New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Kapálózás... ez már tetszik 😉
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Kéne még itt repülni másnak is, bele gondolva, hogy ez a nem igazán okos faszi nem a leghülyébb a klubban. Ez mindent el is mond a szintről😕 lehet nem a játékosokrólvan szó...

A lényeg, hogy kezdődik a kapálózás...
ozibozi
Olyat is olvastam, hogy tulaji döntés volt, Gman es Surmo meg akarta tartani. Tischnek most lett tele a fasza teljesen, és elkezd tulajként viselkedni.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Janoris Jenkins repült.
Beki
Nagyon okos egy csapat vagyunk! 😕
nagir
Majd behúzzuk, hátha ő is kivirágzik, mint Ereck Flowers 😊
warr_b
De előbb nekünk át kell állítani a csávókám mentalitását, mint Flowersnél. 😉
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Kéne még itt repülni másnak is, bele gondolva, hogy ez a nem igazán okos faszi nem a leghülyébb a klubban. Ez mindent el is mond a szintről😕 lehet nem a játékosokrólvan szó...

A lényeg, hogy kezdődik a kapálózás...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Janoris Jenkins repült.
Beki
Nagyon okos egy csapat vagyunk! 😕
nagir
Majd behúzzuk, hátha ő is kivirágzik, mint Ereck Flowers 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Janoris Jenkins repült.
Beki
Nagyon okos egy csapat vagyunk! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Janoris Jenkins repült.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 988
Azért az nem gyenge, ahogy elbarmolták az utolsó 7 évet.
Zet
Vagy 12-t.
Sobri Jóska
 images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/cc6b409e-b491-4122-bb1c-6173c4f5d1c2/d4ot4h6-950cfb98-60ef-4f10-a262-cc21e2b29ebd.jpg/v1/fill/w_1131,h_707,q_70,strp/new_york_giants_2012_superbowl_champions_wallpaper_by_ishaanmishra_d4ot4h6-pre.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTIwMCIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2NjNmI0MDllLWI0OTEtNDEyMi1iYjFjLTYxNzNjNGY1ZDFjMlwvZDRvdDRoNi05NTBjZmI5OC02MGVmLTRmMTAtYTI2Mi1jYzIxZTJiMjllYmQuanBnIiwid2lkdGgiOiI8PTE5MjAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.3nubkWercNp3cnGMUFUTZgpwzZRphDuK1lwSHalr21M
yooker
Nem így gondoltam.
Hanem 2020-ig 7, és még vagy 5.
Sobri Jóska
én is ettől féltem, hogy erre gondolsz
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 474
A héten nagy roncsderbi várható a Dolphins-al. Meglátjuk ki tesz meg többet a vereségért. 😊
GJohnny74
Fitz nem fog szarakodni az ocska sec ellen az tuti !😀amugy sem szokott mondjuk... szerintem kepesek vagyunk ezt is bukni .jobb csapat a Miami
yooker
Szerintem nagyon sima L.
10-28.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Azért az nem gyenge, ahogy elbarmolták az utolsó 7 évet.
Zet
Vagy 12-t.
Sobri Jóska
 images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/cc6b409e-b491-4122-bb1c-6173c4f5d1c2/d4ot4h6-950cfb98-60ef-4f10-a262-cc21e2b29ebd.jpg/v1/fill/w_1131,h_707,q_70,strp/new_york_giants_2012_superbowl_champions_wallpaper_by_ishaanmishra_d4ot4h6-pre.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTIwMCIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2NjNmI0MDllLWI0OTEtNDEyMi1iYjFjLTYxNzNjNGY1ZDFjMlwvZDRvdDRoNi05NTBjZmI5OC02MGVmLTRmMTAtYTI2Mi1jYzIxZTJiMjllYmQuanBnIiwid2lkdGgiOiI8PTE5MjAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.3nubkWercNp3cnGMUFUTZgpwzZRphDuK1lwSHalr21M
yooker
Nem így gondoltam.
Hanem 2020-ig 7, és még vagy 5.

