New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Neal sajnos eszembe jutatott egy szintén első körös tackle-ünket…fáj leírni is a nevét…Flowers…
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Sajnos amíg kb minden playben átjönnek az OL-en addig nem lehet komoly eredményt elérni, ahhoz képest még egész jól ment az offense. Neal totális katasztrófa volt sajnos végig.. Ugyanez a másik oldalon, amíg ennyire nincs pass rush, addig kár csodát várni. Sajnos ma a futás ellen is fájóan gyengék voltunk. Az a vicc, hogy így is nyerhető lett volna, de nem jött semmi plussz sajnos. DJ jó volt, de nem eléggé.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Kar erte, pedig sokaig biztato volt ezt hozni lehetett volna...de a D ma nem tudott extrat hozzatenni sot a pass rush a visszaterok ellenere meg gyengebb is volt..Neal fajdalmas volt ahogy sajnos Shep is a vegen!
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Hányszor mondtam, hogy nagyon jó játékos Shepard, de alkalmatlan az élsportra?
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Valaki az utolsó play-t nézze vissza és magyarázza el ‘mi volt a terv?’!Shep rossz volt látni,ez season ending.
Vobox
Sills elkaphatta volna, ha nem esik el, de ilyenkor a pálya szélét kell használni. Ilyen játékokkal max a félpályáig lehetett volna eljutni.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 588
Valaki az utolsó play-t nézze vissza és magyarázza el ‘mi volt a terv?’!Shep rossz volt látni,ez season ending.
Vobox
Sills ment befelé, csak elcsúszott, azt persze nem tudjuk mi van ha tovább megy...
több mint 2 éve
Haba New York Giants 588
Ez a meccs sok mindent megmutatott, leginkább, hogy hol tartunk, és nem rossz értelemben. Az igazán bosszantó az utolsó play volt, Sills elcsúszása, inti, Shep no contact térdsérülés. Sajnos ma nem volt extra teljesítmény senkitől. 0 sack, 0 labdaszerzés, rettenetes fal teljesítmény, 1'hosszú játék (Barkley TD). Sajnos LW ma nagyon hiányzott középről. A LB hiány nagyon kijött. Golladay asszem kuka. Borzasztóan hiányzik WRben a talent. Sajnos a spec a legrosszabbkor engedett nagy visszahordást. Neal ma rémesebb volt, mint eddig (remélem fel fogja venni a fonalat) Talán DJ volt az egyetlen üde színfolt, mert látszott, h nagyon akar. DE!!! Megint látszott, h van koncepció, vannak jó hívások, max nem sikerül még végrehajtani, szóval alaposan van hova fejlődni.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Azt már megszokhattuk, hogy a támadófal hulladék, de ma a másik is az volt, Tibóstól, Ojularistól. Pedig egy elvileg romokban lévő O line ellen kellett volna hasítaniuk. Idegesítőek a droppok meg a blokkolt FG, de ha nincs a sok felesleges zászló a dallasznál, esélyünk sem lett volna.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Valaki az utolsó play-t nézze vissza és magyarázza el ‘mi volt a terv?’!Shep rossz volt látni,ez season ending.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Van mit végiggondolni…
több mint 2 éve
Pepito Brandon Lee 19
Jaj szegény Neal… 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Tippek?
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
GB szerintem pont egy verhető csapat.Engedjük el ezt az AR-től félünk mert jó mantrát!Persze szurkolói tulzásba esek,de úgy gondolom jelenleg mi vagyunk az a csapat aki (az eagles után szabadon) underdog winner.Miért?Overcoach és tétnélküliség!
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Az megvan skacok,hogy Thibs-ről még senkinek nincs videója?Ha jó a srác akkor még 2-3 W simán benne van!(i’m the optimister)
