NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
nem röpködtek itt csőstül a nevek szóval akkor jelenleg tényleg jó nekünk Jones...😊
aztán majd meglátjuk! idő és türelem úgy néz ki van év végéig mindenképp!
mellesleg lehet hogy egy Hurts-ből is bajnokot faragnak a szomszédban mert ugye a fasza Qb mellett a másik út hogy bivaly csapatot teszel köré !és éppenséggel Hurts sem az a top 5 irányító mégis bajnok lehet belőle idén ha nekik is bejön a koncepció...SB részvétel szerintem a minimum elvárás már most, a többi csalódás szerintem!
Dabollékból ezt az utat mondjuk kevésbé látom bele ,nem hinném hogy all-stars csapatot akarnak építeni (nem is örülnék neki) szóval kíváncsi vagyok hogyan alakulnak majd a dolgok...
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
OFF: Srácok,a 2011-es pulcsim újra jó rám és megint nem fázom benne…szerintem ez mindent elmond (nem csak a 23 kilós fogyásról,hanem hogy az összes GB és Pats szurkoló haverom mellett kihúzhatom magam).És rendesen meleg hajnali fél3-kor is…mert melegíti a lelkem.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 707
Eli aki megdöntött minden gimis majd fősulis rekordot, nem volt sok kérdés h 1/1 vagy nem, de komoly várományoskènt el is kelt.
Dj csak azért lett első körös és nem 2. Napos mert anno még bolondok vezették ezt a csapatot.
200 + yardot nem tud/képtelen elpasszolni, ezért okosan nem is engedik neki. Tudják mire képes, naponta edzik.
Szerintem Good Job a góréktól,
Ami jó mert így nem jönnek elő a hibák. A fal azért lassan meglesz, jönnek majd az elkapók is jövőre. Akkor fog kiderülni azonnal, hogy nem ő lesz itt a befutó.
Elrohangál, oda teszi magát, Hero first downokat nyom, teszi dolgàt, sőt annál sokkal többet, nincs vele semmi gond, még őszintén szeretjük is mert qrva szimpi srác, de nem ő a jövő,
Most jó, a FT-get meg is kapja vlsz és
még jövőre is jó lesz, lehet utána is.
De mikor már előre kell menni ahhoz ő már karcsú lesz, addig viszont tökéletes nekünk.

Az sem fog zavarni ha nagyon jó lesz, és marad, de ekkorát azért ritkán szoktam tévedni. 😉 de nem bánnám.
Nyerni pedig semmit sem fogunk vele , max egy vagy 2
csoportot.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
kristof
Én is sokkal szívesebben választom DJ-t, mert Lawrence nekem absz nem szimpi, viszont ettől függetlenül sztem belőle absz top QB lesz, ha nem a Jags-ben akkor majd máshol..
Szesze
Erdekes lenne egy felmeres itt a topicban konkret nevekkel hogy ki kire cserelnevel feltetlen Jonest most a ligabol....
yooker
Ha freak build és a fenyegetés növelés - más néven minőségi ugrás a cél - akkor a reális nevek közül Lamar Jacksont mondom (Mahomes, Allen, Herbert, Burrow nem opció).

Ha Daboll egy konzisztencia növelést szeretne, akkor maximum egy Derek Carr, aki mozdítható, nem eszetlenül drága, de a passzjátékban bővítené a repertoárt. Sztem Jonessal nem tudsz 40-et passzoltatni egy PO kaliberű tétmeccsen, Carr képes rá.

Ha Schoenék a természetes növekedésben hisznek, akkor DJ kap majd nehezebbet, mert ezzel a szisztémával nem tudsz bajnokságot nyerni, akármekkora géniusz vagy és bármennyire jó védelmed van (amit itt még csak pislákol). Kénytelenek lesznek megnézni, h mi a határa Jones-nak, ha DBoll látja a lehetőséget, maradni fog, ha megbukik, csomagolhat, mert nincs értelme húzni a folyamatot ennyi évvel a ligában. Újoncot akkor is kap a nyakába, aki formàlhatóbb.

Én Jacksonért meghúznám a ravaszt most (egyedi lehetőség idén az ennyi rossz csapat, LJ-nél nagyobb dual threat nem kell, DBoll sztem tudná használni és szimplán más dimenzió lenne vele a játék). Carrért csak akkor mennék, ha egy első körért mozdítható, mert onnan még mindig tovább gurulhatsz, ha van jobb draft prospect.

