NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Az hogy blokkol és sikeresen az valóban hihetetlennek tűnt először, de csinálja folyamatosan mikor kell.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Barkley for President! Senki se hitt benne, de szerintem van benne meg kakao boven. Gratula sracok, nagyon egyben van a csapat nalatok!
Toto21
De, páran biztos hittünk, csak nem írtunk. 😊 (Legalábbis a magam nevében beszélhetek.)
kristóf17
Reszemrol benne (sem) hittem mar szezon elott .Mar ennel joval kisebb merteku javulasban sem 😉
Ettol fuggetlenul arra talan meg a (titkos) oprimistak sem szamitottak hogy kb teljesen uj ,meg az 1. szezonnal is jobb Barkleyt kapunk vissza kb...
Kivaloan blokkol ol de ami szamomra a legfobtosabb hogy a hezitalos, tancolgatos, negativ yardos stilust latom hanyagolni es ez tett igazan jot neki leginkabb.
Szoval legkevesbe sem banom hogy tevedtem ez ugyben.😀
több mint 1 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Barkley for President! Senki se hitt benne, de szerintem van benne meg kakao boven. Gratula sracok, nagyon egyben van a csapat nalatok!
Toto21
De, páran biztos hittünk, csak nem írtunk. 😊 (Legalábbis a magam nevében beszélhetek.)
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
The 5-1 #Giants open as 2.5-point underdogs on the road at the 2-4 Jaguars this Sunday.

