New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Ha surmurt kibasszák akkor oda lehetne az 1/2. Ez világosan látszott tegnap is. Nem szabad leváltani, rántson csak magával még több idiótát. Beállította a 9 meccses folyamatos vereségi negatív szériát tegnap, ideje hogy minden idők legrosszabbjaként dicstelenül távozzanak, szembesítve a szenilis tulajokat a felelősségükkel.
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Még mindig várjuk a hírt, hogy Shurmurt kib@szták...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
szerintem ilyenkor indokolt a deal. pl úgy hogy a következő 5 évben ha már az eagles -nek tét nélküli a meccs és a giantsnak még áll a PO, akkor ők is elengedik a második félidőt

már csak azért is lehetett alku hogy a csoport büdösbogaraival ki lehessen cseszni
vittore
Ez a csoport idén csak büdösbogarakból áll... 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem ilyenkor indokolt a deal. pl úgy hogy a következő 5 évben ha már az eagles -nek tét nélküli a meccs és a giantsnak még áll a PO, akkor ők is elengedik a második félidőt

már csak azért is lehetett alku hogy a csoport büdösbogaraival ki lehessen cseszni
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 474
Szerintem nem szólt le senki. Az Eagles szorosabbra vette D oldalon a coverage-t, illetve elkezdtek Ertz-re dobálni (vagy screent, amit mi mindig megszívunk, érdemes visszanézni, amikor az eddig ismeretlen Scott egy testcsellel elküldte kenyérért JackRabbit-et).

Ettől még nyerhettünk volna, de Shurmur nem tud meccs közben váltani, és úgy tűnt nekem, hogy valójában nyerni sem akar (lehet, h az volt a baja, h Eli a QB). Nyerni ugyanis úgy nem lehet, hogy a második félidőben arra játszok, hogy ne kapjak ki.

Egyébként szerintem, mikor az Eagles feljött 17-10re már minden Giants fan tudta, hogy vége van. A Philly ebből űz sportot évek óta (vagy egy 100 yardos visszahordás, vagy egy 61 yardos FG, vagy ez, vagy az), ha beállítanának egy 80 éves nénit RB-nek, akkor is kikapnánk 3 TD előnyről.

Még három meccs, borítékolom, hogy 3 L.

Utána jön az izgalmas rész. Bár, ha nem rúgnak ki senkit, még az is lehet, hogy Chase Young helyett egy TE-t választunk, mert DG és PS lát benne valamit.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 988
remélhetőleg vmi különalkuhoz kötődött a 2. félidei leeresztés
vittore
Ha igen az azt jelenti, hogy Gettleman marad és Shurmur and staffra verik a balhét, mert DG felvázolt valamit vagy neki vázoltak fel a jövőt illetően.
Félidőben elmentem aludni, mert egyrészt reggel munka és ez nem ér meg annyit, a másik pedig az Eagles ennyi sérülttel, ilyen játékkal képtelen lesz megfordítani. Plusz nehogy már ne tudjunk felrakni 3 pontot a széteső Eagles ellen. Offense oldalon Ertzet kellett volna kettozni, más meg nem volt playmaker, nyomást is tudtunk rakni időnként Wentzre, ha meg tight coverage húzzuk szét a pályát, fusson Barkely, és menjen az idő. Második felidei playek alapján, amikor állandó 3&out, azt éreztem folyamatosan oda akartuk adni a labdát nekik, hogy nesztek, gyertek már.
Sajnos én is arra tudok gondolni, hogy leszoltak, hogy no-no nem illene nyerni. Viszont ezzel az Eaglest is ütöttuk mert náluk meg konzerváltuk a középszerűséget, ha elhiszik, hogy ezt ők fordítottak meg (just kidding 😛)
A tankolásrol meg az a véleményem, hogy szarjatok sunt, ne egy örök csoport rangadót, PrimeTimeba basszatok el, mert még ezt az apró örömöt is elveszitek ettől a Franchisetol és a szurkolóktól.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 652 — Lucas Scott
Ez egy vintage Eli meccs volt a Philly ellen. Vezettünk jól játszottunk majd megtaláltuk a módját annak h kikapjunk.
Amúgy Shurmur jó koordinátor, nagyon jó gameplant tud összerakni főleg támadó oldalon, de az h a félidőben nem tud változtatni és meccs közben sem, mutatja be hogy mennyire nem jó HC.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
remélhetőleg vmi különalkuhoz kötődött a 2. félidei leeresztés
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 288 — Keep pounding
szerintem itt nagy ajándékpénz rátok rakni. házat, kocsit, gyereket, mindent rá a giantsre.
gedam
a gyereket kicsit sajnálom
gedam
Őt mondjuk kivetted a szünetben 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Big Blue United Retweeted
Dave Rothenberg
@RothenbergESPN
·Nine straight loses for the Giants ties a franchise record. Gettleman and Shurmur are breaking records!
2 min
How can anyone defend the return of Shurmur and Gettlemen for another season? Clueless! #NYG

