New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
jah még valami, a kibasz.ott tackle-t csináljuk meg az emberen könyörgöm, nem egyszer fordult elő este!!! :mad:ironroy
az nekünk sem megy, nem kell parázni.
mondjuk nekünk már mindegy, ilyenkor már rég késő javítani...
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Igazad van, de úgy érzem még nem ment el rajtuk meccs. A Titans meccset se varrnám a nyakukba.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A BYE week után megyünk a Qwest Field-re az sem lesz egyszerű menet, nagyon jó a Seattle hazai pályán, de ha utána újra vernénk a Dallast (otthon, Romo nélkül egyértelmű favoritok leszünk) akkor még egy vereség is beleférne ott. Persze legjobb lenne mindkettőt nyerni, az szinte már PO-t érne 😊Szesze
Hát ha nyerünk, akkor nagyot léphetünk előre. A bye weeken a Skins papíron gyengébbel játszik, úgyhogy áll nekik a L, utána pihennek. A Philly velünk pihen, majd Colts. Ha PM bratyó betartja az ígéretét akkor 9 hét után 2w előnyünk lehetne mindenkivel szemben a csoportban.

A ST-ről annyit, hogy bár ők a leggyengébb csapatrész, de azt hiszem ez volt az első benyelt return TD idén. És nem állunk úgy mint a Chargers, akik a forduló előtt 1 helyen voltak mind O yardban, meg D yardban a ligában. A ST-jük miatt meg 2-5-ön állnak. Ráadásul a rugók javulnak, úgyhogy nagyon jól állunk. 😊gyurczi
Az oké, h ez volt az első benyalt TD, de eddig is kurva sokat futott ellenünk vissza szinte minden csapat, mi meg senki ellen semmit.. ez így nagyon gáz azért. Csapat erősségét mutatja, h még így is 5-2-vel állunk, de ez nagyon sokba kerülhet még ha nem változik.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A BYE week után megyünk a Qwest Field-re az sem lesz egyszerű menet, nagyon jó a Seattle hazai pályán, de ha utána újra vernénk a Dallast (otthon, Romo nélkül egyértelmű favoritok leszünk) akkor még egy vereség is beleférne ott. Persze legjobb lenne mindkettőt nyerni, az szinte már PO-t érne 😊Szesze
Hát ha nyerünk, akkor nagyot léphetünk előre. A bye weeken a Skins papíron gyengébbel játszik, úgyhogy áll nekik a L, utána pihennek. A Philly velünk pihen, majd Colts. Ha PM bratyó betartja az ígéretét akkor 9 hét után 2w előnyünk lehetne mindenkivel szemben a csoportban.

A ST-ről annyit, hogy bár ők a leggyengébb csapatrész, de azt hiszem ez volt az első benyelt return TD idén. És nem állunk úgy mint a Chargers, akik a forduló előtt 1 helyen voltak mind O yardban, meg D yardban a ligában. A ST-jük miatt meg 2-5-ön állnak. Ráadásul a rugók javulnak, úgyhogy nagyon jól állunk. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
jah még valami, a kibasz.ott tackle-t csináljuk meg az emberen könyörgöm, nem egyszer fordult elő este!!! :mad:
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Helló srácok! Nagyon sok mindent leírtatok már, de elmondom én is a mondókámat!
Először is jobbulást kívánunk Tony-nak, úgy azért szebb lett volna a győzelem ha ő is a pályán van...
Az első 3-4 percen csak röhögtem, hogy már megint kezdjük a drop-okat... Aztán vezettünk egy rohadt hosszú driveot, akk éreztem, hogy menni fog ez...
A PR TD-nél mérgemben kiestem az ágyból 😂, aztán szerencsére újra villant az Offense.Ugyebár semmit nem von le az Offense érdemeiből, hogy Romo nincs a pályán, mert a Dallas D kurva jó! Eközben TC mester piros zászlói is bejöttek.Tynes 53 yardos field goal-ja mesteri volt.Dodge 69 yardos puntja is óriási volt, kár hogy a ST balfaszkodott...
Az elkapok nagyon jók voltak ma este, Boss-t viszont többet is kereshetnénk véleményem szerint...
A futok kiválók, ha vigyáznának a labdára akk még nagyobb királyság lenne...
OL-DL jó munkát végzett... stb stb... sorolhatnám a secondery-t is, Boleyt, Grantnek külön jár a pacsi! Azért az lett volna az igazi felmérő a csapatnak ha Romo vezette volna a Dallas-t!
DE a győzelmet nem kell megmagyarázni!!! hirtelen ennyi! Megérte felkelnem 2:30kor!
Go Giants!!!
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
Gurode-t el lehetett volna engedni nem volt vészes sztem... Wittent kb 4en fogták és amikor éppen szólt a síp akkor lökött arébb egy védőt, benne van lazán.

