New York Giants

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Zseniális meccs volt! Magamfajta Def fanatikusoknak kimeríthetetlen elemezni való. Cover2 "a" iskola vs. Cover2 "b iskola" 😊
Macik védelme is rendben volt. Nagyon örültem a győzelemnek.Helmut Zimmer
Pár HSZ-el ezelőtt elnézést kértem Fewell-től, h egy lapon emlegettem Sheridan-nel. Azt tulképp neked szántam 😊
Ez tényleg zseniális volt!
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Zseniális meccs volt! Magamfajta Def fanatikusoknak kimeríthetetlen elemezni való. Cover2 "a" iskola vs. Cover2 "b iskola" 😊
Macik védelme is rendben volt. Nagyon örültem a győzelemnek.
több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Üdv Giants fanok!

Igaz nem is tudom miért nem bírom az Óriásokat 2007 óta ......

DE minden elismerésem a tiétek így földbe belekalapálni a macikat!

Ennyire kinyírni az új Bears O-t hát le a kalappal előttetek!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Köszi!

Volt egy sanda gyanúm az általad mondottakra, ezért kérdeztem. Egyre jobb a D, ennek nagyon örülök. Az O-t valahogy rendbe kellene szedni. Bár azt meg nem értem, hogy 14 meccs óta nem volt 100+ futónk, erre a Nr.1 futás elleni védelemmel szemben AB megcsinálja. Az a bosszantó, hogy az O-ban benne van a potenciál, de valahogy nem jön össze. 😕

Nem állunk rosszul a csoportban, az a legjobb, hogy bőven van ok az optimizmusra a csapatot illetően. Bár tavaly is volt 4 hét után 😊gyurczi
Érdekes, h a futóstatisztika végül ilyen jó lett, azért a Bears védelme nagyon jól működött a meccs nagy részében, az alapján irreálisak ezek a számok kicsit.
Én a szezon előtt is mondtam, h ha a védelem jó lesz akkor nem lesz gondunk, elég jó ez az off ahhoz, h hozzátegyen annyit amennyit kell, most sem elsősorban azzal volt a baj, h akadozott a támadás, mert azért egy jó védelem volt az ellenfélnél, hanem az absz elkerülhető buta hibákból van sokkal több, mint amennyi indokolt és ez eddig az összes meccsen így volt ami azért már tényleg bosszantó. Ha ezekből csak fele ennyi lenne (sztem még az is az átlag felett lenne) akkor baromi jók lennénk ugyanezzel az offense teljesítménnyel is.
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Köszi!

Volt egy sanda gyanúm az általad mondottakra, ezért kérdeztem. Egyre jobb a D, ennek nagyon örülök. Az O-t valahogy rendbe kellene szedni. Bár azt meg nem értem, hogy 14 meccs óta nem volt 100+ futónk, erre a Nr.1 futás elleni védelemmel szemben AB megcsinálja. Az a bosszantó, hogy az O-ban benne van a potenciál, de valahogy nem jön össze. 😕

Nem állunk rosszul a csoportban, az a legjobb, hogy bőven van ok az optimizmusra a csapatot illetően. Bár tavaly is volt 4 hét után 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nagyon jó hír ez reggel, jól indul a hét!

Nem láttam a meccset. Az lenne a kérdésem, hogy a támadók megint balfékek voltak, vagy a Macik védelme volt jó és ezért szereztünk kevés pontot?gyurczi
Jól gondolod, szokásosan balfékek voltak: első félidőben szinte alig tudtak az elkapóink normálisan nyúlni a labdához (oké zuhogott az eső). A két turnover után egyetlen pontot sem tudtunk csinálni. Csoda, hogy Eli INT nélkül zárt, pedig WR-eink mindent elkövettek, hogy ez ne így legyen.
Aztán a többi immár tradicionális idei marháskodás: elejtett punt, kihagyott field goal, Bradshaw fumble a Bears red zone-jában... special team-ünk egy roncs, az egyetlen pozitívum, hogy Dodge végre tudta hajtani: nem rúgunk D. Hesternek puntot.

