NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Daboll az év edzője lesz simán, ha így folytatja
Szesze
Már az / bármi lesz is később/
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
OZI mester a nevünkben is igyál meg egy sört, mert az egész bagázs megérdemli
Rodaron
Lesz ott rövid is, mert azt is megérdemeljük /sokszorosan/ 😊
Sok ínséges év után újra van csapatunk.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Évek óta először néztem OBJ mezben meccset…ha ez kellett így lesz mindíg!Megérdemelt győzelem!CSAPATUNK VAN!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért gratv😏😉
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
ki fog pukkani ez a lufi, mert tehetségben az NFL bottom csapatai közé tartozik a keretünk, amit a sérülések is tizedelnek. ennek ellenére rettentően boldog vagyok, végre büszkén, élvezettel lehet nézni a meccseinket, van jövőnk! és remélem ennek Daniel Jones is a részese lesz, hihetetlen munkát tesz bele a srác.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Ez az edzői brigád hihetetlen. Csapatot tettek elénk. Győztes mentalitású csapatot.
fodetra
Joe Judge jó alapot hagyott itt 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
vilicus4 New York Giants 34
Széép volt!
több mint 1 éve
Haba New York Giants 588
Elképesztő tökös dolog volt Winktől 4. és 2re dupla safty blitzet hívni. Nálam play of the game volt
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Reggelire Packers verest nezni nem rossz!Baszki ez hihetetelen...biztam a stabban hogy tartjuk magunkst de ez maga a csoda!lassan keszulodom es igyekszem kiszurkolni a Dallas vereseget...😀
több mint 1 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Ez az edzői brigád hihetetlen. Csapatot tettek elénk. Győztes mentalitású csapatot.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Még mindig remegek, olyan második félidőt nyomtunk, egyszerűen perfect félidőt hoztunk le. 😀
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Nem lehetne Londonban több meccset rendezni? Szarban lenne a Miami
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Hát régen örültem ennyire bárminek is, most főleg jól jött ez, mert amúgy ömlik a fos rendesen..
Szesze
Kitartást mester!
több mint 1 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Végre van csapatunk ❤️💙
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Hát régen örültem ennyire bárminek is, most főleg jól jött ez, mert amúgy ömlik a fos rendesen..
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Hát én nem igazán tudom elképzelni, hogy ez a meccs szoros tudjon lenni, de ne legyen igazam..
Szesze
Nem is volt szoros, a végén még öngólt is rúghattunk 😊
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Daboll az év edzője lesz simán, ha így folytatja
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Kurva jó meccs volt, grat.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
A tavalyi két első seedes csapatot vertünk meg idén 5 meccs alatt. Ennyi sérülttel mindkét oldalon, Kafka, Daboll, Wink mindenki előtt le a kalappal.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
OZI mester a nevünkben is igyál meg egy sört, mert az egész bagázs megérdemli
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
MEKKORA CSAPAT LETTÜNK BAZZEG!

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Hát én nem igazán tudom elképzelni, hogy ez a meccs szoros tudjon lenni, de ne legyen igazam..
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Azt várom a mai meccstől, hogy fingassuk meg kicsit ARod barátunkat, és vegyük el egy picit a kedvét, legyen szoros a meccs. Valamint azt kérem leginkább, hogy ne sérüljön meg senki pluszba, mert már így is elég vékonyak vagyunk.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
LW utolsó pillanatban OUT lesz. Csakis tökéletes játékkal nyerhetünk ma, mint tettük két éve Seattle-ben McCoy-al.
Mind a Giants, mind a Packers szurkereknek jó szurkolást a helyszínről, mi meg itthonról toljuk a Dreherrel 😀
GoBigBlue
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 830 — Bla, bla, bla
Giants will go with only 4 wide receivers tomorrow vs. the Packers in London: Richie James, David Sills, Darius Slayton and Marcus Johnson.

~15 éve nézek NFL-t, de nem hiszem, hogy valaha láttam ennyire gyenge elkapósort egy csapatnál.
kristof
Szinte szó szerint ezt mondta a sajtfejű haverom a saját csapatáról 😁
vanek úr
Na jah, csak ott valami Aaron Rogers dobálgat Nekik. 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!