NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
League leaders in carries of 10+ yards this season:

1. Nick Chubb (24)
2. Lamar Jackson (21)
3. Josh Jacobs (19)
4. Saquon Barkley (17)
5. DANIEL MF'ING JONES (15)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
a hétfő reggelek továbbra is szarok, de azért könnyebb egy 6-1-es mosollyal létezni. 😊

a tegnapi mérkőzés nem (eléggé) megénekelt hőse Fabian Moreau volt - nem csak az utolsó másodperces szereléséért, megint nagyot játszott emberünk.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Sérülések, az elején teljesen fogalmatlan védelem, gusztustalan játékvezetés, (mindkét irányba, nem mondom hogy ellenünk voltak, egyszerűen csak nevetséges callok garmadája), és ebből is kihoztuk a W-t. Nem lehet eléget dícsérni ezt a stábot. Danny is nagyon tetszett, annak ellenére, hogy most is volt pár szar dobása, meg megúszott egy picket büntetéssel, de igazán vezeti az O-t, és odateszi magát, ahogy eddig is, az elkapói meg nagyon nem segítik ki, rengeteg drop volt, tökéletesen megdobott labdaknál. Jó érzés újra egy reményteli csapatnak szurkolni!
Henderson
Holnap majd visszanézem, de én viszont kimondom: amit a végén műveltek a zebrák a kárunkra az botrányos volt. Nagyjából mindent megtettek, hogy kikapjunk, de szerencsére nem jött össze nekik.
Szesze
Ahogy nézem a meccseket, mindenhol megy a hülyeség.
Ha kikaptunk volna én Barkleyt hibáztattam volna inkább.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Sérülések, az elején teljesen fogalmatlan védelem, gusztustalan játékvezetés, (mindkét irányba, nem mondom hogy ellenünk voltak, egyszerűen csak nevetséges callok garmadája), és ebből is kihoztuk a W-t. Nem lehet eléget dícsérni ezt a stábot. Danny is nagyon tetszett, annak ellenére, hogy most is volt pár szar dobása, meg megúszott egy picket büntetéssel, de igazán vezeti az O-t, és odateszi magát, ahogy eddig is, az elkapói meg nagyon nem segítik ki, rengeteg drop volt, tökéletesen megdobott labdaknál. Jó érzés újra egy reményteli csapatnak szurkolni!
Henderson
Holnap majd visszanézem, de én viszont kimondom: amit a végén műveltek a zebrák a kárunkra az botrányos volt. Nagyjából mindent megtettek, hogy kikapjunk, de szerencsére nem jött össze nekik.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Ez tetszett.


Szerkesztette: GJohnny74
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem ma volt. De jó, hogy kiemeltem az előzetesben a run D-nket. #JinxtriadStrikesAgain
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Robinsonbol meg nehogy Sheppard 2.0 legyen...
yooker
Sokan aggódtak a fizikuma miatt. Hát ma az egyik elkapása után szépen pattogtak le róla a nehézfiúk.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 716
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
Ha igy folytatja egy kellemes game manager fizuert szerintem maradhat....😉
Viccet felreteve minden play utan ahol fut elrebegek egy Miatyankot.....
yooker
Én amikor dob…
-de amúgy le a kalappal előtte is -

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
Szesze
Meccs közben is írtam, h nagyon sokat fejlődött. Jó döntéseket hoz, nincs fumble (!), és egyértelmű leader. Dabollék kihozzák belőle, ami benne van. Még mindig nem látom, h franchise QB lenne, de talán még az is lehet 😉
Ugyanitt látszódik, h eddig milyen kompetens edzők foglalkoztak vele…
Zet
Lassan most már nyerhetne egy prime time meccset is. Mondjuk hálaadáskor.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
A másik ami mellett ne menjünk le, hogy végre van csapat, és értelmes focit játszunk, értelmes eredménnyel a szurkolók is visszatalálnak. Konkrétan hazai pályát csináltak DuvalTownban.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Robinsonbol meg nehogy Sheppard 2.0 legyen...
több mint 1 éve
Haba New York Giants 588
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
Ha igy folytatja egy kellemes gm manager fizuert szerintem maradhat....😉
yooker
Főleg, mert ha így folytatja a csapat, elég késeiek lesznek a draft pickjeink. 😊
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
Ha igy folytatja egy kellemes game manager fizuert szerintem maradhat....😉
Viccet felreteve minden play utan ahol fut elrebegek egy Miatyankot.....

