New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Hy all. Pár éve időnként felnéztem ide, de olyan rossz volt a közhangulat hogy ink elengedtem. Most egész biztató a szitu, ha megint földbe állunk végre Dave eséllyel elmehet egy otthonba, és egy barommal kevesebb, kedvezobb esetben nagy dolgok is kijohetnek. De végre nem a majdnem fix alsó, - középszarban akarunk dagonyázni betonbiztosan, és ez már több mint lelkesítő, amit Judgenak tudok be 90%ban. Amennyire trash Dave És Garrett, annyit hoz Graham es Judge nálam. Olyan konteokig csak említés szintjén hogy Dave sztem már csak a pénzt veszi fel és Judge a Gm is érdemben.. Szeretném ezt hinni..
Más: Pff draft simulacioban rendre letradelek a pecc helyére, sztem nekik Mac Jones legyen jó . Lássák bele xd. ( plusz 2.körön Jabril Cox) +ol. 1.re Rousseau-t vinném de reachelni nem merem. Van olyan vad aki ezt látja/ bírná jönni? 👀
HolmesMcKinney
Én a Paye / Rousseau / Jaelan Phillips / Parsons / Azeez Ojulari -ból is bárkit látok jönni, ismerve a vezetőséget kinézem belőlük, hogy valakibe bele szeretnek. Személy szerint én két Miami-s Pass rusherből adnék valakit, mert örülnék ha végre lenne egy hosszú és atlétikus edge a csapatba. (ezekhez valóban megengedhető lenne egy hátra csere a Pats-szel)

De a Slater / Darrisaw / Tucker OL embereket is el tudom képzelni, mondván, hogy fejezzük be az OL építést azzal, hogy még egy stabil embert oda teszünk. Most a jelenlegi OL-lel az a baj, hogy túl sok a kérdőjel, hogy ki mennyire tud előre lépni és konzisztens lenni majd.
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Hy all. Pár éve időnként felnéztem ide, de olyan rossz volt a közhangulat hogy ink elengedtem. Most egész biztató a szitu, ha megint földbe állunk végre Dave eséllyel elmehet egy otthonba, és egy barommal kevesebb, kedvezobb esetben nagy dolgok is kijohetnek. De végre nem a majdnem fix alsó, - középszarban akarunk dagonyázni betonbiztosan, és ez már több mint lelkesítő, amit Judgenak tudok be 90%ban. Amennyire trash Dave És Garrett, annyit hoz Graham es Judge nálam. Olyan konteokig csak említés szintjén hogy Dave sztem már csak a pénzt veszi fel és Judge a Gm is érdemben.. Szeretném ezt hinni..
Más: Pff draft simulacioban rendre letradelek a pecc helyére, sztem nekik Mac Jones legyen jó . Lássák bele xd. ( plusz 2.körön Jabril Cox) +ol. 1.re Rousseau-t vinném de reachelni nem merem. Van olyan vad aki ezt látja/ bírná jönni? 👀

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Viszont Rudolph esetében, felmerült concern a lábával, mert úgy néz ki műteni kell. Igaz szóban már megállapodtak, de aláírás mèg nem volt, így azért változhat a megállapodás.
Rodaron
nem jó hír...
yooker
Olyan vagy mint a rendőr az irányjelzővel. Jó- nem jó-jó-nem jó.
Palesz76
es aztan a nemjobol meg jo lett 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Viszont Rudolph esetében, felmerült concern a lábával, mert úgy néz ki műteni kell. Igaz szóban már megállapodtak, de aláírás mèg nem volt, így azért változhat a megállapodás.
Rodaron
nem jó hír...
yooker
Olyan vagy mint a rendőr az irányjelzővel. Jó- nem jó-jó-nem jó.

Szerkesztette: Palesz76
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
New #Giants TE Kyle Rudolph has, in fact, signed his deal, source said. So, it’s official. @MikeGarafolo
had mentioned a possible snag yesterday, but the two sides moved forward. - Rapoport
Beki
jó hír....
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
New #Giants TE Kyle Rudolph has, in fact, signed his deal, source said. So, it’s official. @MikeGarafolo
had mentioned a possible snag yesterday, but the two sides moved forward. - Rapoport
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
CB James Bradberry had $8M of his $13.9M salary converted into a bonus, clearing $4M in cap space this year and adding $4M to his 2022 hit.

