New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 046
Bellinger és Hudson tetszettek, jó végre Engram után valami értelmezhető TE játékot látni.
kristof
Hudsonnak azért volt egy csúnya dropja, egy amúgy amúgy nagyon szépen megdobott DJ passznál, blokkolásban viszont remek volt.

Vasárnap az idén először sikerült meccset élőben, teljes egészében megnézni.
ami tetszett:
-coaching, kijöttünk egy jó tervvel ami működött, és mivel a macik nem sok mindent tettek ellene nyomtuk is le végig a torkukon.
-futásblokkolás, ahogy mindenki összedolgozik, még Golladay is komolyan odatette magát blokkolásban. ha idővel sikerül a passzblokkot is így összerakni, nem lesz ez rossz.
-Barkley ismét régi önmaga, és próbál leader is lenni, tüzelte a srácokat mikor mindkét irányító kidőlt
-DJ is hozta amit kellett, mondjuk nem is kértek tőle sokat, de a futásokat szépen megoldotta.
-Dex Lawrance egy vaddisznó
-Crowder nem volt rossz, bár a Martinez cutot továbbra sem értem, ebben a Lb sorban bőven elférne

ami nem tetszett:
- DJnél ebből a pár passzból is lejött, hogy még mindig nem képes végigmenni az olvasásokon amikor kéne, a célpontjai meg vagy nem szeparálódnak, vagy droppolnak sokszor
-pass rush még mindig lófasz, még ha most sikerült is párszor odaérni. amikor Dex középről benyomja a zsebet, és hátra-oldalra menekül az irányító, az EDGE-k akkor is képtelenek "összeszedni". Thibodeaux beharangozott nagy atletikusságából semmi nem látszik, többször borzasztó lassan reagált a snapre, semmilyen technikát nem alkalmaz, csak próbálja eltolni az emberét, amihez általában nem elég erős. reméljük felveszi majd a ritmust idővel ő is.

Összességében végre tényleg úgy tűnik, hogy van egy normális edzői stábunk, az erősebb csapatok ellen nyilván bele fogunk még szaladni pár nagy pofonba, de a közepes, gyengébb csapatokkal már simán megbirkózunk és már ez óriási előrelépés az elmúlt évekhez képest.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Neal is hozott egy stabil meccset.
Evan Neal in week 4:

• 21 pass blocking snaps
• 0 sacks allowed
• 0 pressures allowed
• 0 hurries allowed
Rodaron
mondjuk ki is szallt a 4. negyed kornyeken serules miatt.
csebi
Nyak sérülés volt a gyanú, nyílván nem akartak kockáztatni, de Daboll azt mondta good to go.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Neal is hozott egy stabil meccset.
Evan Neal in week 4:

• 21 pass blocking snaps
• 0 sacks allowed
• 0 pressures allowed
• 0 hurries allowed
Rodaron
mondjuk ki is szallt a 4. negyed kornyeken serules miatt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
OBJ beugrott nem hivatalos látogatásra tegnap. Állítólag csak bandázni.
Vajon készül-e valami?
Zet
Nem hiszem, november körül jöhet csak vissza, nekünk addig szükségünk van bevethető emberre.
Nyilván un official visit de azért beszélgetnek emberek 😁
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 464
OBJ beugrott nem hivatalos látogatásra tegnap. Állítólag csak bandázni.
Vajon készül-e valami?
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 830 — Bla, bla, bla
Martnez a Raidersben. Nem meglepő, Graham a DC...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Felszedtük AJ Kleint a waiverről
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Neal is hozott egy stabil meccset.
Evan Neal in week 4:

