A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Several league sources believe Bills OC Brian Daboll is the favorite to be the Miami Dolphins' next head coach. If Daboll takes that job, Dan Quinn & Brian Flores are the leading contenders to be the Giants' next head coach, according to Pat Leonard. Giants done significant work on both.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.
warr_b
Szerintem a Giants-nél semelyik posztra nem lenne gond, ha húznának, kb mindenhol erősítés jöhetne.
Toto21
Mondjuk safety poziba pl. nem lenne égető, de minden második mock Kyle Hamilton húzza 1/7-re.
nagir
Az a baj pénzetek sincs. Különben azt mondtam volna, hogy egy 1. körös pick-ért ( mondjuk jövő évi) hozzátok el Adams-et GB-ből és akkor idei két pick mehetne a falba. Na akkor az O már pofásabb lehetne.
Toto21
Meg a Packers is pofásabb lenne Adams nélkül, mi? 🤓
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.
warr_b
Szerintem a Giants-nél semelyik posztra nem lenne gond, ha húznának, kb mindenhol erősítés jöhetne.
Toto21
Mondjuk safety poziba pl. nem lenne égető, de minden második mock Kyle Hamilton húzza 1/7-re.
nagir
Nálam 1/3, Texans. Az idei év Parsonsa, ha úgy tetszik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 756
"We’ll build an offense to accentuate what Daniel does best.” - ezt akartam hallani Schoen bemutatkozása alatt, remélem HC-t is ebben a szellemben keresünk, Jones nagyon megérdemelné, hogy megmutathassa, hogy mit tud.
kristof
Ezt én is adom!!! És nagyon kíváncsi vagyok, valójában mit tud DJ.... szerencsére Schoen úgy néz ki, észnél van.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 871
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.
warr_b
Szerintem a Giants-nél semelyik posztra nem lenne gond, ha húznának, kb mindenhol erősítés jöhetne.
Toto21
Mondjuk safety poziba pl. nem lenne égető, de minden második mock Kyle Hamilton húzza 1/7-re.
nagir
Az a baj pénzetek sincs. Különben azt mondtam volna, hogy egy 1. körös pick-ért ( mondjuk jövő évi) hozzátok el Adams-et GB-ből és akkor idei két pick mehetne a falba. Na akkor az O már pofásabb lehetne.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.
warr_b
Legalább a remènyt hagyd már meg nekik te álomromboló 😛🥳🎉😜
dande
Ó, ugyan, ez csak az East szolidaritás 😀
Szeretnéd hogy mockoljak nektek is? 😛
warr_b
Nesegíccs!!!🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.
warr_b
Szerintem a Giants-nél semelyik posztra nem lenne gond, ha húznának, kb mindenhol erősítés jöhetne.
Toto21
Mondjuk safety poziba pl. nem lenne égető, de minden második mock Kyle Hamilton húzza 1/7-re.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.
warr_b
Legalább a remènyt hagyd már meg nekik te álomromboló 😛🥳🎉😜
dande
Ó, ugyan, ez csak az East szolidaritás 😀
Szeretnéd hogy mockoljak nektek is? 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.
warr_b
Szerintem a Giants-nél semelyik posztra nem lenne gond, ha húznának, kb mindenhol erősítés jöhetne.
Toto21
Nekem inkább Monopoly-feelingem van, ha a falra fókuszálnak akkor a 2 korai húzással övék lehet mind a 4 vasútvonal ha az OL-ba húznának. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 089 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.
warr_b
Legalább a remènyt hagyd már meg nekik te álomromboló 😛🥳🎉😜
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 871
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.
warr_b
Szerintem a Giants-nél semelyik posztra nem lenne gond, ha húznának, kb mindenhol erősítés jöhetne.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
kristof
Aztán majd jön egy TE/DL kombó 😊
Második körben meg QB.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
nekem ez az álom-szcenárióm jelenleg
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.
gyeek
Nálunk azért elég sok a kérdőjel még, de én egyértelműen arra számítok, h az OL-t fogjuk turbózni a drafton.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
A Neal/Cross ill. Linderbaum van-túval eléggé markánsan letehetné a névjegyét az asztalra az új rezsim.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
O-linenal hogy álltok? Draft miatt érdekel nagyon és idén megvan az erőforrás és a lehetőség is hogy egy csapásra megalapozza a Giants a domináns támadó falat ill. kiszúrjanak pl. a Cowboysszal.
gyeek
A legfontosabb megoldandó feladatunk, szóval kb 100% hogy érkezni fog ide ember az első körből, igazából az a kérdés, hogy egy vagy kettő..