LB Blake Martinez had $7M of his $8.125M salary converted into a bonus, clearing $3.5M this yer and adding $3.5M to his 2022 hit.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Viszont Rudolph esetében, felmerült concern a lábával, mert úgy néz ki műteni kell. Igaz szóban már megállapodtak, de aláírás mèg nem volt, így azért változhat a megállapodás.
Rodaron
nem jó hír...
yooker
 giantswire.usatoday.com/2021/03/24/new-york-giants-signing-kyle-rudolph-hits-snag-over-foot-injury/
Minden amit eddig lehet tudni a dologról...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Viszont Rudolph esetében, felmerült concern a lábával, mert úgy néz ki műteni kell. Igaz szóban már megállapodtak, de aláírás mèg nem volt, így azért változhat a megállapodás.
Rodaron
nem jó hír...

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Viszont Rudolph esetében, felmerült concern a lábával, mert úgy néz ki műteni kell. Igaz szóban már megállapodtak, de aláírás mèg nem volt, így azért változhat a megállapodás.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Az optimizmus az én asztalom.

Februárra már nézem a jegyeket.
Palesz76

én még csak itt tartok 😊
kristof
FA előtt 6,75-ért fogtam minket, a WFT 4,50-ért...nagyon elrontotta a bet itt az oddsokat...még bőven megéri pakolni most is!!
Vobox
Meg is dobtam a csoportgyőzelmünket Beten, a Bucs és a Chiefsevel együtt, 2000bol 25e lehet
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Az optimizmus az én asztalom.

Februárra már nézem a jegyeket.
Palesz76

én még csak itt tartok 😊
kristof
FA előtt 6,75-ért fogtam minket, a WFT 4,50-ért...nagyon elrontotta a bet itt az oddsokat...még bőven megéri pakolni most is!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Hat valóban nagyot fordult itt a világ a LW tag óta..pedig nem volt régen 😀
És ugye a D be nemcsak Carter fog visszaterni jövőre hanem McKinney is kvázi új emberként jön és könnyen lehet hogy komoly faktor lesz az o játéka is majd
yooker
Beal?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 731
Lesz visszahordónk is, akire sok éve nem számítanak. Mesterterv’ készülőben. ST a neve 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hat valóban nagyot fordult itt a világ a LW tag óta..pedig nem volt régen 😀
És ugye a D be nemcsak Carter fog visszaterni jövőre hanem McKinney is kvázi új emberként jön és könnyen lehet hogy komoly faktor lesz az o játéka is majd
yooker
Mindenkit 0 ponton tartotok FGig meg csak eljuttok DJ-vel is 😛
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hat valóban nagyot fordult itt a világ a LW tag óta..pedig nem volt régen 😀
És ugye a D be nemcsak Carter fog visszaterni jövőre hanem McKinney is kvázi új emberként jön és könnyen lehet hogy komoly faktor lesz az o játéka is majd
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 731
Mint mondtam a Washington kidobott pénz, már csak a hagyományok miatt. Fili odaveszett, szóval a maradék kettőből bármi lehet 😉
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
20ezerért megrakom.
Bár az én tippeim sose jönnek.
Palesz76
Fogadj a másik háromra! 😊
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
20ezerért megrakom.
Bár az én tippeim sose jönnek.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az optimizmus az én asztalom.

Februárra már nézem a jegyeket.
Palesz76

én még csak itt tartok 😊
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Ryan Anderson OLB is érkezik.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Az optimizmus az én asztalom.

Februárra már nézem a jegyeket.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 731
Értelmes dolgok történtek 3 elvesztegetett
Év után először. VLSz Vlhogy kikerülhetett DG kezéből a gyeplő.
😉
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Mondjuk ha a full üresen lévő embert nem látja DJ az első célpont után az pont nem volt tapsi hibája, meg a droppok sem, de azért komoly szintet kell lépnie, mert a
népharag őt fogja elsőként elsodorni ha ezzel a kerettel nem lesz egyből valami szemmel látható javulás.
Meg azért csak sérülten játszott DJ is szinte végig. Ha már stabilan több TD-je lesz mint Int meg fumble akkor az eredmények is jönni fognak. Ha...
ozibozi
Mintha ennyhe optimizmust éreznék rajtad Ozi 😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk ha a full üresen lévő embert nem látja DJ az első célpont után az pont nem volt tapsi hibája, meg a droppok sem, de azért komoly szintet kell lépnie, mert a
népharag őt fogja elsőként elsodorni ha ezzel a kerettel nem lesz egyből valami szemmel látható javulás.
Meg azért csak sérülten játszott DJ is szinte végig. Ha már stabilan több TD-je lesz mint Int meg fumble akkor az eredmények is jönni fognak. Ha...
ozibozi
Akkor sincs baj, Glennon megoldja 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta