
Én nem szálltam el amúgy ettől a meccstől, de azért jó volt látni, h egy egész meccsen keresztül ennyire brutálisan jól működjön az egész védelem. Nyilván nem ez lesz a jellemző, de mindenképpen bíztató a jövőre nézve, de ezt már az eddigi meccseken is lehetett látni. A gyengébb OL-el (főleg ha pass protection-ben gyengébbek) rendelkező csapatok ellen amúgy mindig dominálni szoktunk, a jó OL-ű csapatok ellen van gond. Ha ebben is tudunk javulni akkor bármi lehet még idén.
Az offense egyértelműen dadog eddig, de én állítom, h velük nem lesz gond, a védelem stabilizálása a kulcs.
A DB-k pedig jobbak lesznek ahogy tanulják a rendszert, jó képességű játékosok vannak ott, én ettől sem tartok. Amit viszont jó volt látni nagyon, h az LB sor milyen jó volt, ez eddig nem fordult elő, most meg szinte tökéletes munkát végeztek.
A fő problem továbbra is a spec team (+ a buta turnoverek). Dodge egy talány, 20-70 yard között bármire képes.. sajnos többnyire az első érték fele tendál, sztem ki kéne baszni, ez nem fog beleférni hosszú távon. Tynes szintén necces nagyon, de ő még talán elfér. Reynaud szintén nem jött be, h finoman fogalmazzak, én túl sok lehetőséget már neki sem adnék...
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Zseniális meccs volt! Magamfajta Def fanatikusoknak kimeríthetetlen elemezni való. Cover2 "a" iskola vs. Cover2 "b iskola" 😊
Macik védelme is rendben volt. Nagyon örültem a győzelemnek.Helmut Zimmer
Pár HSZ-el ezelőtt elnézést kértem Fewell-től, h egy lapon emlegettem Sheridan-nel. Azt tulképp neked szántam 😊
Ez tényleg zseniális volt!Szesze
Nekem? Köszi Szesze, de Te még engem soha nem bántottál meg. 😊 Minden kezdet nehéz, tudjuk 😊 Én nem számítottam jobbra, főleg annak a fényében, hogy DJ-Fewell rendszere is a nehezebben tanulható rendszerek közé tartozik. Itt legalább anyag is van hozzá.

Óvlak benneteket azonban a mélyebb következtetésektők, mert
- csak idő kérdése volt, hogy a macik fala mikor szakad szét.(nem a tény a sokkoló, hanem az arány)
- a csoportmeccsek mindig mások
- az O bicebóca
- a DB-ek elváltják magukat (rendszeresen)

üdv
H