NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 464
Ez valami őrült álom!
Bár, ha jobban belegondolok, nagyon kellemetlen ellenünk játszani. Azt érezni, hogy akármennyi az eredmény, akármennyi yardot engedtünk, soha nem adjuk fel, kapaszkodunk, mint a kullancs, mindig mindenki odateszi magát maximálisan.
Nyilvánvaló, hogy szerencse is kell néha, de az a fentiekből jön 😊
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nem akarok telhetetlen llenni, de szeretném ha az O egyszer 30 fölé jutna

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Uraim, jövő héten a Jaguárokkal a
6-1a tét, azért játszunk.
több mint 1 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hihetetlen...
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Gratula!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Leonard Williams és Wan'Dale Robinson is visszatérhet, ezek ugyan jó hírek, de az előző hozzászólás kérdésfelvetése alapján én nem (sem?) vagyok optimista.

27-17 L
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Azért Las Vegas még a realitások mezein áll
NYG /3,1x pénz—-BR/1,4x zsozsóért
ozibozi
Jah, hát JPP nyilván felvitte a szorzónkat 😊

Amúgy most majd kiderül, hogy a futkározós, de jól passzoló qb-k elleni kritikán aluli védekezésünk is fejlődött-e valamennyit?
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Azért Las Vegas még a realitások mezein áll
NYG /3,1x pénz—-BR/1,4x zsozsóért
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
 www.youtube.com/watch?v=OFRTn8afKw8
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 756
 bunteto.com/media/rovat/brian-daboll-csodat-tesz-a-giantsnel?fbclid=IwAR2iFlvFozdJRMsV0Ege_sKBEtMg0WgRKgFhVNnaZaww__r-duCse1tWrQQ
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Szeretem ezt az osszefoglalot egyebkent is meccsek utan de Hat ha valamikor akkor most nagyon erdemes megnezni :
 youtu.be/tPpiZ9dXPY4

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Egyébként innentől mindíg (ha épp nem dolgozom) minden meccset úgy nézek,hogy OBJ mezbe..(ahogy Luciano Pavarotti mondta:”Nem vagyok babonás,mert az szerencsétlenséget hoz).Említettem már szerintem,hogy a Giants mellett MU,Ac Milan,Aspinall és a legfontosabb ÚJPEST szurkoló vagyok…ínséges idők után most nem panaszkodom.