Boley hentes nyerte meg a meccset nekünk, Kitna egyrészt be volt szarva, másik mivel ESPN american néztem felvételről így az utolsó 10 percről lemaradtam... de ott végig azt taglalták, hogy kb a csere irányító alig kap lehetőséget edzésen meg hát a gameplan sem neki van tervezve plusz 2 teljes és egy 2/3 szezon óta (asszem a lions 4. hét körül rakta IR-re) nem dobott meccsen labdát... azért azt vegyük figyelembe h amint olyan playek jöttek amik nekik kedvezőek már ment egy pár szép play

Calhount meg egész héten csak körbe-körbe futtatnám... meg nem kapna mást csak vízet és kenyeret...Dodge puntol egy jót erre elfut Bryant mellettcsebi
pontosan. mármint:
game MVP: Boley - egyszer csak derült estéből eldöntötte a meccset.
Kitna: más típusú irányító, más coverage kell neki, mint Romo-nak, mert kicsit darabosabb a mozgása.
egyébként emlékeim szerint nincs annyi ideje partra téve, mondjuk pont két éve nem játszott (2008/w4 - 2010/w7). az biztos, hogy nem éppen leányálom pont a Giants DL ellen visszatérni. ennek ellenére backupként jól tud belépni (lásd 2005 AFC rájátszás, amikor a Steelers elleni vereségnél szvsz durva jól játszott), ha mondjuk egy drive-val hamarabb lép be, akkor talán izgalmasabb lehetett volna a vége. de ezt csak úgy mondom, hogy 20-38-nál nem bírtam tovább.
de az komoly, hogy Kitna tegnap kb több yardot csinált, mint két éve Brad Johnson meg Bollinger, amikro Romo 3 hétre kidőlt.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
Gurode-t el lehetett volna engedni nem volt vészes sztem... Wittent kb 4en fogták és amikor éppen szólt a síp akkor lökött arébb egy védőt, benne van lazán.

Boley hentes nyerte meg a meccset nekünk, Kitna egyrészt be volt szarva, másik mivel ESPN american néztem felvételről így az utolsó 10 percről lemaradtam... de ott végig azt taglalták, hogy kb a csere irányító alig kap lehetőséget edzésen meg hát a gameplan sem neki van tervezve plusz 2 teljes és egy 2/3 szezon óta (asszem a lions 4. hét körül rakta IR-re) nem dobott meccsen labdát... azért azt vegyük figyelembe h amint olyan playek jöttek amik nekik kedvezőek már ment egy pár szép play

Calhount meg egész héten csak körbe-körbe futtatnám... meg nem kapna mást csak vízet és kenyeret...Dodge puntol egy jót erre elfut Bryant mellett

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jah és még a meccsel kapcsolatban: Végre Coughlin is ott volt a meccsen! Eleve a két challenge is nagyon jó volt, de azon kívül is, látszott h ő is pörög, már régen volt ilyen.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A BYE week után megyünk a Qwest Field-re az sem lesz egyszerű menet, nagyon jó a Seattle hazai pályán, de ha utána újra vernénk a Dallast (otthon, Romo nélkül egyértelmű favoritok leszünk) akkor még egy vereség is beleférne ott. Persze legjobb lenne mindkettőt nyerni, az szinte már PO-t érne 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
hát akkor, készüljünk a bye week-re ami optimális időpontban van a szezon felénél, de lehet hogy kiesünk a jól pörgő ritmusból. nem is lenne baj kicsit visszavenni , hogy legyen honnan megint felpörögni decemberbenvittore
Sztem tök jókor jön ez a BYE, 5-2-vel, NFC elsőként lehet pihenni egy kicsit. Én nem félek attól, h kiesnénk a ritmusból, mert úgy gondolom az h a védelem stabil vagy sem nem elsősorban formaidőzítés kérdése. Tény, h nem lehet folyamatosan a csúcson lenni, de nekünk valahogy ez az október mindig nagyon durván bejön. Eddig nagyon hasonló a szezon a 2007eshez, amikor is két fogalmatlan meccsel kezdtünk (deff szempontból) aztán a 3. fordulóban a félidőben egyszer csak összeállt a védelem a Redskins ellen és onnantól egyből stabilan jó csapat lettünk. Most is ezt érzem, a meccsek nagy részén kurva jól játszunk.. ha nem lenne ez a sok eladott labda és ST balfaszkodás akkor nagyon durván jók lennénk.
Asszem most már reális lesz a Top 5 helyezés a power rankingeken.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát akkor, készüljünk a bye week-re ami optimális időpontban van a szezon felénél, de lehet hogy kiesünk a jól pörgő ritmusból. nem is lenne baj kicsit visszavenni , hogy legyen honnan megint felpörögni decemberben
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
dehogy baj az, legalább lehet választani értelmes embert a secondary-be

