New York Giants

49 feliratkozó

több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
na jó ne higgyük el, hogy akkora jelentősége van a kezdés előtti lelkesítő együtthörgéseknek 😛
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. C)
4. C)
5. B)
6. B)
7. C)
8. C)
9. A)
10. C)
11. B)
12. B)

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ez a túl sok relax kamu. hogy lettünk akkor road warriors, egy 10-es idegenbeli szériával?vittore
?

Mi itt az összefüggés?Winters
az hogy valószínűleg korábban is ugyanakkor ment a csapat az idegenbeli meccsekre mint indyben. de ha az idegenbeli sikerhez az kell hogy a coin toss előtt 5 perccel szálljon le a repülő, én benne vagyokvittore
Csakhogy akkor még volt egy Strahan, és volt egy energikus Spags is, akik fel tudták pörgetni a csapatot.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ez a túl sok relax kamu. hogy lettünk akkor road warriors, egy 10-es idegenbeli szériával?vittore
?

Mi itt az összefüggés?Winters
az hogy valószínűleg korábban is ugyanakkor ment a csapat az idegenbeli meccsekre mint indyben. de ha az idegenbeli sikerhez az kell hogy a coin toss előtt 5 perccel szálljon le a repülő, én benne vagyok
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Statisztikák alapján (sem) mi vagyunk a meccs esélyesei:

engedélyezett 3rd down-ok: NYG: 12/28 (42%), TEN: 5/29 (17%)
engedélyezett össz yard: NYG: 647 (4,9 y/play), TEN: 413 (3,4 y/p)
sack (adott-kapott): NYG: 5-5, TEN: 8-6
TD (adott-kapott): NYG: 6-6, TEN: 6-2
Turnover mutató: NYG: -1, TEN: -5

Egyedül a TO mutatónk jobb, a többiben nagyon durván előttünk vannak.. Nehéz lesz feltörni a védelmüket (sztem nekik van az egyik legjobb védelmük a ligában), sokkal jobb teljesítmény kell, mint múlt héten, elsősorban az OL-től, h legyen esélyünk.
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
ez a túl sok relax kamu. hogy lettünk akkor road warriors, egy 10-es idegenbeli szériával?vittore
?

Mi itt az összefüggés?
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Tippjáték 3. forduló, kérdések (tippelni vasárnap 18:00-ig lehet):

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 7 ponttal nyerünk B) 1-7 ponttal nyerünk C) 1-7 ponttal kikapunk D) Több, mint 7 ponttal kikapunk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? A) 0-80 B) 81-110 C) 111-140 D) 140+
3. Hány passzolt yardunk lesz összesen? A) 150 alatt B) 151-200 C) 201-250 D) 251+
4. Hány passzolt TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
6. Chris Johnson-t sikerül 100 yard alatt tartani (elkapás nem számít)? A) igen B) nem
7. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith B) Nicks C) Manningham D) más
8. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D 6 vagy több
9. Hány sacket szedünk be? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D 6 vagy több
10. Hány INT-et szerzünk? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3+
11. Ki szerzi a legtöbb pontot (sack 4pont, tackle 1)? A) Tuck B) Kiwanuka C) Umenyiora
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 D) 4 vagy több
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
amennyire én értettem céloz olyan dolgokra ( ha nem is ilyen konkrétan ) Rolle amiket itt is említettünk (

nincs igazi vezér , nincs igazi egység ) és ebből egyenesen jön hogy nincs tűz , nincs csapat....

és ez nagyban edzői hiba !yooker
Jah, meg azt mondta, h túl sok időt töltöttek semmittevéssel, túl korán értek a stadionba is, túl sok idő ment a relaxációra és utána nem volt aki felpörgesse őket a meccsre.Szesze
erre mondja J. Allen az egyik NFL promóban: "I feel the need for speed" - még ha a top gun filmmel poénkodik

ez a túl sok relax kamu. hogy lettünk akkor road warriors, egy 10-es idegenbeli szériával?
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
amennyire én értettem céloz olyan dolgokra ( ha nem is ilyen konkrétan ) Rolle amiket itt is említettünk (

nincs igazi vezér , nincs igazi egység ) és ebből egyenesen jön hogy nincs tűz , nincs csapat....

és ez nagyban edzői hiba !yooker
Jah, meg azt mondta, h túl sok időt töltöttek semmittevéssel, túl korán értek a stadionba is, túl sok idő ment a relaxációra és utána nem volt aki felpörgesse őket a meccsre.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a kommentek is érdekesek, tényleg túl lehetne lépni a 07-es SB-n egy nagy picsánrúgással. jót tenne például ha a pats ex OL -ből vki félrészegen elkotyogná, mennyivel fogadtak a pats L-re 😀
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
amennyire én értettem céloz olyan dolgokra ( ha nem is ilyen konkrétan ) Rolle amiket itt is említettünk (

nincs igazi vezér , nincs igazi egység ) és ebből egyenesen jön hogy nincs tűz , nincs csapat....

