New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 329 — Giants fan
nincs elsőzés 😉gerle
ez kb felér azzal 😛 am ha már így itt a bowl.hu megpróbálok aktívabb lenni itt is nem csak olvasni, illetve van egy kérdésem h tavaly volt itt egy topikon belüli tippjáték h azt ki vezényelte? és folytatja? 😀
de akkor indítsunk valamit hamár új fórum van szal ki melyik csapatrészt tartja a leggyengébbnek, kinek a kidőlése okozhatná a legnagyobb gondot, és ki lehet az év pozitív meglepetése?kristof
Ha jól emlékszem Winters csinálta még a tippjátékot.

Leggyengébbnek én egyértelműen a LB sort tartom. Legnagyobb káosz akkor lenne szvsz, ha innen kidőlne valamelyik kezdő. Bár ha az OL-ból esik ki 1-2 ember na akkor is nagy szívás van. Az év meglepetése pedig Brown lehet.Asbee
A leggyengébb csapatrész az LB sor, de a legnagyobb veszteség egy kezdő OL ember kiesése lenne. (Eli-t leszámítva, mert azért ő a legfontosabb láncszem). A legnagyobb meglepetés? Nehéz kérdés, mert potenciálisan csomó jó játékosunk van akik pl tavaly gyengébben szerepeltek, de ha idén jól megy nekik az nem feltétlen meglepetés kategória. Én Tuck-tól várok kiugró évet megint, meglepetésnek meg legyen mondjuk Ware.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Én is visszatértem!

Sajnos a Jets meccset nem vette fel a UPC box, hanem inkább úgy döntött, hogy befagy. Úgyhogy idén még nem láttam Giants meccset, így véleményt se nagyon tudok mondani 😕

Cruz-t nagyon dicsérte már az előző hetekben is Coughlin, de hogy (statisztikák alapján) ennyire jó legyen arra ő se gondolt.
Steelers ellen nem remekelt ugyan, de jó tudni, hogy van egy újabb Hixon féleségünk. 😀

