NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
volt időm (és kedvem! 😀) újranézni a meccset, sok embert ki lehetne emelni, ill. csapatként tudtunk győzni, de azért Darius Slayton külön is megérdemli a kalaplengetést. az új rezsim érkezése óta hiába került nagyon mélyre a DC-n, nem kért cserét, belement a fizucsökkentésbe és most amikor nagyon kellett, akkor nagyon fontos játékokat hozott, remélem ez jó hatással lesz az önbizalmára ill. a csapaton belüli helyzetére is, értékes tagja lehet még ennek a gárdának.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Maradjon DJ pár évet,szépen fejlesztjük körülötte a keretet,így amikor kihúzzuk Arch Manning-et (aki ugye megdöntötte a két nagybácsi rekordjait idén) már kész is vagyunk.👌😉
Vobox
jojo de Archie hany snapet kapott center alol?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Eddig az ment a külföldi sajtóban és itthon is szűk körökben, hogy "worst 2-0, worst 3-1 Team in the NFL" Ezt képezték le a Power Rankingek is (tudom elég szubjektív mindegyik) mert a 0-3 Raiders, Broncos vagy ezer sebből vérző Chargers, 2-2 Titans, 2-2 Jags is mind előttünk állt. Ennyi hiányzóval, hogy legyőztük az NFC elsőnek titulált GB-t, erre mondják, azt hogy statement meccs, amivel most már komolyan kell/fognak minket venni, mert eddig azt mondták, hogy ah Panthers, Bears gyenge keret, gyenge QB. Most ARodra és a GB-re nem fogják ezt mondani, valamint a tavalyi AFC és NFC 1-t is leboxoltuk.
Nyílván engem nem zavar, hogy mit mondanak rólunk, vagy, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, és ezt Dabollék is leszarják. Marad továbbra is a mottó: "One game at a time".

Ui.: Vasárnap jöhet Wink statement meccse 😀
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Maradjon DJ pár évet,szépen fejlesztjük körülötte a keretet,így amikor kihúzzuk Arch Manning-et (aki ugye megdöntötte a két nagybácsi rekordjait idén) már kész is vagyunk.👌😉
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan

Sixo
Ezt látva Deshaun Watson komolyan elgondolkozott azon, hogy rossz csapatba igazolt.

Itt meg egy másik aljas, tehát vicces mém.