és ez nagyban edzői hiba !
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Így van jövünk, úgyhogy felköthetitek, mert még egyszer nem fogunk úgy játszani, mint a pitts ellen. 😀NOrbyyyyy
Akkor rosszabbul? 😀Asbee
vicces? 😀 Természetesen jobban. 😀 😀NOrbyyyyy
Hát majd meglátjuk, azért annyira nem vagytok jók. Ha összeáll a futás elleni védekezésünk akkor megverünk titeket sztem.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ha megnéznéd, ki lennél 😊 Nem a vereség ténye a szar, hanem ez a teljes csőd amit előadtunk mindkét oldalon. Na mindegy, most már nézzünk előre, jön a Titans meccs, Chris Johnsonnal...Szesze
Így van jövünk, úgyhogy felköthetitek, mert még egyszer nem fogunk úgy játszani, mint a pitts ellen. 😀NOrbyyyyy
Akkor rosszabbul? 😀Asbee
vicces? 😀 Természetesen jobban. 😀 😀
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szar meccs lehetett...szerencsére nem láttam, de én annyira nem vok kiakadva. Szsziszka
Ha megnéznéd, ki lennél 😊 Nem a vereség ténye a szar, hanem ez a teljes csőd amit előadtunk mindkét oldalon. Na mindegy, most már nézzünk előre, jön a Titans meccs, Chris Johnsonnal...Szesze
Így van jövünk, úgyhogy felköthetitek, mert még egyszer nem fogunk úgy játszani, mint a pitts ellen. 😀NOrbyyyyy
Akkor rosszabbul? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szar meccs lehetett...szerencsére nem láttam, de én annyira nem vok kiakadva. Szsziszka
Ha megnéznéd, ki lennél 😊 Nem a vereség ténye a szar, hanem ez a teljes csőd amit előadtunk mindkét oldalon. Na mindegy, most már nézzünk előre, jön a Titans meccs, Chris Johnsonnal...Szesze
Így van jövünk, úgyhogy felköthetitek, mert még egyszer nem fogunk úgy játszani, mint a pitts ellen. 😀
több mint 14 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
http://www.nydailynews.com/blogs/giants/2010/09/rolle-rips-giants-controlled-e.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+nydnrss%2Fblogs%2Fgiants+%28Blogs%2FThe+Blue+Screen%29

Ez egy kicseszettül érdekes cikk, és egyben nyilatkozat Rolle-tól, hogy szerinte miért voltunk olyan szarok vasárnap.
Az edzői stábot ismerve ebben nagyon is lehet valami.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
chicago még lufi is lehet. nem játszottak még elitcsapattal
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Nézegettem a sorsolásokat. A Dallas azzal, h elbukta ezt az első két meccset nagyon nehéz helyzetbe került, mert baromi nehéz meccsei jönnek most, könnyen lehet, h a 7. fordulóig amikor egymással játszunk nem lesz neki 1 győzelemnél többje.. (Hou-Ten-Min, kettő idegenben ráadásul, utána BYE). Ha ez tényleg így lesz akkor az természetesen nekünk nagyon jó lenne. Nekünk addig TEN(o)-CHI(o)-HOU(i)-DET(o) meccseink lesznek. A Tennesse és a Houston jobbnak tűnik jelenleg, de a Chicago és most már a Detroit sem könnyű ellenfél, de a hazai pálya miatt azokat illene hozni. Ahogy nézegettem egy 9-7es mutató akár csoportgyőzelemre is elég lehet idén.Szesze
Én az első két forduló alapján a csoportunkban egy 10-6-os mérleget mondanék már biztos csoportgyőzelemnek , de lehet, hogy igazad lesz, és a 9-7-es is elég lesz. Az biztos, hogy az előzetes számolgatás szerint a DAL 2 olyan meccset bukott, amit győzelemnek vettek, mi és a PHI ott vagyunk, ahová vártuk magunkat (1-1), a Washington szerintem 1 győzelemmel (DAL ellen) többnél tart, mint amire számítani lehetett.

Asszem amúgy, hogy most a North a legerősebb az NFC ben. Én nagyon félek a CHI és a DET meccsektől, pedig azokat hozni kell a 10-6-hoz! A következő 4 meccsből 3-1-et kell csinálnunk az mindegy, hogy milyen eloszlásban, bár a tie-breaking szabályok miatt akkor inkább az AFC-stől kapjunk ki (TEN)G-men
Én is félek a Chi és Det meccsektől, igazából minden meccstől félek 😊 Ha a Titans-t meg tudnánk verni akkor az visszaadná a hitemet, de egyelőre eléggé pesszimista vagyok, absz őket érzem esélyesnek. A védelmük nagyon erős, támadásban elsősorban futnak, de azt nagyon jól. Kis pozitívum, h a Panthers futójátékát meg tudtuk fogni,de sztem most nehezebb dolgunk lesz.
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nézegettem a sorsolásokat. A Dallas azzal, h elbukta ezt az első két meccset nagyon nehéz helyzetbe került, mert baromi nehéz meccsei jönnek most, könnyen lehet, h a 7. fordulóig amikor egymással játszunk nem lesz neki 1 győzelemnél többje.. (Hou-Ten-Min, kettő idegenben ráadásul, utána BYE). Ha ez tényleg így lesz akkor az természetesen nekünk nagyon jó lenne. Nekünk addig TEN(o)-CHI(o)-HOU(i)-DET(o) meccseink lesznek. A Tennesse és a Houston jobbnak tűnik jelenleg, de a Chicago és most már a Detroit sem könnyű ellenfél, de a hazai pálya miatt azokat illene hozni. Ahogy nézegettem egy 9-7es mutató akár csoportgyőzelemre is elég lehet idén.Szesze
Én az első két forduló alapján a csoportunkban egy 10-6-os mérleget mondanék már biztos csoportgyőzelemnek , de lehet, hogy igazad lesz, és a 9-7-es is elég lesz. Az biztos, hogy az előzetes számolgatás szerint a DAL 2 olyan meccset bukott, amit győzelemnek vettek, mi és a PHI ott vagyunk, ahová vártuk magunkat (1-1), a Washington szerintem 1 győzelemmel (DAL ellen) többnél tart, mint amire számítani lehetett.

