New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Az ilyen elmebeteg faszságok miatt tartunk ott ahol..Szesze
ja, szerencsére sem Schoen sem Daboll nem szívbajosak, bárkit kitesznek, padoztatnak, de azért így sem 1-2 év lesz a romok eltakarítása. az irány jó és ez a legfontosabb!
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Joe Haden visszavonult, pedig én elnézegettem volna idén Jackson párjaként. Biztos nem voltunk elég vonzók...
nagir
én azt sajnálom főleg, hogy Golladay helyett Bradberryt küldtük el.
kristof
Sok elképesztő baromságot sikerült összehozni az utóbbi években, de ez a Golladay igazolás még ezek között is élmezőnyös. Még akkor is marhaság lett volna, ha bevált volna (ergo előre látszott, hogy idiótizmus volt őt nagy pénzért idehozni), de így még jelzőt is nehéz találni rá ami megfelelően jellemezné ezt a lépést. Az ilyen elmebeteg faszságok miatt tartunk ott ahol..

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Joe Haden visszavonult, pedig én elnézegettem volna idén Jackson párjaként. Biztos nem voltunk elég vonzók...
nagir
én azt sajnálom főleg, hogy Golladay helyett Bradberryt küldtük el.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan


empty taxi
Természetesen ez is az ő hibája.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Joe Haden visszavonult, pedig én elnézegettem volna idén Jackson párjaként. Biztos nem voltunk elég vonzók...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Azért csak kell, hogy érjen egy bejegyzést, hogy Bakley a hét támadója az NFCben...
nagir
Ezen a héten Gano érdemelte ki a hét spec. játékosa címet az NFCben!
Jövő héten ki lesz a Dből? Tippeket várok... 😉😁🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Joe Schoebert volt nálunk try-on.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
PL.: Elnézve Kirk Kapitány éjszakai produkcióját, 35milláért dobott (kis szerencsével) hét négy INT-t. (Burrow se néz ki, eddig idén frQB-nak.) Ehhez viszonyítva DJ egy áldás. Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy mindíg a megfelelő aspektusba helyezve kell értékelni QBnk hozzáadott értékét csapatunkhoz...
nagir
Off
Röhögni fox, de a Bengays fala, meg a Törpfalatok össze se hasonlítható. A tigrismacskák a snap mínusz egy szekundumban hátrányba kerülnek, onnan nincs visszaút sehova. Káosz van, de lehet jobb. Jonest sztem a Cincy fal mögött fenn sem lehetne tartani, Burrow ellenünk iszonyat agyterhelést kapott, annyira gyorsan és pontosan DÖNTÖTT.

A Vikings nekem egy full unalmas támadósor, 0-1-re elpasszolja Kirk valahova a labdát, jó esetben Jeff ott lesz. Nincs szinkronjuk, zsenialitásra alapoznak. Nem tudom, hogy mi folyik ott, majd az okosok megmondják, h Cousins nem tud/akar tanulni, változni, alkalmazkodni.

ON

Én örülök nektek, meg az eredménynek, de azért verjetek meg egy szétesett Panthersnél jobb csapatot.

