NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Így már túl az alapszakasz harmadán megkérdem, mi a vélekedés az irányítóhelyzetről?
Lehet 5. éves opció/hosszabbítás DJ-vel?
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
300 + all purpose yard meg az 1 TD 0 turnovert es gwg drivet nem kell magyarazni.

amugy Kafka mekkora arc volt h vegen egymas utan talan 5 ugyanolyan futast hivott be. nem unta ahogy megfutjuk ezeket 😊
csebi
Nekem is az tetszett a legjobban, a 4. negyedes turnover on downs után, szépen lassan, 10-15 yardos futásokkal lenyomtuk a torkukon a labdát. Nem is kellett bongyi sémákat, blokkolásokat futnunk, mert I-formationből tökéletesen ment a blokkolás. Elképesztő mennyire koncentrált ez a csapat, és nagy pacsi az erőnléti edzőknek is mert a 4.negyedben mindig az ellenfél fölé kerekedünk, és a point differential mutatónk is a legjobb kb a 4. negyedben, valami +30 körül van. Pont valamelyikőtök ajánlott, az utolsó negyed újranézését, lehet én is megteszem a héten párszor, mert nagyon ott volt 😊
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 707
Landon Collins played 32% of the defensive snaps yesterday, including the entire last drive of the game. I am very excited to see how his role evolves in Wink’s defense.
Neki az ergya LB soron kell lendíteni, amúgy is klasszik box safety volt még fénykorában is.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Nah újranéztem a meccset, hát a végével kapcsolatban nem változott a véleményem, az valami botrányos volt a bírók részéről.. ezt a győzelmet egyértelműen megérdemeltük, mert kritikus helyzetekben sokkal jobbak voltunk náluk, de egyébként is egál körüli volt az egész (ellentétben pl a Ravens elleni meccsel, ahol azért jobbak voltak nálunk a meccs nagy részében).
A tackle-jeinket próbáltam külön nézegetni, mert erre meccs közben nem nagyon van idő: Andrews valóban full elit szintre fejlődött, elképesztően stabil a pali, bárkivel szemben is áll fel. Egyébként újonc létére Neal sem volt rossz a sérüléséig, nála azért be-be csúszott 1-2 hiba, de ez érthető. Remélem nem lesz súlyos a sérülése. Az az érdekes, h a helyére beálló Phillips bár az első pár snapnél még kereste a helyét, de utána kifejezetten jól nyomta ő is.
DJ szerintem rendkívül jól játszott tegnap, a kimozgásai/futásai tökéletesek voltak (11 futás, 107 yard, nagy részük kulcs szituációban), a passz statok meg nem is mutatják meg rendesen a játékát, mert több kulcs dropot is vétettek az elkapók. Én ugye mondogattam korábban is, h akkor fog kiderülni, hogy mit tud ő amikor lesz előtte normális OL játék. Hát most hétről hétre bizonyít, pedig ez még mindig messze van egy elit OL-től, h finom legyek. Ezért volt rettenetes szégyen, h egész eddigi karrierje során nem sikerült legalább egy közepes falat elé tenni.
A védelem hozta amit eddig. Egyetlen dolog hiányzik itt (az LBken kívül), hogy működjön a 4 emberes pass rush. Idén ez valószínű nem fog tudni már javulni, de ha még ez is működne akkor jönnének az INTek is, ami még egy szinttel tudná emelni a csapat teljesítményét. Persze nem akarok telhetetlen lenni, csak az OL mellett ez a másik probléma amit évek óta nem sikerült megoldani.
Összességében ezt a meccset már sokkal összeszedettebben játszottuk végig, mint pár korábbit. Látszik, hogy szépen megjött az önbizalma a csapatnak, nagyon jó az összhang.
Innentől már teljesen reális a PO, főleg hogy a sorsolásunk ugye továbbra sem vészes, 10 győzelemmel kb fixen meglenne a rájátszás (főleg ebben a keresztbe vert NFCben), 4 győzelmet meg sztem még simán össze fogunk szedni.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
DJ 7 meccs alatt csak 2 INTet dobott! Egy irányító van a ligában, aki csak egyet!! | Brady |



