New York Giants

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
O'Hara nem edzett egész héten és lehet h Koets kezd a hétvégén. Szép! Pont az o-line-nak kéne javulni...
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tom C. -tól jó lenne szabadulni , de ahhoz ismét nagy bukta kellene idén , mert ha csak úgy elvegetálva de komoly esélyek nélkül elvagyunk akkor maradna....

Vezérnek (kis gondolkodás után ) talán Jacobs jó lenne , de ő egyenlőre a jó játékkal adós ehhez

ha viszont beindulna a lendület az megvan benne

( lsd. időmérő labdával való leamortizálása a SB évben talán a Tampa vagy Dallas ellen )

hogy magával rántsa a társaságot !

JPP talán , de nem akarok várni 2-3 évet 😊))yooker
nem szívesen élnék át újra egy edző buktató évet, mint tavaly...de ha a vezetőségnek nincs magától ennyi esze!De várjunk még legalább a Bye Week-ig mielőtt TC-ról teljesen lehúzzuk a keresztvizet...
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Tom C. -tól jó lenne szabadulni , de ahhoz ismét nagy bukta kellene idén , mert ha csak úgy elvegetálva de komoly esélyek nélkül elvagyunk akkor maradna....

Vezérnek (kis gondolkodás után ) talán Jacobs jó lenne , de ő egyenlőre a jó játékkal adós ehhez

ha viszont beindulna a lendület az megvan benne

( lsd. időmérő labdával való leamortizálása a SB évben talán a Tampa vagy Dallas ellen )

hogy magával rántsa a társaságot !

JPP talán , de nem akarok várni 2-3 évet 😊))
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
JPP???? hát neki nincs nagy esze kétlem h ő lenne
sztem Kenny lehet az a védelemből, támadó részből meg fingom sincsen...csebi
Én is inkább Kenny-t tudom elképzelni, a beceneve már adott hozzá (Superman)
Az meg, hogy sérülékeny... Ez egy olyan sport, hogy bármikor bárkinek véget érhet akár az egész karrierje is úgy, hogy előtte egyszer sem volt komolyabban sérült.

Persze jobb lenne egy falember fizikumú játékos a vezér szerepre, aki ha a nagy szükség úgy hozza, még erővel is fel tud lépni azzal szemben, aki nem teszi magát úgy oda a meccsen.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Tippjeim a hétre: (majdnem ua. mint Asbee-nek)

1. B
2. B
3. B
4. B
5. B
6. B
7. A
8. B
9. B
10. A
11. A
12. B
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
JPP???? hát neki nincs nagy esze kétlem h ő lenne
sztem Kenny lehet az a védelemből, támadó részből meg fingom sincsen...csebi
Kenny sajnos sérülékeny... DE Strahan-et sem azért szerettük mert zseni volt! Hanem mert szívét-lelkét odatette mindig és volt fizikuma és tekintélye hozzá.Én állítom, hogy JPP is kiforrhat!!!ironroy
JPP kiforrhat jó játékossá az még ok, de nem igazán tudom elképzelni, h ő leader legyen valaha is.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
JPP???? hát neki nincs nagy esze kétlem h ő lenne
sztem Kenny lehet az a védelemből, támadó részből meg fingom sincsen...csebi
Kenny sajnos sérülékeny... DE Strahan-et sem azért szerettük mert zseni volt! Hanem mert szívét-lelkét odatette mindig és volt fizikuma és tekintélye hozzá.Én állítom, hogy JPP is kiforrhat!!!
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a Cowher történet már nem él?

persze ő se a Messiás. kb 15 évig nyomta a steelersnél, ebből 2 SB, amiből egyet nyertek.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
JPP???? hát neki nincs nagy esze kétlem h ő lenne
sztem Kenny lehet az a védelemből, támadó részből meg fingom sincsen...csebi
Ha idén is szarok leszünk akkor legegyszerűbb, ha olyan HCt hozunk Coughlin helyett aki képes ezt a szerepet (is) ellátni. Ha meg jó eredményt érünk el akkor minden oké így is 😊
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. B
3. C
4. B
5. B
6. B
7. A
8. B
9. B
10. A
11. A
12. A


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 527 — Lucas Scott
JPP???? hát neki nincs nagy esze kétlem h ő lenne
sztem Kenny lehet az a védelemből, támadó részből meg fingom sincsen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
teljesen egyértelmű hogy kellene valaki aki összekapja igazi kapitányként a csapatot

de ki lehet , ki lesz ő , szerintetek?

mert muszáj hogy :

1. elfogadott ( már bizonyított )

2. benne meglegyen ez a harci tűz

3. kiemelkedő legyen a játéka

csak így lehet hiteles !

