New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Ez a Neal inkàbb a viràgra hasonlít
Mint a Thomas sràcra, de me legyen îgazam.
ozibozi
AT-t is mindenki Flowershez hasonlította az első évében, szóval azért várjunk vele, az upside-ja sokkal jobb, mint Virágnak. AT viszont lemosta Parsons-t és DLaw-t is mikor vele szembe álltak fel, de a két úriember kb mindenki mással felfogja mosni a padlót a ligában.
Rodaron
Lehet pont az a baj a pass rush-al, hogy Thomas az edzéseken elvette az összes Edge önbizalmát 😊
vanek úr
meg a többi OL embernek is.. ki kéne baszni Thomast, egyértelműen ő a kerékkötő
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Ez a Neal inkàbb a viràgra hasonlít
Mint a Thomas sràcra, de me legyen îgazam.
ozibozi
AT-t is mindenki Flowershez hasonlította az első évében, szóval azért várjunk vele, az upside-ja sokkal jobb, mint Virágnak. AT viszont lemosta Parsons-t és DLaw-t is mikor vele szembe álltak fel, de a két úriember kb mindenki mással felfogja mosni a padlót a ligában.
Rodaron
Lehet pont az a baj a pass rush-al, hogy Thomas az edzéseken elvette az összes Edge önbizalmát 😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Ez a Neal inkàbb a viràgra hasonlít
Mint a Thomas sràcra, de me legyen îgazam.
ozibozi
AT-t is mindenki Flowershez hasonlította az első évében, szóval azért várjunk vele, az upside-ja sokkal jobb, mint Virágnak. AT viszont lemosta Parsons-t és DLaw-t is mikor vele szembe álltak fel, de a két úriember kb mindenki mással felfogja mosni a padlót a ligában.
Rodaron
Ámen
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Ez a Neal inkàbb a viràgra hasonlít
Mint a Thomas sràcra, de me legyen îgazam.
ozibozi
AT-t is mindenki Flowershez hasonlította az első évében, szóval azért várjunk vele, az upside-ja sokkal jobb, mint Virágnak. AT viszont lemosta Parsons-t és DLaw-t is mikor vele szembe álltak fel, de a két úriember kb mindenki mással felfogja mosni a padlót a ligában.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Ez a Neal inkàbb a viràgra hasonlít
Mint a Thomas sràcra, de me legyen îgazam.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Ennek viszont örülhetünk, hogy megtaláltuk a Franchise LT-t, reméljük Neal-t is sikerül erre a szintre felhozni, a potenciál megvan és akkor egy időre megvan a két Tackleünk.
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Most nincs idom visszaolvasni a kommenteket csak arra akartam írni h erre a teljesítményre lehet alapozni Jonesnal, tetszett a tegnapi meccse.
csebi
Nem láttam még a meccset, de érdekes ilyeneket olvasni, egy statok alapján nem túl acélos teljesítmény után:  www.bigblueview.com/2022/9/27/23372618/giants-cowboys-kudos-wet-willies-winners-losers-daniel-jones-evan-neal-more


Metlife turf témához: sok éve pedzegetik már a dolgot én lassan kezdem elhinni, hogy van ebben valami és ha így van nagyon gáz.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 830 — Bla, bla, bla


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
kristof
Kölcsönadjuk a miénket? 😆
warr_b
Mclaurint? Köszi! 😉😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Most nincs idom visszaolvasni a kommenteket csak arra akartam írni h erre a teljesítményre lehet alapozni Jonesnal, tetszett a tegnapi meccse.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
kristof
A sztarelkapo, aki meg a c betut sem ismeri. 😀

Bocs, off. 😀
Shepardnek meg jobbulast, a liga egyik belszerencsesebb jatekosa...
Stez
Vagyis a valódi neve Cadarius
több mint 2 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
kristof
A sztarelkapo, aki meg a c betut sem ismeri. 😀

Bocs, off. 😀
Shepardnek meg jobbulast, a liga egyik belszerencsesebb jatekosa...
Stez
Ez sajnos mar nem szerencse kerdese. 😕
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
 twitter.com/lt4kicks/status/1574812687711834114?s=20&t=U-2LDy2xs5gSZ_ENs6WBCA
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
kristof
A sztarelkapo, aki meg a c betut sem ismeri. 😀

Bocs, off. 😀
Shepardnek meg jobbulast, a liga egyik belszerencsesebb jatekosa...

több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Kíváncsi vagyok, hány wr-nek kell még lesérülnie, hogy elkezdjük Slayton-t használni?
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 824


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
kristof
Kölcsönadjuk a miénket? 😆
warr_b
Köszi, de inkább elkérjük a Jets-ét, az a jelek szerint sokkal jobb.😁
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
kristof
hát ha ez valid, akkor az nagyon gáz (lenne), de én azért meglepődnék ezen
Szesze
még csak irányt sem váltott, akinek így szakad a szalagja az már kóros eset
Adirotor
jah, hát ez nagyon durva tényleg, egyenesen kocog baszki..
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
kristof
hát ha ez valid, akkor az nagyon gáz (lenne), de én azért meglepődnék ezen
Szesze
még csak irányt sem váltott, akinek így szakad a szalagja az már kóros eset
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
kristof
Kölcsönadjuk a miénket? 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
kristof
hát ha ez valid, akkor az nagyon gáz (lenne), de én azért meglepődnék ezen
több mint 2 éve
Törölt felhasználó


Toney is elővette a stadion borítását, mint potenciális veszélyforrás. nem tudom ez mennyire valid, de remélem az új vezetés ennek is utána fog járni.