punt return-t ha nem számoljuk, akkor is Romo 10-7-nél ment le, amikor végre sikerült egy hullámhosszra kerülnie Austin-nal, 30 yardon belülről, és amikor még lehetett számítani arra, hogy a védelem képes kipihenni magát, mert a támadók nem csak villámlátogatást tesznek a pályán.

szerintem ha Romo marad, akkor félidő 20/21-14/17 körül lett volna (értelemszerűen: alsó/felső határ az intervallumhoz), a végére meg lehetett volna egy olyan shootout, mint a 2007-es első meccs, amikor asszem 45-37 lett.

Gurode egyébként miért kapta a 15 yardot?slowmotion
Ha Romo marad akkor biztos, h szoros a meccs, ezt aláírom. Sztem nyerünk akkor is, de én elfogult vagyok ez is nyilvánvaló 😊

Gurode odabaszott Bernardnak egyet, tök feleslegesen.. (ráadásul egy hosszú idő után sikeres 1st down-t követően asszem, mondjuk akkor már elég frusztráltak voltatok érthető okokból)Szesze
hát, ő így szokott örülni, vazze. a másikban meg nem kötelező egyet értenünk, de nagy lövöldözés lett volna, vagy legalábbis nehezebben dolgoztátok volna le a hátrányt, az tuti :/slowmotion
Nemtom, igazából nem lehetett látni a közvetítésben, h pontosan mi is történt, Bernard mindenesetre nagyon kiakadt én először azt is hittem, h ő kapja a büntit. (egyébként eleve utálom az ilyen büntetéseket, attól függetlenül, h ki kapja, ennél már csak a celebration büntik a nagyobb faszságok)
A másik dologban pedig egyet értünk 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
ha punt returnt is számoljuk akkor Romo 20-7 nél ment le, ha marad nam valószínű hogy csináltok 17 pontot, mert így FD-t sem csináltunk... De mondom mindegy mert nyertetek és az a csapat érdemli a győzelmet aki több pontot tesz a táblára csak elég frusztráló azért hogy Romo valszeg IR(8-10 hét) és így a már a valszeg TOP 10es draftpicket kell figyelni.Blevi
dehogy baj az, legalább lehet választani értelmes embert a secondary-be

punt return-t ha nem számoljuk, akkor is Romo 10-7-nél ment le, amikor végre sikerült egy hullámhosszra kerülnie Austin-nal, 30 yardon belülről, és amikor még lehetett számítani arra, hogy a védelem képes kipihenni magát, mert a támadók nem csak villámlátogatást tesznek a pályán.

szerintem ha Romo marad, akkor félidő 20/21-14/17 körül lett volna (értelemszerűen: alsó/felső határ az intervallumhoz), a végére meg lehetett volna egy olyan shootout, mint a 2007-es első meccs, amikor asszem 45-37 lett.

Gurode egyébként miért kapta a 15 yardot?slowmotion
Ha Romo marad akkor biztos, h szoros a meccs, ezt aláírom. Sztem nyerünk akkor is, de én elfogult vagyok ez is nyilvánvaló 😊

