NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
de igazából Eli sem volt ott sosem mégis tudott 2 SB-t nyerni MVP-ként. Nekem ennyi elég lesz DJ-től is 😊
Szesze
Ezt a mondatodat biztos jól átgondoltad????? 😀 😀 😀 😉 vigyázz mert kitiltatnak innen 3 hétre (no offense)

De ezzel a megállapítással nincs semmi baj, ez nem ront az értékén és az elért eredményei értékén semmit, kb 50 oldalnyit le lehetne venni a topicból, ami ezen vita ment a cirka 13 éves pályafutása alatt/kapcsán. 😊
dande2
Itt töltöttem azt a 13 évet, így képben vagyok, h mi ment itt. Nem arról volt szó sosem, h mi azt állítottuk volna, h ő top irányító (1 ilyen év volt amikor ő is lenyilatkozta magáról, h top5-nek tartja magát, de akkor éppen az is volt, csak sajnos se előtte se utána nem tudta azt a szintet hozni..), hanem hogy minden szarnak el lett mondva mindig, hogy csak szerencséje volt a 2007-es SB győzelemmel, de egyébként egy kókler. Aztán a második SB után azért elhallgattak a hangok, hogy aztán a pályafutása végére újra megjelenjetek és elmondjátok, h mennyire nem HOF várományos ő..
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 818
A "komoly draft erőforrást" QB téren felejtsük már el! Azok az irányítók, akik elit szinten váltak be az utóbbi X évben, mind 1. kör második felében vagy még hátrébb voltak. De a két-három elsőkörért megszerzett QB-k többsége sem igazolta eddig, hogy megérték a befektetést. Ha úgy döntenének az okosok, hogy új ember kell, akkor elég jó szeme van a HC-nek, hogy saját helyünkön is kihúzza azt, akire szüksége van. Elég jó példa erre Josh Allen.
vanek úr
Top4 fiatal QB: Mahomes 1/10,Allen 1/7,Herbi 1/6 (asszem?), Burrow 1/1. Lamar mondjuk első kör vége volt, de azért megfigyelhető hogy a kör első fele minimum kell ha elit QB-ra vadászol.
ThySoul
Jó, 1. kör elejére gondoltam. Igazából azt nem szeretném, hogy odaadjunk egy vagyont egy top3-as pickért. A 6-7, az nálam már kör közepe 🤓
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 582
A "komoly draft erőforrást" QB téren felejtsük már el! Azok az irányítók, akik elit szinten váltak be az utóbbi X évben, mind 1. kör második felében vagy még hátrébb voltak. De a két-három elsőkörért megszerzett QB-k többsége sem igazolta eddig, hogy megérték a befektetést. Ha úgy döntenének az okosok, hogy új ember kell, akkor elég jó szeme van a HC-nek, hogy saját helyünkön is kihúzza azt, akire szüksége van. Elég jó példa erre Josh Allen.
vanek úr
Top4 fiatal QB: Mahomes 1/10,Allen 1/7,Herbi 1/6 (asszem?), Burrow 1/1. Lamar mondjuk első kör vége volt, de azért megfigyelhető hogy a kör első fele minimum kell ha elit QB-ra vadászol.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
de igazából Eli sem volt ott sosem mégis tudott 2 SB-t nyerni MVP-ként. Nekem ennyi elég lesz DJ-től is 😊
Szesze
Ezt a mondatodat biztos jól átgondoltad????? 😀 😀 😀 😉 vigyázz mert kitiltatnak innen 3 hétre (no offense)