Asszem amúgy, hogy most a North a legerősebb az NFC ben. Én nagyon félek a CHI és a DET meccsektől, pedig azokat hozni kell a 10-6-hoz! A következő 4 meccsből 3-1-et kell csinálnunk az mindegy, hogy milyen eloszlásban, bár a tie-breaking szabályok miatt akkor inkább az AFC-stől kapjunk ki (TEN)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a dallas tutifix hogy nyer houstonban. igaz ehhez akkorát kell játszaniuk mint tavaly, mikor ütötték a saintst idegenben

amerika csapata nem kezdhet 0-3-al, ezt tudni fogják a zebrák is, a texans GM-at szerintem hétfő óta hívogatja Jones hogy mit kérnek a szoros buktáért. remélem jó nagy odds-a lesz a vendégsikernekvittore
Houstonban biztos hogy nem így állnak hozzá a meccshez, mivel az ott egy helyi rangadó. Nagy meccs lesz, de szerintem Houston győzelemmel. A mi meccsünk pedig azon fog múlni, hogy CJ mennyire tud ficánkolni. Azt láthattuk, hogy meg lehet fogni őt is, a Steelers D nagyot játszott, nekünk is valami hasonlóra lenne szükségünk. Nyerni kell, mert különben nagyon nehéz lesz akárcsak pozitív mérleget kihozni a szezonból.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a dallas tutifix hogy nyer houstonban. igaz ehhez akkorát kell játszaniuk mint tavaly, mikor ütötték a saintst idegenben

amerika csapata nem kezdhet 0-3-al, ezt tudni fogják a zebrák is, a texans GM-at szerintem hétfő óta hívogatja Jones hogy mit kérnek a szoros buktáért. remélem jó nagy odds-a lesz a vendégsikernek
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
no problem !
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Szóval akkor yooker-ral kiegészítve az állás:

Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
yooker 3 pont
7. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
14. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
16. G-men 0 pont

Összesített állás 2 forduló után:

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. yooker 3 pont (-+3)
14. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
16. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Hello!Próbáltam nevezni a tippjátékra de nem látom az eredményem a táblázatban....
pedig még 0 ponttal is lehet szerepelni 😊)

yooker
Hú, bocs kihagytalak véletlenül.
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Hello!Próbáltam nevezni a tippjátékra de nem látom az eredményem a táblázatban....
pedig még 0 ponttal is lehet szerepelni 😊)

bemásolnám ide mégegyszer a tippeket ( nem módosítottam) ha lesz időd légyszi sorolj be Kösz!

Sziasztok
!Most tudtam magam aktivizálni az új megjelenés óta , így lemaradtam az első körről tippelésben , de messze még a vége szóval beszállok én is!
Méghozzá optimista tippekkel a Colts ellen!



1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány futott yardunk lesz összesen?C
3. Hány passzolt TD-nk lesz? 2
4. Ki dob több interception-t? C
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen?A
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
7. Hány sacket szerzünk? B
8. Hány sacket szedünk be? B
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? D
10. Ki szerzi a legtöbb pontot?B
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) C
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen?B

Heti eredmények:

1. Szesze 5 pont
2. csebi 4 pont
Chevy 4 pont
4. vadibandi 3 pont
kristof 3 pont
6. Badman 2 pont
Winters 2 pont
balu10 2 pont
Asbee 2 pont
Szsziszka 2 pont
ironroy 2 pont
Buchek 2 pont
13. Forti 1 pont
Hysterics 1 pont
15. G-men 0 pont

Összesített állás 2 forduló után:

1. csebi 10 pont (6+4)
2. Badman 9 pont (7+2)
Szesze 9 pont (4+5)
4. Asbee 8 pont (6+2)
Chevy 8 pont (4+4)
6. balu10 7 pont (5+2)
ironroy 7 pont (5+2)
Szsziszka 7 pont (5+2)
9. G-men 6 pont (6+0)
kristof 6 pont (3+3)
vadibandi 6 pont (3+3)
12. Lance 5 pont (5+-)
13. Buchek 2 pont (-+2)
Winters 2 pont (-+2)
15. Forti 1 pont (-+1)
Hysterics 1 pont (-+1)Szesze