NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Én nem örülnék Jeudynak (bár persze az a kérdés, h milyen áron), de mondjuk lassan mindenképp muszáj lesz hozni valakit.
Szesze
Pont alkalmas lenne megnyitni a pályát hosszába…szerintem
Vobox
szerintem sem megyünk rá , rizikós projekt lenne ...
kevésért még ok, de annyiért meg nem fogják
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Én nem örülnék Jeudynak (bár persze az a kérdés, h milyen áron), de mondjuk lassan mindenképp muszáj lesz hozni valakit.
Szesze
Pont alkalmas lenne megnyitni a pályát hosszába…szerintem
Vobox
Én nem kedvelem túlzottan, de nyilván nem fogok eret vágni, ha esetleg jönne, de őszintén szólva meglepne, ha ide kerülne.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Én nem örülnék Jeudynak (bár persze az a kérdés, h milyen áron), de mondjuk lassan mindenképp muszáj lesz hozni valakit.
Szesze
Pont alkalmas lenne megnyitni a pályát hosszába…szerintem
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Én nem örülnék Jeudynak (bár persze az a kérdés, h milyen áron), de mondjuk lassan mindenképp muszáj lesz hozni valakit.
több mint 1 éve
vilicus4 New York Giants 34
Nincs szükségünk olyan mukikra,mint tóni…jelenleg a csapat legnagyobb erőssége az öltözői hangulat,az egymásért fight!Fogjon kezet Apple,Engram,DeAndre,Obj haverjaival…Sok sikert neki,mert én nagyon imádtam a tehetségét,de minden egyes perc amit még nálunk töltött volna kártékony!Jeudy-t imádnám nálunk!!
Vobox
Nem akarásnak nyögés a vége!
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Nincs szükségünk olyan mukikra,mint tóni…jelenleg a csapat legnagyobb erőssége az öltözői hangulat,az egymásért fight!Fogjon kezet Apple,Engram,DeAndre,Obj haverjaival…Sok sikert neki,mert én nagyon imádtam a tehetségét,de minden egyes perc amit még nálunk töltött volna kártékony!Jeudy-t imádnám nálunk!!
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
That Joke Would’ve Been Funny If I Was Actually Hurt Still Lol…..Irrelevant people don’t get updates 🤣🤷🏽‍♂️

— Kadarius Toney (@0fficialC2N) October 27, 2022

nos, ez Toney egyik tweetje a trade után. Ezek után vajon tényleg sérült volt-e idén?

Azt hiszem, jobb lesz nélküle.
Zet
Ezt a tweetjet már le is szedte. Viszont a 89es tetkojat már nehéz lesz, mert Chiefs a 19es számot adta neki 😁
Viszont: Per @RalphVacchiano: #Giants have "particular interest" in Broncos WR Jerry Jeudy. There's an obvious connection between Jeudy and Daboll from Alabama. I would be surprised if NYG trade Day-2 pick(s) at the deadline.
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 432
That Joke Would’ve Been Funny If I Was Actually Hurt Still Lol…..Irrelevant people don’t get updates 🤣🤷🏽‍♂️

— Kadarius Toney (@0fficialC2N) October 27, 2022

nos, ez Toney egyik tweetje a trade után. Ezek után vajon tényleg sérült volt-e idén?