De ezzel a megállapítással nincs semmi baj, ez nem ront az értékén és az elért eredményei értékén semmit, kb 50 oldalnyit le lehetne venni a topicból, ami ezen vita ment a cirka 13 éves pályafutása alatt/kapcsán. 😊
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 126
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz), majdnem mindenkit fel lehet hozni az utóbbi 1-2 évben, de őt pont nem. De ez egy absz csapatsport, amíg fos (volt) körülötte minden, addig cseszheti, h ő egyénileg mire képes. Most látszik a fejlődés elindulása a Jags-nél, ha maradnak ezen az úton 1-2 éven belül simán ott lesznek a PO-ban és Lawrence a top QB-k között lesz. Vele kapcsolatban én ezt tippelem, ezt is számon lehet majd kérni 😊
Én DJ-vel kapcsolatban is azért voltam kiakadva, mert egyszerűen nem kapta meg azt a támogatást semmilyen szinten eddig, ami alapján el lehetett volna dönteni, h akkor ő mire is képes. Most először adott ez és egyből látványos is a fejlődés. Ettől függetlenül nála nem látom azt, h ő a top QB-k közé fog emelkedni, de igazából Eli sem volt ott sosem mégis tudott 2 SB-t nyerni MVP-ként. Nekem ennyi elég lesz DJ-től is 😊
Szesze
Ha nem kér Top fizetést akkor majd bőven rendben lehet, szerintem okos fiú és látja majd az értékét. A többi pénz mehet a csapatra. Véleményem szerint a jövő év fogja megmutatni mit is ér, 2. év Dabollal.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Mondjuk Lawrence szerintem sem jó ellenpélda, mert ő meggyőződésem, h rendkívül jó játékos (lesz), majdnem mindenkit fel lehet hozni az utóbbi 1-2 évben, de őt pont nem. De ez egy absz csapatsport, amíg fos (volt) körülötte minden, addig cseszheti, h ő egyénileg mire képes. Most látszik a fejlődés elindulása a Jags-nél, ha maradnak ezen az úton 1-2 éven belül simán ott lesznek a PO-ban és Lawrence a top QB-k között lesz. Vele kapcsolatban én ezt tippelem, ezt is számon lehet majd kérni 😊
Én DJ-vel kapcsolatban is azért voltam kiakadva, mert egyszerűen nem kapta meg azt a támogatást semmilyen szinten eddig, ami alapján el lehetett volna dönteni, h akkor ő mire is képes. Most először adott ez és egyből látványos is a fejlődés. Ettől függetlenül nála nem látom azt, h ő a top QB-k közé fog emelkedni, de igazából Eli sem volt ott sosem mégis tudott 2 SB-t nyerni MVP-ként. Nekem ennyi elég lesz DJ-től is 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akár hogyan nézem az NFLt, (lassan 20 éve) egyre inkább úgy látom főleg QB és OL poszton, hogy 60 vagy még több százalékban számít az edzői tudás és befektetett munka/hozzáállás (játékosé is) és "csak a maradék" a tehetség.

Nálunk Stoutland bárkit rak be szinte az OLbe, működik, és bár még Hurts sem tekinthető fr QBnak, de az irány jó, és az eredendő tehetség limitáltsága ellenére a munkamorál és, hogy jó kezekbe kerül, segíti az ügyet. Persze van egy plafon, de azért lehet azt felfele tolni, néhány emeletet rárakni az épületre 😊.
A Ravensnél is LJ-ből nem sokan néztek ki bármit még nagy fanja Baggio se 😉. Nem véletlen, hogy csodálkoztak, hogy ott húzták ahol. De aztán a jó edzői munkának és hozzáállásnak köszönhetően eljutott oda ahova. Viszont amint romlik az edzői munka (innen kívülről) illetve fejben is gondok vannak, (mert a szerződésre koncentrál) már jelentkezik a limitáltság és jelentkeznek a gondok. Ezért tamáskodok még Hurst kapcsán én is, nehéz elhinni, hogy lesz belőle legalább egy McNabb.

Meglátjuk DJ nálatok meddig jut, ha jó védelmet raktok mögé, és így fejlődik nem látványos de stabil játékkal, akkor elég lesz. Szerintem is egy évi fr tag lehet először a megoldás ha hozza az eddigieket, aztán a nagy szerződés, ha stabilan jó.