6 meccs után talán lesz elég minta.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
holdingtol fuggetlenul sem lett volna jo a dobas. csak arra akartam felhivni a figyelmet, hogy a hibait viszont elhallgattad, innentol azt mondani h ezek tenyek haat. de mindegy, ugy latom, hogy teljesen maskepp latjuk Jonest, ez van. sztem te olyat akarsz belelatni, ami nincs benne.
csebi
Asszem kicsit túltolod ezt a jogászkodós marhaságot 😊 Nem hallgatok én el semmit, nem vagyok az a típus, ellentétben a jogászokkal 😉 Szerintem te vagy elfogult, de hogy valóban máshogy látjuk, ez tény, (bár mint említettem én sem azt mondom, h tutira látom benne a hero-t, csak nálam még van realitása, h legyen belőle valami). Én a magam részéről lezártam ezt itt.
Szesze
Szerintem is elég sarkos, amivel támadjátok DJ-t. Ennyi erővel Burrow mennyire szar, 4 INT, 3 Fumble-el áll két meccs alatt. Josh Allennek 9 INT, 14 Fumble volt második évében. Ezeknek a fiatal QBknak állandóság és jó coaching kell. DJnek is ha az elmúlt 4 évében nem 3 HC-ja, meg 4 OC-ja lett volna sokkal stabilabb és konzisztensebb lenne. DJről év végén kell véleményt mondani, Allent se baszták ki 2 év után, hanem folyamatosan időt és energiát fektettek belé. Ha DJ év végén továbbra is kretén megoldásokat hoz, és rajta/miatta megy el meccs, akkor tuti nem fog se Tag-et, se szerződést kapni, viszont pár évig tuti el lesz még a ligában, mint Fitzpatrick, mert okos, alázatos gyerek.
Rodaron
Én ezen gondolatsor mentén próbáltam mentegetni Mitch Trubisky-t, csak unalomba fulladtam közben.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Per a league source, #Giants HC Brian Daboll has been FaceTiming with free agent wide receivers.
Will Fuller, TY Hillton, Allen Hurns, OBJ, akik még talán nagyon nevek és szabadok.
Rodaron
OBJ esetén azon is meglepődnék, ha valóban megtörtént volna a facetime.
GiantsMLBhunter
Szvsz, Ő kifejezetten élvezte a NY-i életerérzést. Azóta meg a FO kicserélődött, Maráékat kivéve.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
PL.: Elnézve Kirk Kapitány éjszakai produkcióját, 35milláért dobott (kis szerencsével) hét négy INT-t. (Burrow se néz ki, eddig idén frQB-nak.) Ehhez viszonyítva DJ egy áldás. Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy mindíg a megfelelő aspektusba helyezve kell értékelni QBnk hozzáadott értékét csapatunkhoz...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Per a league source, #Giants HC Brian Daboll has been FaceTiming with free agent wide receivers.
Will Fuller, TY Hillton, Allen Hurns, OBJ, akik még talán nagyon nevek és szabadok.
Rodaron
OBJ esetén azon is meglepődnék, ha valóban megtörtént volna a facetime.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Per a league source, #Giants HC Brian Daboll has been FaceTiming with free agent wide receivers.
Will Fuller, TY Hillton, Allen Hurns, OBJ, akik még talán nagyon nevek és szabadok.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 717
DJ hozta a minimumot egy kb 1/1-1/3 csapat ellen. Ha pl nincs a két drop a Panthersnél lehet még szorultunk is volna.
Ezért mivel nem hibázott, megerősödött a kezdő pozíciója. Nem az a kérdés h Franchiche QB vagy nem, hanem hogy végig játszik a szezonban vagy lecserélik.

Ki kell rúgni? Nyilván nem, már Most is jobb mint pár csapatban a kezdő.
Ma Nem volt int se fumblika.
Lesz még sok.
Amikor állt mint egy barom ahelyett hogy lefeküdt volna az se rajta múlott.
Ez lenne a minimum, hogy nem árt és néha hozzáteszi amit tud, ezt most megtette, és köszönjük szépen, ez a dolga,
de lassan szobrot kap érte, hogy hozta a minimumot. Több kell majd.
Ő nem a jövő csak a jelen.
Ezt az edzők is tudják, mi a szaftért mozdultak rá R.Wilsonra, vagy Garoppoltak a holt időszakban?
Ez a szimpatikus fiú addig fog itt játszani amíg nem lesz kerékkötő, ha kell és maradhat jövőre, akkor majd kap TAG-ot.
Nem ő itt még!! a leggyengébb láncszem, szeretjük is, rendes stáció, vlsz 1-2 évet simán el lehet még itt nálunk mielőtt vándorútra indul csapatról-csapatra.

