NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Hivatalosan is megalakítom a Bellinger Dániel szurkolói klubot mától...
ozibozi
Ha nar Lajosunk ugy sincs,legalabb lesz Dánielunk😀
yooker
meg Tibink
Szesze
még jön mellé a Wandál, Jihad és kb lehetne Árpa Attilának ötletet adni az új Argo filmre 😀
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Hivatalosan is megalakítom a Bellinger Dániel szurkolói klubot mától...
ozibozi
Ha nar Lajosunk ugy sincs,legalabb lesz Dánielunk😀
yooker
meg Tibink
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Hivatalosan is megalakítom a Bellinger Dániel szurkolói klubot mától...
ozibozi
Ha nar Lajosunk ugy sincs,legalabb lesz Dánielunk😀
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Giants 2022 Rookie Class

Evan Neal: played his best game by far
Kayvon Thibodeaux: game winning strip sack
Wan'Dale Robinson: 3 catches 37 yards 1 TD
Daniel Bellinger: 5 catches 38 yards 1 TD

The rookies made a huge difference today and the Giants are 5-1 because of it.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Fura, hogy az eddigiekkel ellentétben ma mennyire nem hívtunk DJ-re futójátékokat.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Hivatalosan is megalakítom a Bellinger Dániel szurkolói klubot mától...
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Eloben errol is lemaradtam de talaltam nehany hosszabb osszefoglalot youtubon (legalabb elvagyok mert meg 2 ora mire indul a gép 😀)
Elegge elkaptuk ezt a szezonrajtot most mar biztos....valoban mindent dob nekunk a gep de megerdemeljuk es pont😀
Most a Ravens fegyelmezetlensege volt a kulcs ahogy irtatok ,
De volt egy csomo pozitivum ismet amit orom nezni!Robinson ,Thibs, Jones....+Nem lehet elegszer dicserni a stabot ...
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Még egy dolog ami feltűnt, hogy végre van újra egy hangos stadionunk, és végre a szurkolók is beleteszik a magukét, mert legalább 4-5 FalseStart-ba belenyomtuk a Ravens O falat a meccsen, ami ilyen kiélezett meccsen elég sokat számíthat.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Ez baszki. És az h Barkley lefekszik a végén ahelyett h Tdert menne. Mennyire elkepesztoen képzik az edzők a játékosokat minden egyes szitura?
DJ amúgy összefoglaló alapján jó volt, védelemre továbbra sincsenek szavak
csebi
Barkley azt mondta a meccs után, hogy Daboll kifejezetten elmondta neki mi van akkor ha meglesz a FirstDown, szóval tényleg brutál jó és konzekvens munka megy a csapatnál.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Hát Barkley előtt le a kalappal azért a jelenetért (még ha fantasy szempontból nem is esett annyira jól 😊 )
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Ez baszki. És az h Barkley lefekszik a végén ahelyett h Tdert menne. Mennyire elkepesztoen képzik az edzők a játékosokat minden egyes szitura?
DJ amúgy összefoglaló alapján jó volt, védelemre továbbra sincsenek szavak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Tibo ismét kulcsmozzanattal jelentkezett a meccs végén, mint múlthéten. Még nem az a domináns rusher, de pozitív jelek vannak.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Lamar jackson is now 12-1 against NFC teams...ezt az átkot is leszedtük, a szó amit keres minden NFC csapat, az a Köszönjük 😀
Rodaron
+ Tucker sorozata is ellenünk szakadt meg
Szesze
Így 😊
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Lamar jackson is now 12-1 against NFC teams...ezt az átkot is leszedtük, a szó amit keres minden NFC csapat, az a Köszönjük 😀
Rodaron
+ Tucker sorozata is ellenünk szakadt meg
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Lamar jackson is now 12-1 against NFC teams...ezt az átkot is leszedtük, a szó amit keres minden NFC csapat, az a Köszönjük 😀
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
mondjuk azért ehhez a meccshez összességében közünk nem volt.. ez nem kis szerencse volt, hanem hihetetlen-kibaszott nagy szerencse + még azért a zebrák se voltak ellenünk, h finom legyek
de mivel 5 éve kb kivétel nélkül minden meccsen a fasz rossz oldalán álltunk, így kicsit sem érzem szarul magam emiatt 😊
Szesze
Szerintem nem volt semmi kirívó ítélet a javunkra, egyszerűen elbalfaszkodták a hollók, mi meg kihasználtuk.
Henderson
szerintem sem volt kirívó (a dpi jogos volt sztem), de azért jött pár olyan zászló ami minimum necces volt. De mondjuk nem ezen múlt, tényleg ők baszták el ezt, de nagyon.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
mondjuk azért ehhez a meccshez összességében közünk nem volt.. ez nem kis szerencse volt, hanem hihetetlen-kibaszott nagy szerencse + még azért a zebrák se voltak ellenünk, h finom legyek
de mivel 5 éve kb kivétel nélkül minden meccsen a fasz rossz oldalán álltunk, így kicsit sem érzem szarul magam emiatt 😊
Szesze
Szerintem nem volt semmi kirívó ítélet a javunkra, egyszerűen elbalfaszkodták a hollók, mi meg kihasználtuk.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Uraim, jövő héten a Jaguárokkal a
6-1a tét, azért játszunk.
ozibozi
Most jön az a 4 meccs, amiből legalább 3 győzelmet vártam, de nehezen tudom megtippelni, hogy melyiket nem fogjuk megnyerni.
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 464
5-1, emberek, 5-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alig akarom elhinni.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
mondjuk azért ehhez a meccshez összességében közünk nem volt.. ez nem kis szerencse volt, hanem hihetetlen-kibaszott nagy szerencse + még azért a zebrák se voltak ellenünk, h finom legyek
de mivel 5 éve kb kivétel nélkül minden meccsen a fasz rossz oldalán álltunk, így kicsit sem érzem szarul magam emiatt 😊
több mint 1 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Elég egyszer vezetni a meccsen 🙂 nem találok szavakat, tényleg le a kalappal az új vezetőség előtt, mert végre életet leheltek a haldokló franchise-ba. A játékosok pedig az utolsó percig küzdenek, egy kurva szavunk nem lehet idén

Az NFL Kecskemétje vagyunk

Szerkesztette: jusssipekka
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 867
Barkley for President! Senki se hitt benne, de szerintem van benne meg kakao boven. Gratula sracok, nagyon egyben van a csapat nalatok!
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Egyszerűen, amit a védelem művel kulcs szituálciókban az valami zseniális. Engedik, engedik, nincs QB nyomás, de jön egy sack, egy RZ stop, vagy a végén egy strip sack és eltüntetik a 408-268 yardos hátrányt. Az offense meg végig nyugodt marad, nem kapkodunk, haladunk ahogy kell, és végre egy kis szerencsénk is van, és a magunk javára fordítjuk ezeket a momentumokat. Nem tudom ezt az utolsó negyedet honnan húztuk elő

Szerkesztette: Rodaron
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
És GW drive DJ-től
gyurczi
Idén a 4. (legtöbb természetesen)
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
És GW drive DJ-től

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!