Decemberre kiderül ki hol tart.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 818
A "komoly draft erőforrást" QB téren felejtsük már el! Azok az irányítók, akik elit szinten váltak be az utóbbi X évben, mind 1. kör második felében vagy még hátrébb voltak. De a két-három elsőkörért megszerzett QB-k többsége sem igazolta eddig, hogy megérték a befektetést. Ha úgy döntenének az okosok, hogy új ember kell, akkor elég jó szeme van a HC-nek, hogy saját helyünkön is kihúzza azt, akire szüksége van. Elég jó példa erre Josh Allen.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 555 — Lucas Scott
annyira most jónak tűnik hogy ne érje meg erőlködni a cseréjén mert az hogy egy nála egyértelműen jobbat top qb-t hozzunk az azért komoly draft vagy pénz erőforrásokat emésztene fel és kezdődhetne újra minden...szóval részemről rohadtul szorítok Szeszének ! 😊
yooker
"a nála egyértelműen jobb top QB" pedig egyébként sem létezik, a korszakos tehetségnek várt Trevor Lawrence pl. nekem nem kellene. én eddig is DJ-vel/Szeszével voltam, azóta sem változott a véleményem, sőt. 😊
kristof
sztem Lawrence nem jatszott rosszul ellenunk sem. kell picit szoknia meg az nflt, de mire jo csapat lesz korulotte be fog erni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Látszik a fejlődès DJ esetében, ez tagadhatatlan. Jó lenne azonban meccset nyerni látni, úgy hogy ő volt az aki megnyerte a meccset. Tudom game winning drives, de èn az eddigi győzelmeket az edzőknek tudom be. Jó lenne egy olyan meccset látni, ahol DJ dominál, ellenálhatatlan, stb. Én ekkor gondolkodnék benne mint a következő 5-6 év Giants qb-ja, aki po runba vezeti a csapatot. Ez az ami jelenleg megkülönbözteti Eli-tól. Ezt a legnehezebb megugrani szerintem.
Persze emellett ott van az is, hogy találjunk jobbat. Nem biztos, hogy menne.
Szóval most nincs más, mint várni, nézni, meddig jut a csapat vele. Még mindig csak ott vagyunk, hogy fejlődik, javul, van benne potenciál.
Szerencsére az edzők, nagyon ott vannak a szeren, úgyhogy ez a szezon eddig parádès.
gyurczi
A Ravens meccsen is már pislákolt, de szerintem, most a Jags meccsen a védelem mellett ő volt az, aki hozzátette a magáét és miatta nyertünk. Adott egy szép TD passzt, 100+ yard futás (1949 óta nem volt ilyen Giants QB) 202 yard passz, 0 TO. A kritikus pillanatokban a második félidőben, főleg a GW drivenál kétszer is megoldotta az összeszorult zsebet és lábon megcsinálta a first downt. Ezzel a stattal Lamar Jackson csinált MVP szezont, szóval szerintem ennek tükrében is kiemelkedő meccs volt tőle.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Látszik a fejlődès DJ esetében, ez tagadhatatlan. Jó lenne azonban meccset nyerni látni, úgy hogy ő volt az aki megnyerte a meccset. Tudom game winning drives, de èn az eddigi győzelmeket az edzőknek tudom be. Jó lenne egy olyan meccset látni, ahol DJ dominál, ellenálhatatlan, stb. Én ekkor gondolkodnék benne mint a következő 5-6 év Giants qb-ja, aki po runba vezeti a csapatot. Ez az ami jelenleg megkülönbözteti Eli-tól. Ezt a legnehezebb megugrani szerintem.
Persze emellett ott van az is, hogy találjunk jobbat. Nem biztos, hogy menne.
Szóval most nincs más, mint várni, nézni, meddig jut a csapat vele. Még mindig csak ott vagyunk, hogy fejlődik, javul, van benne potenciál.
Szerencsére az edzők, nagyon ott vannak a szeren, úgyhogy ez a szezon eddig parádès.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
annyira most jónak tűnik hogy ne érje meg erőlködni a cseréjén mert az hogy egy nála egyértelműen jobbat top qb-t hozzunk az azért komoly draft vagy pénz erőforrásokat emésztene fel és kezdődhetne újra minden...szóval részemről rohadtul szorítok Szeszének ! 😊
yooker
"a nála egyértelműen jobb top QB" pedig egyébként sem létezik, a korszakos tehetségnek várt Trevor Lawrence pl. nekem nem kellene. én eddig is DJ-vel/Szeszével voltam, azóta sem változott a véleményem, sőt. 😊
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 555 — Lucas Scott
Ha szerződnének DJ-vel akkor kb magunkat meg a jövőnket köpnénk szembe. Idáig szerencsénk is volt, de előbb-itóbb úgy is jönnek majd a bolond passzok stb Egy Goff 2.0 mínusz egy SB , de legalább szimpi a srác, vlsz kap
Egy F Tag-et de ez a maximum. 1+1 évet ő még minimum itt lesz, és nem is baj ez, ez még simán belefér, sőt... Teszi a dolgát, sőt annál sokkal többet is.le a kalappal, de
Lassan lesz majd elég videómajd sajna mindenről. Róla is. 😕 ha pedig idáig nem tanult meg dobálni, akkor már nem is fog.