Ps. Lassan el fognak kezdeni tudni a. Sapatok videózgatni 2 meccs után. Már lesz mit elemezni. Ebbe bele sem gondolnék.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
holdingtol fuggetlenul sem lett volna jo a dobas. csak arra akartam felhivni a figyelmet, hogy a hibait viszont elhallgattad, innentol azt mondani h ezek tenyek haat. de mindegy, ugy latom, hogy teljesen maskepp latjuk Jonest, ez van. sztem te olyat akarsz belelatni, ami nincs benne.
csebi
Asszem kicsit túltolod ezt a jogászkodós marhaságot 😊 Nem hallgatok én el semmit, nem vagyok az a típus, ellentétben a jogászokkal 😉 Szerintem te vagy elfogult, de hogy valóban máshogy látjuk, ez tény, (bár mint említettem én sem azt mondom, h tutira látom benne a hero-t, csak nálam még van realitása, h legyen belőle valami). Én a magam részéről lezártam ezt itt.
Szesze
Szerintem is elég sarkos, amivel támadjátok DJ-t. Ennyi erővel Burrow mennyire szar, 4 INT, 3 Fumble-el áll két meccs alatt. Josh Allennek 9 INT, 14 Fumble volt második évében. Ezeknek a fiatal QBknak állandóság és jó coaching kell. DJnek is ha az elmúlt 4 évében nem 3 HC-ja, meg 4 OC-ja lett volna sokkal stabilabb és konzisztensebb lenne. DJről év végén kell véleményt mondani, Allent se baszták ki 2 év után, hanem folyamatosan időt és energiát fektettek belé. Ha DJ év végén továbbra is kretén megoldásokat hoz, és rajta/miatta megy el meccs, akkor tuti nem fog se Tag-et, se szerződést kapni, viszont pár évig tuti el lesz még a ligában, mint Fitzpatrick, mert okos, alázatos gyerek.
Rodaron
az egesz abbol indult ki, mert ennyit mertem irni:
'Jones nem vesztette el a meccset sőt mikor kellett a végén volt mersze megfutni'

ha ez sarkos, meg elfogultsag akkor vallalom. mint ahogy azt is, hogy sztem Gano nyerte meg a meccset (eleve tobb pontot szerzett mint DJ es bevagott 2 50+s fg-t is). ezt is vallalom.
btw: ez a fenti amugy pozitiv hsz akart lenni, de ugy latszik masoknak ez nem jott at.
csebi
Sorry, ha személyeskedésnek hangzott nem annak szántam, nem neked akarnak szánni, csak általánosan rosszul fogalmaztam ezért mea culpa. Azért is írtam korábban én is, hogy Gano nyerte ezt a meccset és Wink, az előzőt meg Saquon és Wink, ezért van itt az idő, hogy DJ előrelépjen.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
holdingtol fuggetlenul sem lett volna jo a dobas. csak arra akartam felhivni a figyelmet, hogy a hibait viszont elhallgattad, innentol azt mondani h ezek tenyek haat. de mindegy, ugy latom, hogy teljesen maskepp latjuk Jonest, ez van. sztem te olyat akarsz belelatni, ami nincs benne.
csebi
Asszem kicsit túltolod ezt a jogászkodós marhaságot 😊 Nem hallgatok én el semmit, nem vagyok az a típus, ellentétben a jogászokkal 😉 Szerintem te vagy elfogult, de hogy valóban máshogy látjuk, ez tény, (bár mint említettem én sem azt mondom, h tutira látom benne a hero-t, csak nálam még van realitása, h legyen belőle valami). Én a magam részéről lezártam ezt itt.
Szesze
Szerintem is elég sarkos, amivel támadjátok DJ-t. Ennyi erővel Burrow mennyire szar, 4 INT, 3 Fumble-el áll két meccs alatt. Josh Allennek 9 INT, 14 Fumble volt második évében. Ezeknek a fiatal QBknak állandóság és jó coaching kell. DJnek is ha az elmúlt 4 évében nem 3 HC-ja, meg 4 OC-ja lett volna sokkal stabilabb és konzisztensebb lenne. DJről év végén kell véleményt mondani, Allent se baszták ki 2 év után, hanem folyamatosan időt és energiát fektettek belé. Ha DJ év végén továbbra is kretén megoldásokat hoz, és rajta/miatta megy el meccs, akkor tuti nem fog se Tag-et, se szerződést kapni, viszont pár évig tuti el lesz még a ligában, mint Fitzpatrick, mert okos, alázatos gyerek.
Rodaron
az egesz abbol indult ki, mert ennyit mertem irni:
'Jones nem vesztette el a meccset sőt mikor kellett a végén volt mersze megfutni'