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 817
Bellinger szemét valszeg műteni kell. 😕 Neal pedig sprained MCL az elsődleges diagnózisok alapján.
kristof
basszus!sajnos Bellinger sérülése miatt azért egyből lehetett aggódni!bízzunk benne hogy nem lett maradandó látáskárosodás és még vissza tud térni de hogy mikor az nagy kérdés mert nem túl gyakori az ilyen eset!
yooker
Sallai Rolland
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Bellinger szemét valszeg műteni kell. 😕 Neal pedig sprained MCL az elsődleges diagnózisok alapján.
kristof
basszus!sajnos Bellinger sérülése miatt azért egyből lehetett aggódni!bízzunk benne hogy nem lett maradandó látáskárosodás és még vissza tud térni de hogy mikor az nagy kérdés mert nem túl gyakori az ilyen eset!Nealnél meg örüljünk hogy "csak" ennyi
yooker
Azt írják, hogy a látása az rendben van, de a műtétet nem ússza meg...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Sérülések, az elején teljesen fogalmatlan védelem, gusztustalan játékvezetés, (mindkét irányba, nem mondom hogy ellenünk voltak, egyszerűen csak nevetséges callok garmadája), és ebből is kihoztuk a W-t. Nem lehet eléget dícsérni ezt a stábot. Danny is nagyon tetszett, annak ellenére, hogy most is volt pár szar dobása, meg megúszott egy picket büntetéssel, de igazán vezeti az O-t, és odateszi magát, ahogy eddig is, az elkapói meg nagyon nem segítik ki, rengeteg drop volt, tökéletesen megdobott labdaknál. Jó érzés újra egy reményteli csapatnak szurkolni!
Henderson
Holnap majd visszanézem, de én viszont kimondom: amit a végén műveltek a zebrák a kárunkra az botrányos volt. Nagyjából mindent megtettek, hogy kikapjunk, de szerencsére nem jött össze nekik.
Szesze
akkor nem csak en lattam igy. pedig te aztan tenyleg nem szoktal birozni. nem csak a bedobott zaszlok voltak durvak, hanem a be nem dobottak. picit atestek a lo tuloldara, hogy jatszanak a fiuk, kb Thibin volt vagy 3 egyertelmu holding, aztan semmi ...
csebi
Hát ezt most én is így láttam, de lehet csak elvitt a hév, majd még visszanézem. A holdingokat nem nagyon szoktam számon kérni, de mondjuk amikor befújták a roughing the passert úgy, h közben Tibinek 5 mp-en keresztül tépték le a fejét az kiütötte a biztosítékot. Eljutottunk olyan szintre, h most már érdemes bírózni 😀 nagyon fájt volna, ha a tegnapit elvesztjük.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Bellinger szemét valszeg műteni kell. 😕 Neal pedig sprained MCL az elsődleges diagnózisok alapján.
kristof
basszus!sajnos Bellinger sérülése miatt azért egyből lehetett aggódni!bízzunk benne hogy nem lett maradandó látáskárosodás és még vissza tud térni de hogy mikor az nagy kérdés mert nem túl gyakori az ilyen eset!Nealnél meg örüljünk hogy "csak" ennyi
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 555 — Lucas Scott
Sérülések, az elején teljesen fogalmatlan védelem, gusztustalan játékvezetés, (mindkét irányba, nem mondom hogy ellenünk voltak, egyszerűen csak nevetséges callok garmadája), és ebből is kihoztuk a W-t. Nem lehet eléget dícsérni ezt a stábot. Danny is nagyon tetszett, annak ellenére, hogy most is volt pár szar dobása, meg megúszott egy picket büntetéssel, de igazán vezeti az O-t, és odateszi magát, ahogy eddig is, az elkapói meg nagyon nem segítik ki, rengeteg drop volt, tökéletesen megdobott labdaknál. Jó érzés újra egy reményteli csapatnak szurkolni!
Henderson
Holnap majd visszanézem, de én viszont kimondom: amit a végén műveltek a zebrák a kárunkra az botrányos volt. Nagyjából mindent megtettek, hogy kikapjunk, de szerencsére nem jött össze nekik.
Szesze
akkor nem csak en lattam igy. pedig te aztan tenyleg nem szoktal birozni. nem csak a bedobott zaszlok voltak durvak, hanem a be nem dobottak. picit atestek a lo tuloldara, hogy jatszanak a fiuk, kb Thibin volt vagy 3 egyertelmu holding, aztan semmi ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 817
a hétfő reggelek továbbra is szarok, de azért könnyebb egy 6-1-es mosollyal létezni. 😊