én jelenleg nem tudnék olyat mondani akire ez a három szempont illik , remélem ti igen!!!yooker
én igazság szerint bízom benne, hogy JPP lesz az... de erre még várni kell 2-3 évet
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
és a tippek :

1.B
2.C
3.C
4.C
5.C
6.B
7.B
8.B
9.B
10.C
11.B
12.C
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
teljesen egyértelmű hogy kellene valaki aki összekapja igazi kapitányként a csapatot

de ki lehet , ki lesz ő , szerintetek?

mert muszáj hogy :

1. elfogadott ( már bizonyított )

2. benne meglegyen ez a harci tűz

3. kiemelkedő legyen a játéka

csak így lehet hiteles !

én jelenleg nem tudnék olyat mondani akire ez a három szempont illik , remélem ti igen!!!
több mint 14 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
?

Mi itt az összefüggés?Winters
az hogy valószínűleg korábban is ugyanakkor ment a csapat az idegenbeli meccsekre mint indyben. de ha az idegenbeli sikerhez az kell hogy a coin toss előtt 5 perccel szálljon le a repülő, én benne vagyokvittore
Szerintem Rolle nyilatkozata alapján a jelenlegi állapotok ugyanazt mutatják, amit valamelyest már tavaly is láttunk. Coughlin már nem ordibál a játékosokkal meccs közben, nem bassza le őket. Helyette inkább csalódott arcot vág, mintha elvették volna a nyalókát a kezéből, meg előrehajol a térdére támaszkodva, nagy színházi alakítással.

Egy ilyen szituba tökéletesen beleillik az a nyilatkozat, hogy a meccs előtt mindenki bambán ül csöndben az öltözőben.

Kizárt, hogy ez ugyanez volt a helyzet az SB év alatt is. Persze Rolle még csak 2 meccset játszott a Giants színeiben. Az ő véleménye se mondható még nagyon megalapozottnak, mindenesetre az is ritka, hogy ilyenen fakadjon ki egy frissen igazolt játékos.Winters
Sztem jó h Rolle felhozta ezt, a többiek már bele vannak szokva.Ő kicsit felkavarta az állóvizet! A tavalyi idény második fele lesújtó lehetett, és ha Coughlinnak van esze, akkor kicsit jobban belegondol ezekbe a "morális válság jellegű" dolgokba. Egyrészt jó, h nem vunk tele ilyen sztárallűrös balhés playákkal most, másrészt azért kell az egyéniség, kell a tűz! Felesleges ezen siránkozni már, de Strahan nagyon nagy egyéniség volt, vezér, kiváló játékos, és nem is csinálta feleslegesen a műsort. Nehéz pótolni, ahogy látszik. Tuck iszonyat jó DE, de nincs meg benne az a képesség h felrázza a csapatot, nem az az egyéniség...már ami tv-n a nyilatkozataiból lejön.
A kinti fórumozók is érdekeseket írnak, pl hogy túl könnyen beletörődnek a vereségbe. Csak az ilyen "it is what it is" jellegű bölcsességek jönnek. Rolle-ban van fantázia, nyerni és változtatni akarás. Jacobs se biztos h egy győztes szituban lenyomja ezt a műsort a pályán.
Lehet h szakmailag a Titans elleni meccs előtt nem jó h ilyenekkel kell foglalkozni, de én azt mondom h nem baj, h kicsit felkavarták a kedélyeket.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték 3. forduló, kérdések (tippelni vasárnap 18:00-ig lehet):

1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány futott yardunk lesz összesen? A
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? D
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D
5. Hány futott TD-nk lesz? A
6. Chris Johnson-t sikerül 100 yard alatt tartani (elkapás nem számít)? B
7. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? C
8. Hány sacket szerzünk? C
9. Hány sacket szedünk be? C
10. Hány INT-et szerzünk? B
11. Ki szerzi a legtöbb pontot (sack 4pont, tackle 1)? B
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? ASzesze
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Jaj már, egyértelmű, hogy poén volt...Winters
Nevettem is, ne aggódj. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
ez a túl sok relax kamu. hogy lettünk akkor road warriors, egy 10-es idegenbeli szériával?vittore
?