Jelenleg Ennél most nem kell jobb nekünk, főleg ennyi pénzért. Élvezkedjünk amíg lehet.
Most /jövőre/ a csapatot kell megerősíteni,a védelembe 3/2 első napos jöhet simán hogy baszós legyen és egy két FA is jöhet majd piaci áron. Itt már újra nem kell majd túlfizetni senkit végre. Sőt…
Qb-nak mégpedig itt van DJ.
majd úgy is jön akinek jönnie kell./tudjuk ki az
és Manning az egyik része a nevének. 😉
ozibozi
Nemtom, Goffhoz én egyáltalán nem hasonlítanám, nem is a kvalitások miatt elsősorban, de teljesen különböző stílusuk/karakterük van, illetve Goff plafonja az elejétől fogva látszott, h alacsonyan van, DJ-é meg nálam (egyelőre ezek szerint továbbra is egyedül vagyok ezzel, de nem baj az) marhára nem, sokkal inkább hasonló nekem Eli-hoz, ha már valakihez hasonlítani akarom. Aztán majd meglátjuk kinek lesz igaza, szurkoljatok nekem, ígérem megússzátok egy 'ugye én megmondtam'-mal, annyit nektek is megér 😛
Szesze
Nem vagy egyedül, nekem is full Eli vibe, megfejelve egy jóadag atletikussággal. Szerintem is benne van még, hogy felhozzák olyan szintre amivel simán contenderek lehetünk, igazából az egy dolog amiben szerintem még nagyot kell javulnia, az az, hogy végigmenjen az olvasásain, ne erőltessen egy előre kigondolt célpontot, de idén már szerintem látszik ebben némi javulás. Nyilván soha nem lesz egy Mahomes, vagy valami gépies pontosságú passer, de nem is kell hogy az legyen, mert lábon és a küzdeni tudásával/akarásával sokat kompenzál. Ez utóbbit meg nem nagyon lehet tanítani, nekem 100szor inkább ez, mint valami nyafogó zseni. Más kérdés hogy a liga olyan irányba megy, ami inkább ezeknek kedvez. De én is szorítok neki nagyon.
Henderson
na végre valaki szó szerint azt írja amit én is gondolok 😊
Szesze
amit sztem nagyon figyelni kell h fejlodik-e az a pocket awareness azaz mennyire erzi a zsebet, honnan jon a nyomas, mikor emelheti fel meg eldobni a labdat es mikor kell inkabb lenyelni. talan mostanaban latok ebben is elorelepest, es hat koppkopp de a fumblik is kezdenek eltunni ugy h mellette azert kell passzolni.

lehet szerencsezni minket meg minden de azert arra kivancsi lennek, hogy hany csapat jatszotta minden meccset egy pont szerzesen belul es 7bol hatot megnyerni nem lehet veletlen.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Ha szerződnének DJ-vel akkor kb magunkat meg a jövőnket köpnénk szembe. Idáig szerencsénk is volt, de előbb-itóbb úgy is jönnek majd a bolond passzok stb Egy Goff 2.0 mínusz egy SB , de legalább szimpi a srác, vlsz kap
Egy F Tag-et de ez a maximum. 1+1 évet ő még minimum itt lesz, és nem is baj ez, ez még simán belefér, sőt... Teszi a dolgát, sőt annál sokkal többet is.le a kalappal, de
Lassan lesz majd elég videómajd sajna mindenről. Róla is. 😕 ha pedig idáig nem tanult meg dobálni, akkor már nem is fog.