Gurode odabaszott Bernardnak egyet, tök feleslegesen.. (ráadásul egy hosszú idő után sikeres 1st down-t követően asszem, mondjuk akkor már elég frusztráltak voltatok érthető okokból)Szesze
hát, ő így szokott örülni, vazze. a másikban meg nem kötelező egyet értenünk, de nagy lövöldözés lett volna, vagy legalábbis nehezebben dolgoztátok volna le a hátrányt, az tuti :/
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Oké, de nekem az első félidei játékunk is nagyon tetszett, leszámítva persze az első két Eli INT-et. Félidőre 24-20 volt csak, de bármit rátettem volna, h ez a meccs megvan, pedig azért 4 pont lófasz ebben a sportban. (persze ebben vaskosan benne volt az is, h Romo lesérült)Szesze
ha punt returnt is számoljuk akkor Romo 20-7 nél ment le, ha marad nam valószínű hogy csináltok 17 pontot, mert így FD-t sem csináltunk... De mondom mindegy mert nyertetek és az a csapat érdemli a győzelmet aki több pontot tesz a táblára csak elég frusztráló azért hogy Romo valszeg IR(8-10 hét) és így a már a valszeg TOP 10es draftpicket kell figyelni.Blevi
dehogy baj az, legalább lehet választani értelmes embert a secondary-be

punt return-t ha nem számoljuk, akkor is Romo 10-7-nél ment le, amikor végre sikerült egy hullámhosszra kerülnie Austin-nal, 30 yardon belülről, és amikor még lehetett számítani arra, hogy a védelem képes kipihenni magát, mert a támadók nem csak villámlátogatást tesznek a pályán.

szerintem ha Romo marad, akkor félidő 20/21-14/17 körül lett volna (értelemszerűen: alsó/felső határ az intervallumhoz), a végére meg lehetett volna egy olyan shootout, mint a 2007-es első meccs, amikor asszem 45-37 lett.

Gurode egyébként miért kapta a 15 yardot?slowmotion
Ha Romo marad akkor biztos, h szoros a meccs, ezt aláírom. Sztem nyerünk akkor is, de én elfogult vagyok ez is nyilvánvaló 😊

Gurode odabaszott Bernardnak egyet, tök feleslegesen.. (ráadásul egy hosszú idő után sikeres 1st down-t követően asszem, mondjuk akkor már elég frusztráltak voltatok érthető okokból)
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
Igen azt azért nem szabad elfelejteni hogy kezdő irányító nélkül nyomtunk több mint egy félidőt, perzse ez a tényken semmit sem váltotat. Jó csapat pedig végképp nem vagyunk egy jó csapat ezt a meccset megnyeri.Blevi
Oké, de nekem az első félidei játékunk is nagyon tetszett, leszámítva persze az első két Eli INT-et. Félidőre 24-20 volt csak, de bármit rátettem volna, h ez a meccs megvan, pedig azért 4 pont lófasz ebben a sportban. (persze ebben vaskosan benne volt az is, h Romo lesérült)Szesze
ha punt returnt is számoljuk akkor Romo 20-7 nél ment le, ha marad nam valószínű hogy csináltok 17 pontot, mert így FD-t sem csináltunk... De mondom mindegy mert nyertetek és az a csapat érdemli a győzelmet aki több pontot tesz a táblára csak elég frusztráló azért hogy Romo valszeg IR(8-10 hét) és így a már a valszeg TOP 10es draftpicket kell figyelni.Blevi
dehogy baj az, legalább lehet választani értelmes embert a secondary-be

punt return-t ha nem számoljuk, akkor is Romo 10-7-nél ment le, amikor végre sikerült egy hullámhosszra kerülnie Austin-nal, 30 yardon belülről, és amikor még lehetett számítani arra, hogy a védelem képes kipihenni magát, mert a támadók nem csak villámlátogatást tesznek a pályán.

szerintem ha Romo marad, akkor félidő 20/21-14/17 körül lett volna (értelemszerűen: alsó/felső határ az intervallumhoz), a végére meg lehetett volna egy olyan shootout, mint a 2007-es első meccs, amikor asszem 45-37 lett.