Cserébe Jonessal abszolút nem finomkodnék már (kvázi a PO megvan), ergo lépjen szintet passzokban is, nem lehet ezt az offseasonig nyújtani. Boom or bust ennyiben, max látványosan fejreáll v látványosan tudja, amit kell.
Willie Parker
Hát nemtom, engem nagyon meglepne, ha bármelyik scenario megvalósulna ezek közül. Még a DJ-vel kapcsolatos se fog addig amíg nem vagyunk ráékényszerülve, hülyeség is lenne pusztán azért elkezdeni esztelenül passzoltatni, hogy megnézzük mire megy azzal, amíg ezzel a taktikával tudjuk nyerni a meccseket nem fogunk változtatni. Eleve nem adott hozzá a WR sor sem amivel ezt meg lehetne oldani, de egyébként is Daboll még a meccseken belül is nagyon türelmesnek tűnik, egyik meccsünkön sem kezdtük el szórni a passzokat még viszonylag jelentősebb hátrányoknál sem, szóval semmi nem indokolja, hogy ez megtörténjen.
Carr leigazolását kizártnak tartom, h egyáltalán felmerülne, de Lamaron is nagyon meglepődnék.. Sztem drafton fog érkezni valaki és ha úgy gondolják, hogy nem DJ a megoldás akkor vélhetően már 1. körben (akár feltrade árán).
Szesze
Daniel Jonessal előreláthatóan nem leszel bajnok. (Még azt sem látom, h beviszi a célba a csapat).

Innen kell majd továbblépni, amire van több forgatókönyv, persze jósolni nem tudunk.

Szerintem DJ egy jó közepes, semmi extra gyerek, de ne Eli Manninghez mérjük meg a riválisokhoz sem érdemes. Mondjuk a mostani NFC elég nagy sétagalopp az alapszakaszban, de a PO-ban lesz 3-4 kemény párbaj.
Szóval oda kelleni fog muníció: vagy ott élesben gyakorolsz, vagy elé mész. Én az utóbbi híve vagyok, de tudom, h DBoll türelmes, mert Josh Allen is lehetne kuka (amúgy nem, neki sosem a tehetsége és az agya-progressziója volt kérdés, hanem a rossz beidegződések)
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
kristof
Én is sokkal szívesebben választom DJ-t, mert Lawrence nekem absz nem szimpi, viszont ettől függetlenül sztem belőle absz top QB lesz, ha nem a Jags-ben akkor majd máshol..
Szesze
Erdekes lenne egy felmeres itt a topicban konkret nevekkel hogy ki kire cserelnevel feltetlen Jonest most a ligabol....
yooker
Ha freak build és a fenyegetés növelés - más néven minőségi ugrás a cél - akkor a reális nevek közül Lamar Jacksont mondom (Mahomes, Allen, Herbert, Burrow nem opció).

Ha Daboll egy konzisztencia növelést szeretne, akkor maximum egy Derek Carr, aki mozdítható, nem eszetlenül drága, de a passzjátékban bővítené a repertoárt. Sztem Jonessal nem tudsz 40-et passzoltatni egy PO kaliberű tétmeccsen, Carr képes rá.

Ha Schoenék a természetes növekedésben hisznek, akkor DJ kap majd nehezebbet, mert ezzel a szisztémával nem tudsz bajnokságot nyerni, akármekkora géniusz vagy és bármennyire jó védelmed van (amit itt még csak pislákol). Kénytelenek lesznek megnézni, h mi a határa Jones-nak, ha DBoll látja a lehetőséget, maradni fog, ha megbukik, csomagolhat, mert nincs értelme húzni a folyamatot ennyi évvel a ligában. Újoncot akkor is kap a nyakába, aki formàlhatóbb.

Én Jacksonért meghúznám a ravaszt most (egyedi lehetőség idén az ennyi rossz csapat, LJ-nél nagyobb dual threat nem kell, DBoll sztem tudná használni és szimplán más dimenzió lenne vele a játék). Carrért csak akkor mennék, ha egy első körért mozdítható, mert onnan még mindig tovább gurulhatsz, ha van jobb draft prospect.