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Daboll az év edzője lesz simán, ha így folytatja
Szesze
ez basszus. nem tudom, hogy tarthato ez fenn hosszutavon. minden heten rettegek, hogy mikor jon a nagy koppanas, es mikor erkezunk meg a realitasok talajara az alomvilagbol mikozben lehet ez a realitas? lement 5 meccs es mar majdnem ott vagyunk, ahany gyozelmet josoltam.
viszont Doc baszki, ez a vedelem nagyon durva. ez a masodik felido. emlekszunk, hogy TC ota lenyegeben nulla hatasa volt az edzoknek a masodik felidore, most meg ujra vannak olyan valtoztatasok a felido utan, ami lenyeges.
mindezt egy alapvetoen bottom 5 kerettel.
ja es Daniel Jones, nem csillog villog statokban, de vhogy eleri, hogy nyerjunk.
csebi
Hát én nemtom mi a realitás.. igazából ezen a meccsen is úgy tűnt, h jön a koppanás, én már azzal elégedett voltam, h nem dőlt el a félidőre. A második félidő(k)re viszont már elég nehéz jelzőket találni, ezt nyilván nem lehet már a véletlenre meg a szerencsére fogni, elég hihetetlen kategória, főleg hogy az amúgy is gyenge keretünk jó része is lesérül a meccsen.
DJ meg csak megerősített, h ott van benne az X-faktor, szóval számomra ez nem meglepetés, de örülök neki, h kezdi ezt bizonyítani a kétkedőknek is 😉 én nagyon szurkolok, h ő maradjon nálunk a QB, mert én nagyon bírom, leszarom a hibáit.
Szesze
DJ egy nagyon kedvelheto jatekos off field. en nem vitatom, hogy rengeteg melot beletesz mind keszules mind csapatszellem epites szintjen. en csak azt nem latom meg mindig benne, hogy vele bmikor, szinte bmien kerettel tudnank SBt nyerni. marpedig, ha olyan qbd van akirol ezt nem hiszed el akkor nincs sok ertelme hosszu evekre lekotni. de lehet iden megforditja ezt bennem.
csebi
én elhiszem 😊
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Daboll az év edzője lesz simán, ha így folytatja
Szesze
ez basszus. nem tudom, hogy tarthato ez fenn hosszutavon. minden heten rettegek, hogy mikor jon a nagy koppanas, es mikor erkezunk meg a realitasok talajara az alomvilagbol mikozben lehet ez a realitas? lement 5 meccs es mar majdnem ott vagyunk, ahany gyozelmet josoltam.
viszont Doc baszki, ez a vedelem nagyon durva. ez a masodik felido. emlekszunk, hogy TC ota lenyegeben nulla hatasa volt az edzoknek a masodik felidore, most meg ujra vannak olyan valtoztatasok a felido utan, ami lenyeges.
mindezt egy alapvetoen bottom 5 kerettel.
ja es Daniel Jones, nem csillog villog statokban, de vhogy eleri, hogy nyerjunk.
csebi
Hát én nemtom mi a realitás.. igazából ezen a meccsen is úgy tűnt, h jön a koppanás, én már azzal elégedett voltam, h nem dőlt el a félidőre. A második félidő(k)re viszont már elég nehéz jelzőket találni, ezt nyilván nem lehet már a véletlenre meg a szerencsére fogni, elég hihetetlen kategória, főleg hogy az amúgy is gyenge keretünk jó része is lesérül a meccsen.
DJ meg csak megerősített, h ott van benne az X-faktor, szóval számomra ez nem meglepetés, de örülök neki, h kezdi ezt bizonyítani a kétkedőknek is 😉 én nagyon szurkolok, h ő maradjon nálunk a QB, mert én nagyon bírom, leszarom a hibáit.
Szesze
DJ egy nagyon kedvelheto jatekos off field. en nem vitatom, hogy rengeteg melot beletesz mind keszules mind csapatszellem epites szintjen. en csak azt nem latom meg mindig benne, hogy vele bmikor, szinte bmien kerettel tudnank SBt nyerni. marpedig, ha olyan qbd van akirol ezt nem hiszed el akkor nincs sok ertelme hosszu evekre lekotni. de lehet iden megforditja ezt bennem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Daboll az év edzője lesz simán, ha így folytatja
Szesze
ez basszus. nem tudom, hogy tarthato ez fenn hosszutavon. minden heten rettegek, hogy mikor jon a nagy koppanas, es mikor erkezunk meg a realitasok talajara az alomvilagbol mikozben lehet ez a realitas? lement 5 meccs es mar majdnem ott vagyunk, ahany gyozelmet josoltam.
viszont Doc baszki, ez a vedelem nagyon durva. ez a masodik felido. emlekszunk, hogy TC ota lenyegeben nulla hatasa volt az edzoknek a masodik felidore, most meg ujra vannak olyan valtoztatasok a felido utan, ami lenyeges.
mindezt egy alapvetoen bottom 5 kerettel.
ja es Daniel Jones, nem csillog villog statokban, de vhogy eleri, hogy nyerjunk.
csebi
Hát én nemtom mi a realitás.. igazából ezen a meccsen is úgy tűnt, h jön a koppanás, én már azzal elégedett voltam, h nem dőlt el a félidőre. A második félidő(k)re viszont már elég nehéz jelzőket találni, ezt nyilván nem lehet már a véletlenre meg a szerencsére fogni, elég hihetetlen kategória, főleg hogy az amúgy is gyenge keretünk jó része is lesérül a meccsen.
DJ meg csak megerősített, h ott van benne az X-faktor, szóval számomra ez nem meglepetés, de örülök neki, h kezdi ezt bizonyítani a kétkedőknek is 😉 én nagyon szurkolok, h ő maradjon nálunk a QB, mert én nagyon bírom, leszarom a hibáit.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Elképesztő tökös dolog volt Winktől 4. és 2re dupla safty blitzet hívni. Nálam play of the game volt
Haba
nem az a tokos, hogy behivja, hanem az, hogy nem lett belole TD tehat az osszes jatekos fel van keszitve, hogy mi fog tortenni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Daboll az év edzője lesz simán, ha így folytatja
Szesze
ez basszus. nem tudom, hogy tarthato ez fenn hosszutavon. minden heten rettegek, hogy mikor jon a nagy koppanas, es mikor erkezunk meg a realitasok talajara az alomvilagbol mikozben lehet ez a realitas? lement 5 meccs es mar majdnem ott vagyunk, ahany gyozelmet josoltam.
viszont Doc baszki, ez a vedelem nagyon durva. ez a masodik felido. emlekszunk, hogy TC ota lenyegeben nulla hatasa volt az edzoknek a masodik felidore, most meg ujra vannak olyan valtoztatasok a felido utan, ami lenyeges.
mindezt egy alapvetoen bottom 5 kerettel.
ja es Daniel Jones, nem csillog villog statokban, de vhogy eleri, hogy nyerjunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Hat a Dallas kb simazott de most nem is erdekelt annyira ...elveztem a meccset ( kb hazai palya volt Boysnak amugy )
Baszott jo erzes most ujra focit nezni 😀
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Kiváló második félidő, nagy élmény volt a sok gb mezest látni amikor a lelátót mutatták a végén.
Sajnáltam hogy Daboll hozzátok ment és nem hozzánk, mert láthatóan ő képes lehet elvinni az adott franchise-t a bills-es úton, ma már Jones is qbnak nézett ki.