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Eli Manning in the first half: 11 of 19, 179 yards.

Eli Manning in the second half: 4 of 11, 24 yards.
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
meg merem kockáztatni, hogy ezt a meccset bármilyen másik edzői stábbal behúzzuk 17-3-ról ez ellen a viharvert eagles ellen (szokásos shurmur féle kiváló halftime adjusment), de talán jobb is, hogy így alakult a vége
több mint 4 éve
gedam 5 814
szerintem itt nagy ajándékpénz rátok rakni. házat, kocsit, gyereket, mindent rá a giantsre.
gedam
a gyereket kicsit sajnálom
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 474
Iszonyat színvonalú meccsen a második félidőben mindent megpróbáltunk, hogy elbukjunk 14 pont előnyt. Mivel ez nem sikerült, a hosszabbításra fel sem ment a védelem.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Yep rain all day
több mint 4 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ma éjszaka újra a pályán a legendás kék 10-es!
Kell ennél jobb indok az éjszakázásra?

Eredmény?
Utolsó mp-es FG-vel szopunk 30-28-ra. Szokás szerint...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
20-27 W



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
TheGiantsWire
@TheGiantsWire
·
2 h
Giants make Riley Dixon one of NFL's highest-paid punters
ozibozi
Tényleg ennyire jó?

Signed a 3 year $8.7 million contract extension with New York Giants.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
TheGiantsWire
@TheGiantsWire
·
2 h
Giants make Riley Dixon one of NFL's highest-paid punters
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
úgyvan, mehet a 6-10-es csoportgyőzelem, 4-es holtversenyben, vagy 3-asban, szóval nincs veszve a giants po, akár még coin toss is jöhet
vittore
Hivatalosan is kiestunk, a skins még bejuthat mi nem.
csebi
Nem igaz mert csoda folytán lehet meg 4way tie. A következőképpen

Dallas - L, L, L, L
Giants - WWWW
Eagles - LLWL
Redskins - WWLW

Ha így alakulnak az egymás utáni meccsek csapatonkent, akkor 6-10 mindenkinek és körbeveres kb, szóval coin tossal kellene dönteni 😂😂
Rodaron
Ha így alakulna akkor is a Dallas jutna be.
csebi
tehát kijelenthető, hogy a dallas csak a kiskapuknak köszönhetően, az nfl hátán, félig csalóként megy be a playoffba

tipp: 28-6 L
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
42-17, W a Giantsnek.

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 833
gondolom nem véletlenül nem tippel senki, de akkor legyen egy ilyen:
41-38 L (hosszabbítás után)
kristof
Én is imádom Eli-t, de ezt azért túlzásnak érzem 😊
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
31-16 L
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
gondolom nem véletlenül nem tippel senki, de akkor legyen egy ilyen:
41-38 L (hosszabbítás után)
kristof
30:10 L ( hosszabbítás előtt )
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
14–24