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
A GB ellen Londonban fogunk a helyünkre kerülni addig 4-0 lesz, mert a tehenek után a macikat is többször 😊
Ott már baj lesz vlsz mert először idén
Lesz majd irányító is az ellennél aki lazán móresre tanítva szétdobálgat, addig simán elég a hit a lelkesedés meg a szerencse.
Meg is fogadom most gyorsan.
ozibozi
4:1 az egyebkent eleg jo hely lenne nekunk😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 717
A GB ellen Londonban fogunk a helyünkre kerülni addig 4-0 lesz, mert a tehenek után a macikat is többször 😊
Ott már baj lesz vlsz mert először idén
Lesz majd irányító is az ellennél aki lazán móresre tanítva szétdobálgat, addig simán elég a hit a lelkesedés meg a szerencse.
Meg is fogadom most gyorsan.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Szoros meccset varok en is remelhetoleg vegig .....ma meg bizom benne kitart ez a fura sorozat es nyerunk valahogy..
De ehhez megfelelo game plan , hibatlan off es az eddigi extra D kell...
Ha ezek kozul barmelyik hianyzik akkor baj lesz ez nyilvanvalo
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Betippelek egy bátrat: HUN-ITA 1:1, NYG-DAL 20-13
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 465
Szerintem nyerünk, még a mai meccsen kitart a lendület. Az első negyedet kell minimális hàtránnyal kihúzni, és akkor lesz esélyünk.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Tippelni nem merek, de azt tudom, ha nyerünk, akkor mindenki azt fogja mondani, hogy áá Cooper Rush nem Dak, új az offense fal és Parsons-nak is volt valami betegsége. Ha kikapunk, tuti az lesz, hogy megkaptuk a reality checket és helyre kerültünk.
Én úgy készülök, mint eddig, jelenlegi helyzetben és szezonban ez csak egy meccs, haladjunk úgy, ahogy eddig, az eddigi hibákat javítsuk és menjen a meccs közbeni adjustment is. A progress elején vagyunk és örülök, hogy az edzők most tényleg értenek végre a marketing és szurkolók nyelvén, nem úgy ahogy a korábbi leégett edzők tették ezt, mivel egy hangos, élettel teli Metlife stadionra már nagyon régóta szükségünk van.
Rodaron
Egyetértek.Annyit tennék hozzá,hogy engem elsősorban a pussrush érdekel,illetve,hogy Neal hogy fog játszani.Thibs és Oju nagyon ideje lenne már,hogy pályán legyen.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Ja és ma lesz ManningCast. szóval mindenki azt nézze, hátha látjuk Eli bácsit kicsit feszülni és ugrálni 😛
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Tippelni nem merek, de azt tudom, ha nyerünk, akkor mindenki azt fogja mondani, hogy áá Cooper Rush nem Dak, új az offense fal és Parsons-nak is volt valami betegsége. Ha kikapunk, tuti az lesz, hogy megkaptuk a reality checket és helyre kerültünk.
Én úgy készülök, mint eddig, jelenlegi helyzetben és szezonban ez csak egy meccs, haladjunk úgy, ahogy eddig, az eddigi hibákat javítsuk és menjen a meccs közbeni adjustment is. A progress elején vagyunk és örülök, hogy az edzők most tényleg értenek végre a marketing és szurkolók nyelvén, nem úgy ahogy a korábbi leégett edzők tették ezt, mivel egy hangos, élettel teli Metlife stadionra már nagyon régóta szükségünk van.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
rohadt nehéz lesz a ma esti meccs, nem számítok túl sok jóra. szerintem Dabollék is extra konzervatív, biztonsági játékra rendezkednek be, rengeteg futással, screen passzok tömkelegével. nem tudom a védelmünk meddig tart ki, de a végtelenségig sajnos nem fognak.