Gurode egyébként miért kapta a 15 yardot?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Igen azt azért nem szabad elfelejteni hogy kezdő irányító nélkül nyomtunk több mint egy félidőt, perzse ez a tényken semmit sem váltotat. Jó csapat pedig végképp nem vagyunk egy jó csapat ezt a meccset megnyeri.Blevi
Oké, de nekem az első félidei játékunk is nagyon tetszett, leszámítva persze az első két Eli INT-et. Félidőre 24-20 volt csak, de bármit rátettem volna, h ez a meccs megvan, pedig azért 4 pont lófasz ebben a sportban. (persze ebben vaskosan benne volt az is, h Romo lesérült)Szesze
ha punt returnt is számoljuk akkor Romo 20-7 nél ment le, ha marad nam valószínű hogy csináltok 17 pontot, mert így FD-t sem csináltunk... De mondom mindegy mert nyertetek és az a csapat érdemli a győzelmet aki több pontot tesz a táblára csak elég frusztráló azért hogy Romo valszeg IR(8-10 hét) és így a már a valszeg TOP 10es draftpicket kell figyelni.Blevi
Hát igen, megmondom őszintén nekünk is jobb lett volna, ha Romoval tudtok felállni a köv meccseken, mert jó lenne, ha megvernétek a többieket a csoportban, így azért kisebb rá a sansz jóval.
több mint 13 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Igen azt azért nem szabad elfelejteni hogy kezdő irányító nélkül nyomtunk több mint egy félidőt, perzse ez a tényken semmit sem váltotat. Jó csapat pedig végképp nem vagyunk egy jó csapat ezt a meccset megnyeri.Blevi
Oké, de nekem az első félidei játékunk is nagyon tetszett, leszámítva persze az első két Eli INT-et. Félidőre 24-20 volt csak, de bármit rátettem volna, h ez a meccs megvan, pedig azért 4 pont lófasz ebben a sportban. (persze ebben vaskosan benne volt az is, h Romo lesérült)Szesze
ha punt returnt is számoljuk akkor Romo 20-7 nél ment le, ha marad nam valószínű hogy csináltok 17 pontot, mert így FD-t sem csináltunk... De mondom mindegy mert nyertetek és az a csapat érdemli a győzelmet aki több pontot tesz a táblára csak elég frusztráló azért hogy Romo valszeg IR(8-10 hét) és így a már a valszeg TOP 10es draftpicket kell figyelni.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Igen azt azért nem szabad elfelejteni hogy kezdő irányító nélkül nyomtunk több mint egy félidőt, perzse ez a tényken semmit sem váltotat. Jó csapat pedig végképp nem vagyunk egy jó csapat ezt a meccset megnyeri.Blevi
Oké, de nekem az első félidei játékunk is nagyon tetszett, leszámítva persze az első két Eli INT-et. Félidőre 24-20 volt csak, de bármit rátettem volna, h ez a meccs megvan, pedig azért 4 pont lófasz ebben a sportban. (persze ebben vaskosan benne volt az is, h Romo lesérült)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért ha nem nyírjuk ki Romot, akkor nem lett volna ennyire sima. De nagyon örülök, mert így elég sanszos, hogy meglessz idén a PO. A Ricsiék azt mondták, hogy ennek a csapatnak nincs gyengesége, szerintem azért van. Először is a speckó csapat amely egy meccset kivéve totál szar volt. Ok, most a rugóink legalább jók voltak. És a másik gyengeségnek azt mondanám, ami most is volt, hogy amikor már nagy előnybe vagyunk és az ellenfélnél a labda, és no huddle offense-el támad, akkor egyszerűen képtelenek vagyunk kivédekezni. Nem sikerült így olyan super QB-kat megállítani, mint Matt More, S. Hill és most Kitna...
Ezeket leszámítva kurva erős a csapat. A pass heavy offense nagyon jó az elkapósorunk pedig elit, és nagyon jól teret tud adni így a futásnak. Én még egy kicsit több carryt adnék Jacobsnak, mert Brashaw egy idő után elfárad és potyogtatja a lasztit. A védőfal brutális, így az LB sornak nem kell nagyot nyújtani, de azt a kicsit mindig tökéletesem megcsinálták. A secondary is nagyon jó. Remélem sikerült eljutnunk a PO-ba és onnan meg a Super Bowlba, és az lenne a pláne, ha New York-New York meccs lenne, mert jelenleg a két New York vezeti a konferenciákat.
Én nagyon bízok idén ebben a csapatban., az idei játékunk iszonyat jó. Go Giants 😀balu10
Nyilván nem volt baj, h nem Romo irányított a második félidőben, de annyira dominánsak voltunk, h sztem akkor is nyerünk, ha ő játszik, mondjuk az biztos, h nem lett volna ilyen sima.
Bradshaw érdekes, mert jelenleg neki van a legtöbb futott yardja, emiatt a sok fasz fumble miatt mégis kicsit keserű az ember szája íze vele kapcsolatban. Ettől függetlenül azért most már kiharcolta nálam is a kezdő poziciót (Jacobs-nak is volt egy fumble-ja, azért ne felejtsük el azt se), sztem így most ideális ez a futójáték.
Jah a DL és a sec elleplezi a gyengébb LB sort szerencsére. A spec team kibaszott gyenge, de ha azzal is minden ok lenne akkor minden meccsünket 25 ponttal nyernénk az meg unalmas lenne 😊 komolyra fordítva azért jó lenne fejlődni ebben, az utóbbi meccseken úgy nézett ki, h sikerül is, de ez a mai megint egy határ fos volt sajnos, ráadásul egy eddig finoman szólva szintén nem túl félelmetes Dallas ST ellen..
(Azt, h a megnyert meccseken kiengedünk a végén én nem érzem akkora bajnak, max a statisztika sínyli meg kicsit ezt, de az nem igazán érdekes)
több mint 13 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Igen azt azért nem szabad elfelejteni hogy kezdő irányító nélkül nyomtunk több mint egy félidőt, perzse ez a tényken semmit sem váltotat. Jó csapat pedig végképp nem vagyunk egy jó csapat ezt a meccset megnyeri.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért ha nem nyírjuk ki Romot, akkor nem lett volna ennyire sima. De nagyon örülök, mert így elég sanszos, hogy meglessz idén a PO. A Ricsiék azt mondták, hogy ennek a csapatnak nincs gyengesége, szerintem azért van. Először is a speckó csapat amely egy meccset kivéve totál szar volt. Ok, most a rugóink legalább jók voltak. És a másik gyengeségnek azt mondanám, ami most is volt, hogy amikor már nagy előnybe vagyunk és az ellenfélnél a labda, és no huddle offense-el támad, akkor egyszerűen képtelenek vagyunk kivédekezni. Nem sikerült így olyan super QB-kat megállítani, mint Matt More, S. Hill és most Kitna...
Ezeket leszámítva kurva erős a csapat. A pass heavy offense nagyon jó az elkapósorunk pedig elit, és nagyon jól teret tud adni így a futásnak. Én még egy kicsit több carryt adnék Jacobsnak, mert Brashaw egy idő után elfárad és potyogtatja a lasztit. A védőfal brutális, így az LB sornak nem kell nagyot nyújtani, de azt a kicsit mindig tökéletesem megcsinálták. A secondary is nagyon jó. Remélem sikerült eljutnunk a PO-ba és onnan meg a Super Bowlba, és az lenne a pláne, ha New York-New York meccs lenne, mert jelenleg a két New York vezeti a konferenciákat.
Én nagyon bízok idén ebben a csapatban., az idei játékunk iszonyat jó. Go Giants 😀