én örülök ennek az underdog szerepnek. 😊 a héten egyébként tanácstalan vagyok, szinte semmit nem láttam az idei Jax-ből, így fogalmam sincs mire számítsak tőlük.
kristof
????????????? azért ez elég lebecsülés számotokra...simán nektek kellene a favoritoknak lenni, az elmúlt-2, 3 forduló után pláne, nagyon meglepne ha nem nyernétek.
dande2
Jinx master😉
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Na újranéztem a teljes meccset és azért így teljesen máshogy ítélem meg, mint élőben. Tegnap valahogy az volt bennem, h pusztán hatalmas mákkal nyertünk és nyilván volt benne szerencse bőven, de absz nem volt akkora faktor ez, mint ahogy én tegnap éreztem. Ami miatt a meccsen végig elég letargikus voltam és a visszanézés ezt csak megerősítette, hogy bár a DL sztem nem játszott rosszul, de a LB-ink (és a meccs nagy részében McKinney is) teljesen vakon voltak. Továbbra is érthetetlen számomra, hogy mi a francért kellett Martinezt elküldeni innen.. Így, hogy kezd a DL összeállni, konkrétan pont egy jó ILB-re vagyunk attól, h ez a védelem a top egységek közé tartozzon és sztem Martinez személyében meg is volt ez az emberünk.. persze biztos van oka, h miért lett ő elküldve, de így külső szemlélőként nem nagyon lehet érteni a magyarázatát ennek.
Thibodeux-t külön figyeltem most a visszanézés során és sztem kurva jó játékos lesz belőle, már most is folyamatosan látszik a fejlődés és még hatalmas a potenciál benne, simán kinézek belőle egy fénykori JPP szintet. Bár Ojulari még nincs, de Ximines és Ward nagyon hasznos volt szinte az összes meccsen eddig a secondary meg most már talán nem is meglepetés, hogy ilyen jók, pedig aztán papíron nekik sem kéne brillírozni 😊 Tényleg csak ez az LB poszt fáj kicsit.
Szerencsére az OL is folyamatosan fejlődik és ezzel együtt DJ is egyre kevesebb hibával játszik. Tegnap is kifejezetten stabil volt, főleg régi önmagához képest, ennek nagyon örülök, mert nekem ő absz kedvenc és mindenképp szeretném, ha hosszabbítanánk vele jövőre, ehhez viszont folyamatosan bizonyítania kell, eddig megtette. Tegnap a 4. game winning drive-ját vezette a szezonban, már hárommal is vezette a ligát.. Barkley valószínű mindenkit meggyőzött, élvezet nézni amit csinál, míg a szezon előtt azt mondtuk, h rá semmiképp sem érdemes nagy erőforrást áldozni jövőre, most már annak örülnék, ha sikerülne megtartani, mert konkrétan ő az oka annak, h WR-ek nélkül is nyerni tudjuk a meccseket most. Ha valaki bizonyított ezen a hat meccsen akkor ő biztosan.
Emellett az egyik legfontosabb dolog egy épülő csapatnál ugyebár a sikeres draftok, 1-2 jó évvel fel lehet zárkózni akár az élmezőnyhöz is, nos az idei draft egyelőre úgy néz ki valami brutálisan betalált, mert Wan'dale bemutatkozása elég ütős volt tegnap és sztem Neal is a legjobb meccsét játszotta tegnap, ha ő is beérik akkor elég jók a kilátásaink, főleg hogy Bellinger pedig az utóbbi évek legnagyobb pozitív meglepetése lehet, 4. körös újonc létére már ezen a hat meccsen többet mutatott, mint az első körös Engram 4 év alatt.. ráadásul nem csak elkapásban jó, tegnap a Barkley TD-nél pl gyönyörű blokkot csinált, hozzá se tudtak érni a futóhoz.
A Jaguars meccs ugyanúgy bármi lehet, mint az eddigiek, nem hinném, hogy az 5-1 miatt akkora favoritok lennénk, de nyilván innentől megjött az ember étvágya, sok év böjtölés után végre nem csak a fantasy miatt érdemes nfl-t nézni, teljesen elszoktam ettől az érzéstől 😊
Szesze
Egyébként nagyon sokszor 3-3-5ös felállásban nyomjuk a védelmet, olykor 6-7 DB-vel. Ez magyarázhatja, hogy a futásokat kevésbé jól tudjuk fogni, mivel a power nincs meg, mint egy ILB-ben. Viszont ezzel elég egzotikus sémákat tudunk felrakni, tegnap is folyamatosan "motion-ben" volt a védőfal és a coverage is, ami nem egy False Start-ot eredményezett, valamint a WR-ek, és Lamar játékát is elvettük ezzel, mivel a két sack is abból jött, hogy nem tudott menekülni középen. Ezen felállás segítségével tudunk elég gyors és változatos blitz csomagokat is felrajzolni.Wink egyelőre elképesztő zseni, főleg úgy, hogy talent-wise, eléggé az átlag szinten vagy átlag alatt vagyunk papíron, de végre olyan edzői stábunk van, aki a játékosokra szabja a playbookot és kihozza belőlük a maximumot.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 588
Na újranéztem a teljes meccset és azért így teljesen máshogy ítélem meg, mint élőben. Tegnap valahogy az volt bennem, h pusztán hatalmas mákkal nyertünk és nyilván volt benne szerencse bőven, de absz nem volt akkora faktor ez, mint ahogy én tegnap éreztem. Ami miatt a meccsen végig elég letargikus voltam és a visszanézés ezt csak megerősítette, hogy bár a DL sztem nem játszott rosszul, de a LB-ink (és a meccs nagy részében McKinney is) teljesen vakon voltak. Továbbra is érthetetlen számomra, hogy mi a francért kellett Martinezt elküldeni innen.. Így, hogy kezd a DL összeállni, konkrétan pont egy jó ILB-re vagyunk attól, h ez a védelem a top egységek közé tartozzon és sztem Martinez személyében meg is volt ez az emberünk.. persze biztos van oka, h miért lett ő elküldve, de így külső szemlélőként nem nagyon lehet érteni a magyarázatát ennek.