Ezt a meccset bizony a védelem hozta, az viszont csillagos 5-öst játszott. Meg azért a futás is elég jól ment, úgyhogy összességében a 2007-2008-as játékot idézte nekem a tegnap esti meccs!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
9 sack😊 3 Tuck, 3 Umenyiora... 😀 Kell ennél jobb hír? És 110 yardon tartottuk a macikat!😊 Most már csak azokat a Fumble-okat kellene végre elkerülni Bradsahaw-nál. Újra a védelem a csapat erőssége, erre már lehet építeni!actommy
10 😊
több mint 14 éve
actommy 17
Ja és Jacobsot én is szívesen látnám többet a pályán... örültem a TD-jének.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
A Colts meccs után mérgemben írtam egy olyat, h Fewell se jobb mint Sheridan volt, ezt már persze akkor sem gondoltam komolyan, de most ezt véglegesen visszavontam 😊
Bosszankodtam az első félidőben, de érdemes volt fent maradni. Aki nem látta nézze meg, ezt most érdemes 😊Szesze
Ezt most tényleg látni kellett!!

10 sack, banyek, 10 sack!!!

Nem hittem a szememnek az első félidőben, amit a védelmünk produkált az káprázatos volt. Osi volt a király, de senkiről sem tudok rosszat mondani a D-ből.

Most persze rohadt fáradt vagyok a 3+1 órai alvástól, de ezért érdemes volt felkelni!G-men
ne is mondd, 40 percet "aludtam" és éjjel 3-ra fogok hazaérni ma melóból, ráadásul vezetnem is kell kurva sokat még éjjel, brrr. Mind1, így megérte 😊
több mint 14 éve
actommy 17
9 sack😊 3 Tuck, 3 Umenyiora... 😀 Kell ennél jobb hír? És 110 yardon tartottuk a macikat!😊 Most már csak azokat a Fumble-okat kellene végre elkerülni Bradsahaw-nál. Újra a védelem a csapat erőssége, erre már lehet építeni!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Nagyon jó hír ez reggel, jól indul a hét!

Nem láttam a meccset. Az lenne a kérdésem, hogy a támadók megint balfékek voltak, vagy a Macik védelme volt jó és ezért szereztünk kevés pontot?gyurczi
Hát ez mindig két oldalú dolog. Sokáig a védelmek csatája volt, aztán miután sikerült megtörnünk őket akkor sima lett, de nem ment könnyen. A védelmünk viszont ultrabrutál volt, ekkora mészárlást utoljára a 3 évvel ezelőtti Philly elleni meccsen produkáltunk, érdemes megnézni felvételről is, mert tényleg nagyon durva volt. Az egész védelemről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, szó szerint mindenki jó volt, még Goff is állat módjára játszott, asszem ezzel mindent elmondtam 😊
A támadásban voltak faszkodások, de a Bears védelme is nagyon jó volt, annyira nem lehetett ugrálni. Nem is ez volt a bosszantó, hanem a ki nem kényszerített/felesleges hibák sokasága amivel megint saját magunknak tettünk nehézzé egy olyan meccset amit simán el kellett volna dönteni már a félidőre. Második félidőre azért már jobb lett az offense is, bár a hülye hibák akkor is megvoltak, többször semmi másra nem lett volna szükség csak, h ne adjuk el a labdát és megvan a meccs, hát ez se sikerült..
Dodge-nak szerintem ez volt az utsó meccse a csapatban, elképesztő hibákat vétett megint, meglepne ha nem tennénk lapátra ezek után. Tynes-nak is kinéz egy cut, de ő gondolom még megéli ezt az évet. Reynaud szintén szar volt, de az elejtett labdáját legalább visszaszerezte. Egyébként érdekes módon viszont az ST többi része nem volt vészes, elég jól sikerült levédekezni a return-öket, azt gondoltam ebből nagyobb szopás lesz.
Összességében azért ez a brutális védőjáték nagyon bíztató, nekem amúgy is az a vesszőparipám, h ha a védelem rendben van akkor nem lehet gáz, persze az utóbbi idők mega-balfaszkodásai miatt végig fostam ezen a meccsen is, h elbukjuk, de szerencsére a védelem az első perctől az utolsóig tökéletes volt.
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A Colts meccs után mérgemben írtam egy olyat, h Fewell se jobb mint Sheridan volt, ezt már persze akkor sem gondoltam komolyan, de most ezt véglegesen visszavontam 😊
Bosszankodtam az első félidőben, de érdemes volt fent maradni. Aki nem látta nézze meg, ezt most érdemes 😊Szesze
Ezt most tényleg látni kellett!!