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Total return: 172-17 oda, turnover: 5-2 oda... tényleg hatalmas fegyvertény, h így is simán tudtunk nyerniSzesze
Ez is azt mutatja, hogy a D nyeri a bajnokságot. Hihetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt lett egy elit D-nk. Azért a Dallas eddig önmagát verte meg, most viszont mi győztük le. A meccs középső felében mutatott játékkal bárkit megverhetünk. Ez nagyon jó érzés. 😀gyurczi
kb 3 negyeden keresztül játszott az O és a D is hiba nélkül egy jó csapat otthonában, ráadásul csoportrangadón, ez így nagyon durva tényleg. Azért ez a D össze volt rakva 2 éve már, csak tavaly Sheridan-nek sikerült szétbaszni az egészet.. ez a mostani nagyon hasonló a Spangli féle deffense-re, nem csak eredményességben, hanem játékstílusban is. Ami viszont nagy különbség, h akkor gyenge volt a secondary-nk, most viszont ez a Webster-Thomas-Ross-Philips-Rolle-Grant hatosfogat nagyon erős még liga szinten is. (más kérdés, h azért az akkori LB sor jobb volt, mint a mostani, bár pl Boley kurva nagyot játszott most)
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Total return: 172-17 oda, turnover: 5-2 oda... tényleg hatalmas fegyvertény, h így is simán tudtunk nyerniSzesze
Ez is azt mutatja, hogy a D nyeri a bajnokságot. Hihetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt lett egy elit D-nk. Azért a Dallas eddig önmagát verte meg, most viszont mi győztük le. A meccs középső felében mutatott játékkal bárkit megverhetünk. Ez nagyon jó érzés. 😀

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Total return: 172-17 oda, turnover: 5-2 oda... tényleg hatalmas fegyvertény, h így is simán tudtunk nyerni