New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet újrafaragni a Hall of Fame szobrát. 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 731
Pro Day watch: Giants coach Joe Judge watches Miami pass rushers

 www.bigblueview.com/2021/3/29/22357272/pro-day-watch-giants-coach-joe-judge-watches-miami-pass-rushers?fbclid=IwAR3GS8GI7ID64HC4t0hxblSR54Cfk7qHsF_M_0Z_EBebVE8oF3TuNnaGNKI

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Akartam írni, hogy azért ő már régóta a ligába van és öreg. Aztán rájöttem, hogy egyidős velem, magamat meg csak nem kéne leöregeznem 😀
GiantsMLBhunter
Ugye? Én ezért nem szeretem, ha Brady-t lebácsizzák 😄
+ ő még évekkel fiatalabb nálam
vanek úr
Bácsi helyett úr
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Felölem aztán jöhet. Csak csodálkoztam, hogy már csaknem tíz új arc jött, de egyik sem nyom másfél mázsát 😄
vanek úr
Jött is.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Felölem aztán jöhet. Csak csodálkoztam, hogy már csaknem tíz új arc jött, de egyik sem nyom másfél mázsát 😄

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Akartam írni, hogy azért ő már régóta a ligába van és öreg. Aztán rájöttem, hogy egyidős velem, magamat meg csak nem kéne leöregeznem 😀
GiantsMLBhunter
Ugye? Én ezért nem szeretem, ha Brady-t lebácsizzák 😄
+ ő még évekkel fiatalabb nálam
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
Szesze
Akartam írni, hogy azért ő már régóta a ligába van és öreg. Aztán rájöttem, hogy egyidős velem, magamat meg csak nem kéne leöregeznem 😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
vanek úr
Mondjuk ő elférne azért bőven.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Danny Shelton vizitál ma.
Beki
Már kezdtem aggódni DG miatt
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Danny Shelton vizitál ma.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
OL Zach Fulton.
Zet
Hír....
yooker
Lassan blogod is lesz 😉
ozibozi
Köszi a biztatast szerintem is lenne igény a minosegi tartalmakra...😀
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 731
OL Zach Fulton.
Zet
Hír....
yooker
Lassan blogod is lesz 😉
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
OL Zach Fulton.
Zet
Hír....
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 731
Szerelem alapján szoktak húzni az első körben, a 2.—3.-ban már viszonylag értéken szokott sikerülni.
több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Hy all. Pár éve időnként felnéztem ide, de olyan rossz volt a közhangulat hogy ink elengedtem. Most egész biztató a szitu, ha megint földbe állunk végre Dave eséllyel elmehet egy otthonba, és egy barommal kevesebb, kedvezobb esetben nagy dolgok is kijohetnek. De végre nem a majdnem fix alsó, - középszarban akarunk dagonyázni betonbiztosan, és ez már több mint lelkesítő, amit Judgenak tudok be 90%ban. Amennyire trash Dave És Garrett, annyit hoz Graham es Judge nálam. Olyan konteokig csak említés szintjén hogy Dave sztem már csak a pénzt veszi fel és Judge a Gm is érdemben.. Szeretném ezt hinni..
Más: Pff draft simulacioban rendre letradelek a pecc helyére, sztem nekik Mac Jones legyen jó . Lássák bele xd. ( plusz 2.körön Jabril Cox) +ol. 1.re Rousseau-t vinném de reachelni nem merem. Van olyan vad aki ezt látja/ bírná jönni? 👀
HolmesMcKinney
Én a Paye / Rousseau / Jaelan Phillips / Parsons / Azeez Ojulari -ból is bárkit látok jönni, ismerve a vezetőséget kinézem belőlük, hogy valakibe bele szeretnek. Személy szerint én két Miami-s Pass rusherből adnék valakit, mert örülnék ha végre lenne egy hosszú és atlétikus edge a csapatba. (ezekhez valóban megengedhető lenne egy hátra csere a Pats-szel)

De a Slater / Darrisaw / Tucker OL embereket is el tudom képzelni, mondván, hogy fejezzük be az OL építést azzal, hogy még egy stabil embert oda teszünk. Most a jelenlegi OL-lel az a baj, hogy túl sok a kérdőjel, hogy ki mennyire tud előre lépni és konzisztens lenni majd.
GiantsMLBhunter
Szerintem 1/11-en nem kérdés, hogy az OL-be KELL húzni, az általad is felsoroltak bármelyikét. Értékét nézve csak ők jöhetnek szóba a hiányposztjainkat is figyelembe véve, bár Jó kezdő OL játékost idén akár a 2. kör elején is lehetne találni.

EDGE-et húzni ennyire magasan ebből a class-ból reach lenne, és max akkor tudnék vele egyetérteni, ha lenne 1 név aki valamennyire is kiemelkedne és mi is bele lennénk szerelmesedve.

Innentől pedig szóbajöhet akár egy le mozgás is, pick-eket gyűjtve majd valahol az első kör közepén kihúzni egy EDGE-et és a 2.ban egy OL játékost.