Jelenleg Ennél most nem kell jobb nekünk, főleg ennyi pénzért. Élvezkedjünk amíg lehet.
Most /jövőre/ a csapatot kell megerősíteni,a védelembe 3/2 első napos jöhet simán hogy baszós legyen és egy két FA is jöhet majd piaci áron. Itt már újra nem kell majd túlfizetni senkit végre. Sőt…
Qb-nak mégpedig itt van DJ.
majd úgy is jön akinek jönnie kell./tudjuk ki az
és Manning az egyik része a nevének. 😉
ozibozi
Nemtom, Goffhoz én egyáltalán nem hasonlítanám, nem is a kvalitások miatt elsősorban, de teljesen különböző stílusuk/karakterük van, illetve Goff plafonja az elejétől fogva látszott, h alacsonyan van, DJ-é meg nálam (egyelőre ezek szerint továbbra is egyedül vagyok ezzel, de nem baj az) marhára nem, sokkal inkább hasonló nekem Eli-hoz, ha már valakihez hasonlítani akarom. Aztán majd meglátjuk kinek lesz igaza, szurkoljatok nekem, ígérem megússzátok egy 'ugye én megmondtam'-mal, annyit nektek is megér 😛
Szesze
Nem vagy egyedül, nekem is full Eli vibe, megfejelve egy jóadag atletikussággal. Szerintem is benne van még, hogy felhozzák olyan szintre amivel simán contenderek lehetünk, igazából az egy dolog amiben szerintem még nagyot kell javulnia, az az, hogy végigmenjen az olvasásain, ne erőltessen egy előre kigondolt célpontot, de idén már szerintem látszik ebben némi javulás. Nyilván soha nem lesz egy Mahomes, vagy valami gépies pontosságú passer, de nem is kell hogy az legyen, mert lábon és a küzdeni tudásával/akarásával sokat kompenzál. Ez utóbbit meg nem nagyon lehet tanítani, nekem 100szor inkább ez, mint valami nyafogó zseni. Más kérdés hogy a liga olyan irányba megy, ami inkább ezeknek kedvez. De én is szorítok neki nagyon.
Henderson
na végre valaki szó szerint azt írja amit én is gondolok 😊
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 357 — Expect the Best !
Ha szerződnének DJ-vel akkor kb magunkat meg a jövőnket köpnénk szembe. Idáig szerencsénk is volt, de előbb-itóbb úgy is jönnek majd a bolond passzok stb Egy Goff 2.0 mínusz egy SB , de legalább szimpi a srác, vlsz kap
Egy F Tag-et de ez a maximum. 1+1 évet ő még minimum itt lesz, és nem is baj ez, ez még simán belefér, sőt... Teszi a dolgát, sőt annál sokkal többet is.le a kalappal, de
Lassan lesz majd elég videómajd sajna mindenről. Róla is. 😕 ha pedig idáig nem tanult meg dobálni, akkor már nem is fog.

Jelenleg Ennél most nem kell jobb nekünk, főleg ennyi pénzért. Élvezkedjünk amíg lehet.
Most /jövőre/ a csapatot kell megerősíteni,a védelembe 3/2 első napos jöhet simán hogy baszós legyen és egy két FA is jöhet majd piaci áron. Itt már újra nem kell majd túlfizetni senkit végre. Sőt…
Qb-nak mégpedig itt van DJ.
majd úgy is jön akinek jönnie kell./tudjuk ki az
és Manning az egyik része a nevének. 😉
ozibozi
Nemtom, Goffhoz én egyáltalán nem hasonlítanám, nem is a kvalitások miatt elsősorban, de teljesen különböző stílusuk/karakterük van, illetve Goff plafonja az elejétől fogva látszott, h alacsonyan van, DJ-é meg nálam (egyelőre ezek szerint továbbra is egyedül vagyok ezzel, de nem baj az) marhára nem, sokkal inkább hasonló nekem Eli-hoz, ha már valakihez hasonlítani akarom. Aztán majd meglátjuk kinek lesz igaza, szurkoljatok nekem, ígérem megússzátok egy 'ugye én megmondtam'-mal, annyit nektek is megér 😛
Szesze
Nem vagy egyedül, nekem is full Eli vibe, megfejelve egy jóadag atletikussággal. Szerintem is benne van még, hogy felhozzák olyan szintre amivel simán contenderek lehetünk, igazából az egy dolog amiben szerintem még nagyot kell javulnia, az az, hogy végigmenjen az olvasásain, ne erőltessen egy előre kigondolt célpontot, de idén már szerintem látszik ebben némi javulás. Nyilván soha nem lesz egy Mahomes, vagy valami gépies pontosságú passer, de nem is kell hogy az legyen, mert lábon és a küzdeni tudásával/akarásával sokat kompenzál. Ez utóbbit meg nem nagyon lehet tanítani, nekem 100szor inkább ez, mint valami nyafogó zseni. Más kérdés hogy a liga olyan irányba megy, ami inkább ezeknek kedvez. De én is szorítok neki nagyon.
Henderson
most fala már nagyjából van de elkapó meg kb senki....
ha Rodgers sírhat és indokolhatja a visszaesést az elkapó hiánnyal akkor DJ mit mondjon?
én egyébként jelenleg azt nézem hogy annyira most jónak tűnik hogy ne érje meg erőlködni a cseréjén mert az hogy egy nála egyértelműen jobbat top qb-t hozzunk az azért komoly draft vagy pénz erőforrásokat emésztene fel és kezdődhetne újra minden...szóval részemről rohadtul szorítok Szeszének ! 😊
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Ha szerződnének DJ-vel akkor kb magunkat meg a jövőnket köpnénk szembe. Idáig szerencsénk is volt, de előbb-itóbb úgy is jönnek majd a bolond passzok stb Egy Goff 2.0 mínusz egy SB , de legalább szimpi a srác, vlsz kap
Egy F Tag-et de ez a maximum. 1+1 évet ő még minimum itt lesz, és nem is baj ez, ez még simán belefér, sőt... Teszi a dolgát, sőt annál sokkal többet is.le a kalappal, de
Lassan lesz majd elég videómajd sajna mindenről. Róla is. 😕 ha pedig idáig nem tanult meg dobálni, akkor már nem is fog.