Azt hiszem, jobb lesz nélküle.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Mik a feltételei a 3.körnek?
nagir
Szerintem egy bizonyos számú lejátszott meccs lesz a döntő itt. Viszont így hoznunk kell egy WR-t, mert lehet már Golladay-t is shoppingolják, és jelenleg elég karcsúak vagyunk így is ott. Viszont 4 lejátszott meccsel elég kemény, hogy ennyit ki tudtunk hozni Toney-ból.
Rodaron
Inkább valami olyasmi, h ez egy compensatory 3rd pick a Kansasnél (talán egy Bears trade miatt?), de csak év végén lesz látható, ezért nevezik addig conditionalnak. Szóval, mindenképpen megkapjuk feltétel nélkül.
Zet
Poles GM kinevezéséért már fixen meglesz egy harmadikos pick. Csak a komp pickek játékos teljesítmény függõk. Ezért szezon végén osszák ki, addig hivatalosan még nincs meg, ki pontosan hol is választ (a körök végén). Vagyis nincs is pick, de van is. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 432
Mik a feltételei a 3.körnek?
nagir
Szerintem egy bizonyos számú lejátszott meccs lesz a döntő itt. Viszont így hoznunk kell egy WR-t, mert lehet már Golladay-t is shoppingolják, és jelenleg elég karcsúak vagyunk így is ott. Viszont 4 lejátszott meccsel elég kemény, hogy ennyit ki tudtunk hozni Toney-ból.
Rodaron
Inkább valami olyasmi, h ez egy compensatory 3rd pick a Kansasnél (talán egy Bears trade miatt?), de csak év végén lesz látható, ezért nevezik addig conditionalnak. Szóval, mindenképpen megkapjuk feltétel nélkül.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Na akkor a Túni projekt ennyi volt itt, aChiefsben kötött ki. Most megmutathatja ki volt a hüle (szvsz az aki túl korán draftolta....)
dande2
vesződjenek vele ők basszus...
egyébként ha ott valóban megtáltosodik , na akkor lesz ez a sztori számunkra kimaxolva agyvérzés téren!
remélem nem így lesz
SZERK: egyébként miért is ne...a Chiefs igazából miért is járjon szarul? ezt inkább nem kívánom
de azért kurva bosszantó lenne ...😊
bár sokat nem buknának rajta mondjuk

yooker
Engem nem bosszantana, az látszott hogy itt már semmi nem lesz belőle, szerintem mentalitásban sem volt olyan ami Dabolléknak tetszene, talán nem is akart itt játszani, hátha Kansesben több kedve lesz, mi meg kapunk némi ellenértéket.
Henderson
"Kéz és láb törést!" szokták erre mondani..



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Justin Penik és  𝙅𝙖𝙢𝙚𝙨  (6-1) felhasználó kedvelte

Kadarius Toney
@0fficialC2N
·
1 h
CHIEFS KINGDOM BABYY❤️💛🙏🏽Thank You God
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Na akkor a Túni projekt ennyi volt itt, aChiefsben kötött ki. Most megmutathatja ki volt a hüle (szvsz az aki túl korán draftolta....)
dande2
vesződjenek vele ők basszus...
egyébként ha ott valóban megtáltosodik , na akkor lesz ez a sztori számunkra kimaxolva agyvérzés téren!
remélem nem így lesz
SZERK: egyébként miért is ne...a Chiefs igazából miért is járjon szarul? ezt inkább nem kívánom
de azért kurva bosszantó lenne ...😊
bár sokat nem buknának rajta mondjuk

yooker
Engem nem bosszantana, az látszott hogy itt már semmi nem lesz belőle, szerintem mentalitásban sem volt olyan ami Dabolléknak tetszene, talán nem is akart itt játszani, hátha Kansesben több kedve lesz, mi meg kapunk némi ellenértéket.
Henderson
 twitter.com/i/status/1585671190995009536
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Na akkor a Túni projekt ennyi volt itt, aChiefsben kötött ki. Most megmutathatja ki volt a hüle (szvsz az aki túl korán draftolta....)
dande2
vesződjenek vele ők basszus...
egyébként ha ott valóban megtáltosodik , na akkor lesz ez a sztori számunkra kimaxolva agyvérzés téren!
remélem nem így lesz
SZERK: egyébként miért is ne...a Chiefs igazából miért is járjon szarul? ezt inkább nem kívánom
de azért kurva bosszantó lenne ...😊
bár sokat nem buknának rajta mondjuk

yooker
Engem nem bosszantana, az látszott hogy itt már semmi nem lesz belőle, szerintem mentalitásban sem volt olyan ami Dabolléknak tetszene, talán nem is akart itt játszani, hátha Kansesben több kedve lesz, mi meg kapunk némi ellenértéket.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Mik a feltételei a 3.körnek?
nagir
Szerintem egy bizonyos számú lejátszott meccs lesz a döntő itt. Viszont így hoznunk kell egy WR-t, mert lehet már Golladay-t is shoppingolják, és jelenleg elég karcsúak vagyunk így is ott. Viszont 4 lejátszott meccsel elég kemény, hogy ennyit ki tudtunk hozni Toney-ból.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
The #Giants are 6-1 despite allocating a whopping 32%($65.6M) of their salary cap to players who are not playing: $44.8M in dead cap (Logan Ryan, Bradberry, Solder etc) and $21.2M to Kenny Golladay.
This is what belongs atop Brian Daboll's Coach of the Year resume.
#TogetherBlue 
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Mik a feltételei a 3.körnek?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor a Túni projekt ennyi volt itt, aChiefsben kötött ki. Most megmutathatja ki volt a hüle (szvsz az aki túl korán draftolta....)
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
"Giants' Dexter Lawrence excited to play in Seattle, chase Geno Smith"