10 sack, banyek, 10 sack!!!

Nem hittem a szememnek az első félidőben, amit a védelmünk produkált az káprázatos volt. Osi volt a király, de senkiről sem tudok rosszat mondani a D-ből.

Most persze rohadt fáradt vagyok a 3+1 órai alvástól, de ezért érdemes volt felkelni!
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Nagyon jó hír ez reggel, jól indul a hét!

Nem láttam a meccset. Az lenne a kérdésem, hogy a támadók megint balfékek voltak, vagy a Macik védelme volt jó és ezért szereztünk kevés pontot?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
A Colts meccs után mérgemben írtam egy olyat, h Fewell se jobb mint Sheridan volt, ezt már persze akkor sem gondoltam komolyan, de most ezt véglegesen visszavontam 😊
Bosszankodtam az első félidőben, de érdemes volt fent maradni. Aki nem látta nézze meg, ezt most érdemes 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
bameg, két emailem is beolvasták 😀
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nekem holnap estig hírzárlat lesz.Winters
Nekem totál szívás van, mert holnap éjszaka melóznom kell úgyh az ismétlést nem tudom megnézni, ha ma meg fent maradok akkor meg alvás nélkül baromi húzós lenne a holnapi nap.. Utálom a SNF-eket ..Szesze
espn-n lesz ismétlés?csebi
Aha, hétfőn este, de nekem az mindenképpen bukó sajna 😕
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 533 — Lucas Scott
Éjszakára ki marad?Asbee
nekem holnap estig hírzárlat lesz.Winters
Nekem totál szívás van, mert holnap éjszaka melóznom kell úgyh az ismétlést nem tudom megnézni, ha ma meg fent maradok akkor meg alvás nélkül baromi húzós lenne a holnapi nap.. Utálom a SNF-eket ..Szesze
espn-n lesz ismétlés?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Éjszakára ki marad?Asbee
A SNF-okat én sem tudom vállalni, úgyhogy ha nyerünk, akkor ismétlés, ha meg zakó, akkor nem is akarom látni...

több mint 14 éve
Forti New York Giants 133
Éjszakára ki marad?Asbee
nekem holnap estig hírzárlat lesz.Winters
Nekem totál szívás van, mert holnap éjszaka melóznom kell úgyh az ismétlést nem tudom megnézni, ha ma meg fent maradok akkor meg alvás nélkül baromi húzós lenne a holnapi nap.. Utálom a SNF-eket ..Szesze
Holnap meló, de megpróbálom...............
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Éjszakára ki marad?Asbee
nekem holnap estig hírzárlat lesz.Winters
Nekem totál szívás van, mert holnap éjszaka melóznom kell úgyh az ismétlést nem tudom megnézni, ha ma meg fent maradok akkor meg alvás nélkül baromi húzós lenne a holnapi nap.. Utálom a SNF-eket ..
több mint 14 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.B
3.D
4.D
5.B
6.B
7.C
8.B
9.B
10.C
11.A
12.A
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Éjszakára ki marad?Asbee
nekem holnap estig hírzárlat lesz.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Éjszakára ki marad?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
1. B
2. B
3. C
4. C
5. B
6. B
7. C
8. B
9. A
10 B
11. A
12. B
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 533 — Lucas Scott
1. B
2. B
3. C
4. B
5. C
6. D
7. B
8. C
9. C
10. C
11. A
12. B

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.