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 467
Szerintem előbb megpróbálják kihozni DJ-ből azt, amire mi is várunk, de valójában évek óta nem tudjuk biztosra, hogy benne van-e, aztán, ha a szezon végére nem jön ki, jöhet egy új QB.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
O-linenal hogy álltok? Draft miatt érdekel nagyon és idén megvan az erőforrás és a lehetőség is hogy egy csapásra megalapozza a Giants a domináns támadó falat ill. kiszúrjanak pl. a Cowboysszal.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Azért ne gondoljuk azt se, hogy vlm rejtett kincsen ülünk. Ha lehoz egy értelmes szezont és hozzáigazítják a playbookot is akkor szerencsénk lehetne, csak mert nehéz Qb-t találni. Ahhoz hogy rendes szerződést kapjon nagyot kellene mennie, nem tudom van e benne annyi, egy darabig itt lesz ő velünk.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Legalább őszinte az öreg.
John Mara: We’ve done everything in our power to screw up Daniel Jones. #Giants
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szívből remélem, hogy Schoen csak puszta udvariasságból nyilatkozik olyan hülyeségeket, hogy nagyon sok jó szakembert talált nálunk, akiknek továbbra is számít a munkájára meg hasonlók.
Vagy például ez: "We're going to be smart, tough, and dependable." That's the "DNA" they're looking for in the draft and free agency."
Ezzel az erővel azt is nyilatkozhatta volna, hogy győztes kultúrát vagy szerethető csapatot akar. Mi lenne, ha kivételesen a minőség lenne a főszempont, aztán mondjuk a tartósság?
vanek úr
Ezeknek a rizsáknak semmi jelentősége nincs.
A DJ-vel kapcsolatos megjegyzése érdekesebb. Én is örülnék, ha jövőre kapna még egy esélyt. Szerintem jó lesz ő.
Szesze
Tudom, de én örülnék neki, ha egy vezető mondana is valamit egy sajtótájékoztatón, nemcsak a szokásos handabandát meg a nagy közhelyeket...
Jones-ban én is bíztam eddig, mindig mondtam, hogy megérdemelne egy normális támadófalat, de most már a sorozatos sérülései miatt kételkedem benne. Ahogy például Shep is az egyik legjobb játékosunk, de bűn lenne megtartani.
vanek úr
vanek úr
Shepard azért egyáltalán nem kulcskérdés, DJ viszont nagyon is az. Nyilván bennem is vannak kételyek, de igazából csak a sérülései miatt, a játéka miatt kevésbé.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Szívből remélem, hogy Schoen csak puszta udvariasságból nyilatkozik olyan hülyeségeket, hogy nagyon sok jó szakembert talált nálunk, akiknek továbbra is számít a munkájára meg hasonlók.
Vagy például ez: "We're going to be smart, tough, and dependable." That's the "DNA" they're looking for in the draft and free agency."
Ezzel az erővel azt is nyilatkozhatta volna, hogy győztes kultúrát vagy szerethető csapatot akar. Mi lenne, ha kivételesen a minőség lenne a főszempont, aztán mondjuk a tartósság?
vanek úr
Ezeknek a rizsáknak semmi jelentősége nincs.
A DJ-vel kapcsolatos megjegyzése érdekesebb. Én is örülnék, ha jövőre kapna még egy esélyt. Szerintem jó lesz ő.
Szesze
Tudom, de én örülnék neki, ha egy vezető mondana is valamit egy sajtótájékoztatón, nemcsak a szokásos handabandát meg a nagy közhelyeket...
Jones-ban én is bíztam eddig, mindig mondtam, hogy megérdemelne egy normális támadófalat, de most már a sorozatos sérülései miatt kételkedem benne. Ahogy például Shep is az egyik legjobb játékosunk, de bűn lenne megtartani.
vanek úr
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826


Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 089 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre a Watson trade pletykák dolgát gyorsan lezárta Mara. E felől megnyugodhattok 😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Remélem hogy nem pazarolnak el egy középső körös picket egy Qb ra.