hajrá Dex!
kristof
Ezaz, hadd motoszkáljon már most Geno fejében, hogy jön érte a nagy Sexy!
Henderson
Miatta szakadt meg Eli sorozata!Minden játékostól azt várom akin kék mez van,hogy akarja megb*****
Vobox
nem miatta hanem Bennybubu miatt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
"Giants' Dexter Lawrence excited to play in Seattle, chase Geno Smith"

hajrá Dex!
kristof
Ezaz, hadd motoszkáljon már most Geno fejében, hogy jön érte a nagy Sexy!
Henderson
Miatta szakadt meg Eli sorozata!Minden játékostól azt várom akin kék mez van,hogy akarja megb*****
Vobox
Csak az asszony el ne olvassa mert ő Seahawks…bár mai napig az örök kedvence Tate
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
"Giants' Dexter Lawrence excited to play in Seattle, chase Geno Smith"

hajrá Dex!
kristof
Ezaz, hadd motoszkáljon már most Geno fejében, hogy jön érte a nagy Sexy!
Henderson
Miatta szakadt meg Eli sorozata!Minden játékostól azt várom akin kék mez van,hogy akarja megb*****
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
"Giants' Dexter Lawrence excited to play in Seattle, chase Geno Smith"

hajrá Dex!
kristof
Ezaz, hadd motoszkáljon már most Geno fejében, hogy jön érte a nagy Sexy!

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Láttunk már olyan irányítót,aki elhitte magáról,hogy top5,pedig egyszerű volt mint a faék,de clutch player nála nem volt jobb…khmmm…őőő…izé…szóval én látom DJ-ben az Eli-t..engem nem érdekel ha nincs egy rendes olvasása három negyeden keresztül ha amikor kell megnyeri a meccset!Nyilván ehhez kell egy erőn(prognosztizált talent) felül teljesítő D…de ha most lenne egy Nicks+Cruuuuuuz+Manningham trió a Jacobs vezette háromfejű futószörnyel akkor DJ elitnek tűnne!u.i.:Hajrá Szesze!De várom Palesz mikor szól hozzá 😉
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
"Giants' Dexter Lawrence excited to play in Seattle, chase Geno Smith"

hajrá Dex!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem röpködtek itt csőstül a nevek szóval akkor jelenleg tényleg jó nekünk Jones...😊
aztán majd meglátjuk! idő és türelem úgy néz ki van év végéig mindenképp!
mellesleg lehet hogy egy Hurts-ből is bajnokot faragnak a szomszédban mert ugye a fasza Qb mellett a másik út hogy bivaly csapatot teszel köré !és éppenséggel Hurts sem az a top 5 irányító mégis bajnok lehet belőle idén ha nekik is bejön a koncepció...SB részvétel szerintem a minimum elvárás már most, a többi csalódás szerintem!
Dabollékból ezt az utat mondjuk kevésbé látom bele ,nem hinném hogy all-stars csapatot akarnak építeni (nem is örülnék neki) szóval kíváncsi vagyok hogyan alakulnak majd a dolgok...
yooker
Azért ha másban nem munkamorálban hozzáállásban , vezèrsègben Hurst már most elit. Ezz nem lehet elvitatni tőle. Szerintem top 5ben van. Ezèrt is jutott el addig ameddig. Nemcsak a csapat jó körülötte (az is bár ez nem a dream team koncepció, annál azèrt gazdagabb), hanem a hozzáálásával ő is felhúzza a társakat. Ha a játèktudásban/minősègben tudja ezt a szintet leglább tartani, az már elèg lehet. A további fejlődés az extra.