Mi itt az összefüggés?Winters
az hogy valószínűleg korábban is ugyanakkor ment a csapat az idegenbeli meccsekre mint indyben. de ha az idegenbeli sikerhez az kell hogy a coin toss előtt 5 perccel szálljon le a repülő, én benne vagyokvittore
Szerintem Rolle nyilatkozata alapján a jelenlegi állapotok ugyanazt mutatják, amit valamelyest már tavaly is láttunk. Coughlin már nem ordibál a játékosokkal meccs közben, nem bassza le őket. Helyette inkább csalódott arcot vág, mintha elvették volna a nyalókát a kezéből, meg előrehajol a térdére támaszkodva, nagy színházi alakítással.

Egy ilyen szituba tökéletesen beleillik az a nyilatkozat, hogy a meccs előtt mindenki bambán ül csöndben az öltözőben.

Kizárt, hogy ez ugyanez volt a helyzet az SB év alatt is. Persze Rolle még csak 2 meccset játszott a Giants színeiben. Az ő véleménye se mondható még nagyon megalapozottnak, mindenesetre az is ritka, hogy ilyenen fakadjon ki egy frissen igazolt játékos.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
a dallas tutifix hogy nyer houstonban. igaz ehhez akkorát kell játszaniuk mint tavaly, mikor ütötték a saintst idegenben

amerika csapata nem kezdhet 0-3-al, ezt tudni fogják a zebrák is, a texans GM-at szerintem hétfő óta hívogatja Jones hogy mit kérnek a szoros buktáért. remélem jó nagy odds-a lesz a vendégsikernekvittore


Megvan az eheti nyertes hozzászólásod is. 😊gyeek
Jaj már, egyértelmű, hogy poén volt...
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
a dallas tutifix hogy nyer houstonban. igaz ehhez akkorát kell játszaniuk mint tavaly, mikor ütötték a saintst idegenben

amerika csapata nem kezdhet 0-3-al, ezt tudni fogják a zebrák is, a texans GM-at szerintem hétfő óta hívogatja Jones hogy mit kérnek a szoros buktáért. remélem jó nagy odds-a lesz a vendégsikernekvittore


Megvan az eheti nyertes hozzászólásod is. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
chicago még lufi is lehet. nem játszottak még elitcsapattalvittore
Csodálom, hogy "Amerika csapatának" hazai fanjai még nem szedtek szét erre a bejegyzésre...

A Packers elleni meccsük érdekes lesz ebből a szempontból. Valóban kipukkadhatnak. Szvsz Cutler valódi képességei felett teljesített idáig.G-men
Szvsz Cutler egy elit irányító. Hihetetlen jó karja van, és igazi WR-ek nélkül dob 2-300 yard körül meccsenként. Természetesen azért Elinál rosszabb. 😊

több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
na jó ne higgyük el, hogy akkora jelentősége van a kezdés előtti lelkesítő együtthörgéseknek 😛vittore
Szerintem viszont elég nagy jelentősége van annak, hogy egy csapat hogy megy fel az első playre. Én játékos voltam, és amikor felspanolva mentünk fel, akkor sokkal jobb volt a kezdés, és így a folytatás is...

több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
én jól megvagyok a hazai fanokkal. a szomszéd házban is lakik egy kóbi rajongó, semmit nem tudok róla, de előbb utóbb biztos meggyógyul/felépül ebből az ál-kómából 😛
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
chicago még lufi is lehet. nem játszottak még elitcsapattalvittore
Csodálom, hogy "Amerika csapatának" hazai fanjai még nem szedtek szét erre a bejegyzésre...

A Packers elleni meccsük érdekes lesz ebből a szempontból. Valóban kipukkadhatnak. Szvsz Cutler valódi képességei felett teljesített idáig.
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
http://www.nydailynews.com/blogs/giants/2010/09/rolle-rips-giants-controlled-e.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+nydnrss%2Fblogs%2Fgiants+%28Blogs%2FThe+Blue+Screen%29

Ez egy kicseszettül érdekes cikk, és egyben nyilatkozat Rolle-tól, hogy szerinte miért voltunk olyan szarok vasárnap.
Az edzői stábot ismerve ebben nagyon is lehet valami.Winters
Igaza van, el kellett volna menni kompletten kurvázni az indianapolisi éjszakába, másnap széteszedték volna az indyt, P. Manning meg sem állt volna 5 sack alatt. Nincs más hátra, hazai pályán kell bevetnünk először ezt a fegyvert. New York-i lányok készüljetek a 'saturday night's fever'-re 😉