a tegnapi mérkőzés nem (eléggé) megénekelt hőse Fabian Moreau volt - nem csak az utolsó másodperces szereléséért, megint nagyot játszott emberünk.
kristof
Aki pedig minden meccsen hoz valami extrát (főleg a 4. negyedekben, tehát amikor a legfontosabb), az Love. Lehet hogy nem látványos a statisztikája, de mindig előlép, amikor kell.
vanek úr
mondjuk a negyedik negyedekben kb az egész csapat ezt teszi, elég hihetetlen hétről hétre ezt látni, de tény, hogy a meccsek végén elképesztő dominánsak vagyunk függetlenül attól, ha a fél csapat lesérült előtte..
Szesze
Mindenki jó (- Holmes), de én Love-ban látom azt a pluszt, amitől a védelem vezére lehet. Nem azt mondom, hogy ő a legjobb játékos, hanem hogy van benne valami leader gén.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 555 — Lucas Scott
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
300 + all purpose yard meg az 1 TD 0 turnovert es gwg drivet nem kell magyarazni.

amugy Kafka mekkora arc volt h vegen egymas utan talan 5 ugyanolyan futast hivott be. nem unta ahogy megfutjuk ezeket 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
a hétfő reggelek továbbra is szarok, de azért könnyebb egy 6-1-es mosollyal létezni. 😊

a tegnapi mérkőzés nem (eléggé) megénekelt hőse Fabian Moreau volt - nem csak az utolsó másodperces szereléséért, megint nagyot játszott emberünk.
kristof
Aki pedig minden meccsen hoz valami extrát (főleg a 4. negyedekben, tehát amikor a legfontosabb), az Love. Lehet hogy nem látványos a statisztikája, de mindig előlép, amikor kell.
vanek úr
Nálam pont, hogy a statok is látványosak (nálam van fantasyben, így kiemelten nézem), de a pályán látottak és full rendben vannak, ő és DJ nálam az unsung hero-k eddig NY kék részén.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 707
Mckinney? Csak az elmúlt pár meccsen: interception, fumbli kierőszakolás, tackle hegyek, labdaleütés, most a végén is az utolsó pillanatban ott volt ahol lennie kellett.
A CB-k meg a várakozásokat többszörösen túlteljesítették úgy hogy a meccs nagy részében annyi idejük van az irányítóknak hogy nyugodtan meg is kávézhatnak.
A végén vlhogy ez másként van,
akkor odaérnek.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
a hétfő reggelek továbbra is szarok, de azért könnyebb egy 6-1-es mosollyal létezni. 😊

a tegnapi mérkőzés nem (eléggé) megénekelt hőse Fabian Moreau volt - nem csak az utolsó másodperces szereléséért, megint nagyot játszott emberünk.
kristof
Aki pedig minden meccsen hoz valami extrát (főleg a 4. negyedekben, tehát amikor a legfontosabb), az Love. Lehet hogy nem látványos a statisztikája, de mindig előlép, amikor kell.
vanek úr
mondjuk a negyedik negyedekben kb az egész csapat ezt teszi, elég hihetetlen hétről hétre ezt látni, de tény, hogy a meccsek végén elképesztő dominánsak vagyunk függetlenül attól, ha a fél csapat lesérült előtte..
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 817
a hétfő reggelek továbbra is szarok, de azért könnyebb egy 6-1-es mosollyal létezni. 😊

a tegnapi mérkőzés nem (eléggé) megénekelt hőse Fabian Moreau volt - nem csak az utolsó másodperces szereléséért, megint nagyot játszott emberünk.
kristof
Aki pedig minden meccsen hoz valami extrát (főleg a 4. negyedekben, tehát amikor a legfontosabb), az Love. Lehet hogy nem látványos a statisztikája, de mindig előlép, amikor kell.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Bellinger szemét valszeg műteni kell. 😕 Neal pedig sprained MCL az elsődleges diagnózisok alapján.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Qrva hosszú volt ez,
Amikor a 4. Negyedre felvettem a NYGiants téli kötött sapkát a sállal, nem gondoltam volna hogy bele rohad a fejem és ablakot kell nyitni, mert levenni ilyenkor persze már nem lehet.
ozibozi
Szeptember eleje óta hordom a Giants-es átmeneti kabátomat, eddig ritkán hordtam, mert nagyon féltem. Nap mint nap majdnem belerohadok, olyan melegem van benne, de már kezdek imádkozni, hogy enyhe legyen a tél...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Sérülések, az elején teljesen fogalmatlan védelem, gusztustalan játékvezetés, (mindkét irányba, nem mondom hogy ellenünk voltak, egyszerűen csak nevetséges callok garmadája), és ebből is kihoztuk a W-t. Nem lehet eléget dícsérni ezt a stábot. Danny is nagyon tetszett, annak ellenére, hogy most is volt pár szar dobása, meg megúszott egy picket büntetéssel, de igazán vezeti az O-t, és odateszi magát, ahogy eddig is, az elkapói meg nagyon nem segítik ki, rengeteg drop volt, tökéletesen megdobott labdaknál. Jó érzés újra egy reményteli csapatnak szurkolni!
Henderson
Holnap majd visszanézem, de én viszont kimondom: amit a végén műveltek a zebrák a kárunkra az botrányos volt. Nagyjából mindent megtettek, hogy kikapjunk, de szerencsére nem jött össze nekik.
Szesze
Ahogy nézem a meccseket, mindenhol megy a hülyeség.
Ha kikaptunk volna én Barkleyt hibáztattam volna inkább.
gyurczi
Yep, megvolt a lehetőségünk, hogy elkerüljük, hogy megpróbálják megnyeretni a meccset a Jagsszel. Ettől függetlenül nagyon szomorú ami évről évre történik a bíráskodással, a falban történő holdingokat egyre ritkábban fújják be, újjabban azokat sem, ami még egy avatatlan szem számára is teljesen egyértelmű szabálytalanság, de osztogatják a 15yardokat olyan dolgokért, ami nevetséges.