Cserébe Jonessal abszolút nem finomkodnék már (kvázi a PO megvan), ergo lépjen szintet passzokban is, nem lehet ezt az offseasonig nyújtani. Boom or bust ennyiben, max látványosan fejreáll v látványosan tudja, amit kell.
Willie Parker
Hát nemtom, engem nagyon meglepne, ha bármelyik scenario megvalósulna ezek közül. Még a DJ-vel kapcsolatos se fog addig amíg nem vagyunk ráékényszerülve, hülyeség is lenne pusztán azért elkezdeni esztelenül passzoltatni, hogy megnézzük mire megy azzal, amíg ezzel a taktikával tudjuk nyerni a meccseket nem fogunk változtatni. Eleve nem adott hozzá a WR sor sem amivel ezt meg lehetne oldani, de egyébként is Daboll még a meccseken belül is nagyon türelmesnek tűnik, egyik meccsünkön sem kezdtük el szórni a passzokat még viszonylag jelentősebb hátrányoknál sem, szóval semmi nem indokolja, hogy ez megtörténjen.
Carr leigazolását kizártnak tartom, h egyáltalán felmerülne, de Lamaron is nagyon meglepődnék.. Sztem drafton fog érkezni valaki és ha úgy gondolják, hogy nem DJ a megoldás akkor vélhetően már 1. körben (akár feltrade árán).
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
kristof
Én is sokkal szívesebben választom DJ-t, mert Lawrence nekem absz nem szimpi, viszont ettől függetlenül sztem belőle absz top QB lesz, ha nem a Jags-ben akkor majd máshol..
Szesze
Erdekes lenne egy felmeres itt a topicban konkret nevekkel hogy ki kire cserelnevel feltetlen Jonest most a ligabol....
yooker
Ha freak build és a fenyegetés növelés - más néven minőségi ugrás a cél - akkor a reális nevek közül Lamar Jacksont mondom (Mahomes, Allen, Herbert, Burrow nem opció).

Ha Daboll egy konzisztencia növelést szeretne, akkor maximum egy Derek Carr, aki mozdítható, nem eszetlenül drága, de a passzjátékban bővítené a repertoárt. Sztem Jonessal nem tudsz 40-et passzoltatni egy PO kaliberű tétmeccsen, Carr képes rá.

Ha Schoenék a természetes növekedésben hisznek, akkor DJ kap majd nehezebbet, mert ezzel a szisztémával nem tudsz bajnokságot nyerni, akármekkora géniusz vagy és bármennyire jó védelmed van (amit itt még csak pislákol). Kénytelenek lesznek megnézni, h mi a határa Jones-nak, ha DBoll látja a lehetőséget, maradni fog, ha megbukik, csomagolhat, mert nincs értelme húzni a folyamatot ennyi évvel a ligában. Újoncot akkor is kap a nyakába, aki formàlhatóbb.

Én Jacksonért meghúznám a ravaszt most (egyedi lehetőség idén az ennyi rossz csapat, LJ-nél nagyobb dual threat nem kell, DBoll sztem tudná használni és szimplán más dimenzió lenne vele a játék). Carrért csak akkor mennék, ha egy első körért mozdítható, mert onnan még mindig tovább gurulhatsz, ha van jobb draft prospect.

Cserébe Jonessal abszolút nem finomkodnék már (kvázi a PO megvan), ergo lépjen szintet passzokban is, nem lehet ezt az offseasonig nyújtani. Boom or bust ennyiben, max látványosan fejreáll v látványosan tudja, amit kell.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 817
Félek ettől a meccstől, mert amikor magyar tv adja, akkor rendszeresen szopunk ezerrel.
ozibozi
Az utolsó tévés meccsünkön speciel a szerszám jó oldalán voltunk 😆
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Félek ettől a meccstől, mert amikor magyar tv adja, akkor rendszeresen szopunk ezerrel.
ozibozi
Egy ideje kb barmelyik tv adta szoptunk ezerrel...🙄😀
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Nick Gates újra az aktív keret tagja!!!✌️



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 707
Félek ettől a meccstől, mert amikor magyar tv adja, akkor rendszeresen szopunk ezerrel.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
A hét legjobb támadója az NFC-ben a Daniel Jones lett!!!💪



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Remélem nem hozunk semmi nagyobb FA igazolást, a 6-1 ellenére egyáltalán nem 1-2 jó játékosra vagyunk egy potenciális SBtől, szóval szépen haladni kell tovább ezen az úton és kész.
Bár alapvetően semmi értelme a kérdésnek, de mivel én se Mahomest, se Allent nem szeretem, így max Herbertre cserélném el DJ-t, de igazából senkire, mert nálam ez nem eredménycentrikusság kérdése. Eli-t se cseréltem volna le másra akkor se amikor balfaszkodott.