9-14 L
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 087
En felre ertheto voltam. Mivel en pont nagyon keves meccset nezek nekem a berakott videok elemzesek a kenyer es a so. Cserebe az barmirol lehet. A ravens-NO ( itt is csokken a szam nagyon ) mellett valasztok egy csapatot meg amit nezek. Hosszu evekig ez a Vasas volt de pl a Titans mert AS parades volt, neztem a tavaly peldaul a Colts-ot hogy ne csak kijelentgessek dolgokat.

Amugy itt DJ-nel egyszeruen kenyelmes helyzetben van a csapat. Nektek itt nem nyerni kell meg es ebben az epulo fazisban boven kideritheto kire es milyen jatekosokra van szukseg. Dab fogja tudni ev vegere a valaszt es ennyi. Ettol meg nincs nyomas a csapaton semmilyen szempontbol DJ miatt.
A legjobb kezekbe kerult es ha tud elni vele akkor kiraly, ha nem lesz jo Dab-nak akkor ahogy a piac/draft engedi hozni fog QB-t. Addig viszont DJ itt tarthato konnyeden. Ha DJ esetleg kellene valakinek es Dab-nak nem akkor meg valaki fizetni is fog erte.

Persze nem lesz egyszeru talalni top krem QB-t. Ha van akkor a padlo magasan de a csalodas is nagyobb mert a nagy siker sem garantalt. Peyton M a +10 ev a Coltsban 2 db SB reszvetelt hozott, atult a bomba eros Denverbe es sikerult egy neki ( elbukta ) a masikhoz koze sem volt ( megnyerte ). Es a valaha volt egyik legjobbrol beszelunk. A tesoja itt nem tartozik ebbe a kategoriaba a QB-knal. Ettol jo csapattal es korulmenyekkel boven elegendo volt hozza Eli is ( jo o csak nem a krem es a melleknev fokozasa miatt nem szeretnek vitat 😊 ) Ezekbol a QB-kbol jo jatekot es jo eredmenyeket lehet kihozni siman akar SB gyozelemig, Flacco-Tane-LJ ( Sokkal tobb van de oket figyeltem es meg is tudom vedeni az allaspontom ha kell 😊 ). Es szorakoztatot is. Viszont a korulmenyeket hozzatenni nehezebb es ennek az eredmenyenek a hullamzasaval fognak jonni a csapat eredmenyei.

A sima altalanos szakertok elemzeseit nem szeretem mert ok a pontjukhoz keresnek peldakat.
Pl. ha Dab-ot akarnam elovenni akkor az osszefoglalobol 8.56 3and 15 jatekot es hozzakeresek 3-4 jatekot es kijott hogy o a hulye. Es ugyanez barkivel. Nalunk tavaly K Warner kielemezte miert nem jo GR mint OC es foleg passznal ( ami igaz ) de a bizonyitasra berakott videoknal is lehetne vitatkozni ha nevtelenul nezi az ember arrol nem beszelve hogy 15-21 passzkiserletbol kivenni a 6 nem sikerultet az adja hogy melyik eredmeny jon ki. Ettol nem hazudnak vagy ferditenek es egymillioszor jobban ertenek hozza mint en, de azert erzodik mire szeretnek kilyukadni.

Ennyit az unatkozasomrol es megyek, a kutyakat meg kell setaltatni.

Nyomjatok a videokat es elemzeseket barmirol ( jobb lesz attol aki a csapattal kel es fekszik hiaba nem akkora nev )
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Röviden…egy olyan irányítóról próbáltok beszélgetni aki eddig több HC és OC duót kapott mint sokan egy pályafutás alatt!Nincs értelme elemezni,hisz gyakorlatilag most van előtte először félig értelmezhető OL és mögötte megfelelő stáb.NEM fogja az összes karrierjében látszott play megmutatni,hogy mit tud/nem tud!A szezon felénél el lehet kezdeni elemezni,addig meg csak annyi a dolgunk,hogy reméljük nem az ő korlátja az amit eddig láttunk.Mert azt a vak is látja,hogy vannak korlátai,de nem mindegy hogy ezek működő plan és társakkal orvosolhatók,személyében fejleszthetők avagy nem.Minden bántás nélkül,de aki elkezd egy ilyen (kb,mintha most került volna a ligába) irányítót videoelemezni,az mennyire unatkozik???8-9 meccs után van értelme play by play megnézni.Szerény véleményem,hogy nem fogja semmi kijavítani azt,hogy ‘letapad’,de ne legyen igazam.Azt továbbra is fennt tartom,hogy (Eli 2.0 light version) clutch player(-é válhat)