ha ez sarkos, meg elfogultsag akkor vallalom. mint ahogy azt is, hogy sztem Gano nyerte meg a meccset (eleve tobb pontot szerzett mint DJ es bevagott 2 50+s fg-t is). ezt is vallalom.
btw: ez a fenti amugy pozitiv hsz akart lenni, de ugy latszik masoknak ez nem jott at.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
holdingtol fuggetlenul sem lett volna jo a dobas. csak arra akartam felhivni a figyelmet, hogy a hibait viszont elhallgattad, innentol azt mondani h ezek tenyek haat. de mindegy, ugy latom, hogy teljesen maskepp latjuk Jonest, ez van. sztem te olyat akarsz belelatni, ami nincs benne.
csebi
Asszem kicsit túltolod ezt a jogászkodós marhaságot 😊 Nem hallgatok én el semmit, nem vagyok az a típus, ellentétben a jogászokkal 😉 Szerintem te vagy elfogult, de hogy valóban máshogy látjuk, ez tény, (bár mint említettem én sem azt mondom, h tutira látom benne a hero-t, csak nálam még van realitása, h legyen belőle valami). Én a magam részéről lezártam ezt itt.
Szesze
Szerintem is elég sarkos, amivel támadjátok DJ-t. Ennyi erővel Burrow mennyire szar, 4 INT, 3 Fumble-el áll két meccs alatt. Josh Allennek 9 INT, 14 Fumble volt második évében. Ezeknek a fiatal QBknak állandóság és jó coaching kell. DJnek is ha az elmúlt 4 évében nem 3 HC-ja, meg 4 OC-ja lett volna sokkal stabilabb és konzisztensebb lenne. DJről év végén kell véleményt mondani, Allent se baszták ki 2 év után, hanem folyamatosan időt és energiát fektettek belé. Ha DJ év végén továbbra is kretén megoldásokat hoz, és rajta/miatta megy el meccs, akkor tuti nem fog se Tag-et, se szerződést kapni, viszont pár évig tuti el lesz még a ligában, mint Fitzpatrick, mert okos, alázatos gyerek.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
holdingtol fuggetlenul sem lett volna jo a dobas. csak arra akartam felhivni a figyelmet, hogy a hibait viszont elhallgattad, innentol azt mondani h ezek tenyek haat. de mindegy, ugy latom, hogy teljesen maskepp latjuk Jonest, ez van. sztem te olyat akarsz belelatni, ami nincs benne.
csebi
Asszem kicsit túltolod ezt a jogászkodós marhaságot 😊 Nem hallgatok én el semmit, nem vagyok az a típus, ellentétben a jogászokkal 😉 Szerintem te vagy elfogult, de hogy valóban máshogy látjuk, ez tény, (bár mint említettem én sem azt mondom, h tutira látom benne a hero-t, csak nálam még van realitása, h legyen belőle valami). Én a magam részéről lezártam ezt itt.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Bár tudjuk, a pff a helyén kezelendő, azért mégis jó ilyet olvasni
"Through the first two weeks of the 2022 regular season, Andrew Thomas has been graded as the best offensive tackle in the NFL"
Haba
nala a Holdrol is lathato a fejlodes.
csebi
Jól van már, nem kell annyit fényezni, mert Barkley is hasít, ha meg még DJ is beválik, az Isten sem ment meg minket attól, hogy DG-nek szobrot emeljenek a Metlife elé!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Bár tudjuk, a pff a helyén kezelendő, azért mégis jó ilyet olvasni
"Through the first two weeks of the 2022 regular season, Andrew Thomas has been graded as the best offensive tackle in the NFL"
Haba
nala a Holdrol is lathato a fejlodes.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 588
Bár tudjuk, a pff a helyén kezelendő, azért mégis jó ilyet olvasni
"Through the first two weeks of the 2022 regular season, Andrew Thomas has been graded as the best offensive tackle in the NFL"
több mint 2 éve
Haba New York Giants 588
Óriási köszi! 😊
Talan elviselitek itt meg ugy sem rontottam a levegot. Jott a kerdes DJ? Erre idejottem es elolvastam itt az eszmecseret es kivancsisagbol megneztem a meccs a osszefoglalojat es leirom csak azt.