Shepnek jobbulást!
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
én ezt a Golladay dolgot amúgy kurvára nem értem.. mi a fasz történt ezzel az emberrel?
Szesze
depressziós lehet komolyan ....
yooker
jah, hát nehéz élete lehet ezzel a szerződéssel..
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
én ezt a Golladay dolgot amúgy kurvára nem értem.. mi a fasz történt ezzel az emberrel?
Szesze
depressziós lehet komolyan ....
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 464
én ezt a Golladay dolgot amúgy kurvára nem értem.. mi a fasz történt ezzel az emberrel?
Szesze
Egyébként tényleg nem tudni.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
én ezt a Golladay dolgot amúgy kurvára nem értem.. mi a fasz történt ezzel az emberrel?
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Viszont a legdrágább WR corps, a legszarabb is. Többször is látszódott, hogy végig kémleli a downfieldet DJ és nem tud senkinek sem passzolni, egyszerűen ezek az utolsó körös és undrafted emberek erre képesek (Shep és Golladay-en kívül). Golladay motivációja a segge alatt, és valszeg kedve sincs játszani, Shep szegínyem nem ússza meg a durva sérüléseket, Sills használhatatlan egyszerűen nem értem miben jobb mint Golladay. Toney-t kell többet bevonn, ha visszajön és egészséget tud maradni, valamint hozni kell valami használható FA-t még, mert ez siralmas volt. A baj viszont, hogy nincs pénzünk erre, csak ha átalakítgatunk megint szerződéseket, vagy sikerülne valakit eltradelni.
Rodaron
Ez egy nagyon fontos témafelvetés, és szerintem pontosan itt van az első olyan inflexiós pont, ahol kiderül, hogy Schoen mennyire lehet majd jó GM hosszútávon. Természetesen a szurkoló első reakciója az, hogy nagy gondok vannak, úgyhogy azonnal valamiféle külső megoldás felé kell nyúlni.

Az a baj, hogy pontosan ez az, amit tilos egy ilyen építkező csapatnak csinálnia, ezért tartotok ott, ahol. Bármiféle értékelhető külső pickup komoly anyagi vonzatot fog magával hozni - legyen szó idei vagy jövőbeli cap dollárokról. Továbbá egy ilyen megoldás 99%-ban az idény hátralevő részére szól (senki nem köt ilyenkor hosszútávú szerződést), azaz semmiféle impactje nem lesz a jövőre nézve. Fel kell tehát tenni a kérdést: A Giants jelenlegi keretével és játékerejével érdemes erőforrásokat elvonni a jövőtől? A válasz szerintem egyértelműen az, hogy NEM.

És akkor arról még nem is beszéltem, hogy az újonnan érkező veterán egyrszét snap-számokat von el a fiataloktól, másrészt valószínűleg igen komoly injury riskkel is érkezne (pl. Beckham, Fuller), szóval lehet, hogy 3-4 meccsért fizetne a csapat. Draftpickeket feladni pedig konkrétan tilos ebben a stádiumban.

Itt van a csapatnál egy tavalyi első körös Toney személyében, egy túlfizetett, de közel sem reménytelen, viszonylag fiatal Golladay, valamint jó pár olyan fiatal játékos, akiből még akár lehet is valami (James, Sills, stb.). Ki kell használni ezt a fos helyzetet arra, hogy a csapat megfelelően felmérje azt, hogy pontosan mije is van a poszton. Én értem, hogy edzői szempontból Golladay mondjuk kevésbé szorgalmas, Toney meg duzzog, de ilyenkor kell az asztalra csapnia a GM-nek és használni a roster meglévő erőforrásait. Ha kiderül, hogy mindenki szar, akkor mi a legrosszabb eset? Kicsit kevésbé fun meccsek, esetleg egy elbukott playoff wildcard hely, de legalább a teljes FO be tud állni amögé, hogy a 0-ról kell újraépíteni az egységet és már ősszel elkezdődhet a készülés a free agencyre és a draftra a poszton.

Ellenben ha ne adj isten kiderül, hogy a rosteren lévők közül valaki mégis tehetséges és csak egy kis lelkizés, önbizalom meg játéklehetőség kellett, akkor spóroltok magatoknak egy prémium erőforrást, amit más pozícióba lehet majd fektetni.

Összefoglalva: Fogat összeszorítva türelmesnek kell maradni és vetmines fiatalokon kívül tilos külső megoldás felé nyúlni a poszton. Ez az év nem éri meg azt, hogy a jövőből vegyetek el.
Hulkeinstein
Az a baj, hogy Golladay szerződése borzasztó szar, csak akkor tudjuk teljesmértékbn offloadolni, ha az új csapata átveszi a nehéz szerződését is, különben 10-20 milliós dead capünk lesz. Szóval valahogy fel kell hozni őt is egy competitív szintre.
Rodaron
Pontosan. Konkrétan minden afelé mutat, hogy Golladaynek meg kell adni az esélyt. Ha a kereten van, akkor ebben a helyzetben kezdjen, ha meg esetleg konkrétan rombolja az öltözőt, akkor tényleg küldjék el még most és nyeljék le a békát. De annak az égvilágon semmi értelmét nem látom, hogy a padon ücsörög.
Hulkeinstein
Abban szinte 100%-ig bizttos vagyok, hogy Schoen biztos nem fog év közben egy LW szintű tradet lenyomni, Toney, Shep, Robinson sérülései miatt muszáj lesz Golladayt használni, csak az a kérdés, hogy amiben ő kiemelkedő volt a Lionsnél a Contestant catchek terén az mennyire van benne a playbookba, de igen ha már itt van akkor használjuk. Főleg, hogy tavaly is szenvedett, idén is szenved, hátha nem figyelnek rá és lehet felé könnyebben dobálni 😀