Az első félidőben azokkal a screen hívásokkal 3.-ra kikergetett a világból, de mutatva a kvalitásait képes volt felismerni hogy milyen homályon volt a packers sec és Jones megdobta azokat a labdákat amiket meg kellett. Nagy élmény volt ez a meccs még tvn keresztül is, le a kalappal!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Next Man Up
Giants beat the Packers without their top four receivers, 3 of their top 4 cornerbacks, Saquon injuring his shoulder, and Daniel Jones bleeding from his throwing hand.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Az elmúlt 5 évben ha az offense harmadik down előtt volt, érezni lehetett, hogy nem lesz meg. Most viszont érezni lehetett, h megcsináljuk, amikor kell.
Olyan hívások vannak, amiket évek óta nem láttunk.
Csapat lettünk végre, amelyik hajt az utolsó percig .
Kurva jó érzés!
(Most látszik, mennyire elbaszott edzőket + GM-et hoztunk ide évekig.)
Ja, és Slayton is visszatalált a kezdőbe végre.
Zet
Ehhez rohadtul kell az is, ami régen mindig hiányzott, hogy 3& rövid legyen, így sokkal jobban megoldható. Lehet futni vagy passzolni is, tehát sokszínűbb is tud lenni, de a lényeg a lényeg, hogy tényleg nagyon pozitív irányba haladunk 😊
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 464
Az elmúlt 5 évben ha az offense harmadik down előtt volt, érezni lehetett, hogy nem lesz meg. Most viszont érezni lehetett, h megcsináljuk, amikor kell.
Olyan hívások vannak, amiket évek óta nem láttunk.
Csapat lettünk végre, amelyik hajt az utolsó percig .
Kurva jó érzés!
(Most látszik, mennyire elbaszott edzőket + GM-et hoztunk ide évekig.)
Ja, és Slayton is visszatalált a kezdőbe végre.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Lehet OBJ is elgondolkodik...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Évek óta először néztem OBJ mezben meccset…ha ez kellett így lesz mindíg!Megérdemelt győzelem!CSAPATUNK VAN!
Vobox
Nyugi, Manning és Barkley mez után kint sem volt ritka, sőt…
Tele vagyunk egyéniségekkel és tehetségekkel, de ez ma kit érdekel 😎
ozibozi
Te milyen mezben nyomtad? Eli | Appleben | ?
nagir
Próbáltam rejtőzködik, de konkrétan ez első first down lebuktatott😎
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
ki fog pukkani ez a lufi, mert tehetségben az NFL bottom csapatai közé tartozik a keretünk, amit a sérülések is tizedelnek. ennek ellenére rettentően boldog vagyok, végre büszkén, élvezettel lehet nézni a meccseinket, van jövőnk! és remélem ennek Daniel Jones is a részese lesz, hihetetlen munkát tesz bele a srác.
kristof
Tehetség tekintetében Hawks, Texans, Lions, Colts, Washington (2X) nem jobb semmivel. Egyáltalán nem irreális most már a PO, mégha tényleg hihetetlenül is hangzik.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 830 — Bla, bla, bla
Évek óta először néztem OBJ mezben meccset…ha ez kellett így lesz mindíg!Megérdemelt győzelem!CSAPATUNK VAN!
Vobox
Nyugi, Manning és Barkley mez után kint sem volt ritka, sőt…
Tele vagyunk egyéniségekkel és tehetségekkel, de ez ma kit érdekel 😎
ozibozi
Te milyen mezben nyomtad? Eli | Appleben | ?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Évek óta először néztem OBJ mezben meccset…ha ez kellett így lesz mindíg!Megérdemelt győzelem!CSAPATUNK VAN!
Vobox
Nyugi, Manning és Barkley mez után kint sem volt ritka, sőt…
Tele vagyunk egyéniségekkel és tehetségekkel, de ez ma kit érdekel 😎
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Az idejét sem tudom, mikor voltunk utoljára ennyire hatékonyak RZ-ban? Lehet jót tett, hogy nem volt útban a sok WR 😊
vanek úr
ez a védelemre is igaz, kibasz jó a red zone D
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Az idejét sem tudom, mikor voltunk utoljára ennyire hatékonyak RZ-ban? Lehet jót tett, hogy nem volt útban a sok WR 😊
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 464
Emberek!!! Ez iszonyat jooooooo volt!!!
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
🏈 Feltámadt a foci! 🏈


Állat vagyok, ami enni kér...