Nálam valahogy igy nézne ki a sorrend:
1. Sewell (álom kategória)
2. Slater (ha bent van 1/11-en ki kell vinni)
3. Le-trade -> 1.Ojulari 2.Phillips 3.Rousseau majd 2. körben BPA OL
4. Pitts (csak zárójelben, ha Engrem-et sikerülne elboltolni valahova ő még értékén lenne a 11.en)
+1. ​Classic DG move: Barmore
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
De a Slater / Darrisaw / Tucker OL embereket is el tudom képzelni, mondván, hogy fejezzük be az OL építést azzal, hogy még egy stabil embert oda teszünk. Most a jelenlegi OL-lel az a baj, hogy túl sok a kérdőjel, hogy ki mennyire tud előre lépni és konzisztens lenni majd.
GiantsMLBhunter
Slater a Giantsbe nagyon illene, amilyen sokoldalú... Kell neki egy hely ahol jó és ott jó is lesz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Hy all. Pár éve időnként felnéztem ide, de olyan rossz volt a közhangulat hogy ink elengedtem. Most egész biztató a szitu, ha megint földbe állunk végre Dave eséllyel elmehet egy otthonba, és egy barommal kevesebb, kedvezobb esetben nagy dolgok is kijohetnek. De végre nem a majdnem fix alsó, - középszarban akarunk dagonyázni betonbiztosan, és ez már több mint lelkesítő, amit Judgenak tudok be 90%ban. Amennyire trash Dave És Garrett, annyit hoz Graham es Judge nálam. Olyan konteokig csak említés szintjén hogy Dave sztem már csak a pénzt veszi fel és Judge a Gm is érdemben.. Szeretném ezt hinni..
Más: Pff draft simulacioban rendre letradelek a pecc helyére, sztem nekik Mac Jones legyen jó . Lássák bele xd. ( plusz 2.körön Jabril Cox) +ol. 1.re Rousseau-t vinném de reachelni nem merem. Van olyan vad aki ezt látja/ bírná jönni? 👀
HolmesMcKinney
Én a Paye / Rousseau / Jaelan Phillips / Parsons / Azeez Ojulari -ból is bárkit látok jönni, ismerve a vezetőséget kinézem belőlük, hogy valakibe bele szeretnek. Személy szerint én két Miami-s Pass rusherből adnék valakit, mert örülnék ha végre lenne egy hosszú és atlétikus edge a csapatba. (ezekhez valóban megengedhető lenne egy hátra csere a Pats-szel)

De a Slater / Darrisaw / Tucker OL embereket is el tudom képzelni, mondván, hogy fejezzük be az OL építést azzal, hogy még egy stabil embert oda teszünk. Most a jelenlegi OL-lel az a baj, hogy túl sok a kérdőjel, hogy ki mennyire tud előre lépni és konzisztens lenni majd.
GiantsMLBhunter
Az OL húzással csak az volna a bajom első körben, hogy baromira rosszul építjük/kezeljük/neveljük a falembereket. Inkább a mennyiségre mennék hátha alapon. Érdemi 4 körből 2 ol, inkább 2. - 4.korbol. Most nem tudom épp hányadik ol edzőnk van/lesz de vki kezdhetne valamit a fiukkal. Illetve jobban hiszek a OL class mélységben mint hogy 2.-3.korben milyen edge resztli jut ☠️. Szerintem igen vacak. Bold: 2 db 6.kör 2 pufira megy el hogy Dave is örüljön.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Túl szép hogy igaz legyen. /egyenlőre nekem gromek/
Fontos hogy most értelmesen igazolták le a FA-t playákat, mégha értelemszerűen túl is kell fizetni a piaci árat, hiszen 3 év távlatában a ligautolsó csapathoz jönnek.
De azért csak a draft lenne az igazán fontos ha előre akarunk lépni és nem csak egy kiugrott évben gondolkoznak.
Azért a java még hátravan, mert egy szar drafttal kuka az eddigi, de legalább van végre valami pozitív.
ozibozi
Kukának azért nem kuka, mert ezzel a játékosállománnyal már lehetne esély PO-ért harcolni és az idei évre vonatkoztatva a draft valószínű nem lesz döntő. Viszont a jövő szempontjából valóban kibaszott fontos lesz ez a draft, mert ha jól sikerül akkor ki lehetne végre billenni ebből a szarból akár hosszú távon is.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 731
Túl szép hogy igaz legyen. /egyenlőre nekem gromek/
Fontos hogy most értelmesen igazolták le a FA-t playákat, mégha értelemszerűen túl is kell fizetni a piaci árat, hiszen 3 év távlatában a ligautolsó csapathoz jönnek.
De azért csak a draft lenne az igazán fontos ha előre akarunk lépni és nem csak egy kiugrott évben gondolkoznak.
Azért a java még hátravan, mert egy szar drafttal kuka az eddigi, de legalább van végre valami pozitív.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Túlságosan rendben volt ez a FA időszak ahhoz, hogy ne barmolják el a draftot. 😊 😕
ozibozi
Jó a főpróba szar előadás feeling?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 731
OL Zach Fulton.
Zet
gyakorlatilag simán kezdő Guard lehet belőle.
ironroy
Játszott centert is...
nagir
Ezért is tetszetős.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
OL Zach Fulton.
Zet
gyakorlatilag simán kezdő Guard lehet belőle.
ironroy
Játszott centert is...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
OL Zach Fulton.
Zet
gyakorlatilag simán kezdő Guard lehet belőle.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
OL Zach Fulton.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 731
Túlságosan rendben volt ez a FA időszak ahhoz, hogy ne barmolják el a draftot. 😊 😕