New York Giants

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Heti eredmények:

1. Winters 8 pont
2. Szesze 7 pont
3. Asbee 6 pont
Forti 6 pont
G-men 6 pont
kristof 6 pont
7. vadibandi 5 pont
Chevy 5 pont
9. csebi 4 pont
balu10 4 pont
11.Szsziszka 3 pont
ironroy 3 pont
Badman 3 pont
yooker 3 pont
15.Buchek 2 pont

Összesített állás 3 forduló után:

1. Szesze 16 pont (4+5+7)
2. csebi 14 pont (6+4+4)
Asbee 14 pont (6+2+6)
4. Chevy 13 pont (4+4+5)
5. Badman 12 pont (7+2+3)
kristof 12 pont (3+3+6)
G-men 12 pont (6+0+6)
8. balu10 11 pont (5+2+4)
vadibandi 11 pont (3+3+5)
10.Szsziszika 10 pont (5+2+3)
ironroy 10 pont (5+2+3)
Winters 10 pont (-+2+8)
13. Forti 7 pont (-+1+6)
yooker 6 pont (-+3+3)
15. Lance 5 pont (5+-+-)
16. Buchek 4 pont (-+2+2)
17. Hysterics 1 pont (-+1+-)

Elég kapkodva csináltam úgyh most pláne nézzétek át. Előre is bocs, ha vkit esetleg kihagytam.
vittore: Te amúgy miért nem játszol?
Másik kérdés, h vajon lotus hova tűnt innen?
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Tippjáték 3. fordulójának helyes válaszai:

1. Mi lesz a végeredmény? D) Több, mint 7 ponttal kikapunk (senki se találta el)
2. Hány futott yardunk lesz összesen? B) 81-110 (7 találat)
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? D) 251+ (4 találat)
4. Hány passzolt TD-nk lesz? A) 0 (senki)
5. Hány futott TD-nk lesz? B) 1 (10 találat)
6. Chris Johnson-t sikerül 100 yard alatt tartani (elkapás nem számít)? B) nem (12 találat)
7. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith (6 találat)
8. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 (csak Winters találta el)
9. Hány sacket szedünk be? B) 2-3 (9 találat)
10. Hány INT-et szerzünk? A) 0 (5 találat)
11. Ki szerzi a legtöbb pontot (sack 4pont, tackle 1)? B) Kiwanuka (9 találat)
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B) 1 (8 találat)

Tabella majd kicsit később...
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Komolyabb erő ellen kellene hogy végleg összeálljon a játék az meghozná a fordulatot!yooker
Erre mindjárt itt van a Bears elleni meccs. Én azt már komolyabb erőnek tartom.G-men
Sztem a Bears egyedül ST-ben erősebb mint mi, bár abban sok mindenki jobb nálunk...Az O-linenak pedig kutya kötelessége megvédeni Elit, ha a nem túl acélos Packs O-linenak sikerült Pepperséktől Rodgerst távoltartani!Cutlerra hívni kell a blitzeket és már az első félidőben le kell rendezni meccset!!! Ez van most kiadva parancsba 😀ironroy
Az a baj, h special team-ben viszont sokkal jobbak és láthatjuk, h ez mennyire döntő tud lenni... nemtom ezt képesek leszünk-e kompenzálni
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Komolyabb erő ellen kellene hogy végleg összeálljon a játék az meghozná a fordulatot!yooker
Erre mindjárt itt van a Bears elleni meccs. Én azt már komolyabb erőnek tartom.G-men
Sztem a Bears egyedül ST-ben erősebb mint mi, bár abban sok mindenki jobb nálunk...Az O-linenak pedig kutya kötelessége megvédeni Elit, ha a nem túl acélos Packs O-linenak sikerült Pepperséktől Rodgerst távoltartani!Cutlerra hívni kell a blitzeket és már az első félidőben le kell rendezni meccset!!! Ez van most kiadva parancsba 😀ironroy
Elfogadnám... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Komolyabb erő ellen kellene hogy végleg összeálljon a játék az meghozná a fordulatot!yooker
Erre mindjárt itt van a Bears elleni meccs. Én azt már komolyabb erőnek tartom.G-men
Sztem a Bears egyedül ST-ben erősebb mint mi, bár abban sok mindenki jobb nálunk...Az O-linenak pedig kutya kötelessége megvédeni Elit, ha a nem túl acélos Packs O-linenak sikerült Pepperséktől Rodgerst távoltartani!Cutlerra hívni kell a blitzeket és már az első félidőben le kell rendezni meccset!!! Ez van most kiadva parancsba 😀
több mint 14 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Én csak az első félidőt láttam, de akkor úgy éreztem, hogy a Panthers elleni forgatókönyv szerint bedaráljuk őket a második félidőben. Nem így történt, egy ideig örültem, hogy nem láttam a második félidőt, mert megterhelte volna alaposan az idegrendszeremet. Szerintem van okunk optimizmusra, főleg a megtett jardok tekintetében. Ahogy a Titans, később mi is visszakapjuk a szerencsétlenül elvesztett labdákat. Az egyéni hibák javíthatók odafigyeléssel, koncentrálással. Nem volt kilátástalan a támadójátékunk, észlelhető a javulás a D-nél, megfogtuk a meccs nagy részében CJ2K-t. Egyetértek az optimistákkal, valószínűleg lassan de elindulhatunk felfelé. Bár az elmúlt 3 hét alapján látható, hogy az NFC East ismét gyengült nem mi vagyunk a csoport esélyesei, én ehhez igazítom az elvárásaimat. Most csak 2 negyed volt az amit igazán élveztem (lehet, hogy csak a remek TD drive miatt), de van rá esély, hogy a csapat az egész meccset lassan élvezhetővé teszi a számunkra

Szerintem az idei évre jellemző forgatókönyv szerint a hét végén az eddig gyengélkedő Giants megveri a 3-0-ás Bears-t.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Komolyabb erő ellen kellene hogy végleg összeálljon a játék az meghozná a fordulatot!yooker
Erre mindjárt itt van a Bears elleni meccs. Én azt már komolyabb erőnek tartom.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
felvételről tudtam megnézni a meccset , nem nagyon tudok hozzátenni az eddig
elhangzottakhoz , hihetetlen hibákat csináltunk tényleg , de érdekes módon
nem tomboltam én sem mert végre láttam olyan dolgokat jól üzemelni amiket eddig nem! Csak megint egy olyan csapat ellen voltunk jobbak (érdekes ezt egy ilyen vereség után leírni) akik valszeg középkategória maradnak idén.
Komolyabb erő ellen kellene hogy végleg összeálljon a játék az meghozná a fordulatot!(pl:Texans)
A következő hármat viszont nyernünk kell ha akarunk valamit a szezontól és ha megtesszük
akkor lendületből jönni fog a Dallas meccs is!yooker
Én a Texans-t se tartom annyira erősnek, meg hát látható, h a GB se verhetetlen.
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
felvételről tudtam megnézni a meccset , nem nagyon tudok hozzátenni az eddig
elhangzottakhoz , hihetetlen hibákat csináltunk tényleg , de érdekes módon
nem tomboltam én sem mert végre láttam olyan dolgokat jól üzemelni amiket eddig nem! Csak megint egy olyan csapat ellen voltunk jobbak (érdekes ezt egy ilyen vereség után leírni) akik valszeg középkategória maradnak idén.
Komolyabb erő ellen kellene hogy végleg összeálljon a játék az meghozná a fordulatot!(pl:Texans)
A következő hármat viszont nyernünk kell ha akarunk valamit a szezontól és ha megtesszük
akkor lendületből jönni fog a Dallas meccs is!
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Btw azért Coughlin teljes felelősséget vállalt a büntetésekért és a turnoverekért.
Jó fej, csak oldja most már meg.Winters
Bízom benne, h most már észbe kap az öreg is. A Jacobs probléma megoldásával kéne kezdeni, meggyőződésem, h ha azt sikerül megoldani akkor összeáll a csapat megint.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Btw azért Coughlin teljes felelősséget vállalt a büntetésekért és a turnoverekért.
Jó fej, csak oldja most már meg.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Tegnap tök csöndben ültem végig a meccs 2 félidejét (első kimaradt), kedvem sem volt káromkodni.

Elsősorban azért, mert látszott, hogy kurva jó csapat lenne ez, ha nem büntetéseken (Rolle boxol, McKenzie szumózik - no komment), meg a labdavesztéseken menne el a meccs.
Tavaly nem éreztem ilyet.

Ezért most én is az optimista táborhoz csatlakozom, és bízom benne, hogy a következő meccsre Coughlin összerakja mentálisan is ezt a csapatot, mert kétség se fér hozzá, hogy most csak ezzel van a gond.

Ha nem siet megoldani a helyzetet, akkor utána már a játékosok önbizalmával, meg hitével is gond lesz. Jó lenne csírájában el fojtani ezeket a problémákat.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
akkor nagyon kell egy közös kurvázás: játékosok, edzők, stb