Jelenleg Ennél most nem kell jobb nekünk, főleg ennyi pénzért. Élvezkedjünk amíg lehet.
Most /jövőre/ a csapatot kell megerősíteni,a védelembe 3/2 első napos jöhet simán hogy baszós legyen és egy két FA is jöhet majd piaci áron. Itt már újra nem kell majd túlfizetni senkit végre. Sőt…
Qb-nak mégpedig itt van DJ.
majd úgy is jön akinek jönnie kell./tudjuk ki az
és Manning az egyik része a nevének. 😉
ozibozi
Nemtom, Goffhoz én egyáltalán nem hasonlítanám, nem is a kvalitások miatt elsősorban, de teljesen különböző stílusuk/karakterük van, illetve Goff plafonja az elejétől fogva látszott, h alacsonyan van, DJ-é meg nálam (egyelőre ezek szerint továbbra is egyedül vagyok ezzel, de nem baj az) marhára nem, sokkal inkább hasonló nekem Eli-hoz, ha már valakihez hasonlítani akarom. Aztán majd meglátjuk kinek lesz igaza, szurkoljatok nekem, ígérem megússzátok egy 'ugye én megmondtam'-mal, annyit nektek is megér 😛
Szesze
Nem vagy egyedül, nekem is full Eli vibe, megfejelve egy jóadag atletikussággal. Szerintem is benne van még, hogy felhozzák olyan szintre amivel simán contenderek lehetünk, igazából az egy dolog amiben szerintem még nagyot kell javulnia, az az, hogy végigmenjen az olvasásain, ne erőltessen egy előre kigondolt célpontot, de idén már szerintem látszik ebben némi javulás. Nyilván soha nem lesz egy Mahomes, vagy valami gépies pontosságú passer, de nem is kell hogy az legyen, mert lábon és a küzdeni tudásával/akarásával sokat kompenzál. Ez utóbbit meg nem nagyon lehet tanítani, nekem 100szor inkább ez, mint valami nyafogó zseni. Más kérdés hogy a liga olyan irányba megy, ami inkább ezeknek kedvez. De én is szorítok neki nagyon.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Ha szerződnének DJ-vel akkor kb magunkat meg a jövőnket köpnénk szembe. Idáig szerencsénk is volt, de előbb-itóbb úgy is jönnek majd a bolond passzok stb Egy Goff 2.0 mínusz egy SB , de legalább szimpi a srác, vlsz kap
Egy F Tag-et de ez a maximum. 1+1 évet ő még minimum itt lesz, és nem is baj ez, ez még simán belefér, sőt... Teszi a dolgát, sőt annál sokkal többet is.le a kalappal, de
Lassan lesz majd elég videómajd sajna mindenről. Róla is. 😕 ha pedig idáig nem tanult meg dobálni, akkor már nem is fog.