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
A héten nagy roncsderbi várható a Dolphins-al. Meglátjuk ki tesz meg többet a vereségért. 😊
GJohnny74
Fitz nem fog szarakodni az ocska sec ellen az tuti !😀amugy sem szokott mondjuk... szerintem kepesek vagyunk ezt is bukni .jobb csapat a Miami
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Sajnálatos hogy nem az alap csapat fog játszani, mert akkor erős üzenetet kapnának maraék mert még félház sem lenne kiváncsi erre a szarra amit összehoztak. Ezek idegesítenek egy tulajt csak igazán.
Így viszont mivel Eli fog játszani vlsz sokan ki fognak menni, hogy utoljára megnézzék a franchise valaha volt legeredményesebb irányítóját.
ozibozi
Phil Simms közvetíti a meccset. vagy mi? 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Sajnálatos hogy nem az alap csapat fog játszani, mert akkor erős üzenetet kapnának maraék mert még félház sem lenne kiváncsi erre a szarra amit összehoztak. Ezek idegesítenek egy tulajt csak igazán.
Így viszont mivel Eli fog játszani vlsz sokan ki fognak menni, hogy utoljára megnézzék a franchise valaha volt legeredményesebb irányítóját.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A héten nagy roncsderbi várható a Dolphins-al. Meglátjuk ki tesz meg többet a vereségért. 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Azért az nem gyenge, ahogy elbarmolták az utolsó 7 évet.
Zet
Vagy 12-t.
Sobri Jóska
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Azért az nem gyenge, ahogy elbarmolták az utolsó 7 évet.
Zet
Vagy 12-t.

több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 giantswire.usatoday.com/2019/12/10/expectations-are-that-new-york-giants-will-fire-pat-shurmur/

“Yeah, I do,” Shurmur said when asked if he expects to finish out the season.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Ide biztos nem fog jönni, mert már most olyan lincshangulat van kint, úgy hogy ezzel már nem lehet viccelődni sem, ráadásul úgy is az új GM fogja hozni az új edzőt...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Amúgy mi volt a baj a mai meccsel?
Volt egy jó félidőnk, utána pedig szem előtt tartva a végső célt (Case Young) nem kaptunk ki csak a hosszabbításban, hogy ne kiáltsanak a Dallasi fanok csalást, egyből, csak egy kis gondolkodás után 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
szerintem ilyenkor indokolt a deal. pl úgy hogy a következő 5 évben ha már az eagles -nek tét nélküli a meccs és a giantsnak még áll a PO, akkor ők is elengedik a második félidőt

már csak azért is lehetett alku hogy a csoport büdösbogaraival ki lehessen cseszni
vittore
Remelem kibasztok velunk jol es Jason Garret egeszen idaig repul majd utana 😊.
Blevi
Jogos, sajnos!

De ide NEEEEEeeeee, pls... 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 474
Azért az nem gyenge, ahogy elbarmolták az utolsó 7 évet.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 988
Jordan Raanan már azt jelezte, hogy egyre több infó utal arra nem csak Shurmur repül év végén. De Pat hangján és nyilatkozatán már hallatszódott tegnap, hogy érzi ki lesz rúgva év végén.
több mint 4 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
szerintem ilyenkor indokolt a deal. pl úgy hogy a következő 5 évben ha már az eagles -nek tét nélküli a meccs és a giantsnak még áll a PO, akkor ők is elengedik a második félidőt

már csak azért is lehetett alku hogy a csoport büdösbogaraival ki lehessen cseszni
vittore
Remelem kibasztok velunk jol es Jason Garret egeszen idaig repul majd utana 😊.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Az se baj ha pont ráesik dégére.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Még mindig várjuk a hírt, hogy Shurmurt kib@szták...
ironroy
nekem elég ha fejest ugrik a meth-life /😀/ tetejéről