Szerkesztette: Vobox
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Sokféle képpen lehet nézni a jelenlegi helyzetünk..csak ha abból kiindulok amit én gondolok/érzek,az is visszás.Örök optimista vagyok,mint tudjátok.Egyrészt az jár a kobakban,hogy láttunk már olyat,hogy lesajnált csapatként SB,de ez tényleg csak a realitásokat nélkülöző énem.Örülök hogy nem náci kínzóeszköz a csapatomat látni a pályán…viszont (lehet ozi vágta belém ezt a negrealista hozzáállást😉) elkezdtem félni attól,hogy a coach staffot le fogják rabolni (mondhatnám Dabollni,csak szar szó vicc).Meg sajnos itt van a berögződés,hogy jön a ‘helyrerakó pofon’.Persze a legfontosabb,hogy nem a kilátástalanság amit látounk,hanem hogy valódi munka zajlik,és ezt nem lehet nem szeretni!Everybody welcome on the ONLY ONE TEAM IN NEW YORK’s bandwagon!Go BigBlue
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Egyébként azt néztem hosszabb összefoglalók során, hogy az elmúlt évek után DJnek mennyit fejlődött a PocketPresence képessége, jobban érzi a nyomást és a megfelelő helyre mozog nem a sackbe. Egy másik tudatosság amit látok Daboll/Kafka párosnak köszönhetően, hogy az esetek 2/3ban mozgatják DJ-t a zsebben és nem Pocket passert akarnak belőle csinálni, mert egyrészt a fal-nak is fejlődnie kell még bőven, és DJnek se az igazi jó képessége. Sok a bootleg, ki mozgás, zsebbe fellépés, és végre sok a playaction és RPO, amivel nem egysíkú a játék és a védelmet is lehet mozgatni. Másrészt pedig ez időt adhat az elkapoknak is, valamint nem olyan egyértelmű lesz a QB draw se, mint tavaly Garrett alatt.
Rodaron
Az utolsó mondatod kiegésziteném: …mint Garrett,McAdoo,Kitchens,bárki aki épp ráért alatt!!
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Egyébként azt néztem hosszabb összefoglalók során, hogy az elmúlt évek után DJnek mennyit fejlődött a PocketPresence képessége, jobban érzi a nyomást és a megfelelő helyre mozog nem a sackbe. Egy másik tudatosság amit látok Daboll/Kafka párosnak köszönhetően, hogy az esetek 2/3ban mozgatják DJ-t a zsebben és nem Pocket passert akarnak belőle csinálni, mert egyrészt a fal-nak is fejlődnie kell még bőven, és DJnek se az igazi jó képessége. Sok a bootleg, ki mozgás, zsebbe fellépés, és végre sok a playaction és RPO, amivel nem egysíkú a játék és a védelmet is lehet mozgatni. Másrészt pedig ez időt adhat az elkapoknak is, valamint nem olyan egyértelmű lesz a QB draw se, mint tavaly Garrett alatt.
több mint 1 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kikúrt rég kellett ilyen keveset görgetni
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F1010%2Fnfl_power6_cr_16x9.jpg
1-32 NFL Power Rankings poll: Updated playoff chances and biggest obstacles for every team
Through five games, here's how we see the entire NFL. Where do the Bills, Giants and Titans rank?
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Az igazi, ékes bizonyítéka előre mutató fejlődésünknek, h ozinak elsősorban pozitív hangvételű posztjai vannak 🙂
Haba
Konkrétan csak azért, mert sajnos a negatív hangvétel nem volt más, mint a reális helyzet értékelés,
Sajnos amikor vlk már nem huszonpár éves, akkor kibaszottúl bosszantja az idő értelmetlen elfecsérlése.
Nem töltött el örömmel hogy igazam volt, inkább csak bosszantó volt ez a pancserság ami áradt a vezetőség minden döntéséből és a kilátástalanságból ami a Virág és a punter miatt /GB/ elvesztett PO meccs után történt velünk.
Sötét idők voltak, spongYát reá,


Csak kiböjtöltük valahogy.
Qrvára megérdemeltük!

| bocsánat, ha e közben bárkit is megbántottam ezek miatt,
zavaros idők voltak
|

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Haba New York Giants 588
Az igazi, ékes bizonyítéka előre mutató fejlődésünknek, h ozinak elsősorban pozitív hangvételű posztjai vannak 🙂
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Mondjuk az elmúlt 5 év legnagyobb győzelmének eléréséhez nem volt túl magasan a léc 😊
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Bill Parcells told me he was screaming at TV for Brian Daboll to take a safety at the end of the game, which he did. Parcells was an elite game manager, so that's a strong endorsement of Daboll's game day skills. BP also said this was best Giants victory in 5 yrs. Once a Giant...
Gery Myers
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Maradjon DJ pár évet,szépen fejlesztjük körülötte a keretet,így amikor kihúzzuk Arch Manning-et (aki ugye megdöntötte a két nagybácsi rekordjait idén) már kész is vagyunk.👌😉
Vobox
jojo de Archie hany snapet kapott center alol?
csebi
Ja és DJnek egy Turnovere van az elmúlt 4 meccs alatt.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Robert Foster érkezett.
Zet
A Training Camp alatt velünk volt, csak augusztusban IRre került Hamstring sérülés miatt és most nőtt vissza.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Gyönyörű tacklek sora, ez a Giants Futball.
 twitter.com/baldynfl/status/1579445051033518082?s=46&t=ABlZLihkU6NAfVMACDndRA
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 464
Robert Foster érkezett.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
volt időm (és kedvem! 😀) újranézni a meccset, sok embert ki lehetne emelni, ill. csapatként tudtunk győzni, de azért Darius Slayton külön is megérdemli a kalaplengetést. az új rezsim érkezése óta hiába került nagyon mélyre a DC-n, nem kért cserét, belement a fizucsökkentésbe és most amikor nagyon kellett, akkor nagyon fontos játékokat hozott, remélem ez jó hatással lesz az önbizalmára ill. a csapaton belüli helyzetére is, értékes tagja lehet még ennek a gárdának.
kristof
Slayton volt a meccse embere ez nem kérdés szerintem.