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Azt írják, hogy sajnos esélyes, hogy Bellinger már nem játszik ebben a szezonban. Reméljük nem lesz maradandó károsodás. Egyébként ha a ligában joggal olyan nagy az odafigyelés az agyrázkódás elkerülésére, nem értem miért nem kötelezik a plexi használatát az ilyen szem sérülés esetek elkerülésére.
GJohnny74
Kb. 16-17 éve nézek NFL-t, nem emlékszem hogy láttam/hallottam volna, hogy ilyen durván sikerült benyúlni a rácson. Biztos volt azért persze, de pár ilyen esetért kötelezővé nem fogják tenni, gondolom a plexinek is van hátránya (párásodás, ilyesmi) és sok játékos nem szeretné. Nagy kár érte, ígéretesen kezdett ő is, és kb Kevin Boss óta nem volt hosszútávon egy stabil játékosunk ezen a poszton (sem). Ha idén nem is, remélem jövőre 100%-osan vissza tud térni. Addig most amúgy Myarick time vagy mi lesz?

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
kristof
Én is sokkal szívesebben választom DJ-t, mert Lawrence nekem absz nem szimpi, viszont ettől függetlenül sztem belőle absz top QB lesz, ha nem a Jags-ben akkor majd máshol..
Szesze
Erdekes lenne egy felmeres itt a topicban konkret nevekkel hogy ki kire cserelnevel feltetlen Jonest most a ligabol....
yooker
Nekem az az elvem, hogyha lehetőség van random cserélni, akkor mérlegelni kell, mekkora esély van jobbat kapni, mekkora rosszabbat. Most úgytűnik nagyobb eséllyel rosszul jönnénk ki egy ilyen játékból. Ebben az esetben nem cserélnék.
Erről jut eszembe, hogy a Jeudy trade kapcsán olvastam, hogy vajon az FO elgondolkodik-e a következő dilemmán. A Giants ennek az évnek úgy indult neki, hogy tegyünk rendet a sapka alatt, kezdjünk építkezni, keressük a megfelelő játékosokat hosszabb távra, új edzői stáb, stb. Szóval türelem, és az eredmény másodlagos. Na ehhez képest a szezon harmada után ott figyel a 6-1 és a PO esélye. Ekkor jön, jöhet a kérdés, hogy érdemes-e a következő évek draft és FA tőkéjéből áldozni erre az évre a további győzelmek érdekében. Én személy szerint nem tenném, de mindenesetre kíváncsi lennék, hogy Schoen mit gondol erről. Valószínűleg hamarosan kiderül.
gyurczi
+ ugy nez ki Tooney sztorit meg nem engedtek el...addig meg plane nem akarnak lepni...
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Azt írják, hogy sajnos esélyes, hogy Bellinger már nem játszik ebben a szezonban. Reméljük nem lesz maradandó károsodás. Egyébként ha a ligában joggal olyan nagy az odafigyelés az agyrázkódás elkerülésére, nem értem miért nem kötelezik a plexi használatát az ilyen szem sérülés esetek elkerülésére.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
kristof
Én is sokkal szívesebben választom DJ-t, mert Lawrence nekem absz nem szimpi, viszont ettől függetlenül sztem belőle absz top QB lesz, ha nem a Jags-ben akkor majd máshol..
Szesze
Erdekes lenne egy felmeres itt a topicban konkret nevekkel hogy ki kire cserelnevel feltetlen Jonest most a ligabol....
yooker
Nekem az az elvem, hogyha lehetőség van random cserélni, akkor mérlegelni kell, mekkora esély van jobbat kapni, mekkora rosszabbat. Most úgytűnik nagyobb eséllyel rosszul jönnénk ki egy ilyen játékból. Ebben az esetben nem cserélnék.
Erről jut eszembe, hogy a Jeudy trade kapcsán olvastam, hogy vajon az FO elgondolkodik-e a következő dilemmán. A Giants ennek az évnek úgy indult neki, hogy tegyünk rendet a sapka alatt, kezdjünk építkezni, keressük a megfelelő játékosokat hosszabb távra, új edzői stáb, stb. Szóval türelem, és az eredmény másodlagos. Na ehhez képest a szezon harmada után ott figyel a 6-1 és a PO esélye. Ekkor jön, jöhet a kérdés, hogy érdemes-e a következő évek draft és FA tőkéjéből áldozni erre az évre a további győzelmek érdekében. Én személy szerint nem tenném, de mindenesetre kíváncsi lennék, hogy Schoen mit gondol erről. Valószínűleg hamarosan kiderül.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 817
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
kristof
Én is sokkal szívesebben választom DJ-t, mert Lawrence nekem absz nem szimpi, viszont ettől függetlenül sztem belőle absz top QB lesz, ha nem a Jags-ben akkor majd máshol..
Szesze
Erdekes lenne egy felmeres itt a topicban konkret nevekkel hogy ki kire cserelnevel feltetlen Jonest most a ligabol....
yooker
Én már mondtam. Allen, Mahomes, Herbert. Másra nem, ezekre meg nincs esély. (Jelenleg)
De ha Daboll azt mondja, hogy mással előrébb leszünk, neki elhiszem.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
kristof
Én is sokkal szívesebben választom DJ-t, mert Lawrence nekem absz nem szimpi, viszont ettől függetlenül sztem belőle absz top QB lesz, ha nem a Jags-ben akkor majd máshol..
Szesze
Erdekes lenne egy felmeres itt a topicban konkret nevekkel hogy ki kire cserelnevel feltetlen Jonest most a ligabol....
több mint 1 éve
Haba New York Giants 572
A legnagyobb szarban most asszem Schoen lehet. Szerintem ők is elképzelték ezt a szezont egy fejlődő, de bukdácsoló évnek. Ehhez képest a 6-1 elég más bábszínház. Szerintem most megy a fejvakarás, h érdemes-e belenyúlni és boostolni kicsit a keretet a további jó eredmények érdekében (több helyen írnak egy J Judy traderől), aminek ára van, vagy hagyni leketyegni ezt a szezont, sikerül ahogy sikerül, és csak draft+faről építkezni tovább. Szerintem a b verzió lesz, de azért kíváncsian várom a fejleményeket.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
kristof
Én is sokkal szívesebben választom DJ-t, mert Lawrence nekem absz nem szimpi, viszont ettől függetlenül sztem belőle absz top QB lesz, ha nem a Jags-ben akkor majd máshol..
Szesze
Azzal, hogy topQB lesz Trevor, nem lehet vitatkozni, de hányni tudnék a Csávótól, ha meglátom...🥴
Én ki tudnék békülni már holnap is egy új DJ szerződéssel pár év hosszban, csak ne akarjon top10 QB fizut...🤗