Ezt meg elkapóinknak speciálba:

 www.bigblueview.com/2022/10/23/23419452/watch-jones-catch-the-f-ball?fbclid=IwAR0nA6wusWdyHJwkc2wLwpFNr0-fzgYgoJpS6aeIT91qMNCEZlW8VRLvZOY

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Na és mik a vélemények DJ-ről? 😉
5. game winning drive is megvan.
Szesze
League leaders in carries of 10+ yards this season:

1. Nick Chubb (24)
2. Lamar Jackson (21)
3. Josh Jacobs (19)
4. Saquon Barkley (17)
5. DANIEL MF'ING JONES (15)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
a hétfő reggelek továbbra is szarok, de azért könnyebb egy 6-1-es mosollyal létezni. 😊

a tegnapi mérkőzés nem (eléggé) megénekelt hőse Fabian Moreau volt - nem csak az utolsó másodperces szereléséért, megint nagyot játszott emberünk.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Sérülések, az elején teljesen fogalmatlan védelem, gusztustalan játékvezetés, (mindkét irányba, nem mondom hogy ellenünk voltak, egyszerűen csak nevetséges callok garmadája), és ebből is kihoztuk a W-t. Nem lehet eléget dícsérni ezt a stábot. Danny is nagyon tetszett, annak ellenére, hogy most is volt pár szar dobása, meg megúszott egy picket büntetéssel, de igazán vezeti az O-t, és odateszi magát, ahogy eddig is, az elkapói meg nagyon nem segítik ki, rengeteg drop volt, tökéletesen megdobott labdaknál. Jó érzés újra egy reményteli csapatnak szurkolni!
Henderson
Holnap majd visszanézem, de én viszont kimondom: amit a végén műveltek a zebrák a kárunkra az botrányos volt. Nagyjából mindent megtettek, hogy kikapjunk, de szerencsére nem jött össze nekik.
Szesze
Ahogy nézem a meccseket, mindenhol megy a hülyeség.
Ha kikaptunk volna én Barkleyt hibáztattam volna inkább.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Sérülések, az elején teljesen fogalmatlan védelem, gusztustalan játékvezetés, (mindkét irányba, nem mondom hogy ellenünk voltak, egyszerűen csak nevetséges callok garmadája), és ebből is kihoztuk a W-t. Nem lehet eléget dícsérni ezt a stábot. Danny is nagyon tetszett, annak ellenére, hogy most is volt pár szar dobása, meg megúszott egy picket büntetéssel, de igazán vezeti az O-t, és odateszi magát, ahogy eddig is, az elkapói meg nagyon nem segítik ki, rengeteg drop volt, tökéletesen megdobott labdaknál. Jó érzés újra egy reményteli csapatnak szurkolni!
Henderson
Holnap majd visszanézem, de én viszont kimondom: amit a végén műveltek a zebrák a kárunkra az botrányos volt. Nagyjából mindent megtettek, hogy kikapjunk, de szerencsére nem jött össze nekik.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Ez tetszett.


Szerkesztette: GJohnny74
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem ma volt. De jó, hogy kiemeltem az előzetesben a run D-nket. #JinxtriadStrikesAgain