Jacobs sérülésével én idén is hangsúlyos szerepet várok a passzolásoktól.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 329 — Giants fan
Kicsit furcsa ez az új felület, de majdcsak megszokom. 😊 A tegnapi meccs nem sok érdemleges információt tartogatott. Eli nem pótolható, az biztos. A szomorú az volt, hogy szétszedték a védelmünket a passzokkal, ráadásul nem is Big Ben volt akkor már a pályán.Badman
Sztem azért le lehetett szűrni ezt-azt, bár túl sok meglepő-váratlan dolog valóban nem történt.
A DL sokkal dominánsabb volt, mint az első meccsen, de mivel a Steelers OL nem túl erős, h finom legyek így ez nem olyan meglepő. Azért a nevek alapján baromi erős ez a sorunk és a mélység is nagyon megvan: DEk: Tuck-Osi-Kiwi-JPP-Toleffson, DT-k: Cofield-Canty-Alford-Joseph-Bernard... Ennek az egységnek dominálnia kéne még az erősebb OLek ellen is. Engem zavar, h ezen a meccsen is blitzeltünk 3rd&long-nál 2x is (mindkettőt benyeltük), tavaly kurva sokat szoptunk ezzel, remélem a szezonra javulnak ezek a blitzek, de a legjobb lenne, ha elég lenne a DL pressure és a többiek mehetnének zónázni/embert fogni.
Az MLB poszt továbbra is kirívóan szar 😕 Goff baromi gyenge volt, általában a közelében nem volt a labdának a középső futásoknál sem, amit egyszerűen nem tudok hova tenni egy 4-3as MLB esetében.. tavaly ugyanez volt. komolyan mondom, h még Dillard volt a legmeggyőzőbb ezen a poszton. Mondjuk Bulluck nem sok lehetőséget kapott, remélem azért ő jobb lesz, de az tutinak látszik, h ezen a poszton (és így a középső futások elleni védekezésben) szopni fogunk idén is. A védelem más tekintetben jónak mondható, a mélység is megfelelő mindenhol, sajnálom h ezt a tavaly óta teljesen nyilvánvaló lyukat nem sikerült befoltozni. Talán azért lesz előrelépés menet közben.
A támadás természetesen gyengébben ment most, ez legalább annyira az erős Steelers deff-nek köszönhető, mint Eli hiányának. Azért voltak jó momentumok, a körülmények ismeretében nagyjából elégedett voltam a kezdőcsapat teljesítményével, bele értve Bomart is. A futás egész jól ment Jacobs nélkül is, ráadásul az egyik legerősebb futás elleni deff ellen, úgyh ez nagy pozitívum. A második félidő viszont gyenge volt nagyon, a backup-ok közt alig volt jó teljesítmény (Bomar is nagyon begyengült ekkorra), ebből a szempontból fordított volt a szitu az első meccshez képest. Azért Brown egyértelműen kiemelhető ami fontos is, mert Ware összeszedett egy kisebb sérülést. A meccs pozitív értelemben vett meglepetésembere pedig Tracy volt. Kicsi az esélye rosterre kerülni, de ha köv. meccseken is ezt nyújtja akkor elképzelhető, h bent ragad az amúgy elég vékony LB sorban.
A spec egység semmi extrát nem nyújtott se pro se kontra egyik meccsen sem. Látszik, h még mindig keressük, h kik legyenek a returnerek, Ross-nak volt egy jó visszahordása, ezzel nagyjából ki is fújt a dolog. Dodge egyelőre elég gyengén muzsikál, remélem javulni fog mert ez nagyon kevés lesz így.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Remélem Eli játszhat már a Ravens ellen, jó lenne látni ahogy passzol 100yardot az egészséges Smith-nek és Boss-nak!!!😀 na meg hogy Jacobs fut egy 70-80-at... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kicsit furcsa ez az új felület, de majdcsak megszokom. 😊 A tegnapi meccs nem sok érdemleges információt tartogatott. Eli nem pótolható, az biztos. A szomorú az volt, hogy szétszedték a védelmünket a passzokkal, ráadásul nem is Big Ben volt akkor már a pályán.Badman
bakker el is felejtettem :o de ahogy az írásodból kiveszem jobb is
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kicsit furcsa ez az új felület, de majdcsak megszokom. 😊 A tegnapi meccs nem sok érdemleges információt tartogatott. Eli nem pótolható, az biztos. A szomorú az volt, hogy szétszedték a védelmünket a passzokkal, ráadásul nem is Big Ben volt akkor már a pályán.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nincs elsőzés 😉gerle
ez kb felér azzal 😛 am ha már így itt a bowl.hu megpróbálok aktívabb lenni itt is nem csak olvasni, illetve van egy kérdésem h tavaly volt itt egy topikon belüli tippjáték h azt ki vezényelte? és folytatja? 😀
de akkor indítsunk valamit hamár új fórum van szal ki melyik csapatrészt tartja a leggyengébbnek, kinek a kidőlése okozhatná a legnagyobb gondot, és ki lehet az év pozitív meglepetése?kristof
Ha jól emlékszem Winters csinálta még a tippjátékot.

Leggyengébbnek én egyértelműen a LB sort tartom. Legnagyobb káosz akkor lenne szvsz, ha innen kidőlne valamelyik kezdő. Bár ha az OL-ból esik ki 1-2 ember na akkor is nagy szívás van. Az év meglepetése pedig Brown lehet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nincs elsőzés 😉gerle
ez kb felér azzal 😛 am ha már így itt a bowl.hu megpróbálok aktívabb lenni itt is nem csak olvasni, illetve van egy kérdésem h tavaly volt itt egy topikon belüli tippjáték h azt ki vezényelte? és folytatja? 😀
de akkor indítsunk valamit hamár új fórum van szal ki melyik csapatrészt tartja a leggyengébbnek, kinek a kidőlése okozhatná a legnagyobb gondot, és ki lehet az év pozitív meglepetése?
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
nincs elsőzés 😉
btw, Andre Brown tegnapi teljesítménye tetszetős volt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-