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
kristof
Én is sokkal szívesebben választom DJ-t, mert Lawrence nekem absz nem szimpi, viszont ettől függetlenül sztem belőle absz top QB lesz, ha nem a Jags-ben akkor majd máshol..
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz).
Szesze
nem azt mondom, hogy nem így lesz, vitathatatlanul tehetséges játékos, de nála is rengeteg múlik az edzőkön, a környezeten. én a személyiségéből hiányolom a küzdést, a vezér szerepet, ami DJ-ben 110%-on pörög, így pusztán ezt figyelembe véve én szívesebben nézem Jonest, mint Lawrencet a saját csapatomban, hiába lehet utóbbinak magasabban a plafonja.

sorry a félreérthetőségért.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Mara-ba is visszatért a spirit.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 817
de igazából Eli sem volt ott sosem mégis tudott 2 SB-t nyerni MVP-ként. Nekem ennyi elég lesz DJ-től is 😊
Szesze
Ezt a mondatodat biztos jól átgondoltad????? 😀 😀 😀 😉 vigyázz mert kitiltatnak innen 3 hétre (no offense)

De ezzel a megállapítással nincs semmi baj, ez nem ront az értékén és az elért eredményei értékén semmit, kb 50 oldalnyit le lehetne venni a topicból, ami ezen vita ment a cirka 13 éves pályafutása alatt/kapcsán. 😊
dande2
Itt töltöttem azt a 13 évet, így képben vagyok, h mi ment itt. Nem arról volt szó sosem, h mi azt állítottuk volna, h ő top irányító (1 ilyen év volt amikor ő is lenyilatkozta magáról, h top5-nek tartja magát, de akkor éppen az is volt, csak sajnos se előtte se utána nem tudta azt a szintet hozni..), hanem hogy minden szarnak el lett mondva mindig, hogy csak szerencséje volt a 2007-es SB győzelemmel, de egyébként egy kókler. Aztán a második SB után azért elhallgattak a hangok, hogy aztán a pályafutása végére újra megjelenjetek és elmondjátok, h mennyire nem HOF várományos ő..
Szesze
Az Eli haterek többsége szvsz egyszerűen előítéletes vele szemben. Általában az a fő bajuk, hogy csak a neve miatt kerülhetett oda és nem saját erőből. És ismertem olyant, aki a megjelenése miatt nem tartotta elég kemény legénynek ehhez a sporthoz. Amikor közöltem vele, hány meccset hagyott ki sérülés miatt, nem hitte el.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 454
Eli az ISTEN.
Ennyi 😊