Thibodeux-t külön figyeltem most a visszanézés során és sztem kurva jó játékos lesz belőle, már most is folyamatosan látszik a fejlődés és még hatalmas a potenciál benne, simán kinézek belőle egy fénykori JPP szintet. Bár Ojulari még nincs, de Ximines és Ward nagyon hasznos volt szinte az összes meccsen eddig a secondary meg most már talán nem is meglepetés, hogy ilyen jók, pedig aztán papíron nekik sem kéne brillírozni 😊 Tényleg csak ez az LB poszt fáj kicsit.
Szerencsére az OL is folyamatosan fejlődik és ezzel együtt DJ is egyre kevesebb hibával játszik. Tegnap is kifejezetten stabil volt, főleg régi önmagához képest, ennek nagyon örülök, mert nekem ő absz kedvenc és mindenképp szeretném, ha hosszabbítanánk vele jövőre, ehhez viszont folyamatosan bizonyítania kell, eddig megtette. Tegnap a 4. game winning drive-ját vezette a szezonban, már hárommal is vezette a ligát.. Barkley valószínű mindenkit meggyőzött, élvezet nézni amit csinál, míg a szezon előtt azt mondtuk, h rá semmiképp sem érdemes nagy erőforrást áldozni jövőre, most már annak örülnék, ha sikerülne megtartani, mert konkrétan ő az oka annak, h WR-ek nélkül is nyerni tudjuk a meccseket most. Ha valaki bizonyított ezen a hat meccsen akkor ő biztosan.
Emellett az egyik legfontosabb dolog egy épülő csapatnál ugyebár a sikeres draftok, 1-2 jó évvel fel lehet zárkózni akár az élmezőnyhöz is, nos az idei draft egyelőre úgy néz ki valami brutálisan betalált, mert Wan'dale bemutatkozása elég ütős volt tegnap és sztem Neal is a legjobb meccsét játszotta tegnap, ha ő is beérik akkor elég jók a kilátásaink, főleg hogy Bellinger pedig az utóbbi évek legnagyobb pozitív meglepetése lehet, 4. körös újonc létére már ezen a hat meccsen többet mutatott, mint az első körös Engram 4 év alatt.. ráadásul nem csak elkapásban jó, tegnap a Barkley TD-nél pl gyönyörű blokkot csinált, hozzá se tudtak érni a futóhoz.
A Jaguars meccs ugyanúgy bármi lehet, mint az eddigiek, nem hinném, hogy az 5-1 miatt akkora favoritok lennénk, de nyilván innentől megjött az ember étvágya, sok év böjtölés után végre nem csak a fantasy miatt érdemes nfl-t nézni, teljesen elszoktam ettől az érzéstől 😊
Szesze
Martinez nagy kedvencem volt a csapatnál, viszont amit fent leírtál, illetve amit látunk hetek óta, abból elég egyértelműen lejön, h Wink érti a dolgát, uh én nem kesergek miatta. Biztos megvolt az oka.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Na újranéztem a teljes meccset és azért így teljesen máshogy ítélem meg, mint élőben. Tegnap valahogy az volt bennem, h pusztán hatalmas mákkal nyertünk és nyilván volt benne szerencse bőven, de absz nem volt akkora faktor ez, mint ahogy én tegnap éreztem. Ami miatt a meccsen végig elég letargikus voltam és a visszanézés ezt csak megerősítette, hogy bár a DL sztem nem játszott rosszul, de a LB-ink (és a meccs nagy részében McKinney is) teljesen vakon voltak. Továbbra is érthetetlen számomra, hogy mi a francért kellett Martinezt elküldeni innen.. Így, hogy kezd a DL összeállni, konkrétan pont egy jó ILB-re vagyunk attól, h ez a védelem a top egységek közé tartozzon és sztem Martinez személyében meg is volt ez az emberünk.. persze biztos van oka, h miért lett ő elküldve, de így külső szemlélőként nem nagyon lehet érteni a magyarázatát ennek.
Thibodeux-t külön figyeltem most a visszanézés során és sztem kurva jó játékos lesz belőle, már most is folyamatosan látszik a fejlődés és még hatalmas a potenciál benne, simán kinézek belőle egy fénykori JPP szintet. Bár Ojulari még nincs, de Ximines és Ward nagyon hasznos volt szinte az összes meccsen eddig a secondary meg most már talán nem is meglepetés, hogy ilyen jók, pedig aztán papíron nekik sem kéne brillírozni 😊 Tényleg csak ez az LB poszt fáj kicsit.
Szerencsére az OL is folyamatosan fejlődik és ezzel együtt DJ is egyre kevesebb hibával játszik. Tegnap is kifejezetten stabil volt, főleg régi önmagához képest, ennek nagyon örülök, mert nekem ő absz kedvenc és mindenképp szeretném, ha hosszabbítanánk vele jövőre, ehhez viszont folyamatosan bizonyítania kell, eddig megtette. Tegnap a 4. game winning drive-ját vezette a szezonban, már hárommal is vezette a ligát.. Barkley valószínű mindenkit meggyőzött, élvezet nézni amit csinál, míg a szezon előtt azt mondtuk, h rá semmiképp sem érdemes nagy erőforrást áldozni jövőre, most már annak örülnék, ha sikerülne megtartani, mert konkrétan ő az oka annak, h WR-ek nélkül is nyerni tudjuk a meccseket most. Ha valaki bizonyított ezen a hat meccsen akkor ő biztosan.
Emellett az egyik legfontosabb dolog egy épülő csapatnál ugyebár a sikeres draftok, 1-2 jó évvel fel lehet zárkózni akár az élmezőnyhöz is, nos az idei draft egyelőre úgy néz ki valami brutálisan betalált, mert Wan'dale bemutatkozása elég ütős volt tegnap és sztem Neal is a legjobb meccsét játszotta tegnap, ha ő is beérik akkor elég jók a kilátásaink, főleg hogy Bellinger pedig az utóbbi évek legnagyobb pozitív meglepetése lehet, 4. körös újonc létére már ezen a hat meccsen többet mutatott, mint az első körös Engram 4 év alatt.. ráadásul nem csak elkapásban jó, tegnap a Barkley TD-nél pl gyönyörű blokkot csinált, hozzá se tudtak érni a futóhoz.
A Jaguars meccs ugyanúgy bármi lehet, mint az eddigiek, nem hinném, hogy az 5-1 miatt akkora favoritok lennénk, de nyilván innentől megjött az ember étvágya, sok év böjtölés után végre nem csak a fantasy miatt érdemes nfl-t nézni, teljesen elszoktam ettől az érzéstől 😊
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
The 5-1 #Giants open as 2.5-point underdogs on the road at the 2-4 Jaguars this Sunday.