Viszont nem lattam Giants meccset evek ota, a keretrol, jatekosokrol semmit nem tudok, annyira hogy az elso jatek utan meg akartam nezni ki a C es az espn oldalan a rosternel nalam mas megoldas jott ki szoval nem fogok neveket irni es szamokat is probalom kerulni. A ket edzot jobban ismerem mint barkit a csapatbol.
Mivel az egesz meccset en nem nezem vegig ezert csak az osszefoglalobol ami tovabb fogja rontani a valogatott jelenetek miatt az eredmenyessegemet ami igy is alacsony lesz. Csak O mert ugye DJ a kerdes ( bar a D jobban menne).

Az elso jateknal nem latszik a jatek igy hagyom.

A legelso 1 n. 8.48.
Ugy kezdtem magamban hogy ha a futo jo elkapo akkor tokeletes hivas, ha nem akkor csak nagyon jo hivas. ( Ide beszurom hogy egyesevel mentem vegig es mire vegig ertem ez a kerdes boven eldolt, szinte tobbszor ment route-ra mint nem az osszefoglaloban ). Itt rosszul van kivitelezve az elkapoktol, ugy erzem mindenki elszakadni probalt pedig ez itt nem arrol szol es ugyan sikerult nekik, de ezzel ossze is huztak a vedoket. DJ itt valaszthatott volna kockazatosabb passzt, de minek. DJ itt csinalhatna jobban, mivel az elso utemeknel neznie a masik oldalt kellene amivel mozgatna a D-t es amig kialakul a jatek addig a jobb oldalon is nyerhetnek az elkapok. Legtobb csapatnal itt egy Go jatek de mivel a futo miatt oriasi elonyben a csapat ami folyamatosan ki lesz hasznalva, a ket elkapobol nem kell atfutnia kersztbe senkinek a hivott bal oldalra. Amugy ha itt kezdi a "nezest" akkor bizony ide is sima liba ures ember. Itt kiemelem a futo route-t fut ez nem hotR, nincs blokkolasi felelosege, tisztan route. Szoval DJ olvas de az elkapok "elrontjak" igy megy a biztosra es futora erkezo miatt meg fel is gyorsitja az utolso utemet. A masik aprosag a fal 4 emberes ellen nem kap ki 1vs1 ami jo, de a C nem tudja-erzi hol kell a segitseg.Jo hivas, hiba a kivitelezesben az elkapok reszerol, DJ nem tokeletes de teljesen jo. Igerem a tobbi rovidebb lesz 😊

Lemaradt nalam az ido de a DJ futas ahol a futo feltette magat a blokkjanal ezert extra melo kellett DJ labatol.

6.20 Akkora D hiba hogy nincs mirol irni

5.29 Nagyon jo hivas, egyszeru olvasas es egyszeru a megoldas is. A YAC is ket reszbol all mert az elvart belole es legrosszabb esetben 3 and short lett volna de jott meg tobblet is.

3.18 nem latszanak az elkapok igy semmi. A 4 emberes munka a D-tol tanito film johet belole es a zseb osszeomlik, a C megint a negy kikapott faljatekosbol annak segit aki a legjobban allt a laban

8.56 3and 15 Ez nem elvaras de fel O nem tudja mit csinal szoval minden mindegy.