csapatépítésnek hívják, kell hozzá bérelni egy hajót, mint anno a vikingek; lenne láblövő verseny a Plax különdíjért...
több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Csatlakozom, a játék nem ment rosszul, szóval ha a csapategység helyreáll/a fejekben rend lesz, akkor jók lehetünk.
Sztem a Texans se foghatatlan, most kaptak ki az eddig kaki Dallastól. A Szentlajostól kikapó Washingtont meg épphogy ütötték. Csak most épp Houston-hype van, azért felejti ki mindenki a verhető csapatok közül. Passz ellen pl. gyengék. Nekünk meg az nem megy rosszul. De kicsit előreszaladtam.
Ha saját idióta turnovereinket és egyéb középiskolai szinten is idegesítő hibáinkat kijavítjuk, kevés csapat van, akire azt mondom, h sokkal jobb nálunk (mondjuk egy GB ellen azért nem fogadnék nagy összegben magunkra, v a Colts elleni zakó sem volt nagy tragédia).
Szóval a játékosállomány jó, meg a játék képe se rossz. Koncentrálni kéne, meg csapatként viselkedni.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
most ismétlik a meccset az Espn america-n és még mindig a fejem fogom miket csináltunk...
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
Én most a vereség ellenére optimistább vagyok, mint eddig voltam, nekem tetszett a tegnapi játékunk, még1x csak nem szerencsétlenkedünk ennyit. Most legalább mindenki esélytelennek tart majd minket ez akár még kedvezhet is.Szesze
Emlékeim szerint a négy évvel ezelőtt tőlünk (21 pontos előnyről) elszenvedett vereségetek is jót tett nektek - alig több mint egy évvel később SB-t nyertetek 😊 - rendben lesztek
több mint 14 éve
rezső 494 — Titans fan
ez a tennesse tegnap rajtunk kívül ezzel a produkcióval más csapatot nem igazán vert volna megvittore
Azért lenne még egy-két ötletem, hogy kit vertünk volna meg, remélem te sem gondolod, hogy ti vagytok az NFL legrosszabb csapata. Már csak azért sem, mert én is szeretem a Giants, főleg mióta Bulluck ott játszik. 😉egozo
Arra gondolunk, hogy nem csináltatok semmi extrát, nem volt lehengerlő a támadógépezetetek, sem félelmetes a védőmunkátok, CJ is kuka volt addig a 4. negyedes drive-ig. Egyszerűen a saját - nem általatok kikényszerített - hibáinkból (eladott labdák + büntetések) éltetek, és ez a csapatok többsége ellen kevés lett volna.

Mondom, én csak annyit kérek, hogy a másik három NFC East-es csapat ellen ennél jóval többet mutassatok, mert ugyanez ellenük kevés lesz.G-men
Az NFC-s csapatokat rutinból verni szoktuk, ne aggódjatok 😀
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Én most a vereség ellenére optimistább vagyok, mint eddig voltam, nekem tetszett a tegnapi játékunk, még1x csak nem szerencsétlenkedünk ennyit. Most legalább mindenki esélytelennek tart majd minket ez akár még kedvezhet is.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha az egész csapatban vannak komoly hibák, akkor a rúgón is nagyobb a nyomás. naná hogy kihagyja
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ha a tegnapi játékot tudjuk hozni def+off vonalon (fele ennyi hibával) akkor az elég lehet ellenük:

chi, det, dal, jax, wash, phi, @wash = 8-8

abban bízok hogy a GB meccs már tétnélküli lesz nekikvittore
én a MIN meccsre kezdek egyre jobban gondolni így csak ellenkező előjelű megfontolásból. Favre miatt úgy érzem, a vikingek hamar el fognak szállni.

Mindenesetre packers-szurkoló barátom már nagyon készül a 2007-es NFC championship meccs visszavágójára. Ő nem szeretné, ha félvállról venné a csapata a meccset.

Tegnap Tynes 2. kihagyott field-goal kísérleténél ismét felrémlett bennem az a meccs. 😊
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha a tegnapi játékot tudjuk hozni def+off vonalon (fele ennyi hibával) akkor az elég lehet ellenük:

chi, det, dal, jax, wash, phi, @wash = 8-8

abban bízok hogy a GB meccs már tétnélküli lesz nekik
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
mindegy, októberben a Giants nem szokott veszíteni, tehát 5-2 lesz egy hónap múlva 😀vittore
Én is azt mondtam, ha a 3-7. körben valaki(k)től ki kell kapnunk, akkor az maximum AFC-s csapat legyen. az egyik fele bejött, remélem, a másik fele is. :rolleyes:
több mint 14 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
mindegy, októberben a Giants nem szokott veszíteni, tehát 5-2 lesz egy hónap múlva 😀vittore
Remélem...annál is inkább, mert ez azt jelentené, hogy megveritek a Houstont is 😊
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ez a tennesse tegnap rajtunk kívül ezzel a produkcióval más csapatot nem igazán vert volna megvittore
Azért lenne még egy-két ötletem, hogy kit vertünk volna meg, remélem te sem gondolod, hogy ti vagytok az NFL legrosszabb csapata. Már csak azért sem, mert én is szeretem a Giants, főleg mióta Bulluck ott játszik. 😉egozo
Arra gondolunk, hogy nem csináltatok semmi extrát, nem volt lehengerlő a támadógépezetetek, sem félelmetes a védőmunkátok, CJ is kuka volt addig a 4. negyedes drive-ig. Egyszerűen a saját - nem általatok kikényszerített - hibáinkból (eladott labdák + büntetések) éltetek, és ez a csapatok többsége ellen kevés lett volna.

Mondom, én csak annyit kérek, hogy a másik három NFC East-es csapat ellen ennél jóval többet mutassatok, mert ugyanez ellenük kevés lesz.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
mindegy, októberben a Giants nem szokott veszíteni, tehát 5-2 lesz egy hónap múlva 😀