• 21 pass blocking snaps
• 0 sacks allowed
• 0 pressures allowed
• 0 hurries allowed
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Komoly. Ahogy látom az adatok alapján jelenleg a miénk a legerősebb division. Az első 10-ben három nfc east csapat.
GJohnny74
Az elmúlt min.10 év leggyengébb sorsolása az idei.... Nekünk.
nagir
Korábban meg másnak volt könnyű sorsolása. Nem kell mostanában olyan nagy szerencse egy jó sorsoláshoz. Régebben 3-4 csapat lógott ki lefelé a mezőnyből, most meg van legalább egy tucat átlag alatti franchise. szvsz
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 830 — Bla, bla, bla
Komoly. Ahogy látom az adatok alapján jelenleg a miénk a legerősebb division. Az első 10-ben három nfc east csapat.
GJohnny74
Az elmúlt min.10 év leggyengébb sorsolása az idei.... Nekünk.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Komoly. Ahogy látom az adatok alapján jelenleg a miénk a legerősebb division. Az első 10-ben három nfc east csapat.
GJohnny74
Azért egy kappa hiányzik a végéről.
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Komoly. Ahogy látom az adatok alapján jelenleg a miénk a legerősebb division. Az első 10-ben három nfc east csapat.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Hopp-Hopp, Landon Collins ma visiten van a csapatnál.
Rodaron
ha van utlevele es tud qbt is jatszani, johet 😊
csebi
Wink rendszerébe egyébként elég jól illeszked, hibrid LB/S-t simán tudna játszani, szeret a LOS környékén vadászni és lehet küldeni blitzelni is. Love legalább visszaléphetne, és lehet olcsóbban LB-t játszatni Collins-al.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Hopp-Hopp, Landon Collins ma visiten van a csapatnál.
Rodaron
ha van utlevele es tud qbt is jatszani, johet 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Hopp-Hopp, Landon Collins ma visiten van a csapatnál. Lehet újra használhatom majd a 21-es Collins mezemet 😀

Szerkesztette: Rodaron
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Bellinger és Hudson tetszettek, jó végre Engram után valami értelmezhető TE játékot látni.

Golladay blokkokban már hasznos, de jó lenne, ha elkezdene elkapóként is több szerepet vállalni. csóri Slayton valszeg mentálisan padlón van, nagy nehezen megkapta a lehetőséget, erre drop, egy DPI-t kiharcolt, de az INT-nél lehetett volna ő is kicsit figyelmesebb/keményebb.

reméljük a legtöbb sérülés nem súlyos, (főleg Jones és Neal), ill. ha LW is rendbe jön, akkor szerintem bőven meccsben lehetünk a Packers ellen is, nyerni szerintem nem fogunk, de szoros maradhat végig.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 588
Erről a meccsről azt hiszem annyit érdemes mondani, h házi feladat hibátlanul megoldva. Hosszú évek szenvedése után, jó látni végre egy nem hogy kompetens, de kifejezetten jó coachingot. 😁👍
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
A Legacy mezek mellé, visszahoztuk a 80-as évek fociját, 262 rushing yard, 82 passing, és 12 engedett pont 😀
Rodaron
Gettleman: “mondtam én bazzeg” Bocs,nem akartam sebeket feltépni,de ez így beugrott 😂😂😂
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 756
Mondjuk a GB ellen amúgy se váltanánk meg a világot.
gyurczi
Nem olyan acelos ez a Packers, lehet ellenuk keresnivalonk….B csapattal nyilvan nem.
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 756
Herbert hány yardot futott? 🤔 mixhez kéne 😀
Kronos
77
nagir
90 fölé raktam és az Unibet megadta, fura 🤔
Kronos
Total yardokra fogadtál lehet, szerzett még 24 yardot elkapásból úgyh úgy megvan.
davemayer
Igen ezaz, benéztem 😁
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Herbert hány yardot futott? 🤔 mixhez kéne 😀
Kronos
77
nagir
90 fölé raktam és az Unibet megadta, fura 🤔
Kronos
Total yardokra fogadtál lehet, szerzett még 24 yardot elkapásból úgyh úgy megvan.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Meccs közben nem akartam jinxelni, de a héten láttam egy statot, hogyha Eddie Jackson INT-et szerzett, akkor nyert a Bears, szerencsére ez most ellenünk véget ért 😛
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 756
Herbert hány yardot futott? 🤔 mixhez kéne 😀
Kronos
77
nagir
90 fölé raktam és az Unibet megadta, fura 🤔
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Nem akarok senkit megsérteni, de ez a Chicago valami elképesztően gyengén teljesített a játék minden elemében. Az hogy gyakorlatilag esélyük se volt nyerni még így se ellenünk eléggé röhej kategória. A mi részünkről meg persze újabb nagy fegyvertény, h ezt le tudtuk hozni.

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Nyolcig számoltam a sérültjeinket, aztán meguntam.