5.36 Megint nem latszanak az elkapok es megitelhetetlen, de az impro-nal a "3" elkapo kifejezetten ront DJ helyzeten.

11.42 Nyugodt a zsebben, itt nem is a hivas segitette ki, gyonyoru dobas

11.14 Ezutan dontottem hogy irok egyaltalan mert kozel vagyok hogy Giants meccseket fogok nezni. Gyonyoru hivas es kivitelezes mindenkitol. Nem irok rola mert futas de konnybe labadt a szemem.

10.42 Fake es az elkapok utvonalai ugyan nem latszanak de tokeletesen volt kivitelezve, a RB tomeges route futasai miatt en is elhittem hogy futas jon ( bar engem becsapni persze nem nagy dolog 😊)
Ezek itt ugyan nem DJ-rol szolnak es csak egy a jol kivitelezett gepsorban, de a hivasok paradesak.

10.12 Ez gyakorlatilag az elso jatek amit leirtam hosszan, es itt mar azt is jol csinalja hogy nem a hivott oldalra nez rogton es olvassa is hogy az out levedekezhetetlen lesz a vedonek, ( a D hivasa borzalmas ) ezert marad rajta. Pacsi neki.

9.27 Itt dolt el ha tudom akkor nezni fogom a Giants meccseket. Gyonyoru hivas es kivitelezes a motion gyonyoruen folyamatos es DJ olvasasa zerora van csokkentve , 1. reagalnak a motionre es a PA utan mar csak a vedo ot tamadja vagy megy a TE-el mint mini option. Ahogy a D nem mozdult a motion-re vert helyzetben voltak, de es ezt a jatekot nezetek meg a 11.14-es jatekkal es izlelni kell a kettot egyutt. Kicsordult.

2.04 A hivas megint jo de tul gyorsan jott a sack ( de egyeni hibabol.) ha fel tud lepni megint volt egy "nezesbol" also-felso embere. Ez itt ovatosan irom mert a Pantherst sem ismerve mint NFC csapat de itt vagy magukban biztak vagy siman rosszul jatszottak meg, de nem feltek DJ labatol. Jogosan?

14.42 nem latszik a hivas de 3 and 10 es megoldja, a zsebtancot is.

13.14 Ez itt egy nagyon jo hivas megint, mutatva a blitz de nem panikol tudja hogy jon keresztbe az ellenszer ra ha jonni is fognak a vedok, ha nem akkor meg boven elegendo blokkoloja van. Az RB mar nem olvassa ilyen jol ugyanezt a jatekot ( bar szerintem ez egy masik futo de nem latom ). Es szepen fellep DJ es itt kiemelem hogy a LOS 7 yardra tole es ennyi deje van es ketto tiszta elkapo szinte elotte megint egy nezesbol alul es felul is es ugy dont hogy fut 7 yardot 3 vedo ellen, amibol 3-t rajtuk keresztul kellett volna. Ez volt a legrosszabb dontese az osszefoglaloban.

Persze ez egy osszefoglalo es a jatekok zomeben minden volt meg,biztos vagyok benne, de engem meglepett hogy sok jatek szinte tokeletesre begyakorolva mar most. DJ jol jatszott, biztos nem tokeletesen foleg egesz meccsen. A hivasok nagyon konnyitettek a dolgat. Ahhoz a kerdesre hogy lehet e o a jovo ennyibol lehetetlen megmondani. Nem lattam tole amitol azt mondanam hogy nem de olyat sem amit viszont szeretnek latni ehhez a donteshez, de itt nem volt kerve, marmint az osszefoglaloban.

De meg Dab es Winknek is kell ido, de hogy fun lesz nezni az valoszinu.