Jelenleg Ennél most nem kell jobb nekünk, főleg ennyi pénzért. Élvezkedjünk amíg lehet.
Most /jövőre/ a csapatot kell megerősíteni,a védelembe 3/2 első napos jöhet simán hogy baszós legyen és egy két FA is jöhet majd piaci áron. Itt már újra nem kell majd túlfizetni senkit végre. Sőt…
Qb-nak mégpedig itt van DJ.
majd úgy is jön akinek jönnie kell./tudjuk ki az
és Manning az egyik része a nevének. 😉
ozibozi
Nemtom, Goffhoz én egyáltalán nem hasonlítanám, nem is a kvalitások miatt elsősorban, de teljesen különböző stílusuk/karakterük van, illetve Goff plafonja az elejétől fogva látszott, h alacsonyan van, DJ-é meg nálam (egyelőre ezek szerint továbbra is egyedül vagyok ezzel, de nem baj az) marhára nem, sokkal inkább hasonló nekem Eli-hoz, ha már valakihez hasonlítani akarom. Aztán majd meglátjuk kinek lesz igaza, szurkoljatok nekem, ígérem megússzátok egy 'ugye én megmondtam'-mal, annyit nektek is megér 😛
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 708
Ha szerződnének DJ-vel akkor kb magunkat meg a jövőnket köpnénk szembe. Idáig szerencsénk is volt, de előbb-itóbb úgy is jönnek majd a bolond passzok stb Egy Goff 2.0 mínusz egy SB , de legalább szimpi a srác, vlsz kap
Egy F Tag-et de ez a maximum. 1+1 évet ő még minimum itt lesz, és nem is baj ez, ez még simán belefér, sőt... Teszi a dolgát, sőt annál sokkal többet is.le a kalappal, de
Lassan lesz majd elég videómajd sajna mindenről. Róla is. 😕 ha pedig idáig nem tanult meg dobálni, akkor már nem is fog.

Jelenleg Ennél most nem kell jobb nekünk, főleg ennyi pénzért. Élvezkedjünk amíg lehet.
Most /jövőre/ a csapatot kell megerősíteni,a védelembe 3/2 első napos jöhet simán hogy baszós legyen és egy két FA is jöhet majd piaci áron. Itt már újra nem kell majd túlfizetni senkit végre. Sőt…
Qb-nak mégpedig itt van DJ.
majd úgy is jön akinek jönnie kell./tudjuk ki az
és Manning az egyik része a nevének. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Így már túl az alapszakasz harmadán megkérdem, mi a vélekedés az irányítóhelyzetről?
Lehet 5. éves opció/hosszabbítás DJ-vel?
zacknorb
2 opciót látok, vagy egy prove it s akkor ha jövőre is tud bizonyítani mehet a nagy deal, vagy vannak gyoker franchiseok, ahol ilyen szezon utan kifizetik nki a vilagot, majd kiderul, h system qb
ricsiii83
Schoennél az utóbbit teljesen kizárom! Mondjuk ha Marán múlik, akkor már más a helyzet!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 818
Metcalf out a hétvégén! Amúgy megnéztem Seahawks hétvégi meccsét. Szerintem még jobb erőt képviselnek mint a Jaguarok és itt sem mi vagyunk az esélyesek 😉
ironroy
Hát az egyetlen vereségünket egy korábbi csereirányítónktól szenvedtük el, szóval most tényleg érik a második.
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 336
Így már túl az alapszakasz harmadán megkérdem, mi a vélekedés az irányítóhelyzetről?
Lehet 5. éves opció/hosszabbítás DJ-vel?
zacknorb
2 opciót látok, vagy egy prove it s akkor ha jövőre is tud bizonyítani mehet a nagy deal, vagy vannak gyoker franchiseok, ahol ilyen szezon utan kifizetik nki a vilagot, majd kiderul, h system qb

több mint 1 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Metcalf out a hétvégén! Amúgy megnéztem Seahawks hétvégi meccsét. Szerintem még jobb erőt képviselnek mint a Jaguarok és itt sem mi vagyunk az esélyesek 😉
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Neal-nek Grade 2 MCL sprain-je van, ami 2-4 alatt jön rendbe kb, szóval még idén visszatérhet, ha minden jól megy.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Szerintem ez, ami összefoglalja jól és nem tudtam eddig megfogalmazni, persze a szerencse is kell, de azért meg kell dolgozni.

"To be honest I don't feel like a single one of the #Giants six wins this year were lucky: Zero wins due to penalties that worked in their favor, lucky bounces (some fumbles recovered, but nothing crazy), etc
I hate to do this but I have to: This is a godawful take."
#TogetherBlue

 twitter.com/DanSchneierNFL/status/1584333904378331136
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
Így már túl az alapszakasz harmadán megkérdem, mi a vélekedés az irányítóhelyzetről?
Lehet 5. éves opció/hosszabbítás DJ-vel?
zacknorb
Az 5. éves opciót ugye elengedtük, innentől az már nem pálya. Új szerződést lehetne vele kötni, de hogy ez megtörténik-e szerintem jelenleg még senki sem tudja, beleértve talán Dabollékat is.