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
Tegnap nézegettem mock draftokat, mindegyik qb-val kezdődött.. 😀
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 464
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
Szesze
Meccs közben is írtam, h nagyon sokat fejlődött. Jó döntéseket hoz, nincs fumble (!), és egyértelmű leader. Dabollék kihozzák belőle, ami benne van. Még mindig nem látom, h franchise QB lenne, de talán még az is lehet 😉
Ugyanitt látszódik, h eddig milyen kompetens edzők foglalkoztak vele…
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
Alakul
gyurczi
Konzisztens, és kezd felnőni a feladathoz, olyan mintha már vezetői képességét is megmutatná.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
Alakul

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Nem talalok szavakat kb...az hogy eleve alig volt mar a szezon elejen epkezlab jatekosallomany es meg erre meccsrol meccsre kiesnek kulcsjatekosok es minden ellenere nyerunk !
Ez hihetlen......

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Ügyes srác ez a Robinson, gyakorlatilag ezt vártuk volna Toneytol anno. Viszont kellene egy 1. számú elkapó mert ez a James/Johnson/Sills trió nem nfl szint még ha nyerünk is. De nem rajtuk múlik...
ironroy
Sills azért kurva jól blokkol futáshoz, 4-5 WR-nek tökéletes.
vanek úr
Ez az egész groupról elmondható az a baj 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 716
Barkley lehet kicsit megrogyott volna ha vesztünk és abból háromszor nem maradt bent, és akkor az a téma nem pedig az előtte lévő 2 game changer
2 wisdom futása.
Ucsó negyedet nyugodtan majd lehet érdemes lesz holnap visszanézni.
Baszott jó ennek a csapatnak szurkolni.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 824
Ügyes srác ez a Robinson, gyakorlatilag ezt vártuk volna Toneytol anno. Viszont kellene egy 1. számú elkapó mert ez a James/Johnson/Sills trió nem nfl szint még ha nyerünk is. De nem rajtuk múlik...
ironroy
Sills azért kurva jól blokkol futáshoz, 4-5. WR-nek tökéletes.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Evan Neal as he walks out of locker room. He’s got a brace on left knee: “I’ll be alright”
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Tibi meg úgytűnik rendszeresen rápihen a negyedik negyedre...
gyurczi
Bírja tüdővel, de sok holdingot nem fújnak be neki, ideje egY kis kampányt indítani a házi újságírókkal, mert a bírók nem veszik még komolyan.
ozibozi
Nagyot nőtt a szememben amikor a második félidő elején Etienne 50 yardos futása végén ő csinálta meg a tacklet, úgy hogy ráadásul a futassal ellentétes oldali edgeként állt fel.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Sérülések, az elején teljesen fogalmatlan védelem, gusztustalan játékvezetés, (mindkét irányba, nem mondom hogy ellenünk voltak, egyszerűen csak nevetséges callok garmadája), és ebből is kihoztuk a W-t. Nem lehet eléget dícsérni ezt a stábot. Danny is nagyon tetszett, annak ellenére, hogy most is volt pár szar dobása, meg megúszott egy picket büntetéssel, de igazán vezeti az O-t, és odateszi magát, ahogy eddig is, az elkapói meg nagyon nem segítik ki, rengeteg drop volt, tökéletesen megdobott labdaknál. Jó érzés újra egy reményteli csapatnak szurkolni!
Henderson
Passing Yards: 202
Rushing Yards: 107
Szerintem ennél többet ma nem tudott tenni, ahogy te is írtad, rengeteg drop volt. A másik meg tényleg össze-vissza fújtak, mert Kirk elkapása után szerintem bőven meg volt a first down nekik, és utána fogtuk meg a negyediket, szóval katasztrófa ami megy hétről hétre officiating terén. De bakker még egy ilyen szívinfarktus utolsó drive-ot...és túléltük.