Azert megnyugtatok mindenkit ha sikerul is neznem azert irni nem fogok. Ennyit meg kibirtatok 😊
no
Helmut _Professional drinker
Abban egyetértünk, h a hívások zseniálisak, már amennyire én értek hozzá, viszont a kivitelezés. Hát....
Tényleg csak egy-egy gondolat a coach film alapján.
3. n 12:27 Slant, check down TE tök üres. Sokáig tartja, jön a nyomás, ki kell dobnia oldalra
10.42. Coach filmen látszanak az elkapók. No13 (maradjunk név nélkül) gyönyörűen futja meg az útját. Wilde open, míg DJ a zsebben van. Ez után indul el, és keresztbe futva dobja be középre (amiről a kommentárok is mondják, hogy ilyet kb tilos csinálni)
9:35 Hívás gyönyörű. 3 emberes pass rush. Jól tart a fal. TE full üres az endzoneban. DJ nem látja, kifut a zsebből oldalra. Incomplete Shepnek.Borzasztó kivitelezés
Szóval egyszerűen lassú fejben a srác, és borzasztóan mozog a zsebben, zsebből.
Megjegyzem nekem marha szimpatikus a mentalitása, és az első pillanattól drukkolok neki, de nem hiszem, hogy ezen sokat lehet javítani, mert mindkettő olyan, amire pont rá kellett volna éreznie ennyi idő alatt, bár ne legyen igazam.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
DJbe is legalább akkora munka kell, mint Allenbe vagy Hurtsbe, mind edzői mind játèkos oldalon ès akkor talán lehet belőle valami. S mèg Hurts esetèben is korántsem biztos, hogy eljutott, eljut oda ahova kell. Bár a ma èjszaka remènyt keltő. Csupán 3 kèrdès van: nem kèső-e mèg, egyáltalán? alkamas-e ilyen feljlődèsre/munkára? ès van-e mèg szerencsès esetben minimum egy idèny rá?

Őt ugye nyomja mèg az a "teher" ahol húzva lett, ahol illett volna beválnia, bár akkor is tudtuk, hogy az erős túlzás volt.

Megláccsuk 😊
dande2
Ki az a Hurts?
Helmut _Professional drinker
Helmut velünk miért vagy ilyen kedves? 😊 Pedig remènykedtem, hogy mi is èrdemesek leszünk nèmi szakmai figyelmedre 😏 Köszi 🥴😉
dande2
Simán! Csak meglepődtem, hogy ki lehet az a Hurts, aki egy mondatban szerepel Allennel, és akibe ugyanannyi munka kell. Rá kellett gugliznom, de megvan köszönöm, "megérkeztem" 😊

Fel fogok készülni Sasokból.
Helmut _Professional drinker
Jóvan akkó megtisztelő 😉 kb annyi esèlyt adtak neki, hogy fr QBszint egyáltalán közelèbe jut, mint, hogy a magyar soccer válogatott 4-0ra veri az angólókat idegenbe 😊 (vagy Allenek Buffalóba)

Off vège 😉
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
DJbe is legalább akkora munka kell, mint Allenbe vagy Hurtsbe, mind edzői mind játèkos oldalon ès akkor talán lehet belőle valami. S mèg Hurts esetèben is korántsem biztos, hogy eljutott, eljut oda ahova kell. Bár a ma èjszaka remènyt keltő. Csupán 3 kèrdès van: nem kèső-e mèg, egyáltalán? alkamas-e ilyen feljlődèsre/munkára? ès van-e mèg szerencsès esetben minimum egy idèny rá?

Őt ugye nyomja mèg az a "teher" ahol húzva lett, ahol illett volna beválnia, bár akkor is tudtuk, hogy az erős túlzás volt.

Megláccsuk 😊
dande2
Ki az a Hurts?
Helmut _Professional drinker
Helmut velünk miért vagy ilyen kedves? 😊 Pedig remènykedtem, hogy mi is èrdemesek leszünk nèmi szakmai figyelmedre 😏 Köszi 🥴😉
dande2
Simán! Csak meglepődtem, hogy ki lehet az a Hurts, aki egy mondatban szerepel Allennel, és akibe ugyanannyi munka kell. Rá kellett gugliznom, de megvan köszönöm, "megérkeztem" 😊

Fel fogok készülni Sasokból.