én örülök ennek az underdog szerepnek. 😊 a héten egyébként tanácstalan vagyok, szinte semmit nem láttam az idei Jax-ből, így fogalmam sincs mire számítsak tőlük.
kristof
Minden héten arra számítunk,hogy utolér a valóság…megszoktuk a szopást!De mi van ha ez a valóság?A Jax meg sokkal jobb csapat,mint amit tegnap mutattak,DE megint az lesz,hogy megöljük a futást,Trevorra bízzuk a dolgot és nyerünk.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
The 5-1 #Giants open as 2.5-point underdogs on the road at the 2-4 Jaguars this Sunday.

én örülök ennek az underdog szerepnek. 😊 a héten egyébként tanácstalan vagyok, szinte semmit nem láttam az idei Jax-ből, így fogalmam sincs mire számítsak tőlük.
kristof
????????????? azért ez elég lebecsülés számotokra...simán nektek kellene a favoritoknak lenni, az elmúlt-2, 3 forduló után pláne, nagyon meglepne ha nem nyernétek.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
The 5-1 #Giants open as 2.5-point underdogs on the road at the 2-4 Jaguars this Sunday.

én örülök ennek az underdog szerepnek. 😊 a héten egyébként tanácstalan vagyok, szinte semmit nem láttam az idei Jax-ből, így fogalmam sincs mire számítsak tőlük.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Csak szólok,hogy lement a bet365-ön az odds 41-re.(801-volt draft előtt)
Vobox
Én a múlt héten raktam 10ret, hogy Super Bowlba jutunk, akkor még 51x oddsa volt
Kronos
na, ha bejutunk azzal le is védted az inflációt erre a tízesre.
több mint 1 éve
Taz New York Giants 349
Grat!

Szerintem az NFL csapatok 90%a benneteket irigyel, mert az edzői munka mestermunka.

Ha ehhez még a skill playerek is megjönnek…

Én mindenesetre rettentően irigylem az edzői stábot.

Rászolgáltatok!!! Azt hiszem mióta én NFL-t nézek (cirka 10 éve) nem volt NY-ban foci

Erre most egyszerre robban..😊
Miknar
2016ban volt egy jó évünk 😊
több mint 1 éve
Miknar Cincinnati Bengals 508
Grat!

Szerintem az NFL csapatok 90%a benneteket irigyel, mert az edzői munka mestermunka.

Ha ehhez még a skill playerek is megjönnek…

Én mindenesetre rettentően irigylem az edzői stábot.

Rászolgáltatok!!! Azt hiszem mióta én NFL-t nézek (cirka 10 éve) nem volt NY-ban foci

Erre most egyszerre robban..😊
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Ami nekem a legjobb érzés, h ha eljutunk a red zoneba, halál nyugodtan várom a TD-t, és nem azon bosszankodom, h hogy lehet ilyen old school faszságokat hívni. Az utolsó 7 RZ tripből 6 TD, a 7. meg Barkley lemenetele. Szóval Wink egy zseni, de én Kafkának legalább annyira örülök. Elképesztő, mit hoz ki ebből az állományból.
Haba
Én spec kezdek is aggódni amiatt,hogy Kafka-t el fogják vinni.
Vobox
Elképzeltem, hogy legrosszabb esetben majd arra kényszerül Daboll, hogy ő hívja a játékokat, de nem nagyon estem kétségbe 😄

Persze azért sajnálnám Margitot.
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 756
Csak szólok,hogy lement a bet365-ön az odds 41-re.(801-volt draft előtt)
Vobox
Én a múlt héten raktam 10ret, hogy Super Bowlba jutunk, akkor még 51x oddsa volt
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Ami nekem a legjobb érzés, h ha eljutunk a red zoneba, halál nyugodtan várom a TD-t, és nem azon bosszankodom, h hogy lehet ilyen old school faszságokat hívni. Az utolsó 7 RZ tripből 6 TD, a 7. meg Barkley lemenetele. Szóval Wink egy zseni, de én Kafkának legalább annyira örülök. Elképesztő, mit hoz ki ebből az állományból.
Haba
Én spec kezdek is aggódni amiatt,hogy Kafka-t el fogják vinni.
Vobox
Talán az egy év OC koordinátorság még nem elég hogy vezető edzőnek hívják. Wink meg szerintem nem is akar HC lenni. Az pedig a góré dolga hogy ne is akarjanak máshol ugyanabba a pozícióba átmenni.
Előbb utóbb valós veszély lesz, de azért tartjuk a dagi kopasz Jézusunk, hogy oldja meg mikor időszerű lesz.
#wetrustinDaboll
több mint 1 éve
Haba New York Giants 588
Ami nekem a legjobb érzés, h ha eljutunk a red zoneba, halál nyugodtan várom a TD-t, és nem azon bosszankodom, h hogy lehet ilyen old school faszságokat hívni. Az utolsó 7 RZ tripből 6 TD, a 7. meg Barkley lemenetele. Szóval Wink egy zseni, de én Kafkának legalább annyira örülök. Elképesztő, mit hoz ki ebből az állományból.
Haba
Én spec kezdek is aggódni amiatt,hogy Kafka-t el fogják vinni.
Vobox
Ilyen teljesítmények mellett, sajnos ez folyamatos aggódás lehet, mind OC, mind DC oldalon, de inkább ez legyen a problémánk, mint a kutyának sem kellő, inkompetens balfékek.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Ami nekem a legjobb érzés, h ha eljutunk a red zoneba, halál nyugodtan várom a TD-t, és nem azon bosszankodom, h hogy lehet ilyen old school faszságokat hívni. Az utolsó 7 RZ tripből 6 TD, a 7. meg Barkley lemenetele. Szóval Wink egy zseni, de én Kafkának legalább annyira örülök. Elképesztő, mit hoz ki ebből az állományból.
Haba
Én spec kezdek is aggódni amiatt,hogy Kafka-t el fogják vinni.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 588
Ami nekem a legjobb érzés, h ha eljutunk a red zoneba, halál nyugodtan várom a TD-t, és nem azon bosszankodom, h hogy lehet ilyen old school faszságokat hívni. Az utolsó 7 RZ tripből 6 TD, a 7. meg Barkley lemenetele. Szóval Wink egy zseni, de én Kafkának legalább annyira örülök. Elképesztő, mit hoz ki ebből az állományból.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Csak szólok,hogy lement a bet365-ön az odds 41-re.(801-volt draft előtt)
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Hivatalosan is megalakítom a Bellinger Dániel szurkolói klubot mától...
ozibozi
Tagdíjat hova kell utalni? 👌😁
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Fura, hogy az eddigiekkel ellentétben ma mennyire nem hívtunk DJ-re futójátékokat.
Szesze
sztem az a boka meg messze van a 100%tol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Culture van,a csapatnak arca van és egy örök érvényű sport mondás: “mindíg a jobb csapatnak van szerencséje!” Még nem fogom fel ami történik,nem merem elhinni,de kezd 2011 feelingem lenni…
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Nem nagyon ismerem a csávót, de nekem úgy tűnik, hogy Lamarnak a győzelem helyett a saját statisztikájának a javítása a fontosabb, a zsírosabb szerződés érdekében, lásd az utolsóelőtti drive, meg a korábbi meccseken is csinált hasonlókat. Csak azért írom, mert Tiki Barber szerint mindent meg kell tennünk azért, hogy nálunk játszon...
vanek úr
🤣
Inkább ne ...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Nem nagyon ismerem a csávót, de nekem úgy tűnik, hogy Lamarnak a győzelem helyett a saját statisztikájának a javítása a fontosabb, a zsírosabb szerződés érdekében, lásd az utolsóelőtti drive, meg a korábbi meccseken is csinált hasonlókat. Csak azért írom, mert Tiki Barber szerint mindent meg kell tennünk azért, hogy nálunk játszon...