Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 770
Azért Voltunk nem régen a Maddenen is 😉
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Azért nem véletlen, hogy az nfl.com-on a GamePass Barkley-val van reklámozva. Büszkék lehetünk.


Szerkesztette: GJohnny74
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 103 — Giants fan
Leginkább pont emiatt volt szar húzás Jones 1/6-ra.. eleve kurva nagy a teher egy újonc irányítón, főleg New York-ban, de ezzel a húzással még inkább sikerült földbe döngölni még mielőtt egy snap-et is játszott volna szerencsétlen.
Mondjuk a másik oldalról, ha kibírja ezt a nyomást akkor tényleg jó lesz a gyerek 😊 most már én is duplán szurkolok neki.
Szesze
Elvileg pont az inteligenciája az egyik legnagyobb erőssége, így szerintem rendben lesz a srác ilyen téren. Más felől az is egy üzenet lett volna, ha kivárnak vele 1/17-re, hogy: "igen, ő a mi emberünk, de azért nem annyira hogy ne kockáztassuk meg egy Edge-ért hogy elveszítjük." De az tuti, hogy ennél nagyobb teher talán egy újonc irányítón sem volt az utóbbi időben.
Awesome88
Hát jah, csak ez nem elsősorban intelligencia kérdése, hanem az a kérdés mennyire erős mentálisan. Mondjuk egy QBnak nem árt, ha erős ez a képessége, de azért ez finoman szólva is mély víz kategória.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Amikor az öregedőcsködő Eli és közötte kell választani, na az lesz a vicces időszak, de kb addig El/is dől a sorsa. És pont tudjuk/sejtjük kb ki fog játszani.
(Nem fikázunk most se, csak várjuk a fejleményeket)
ozibozi
Szerintem Eli-nak innentől már nem lesz visszaút, és lezárul egy korszak.

Előbb v. utóbb eljön Jones ideje (kényszer v. terv szerint), és amint ő bekerül a csapatba, onnantól bármi lesz is, akkor is ő fog kezdeni, mert egy fr. QB mellett muszáj lesz kiállni. Csak a pályán derülhet ki igazán, hogy mit is tud, utána pedig nem fogják újra leültetni, játszon bárhogy is. Bármikor is jön el ez a pillanat, – 1-2 v. 3 év múlva, idény közben v. valamelyik év végén – Manning kétlem hogy maradna backup-nak padozni, újra kezdő pedig már nem lesz közel 40 évesen. Hacsak nem kezd el szárnyalni, akkor őt bizony Jones fogja váltani a center mögött.

Az egyedüli kérdés, hogy mikor jön el ez a pillanat. Esetleg már idén, v. tényleg csak x év múlva?
Awesome88
Coach Pat Shurmur said he told Manning “it’s your job to win games and keep this guy off the field.’’

Ebből azt lehet kiolvasni, hogy amíg meccseket nyer Eli, addig nem lesz cserélve. Persze gondolom azt is nézni fogják, hogy Jones milyen felkészültségi szinten van.

Ez is érdekes:
“I told this to Eli a couple of times, it’s not his job to teach the next quarterback who comes in here,’’ Shurmur said.
GJohnny74
Ez szerintem is alap. Azért Manning mágis csak egy élő legenda NewYork kék felén, és amíg a játéka nem indokolja, addig nem is fogják leváltani, csak ha ő vonul vissza. A játékára pedig azt is értem, amikor már nem lehet egyéb kifogással védeni, mint hogy nincs elkapója és ementáli elötte a fal. Ha ezek nagyjából rendben lesznek – és úgy fest azért most rendben vannak – és így is gyengén játszik majd, akkor kell majd elgondolkozni a váltáson. De ez szvsz idén még nem fog bekövetkezni, mert az O egészen jól fest, és a D lesz, aki elbukja majd a meccseket

| Pat Shurmur: Hold my beer 😀 |

Szerkesztette: Awesome88
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Leginkább pont emiatt volt szar húzás Jones 1/6-ra.. eleve kurva nagy a teher egy újonc irányítón, főleg New York-ban, de ezzel a húzással még inkább sikerült földbe döngölni még mielőtt egy snap-et is játszott volna szerencsétlen.
Mondjuk a másik oldalról, ha kibírja ezt a nyomást akkor tényleg jó lesz a gyerek 😊 most már én is duplán szurkolok neki.
Szesze
Elvileg pont az inteligenciája az egyik legnagyobb erőssége, így szerintem rendben lesz a srác ilyen téren. Más felől az is egy üzenet lett volna, ha kivárnak vele 1/17-re, hogy: "igen, ő a mi emberünk, de azért nem annyira hogy ne kockáztassuk meg egy Edge-ért hogy elveszítjük." De az tuti, hogy ennél nagyobb teher talán egy újonc irányítón sem volt az utóbbi időben.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 103 — Giants fan
Leginkább pont emiatt volt szar húzás Jones 1/6-ra.. eleve kurva nagy a teher egy újonc irányítón, főleg New York-ban, de ezzel a húzással még inkább sikerült földbe döngölni még mielőtt egy snap-et is játszott volna szerencsétlen.
Mondjuk a másik oldalról, ha kibírja ezt a nyomást akkor tényleg jó lesz a gyerek 😊 most már én is duplán szurkolok neki.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Erdekes hogy a qb huzas miatt a class tobbi tagjarol szinte zero a hír avagy az ertekeles.

Amugy ebben az eastben ertheto volt DL huzasa,es a korai cb is.
Janek
Először mindenkinek el kell jutnia, az úristen ki a rák húzta Jonest meg minek feelingből, a Jones a mi QB-nk Elit basszuk ki Jones a megmentő állapotba.
Azután lehet beszélni másról is.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Erdekes hogy a qb huzas miatt a class tobbi tagjarol szinte zero a hír avagy az ertekeles.

Amugy ebben az eastben ertheto volt DL huzasa,es a korai cb is.

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Az újoncok mezszámai:




ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Amikor az öregedőcsködő Eli és közötte kell választani, na az lesz a vicces időszak, de kb addig El/is dől a sorsa. És pont tudjuk/sejtjük kb ki fog játszani.
(Nem fikázunk most se, csak várjuk a fejleményeket)
ozibozi
Szerintem Eli-nak innentől már nem lesz visszaút, és lezárul egy korszak.

Előbb v. utóbb eljön Jones ideje (kényszer v. terv szerint), és amint ő bekerül a csapatba, onnantól bármi lesz is, akkor is ő fog kezdeni, mert egy fr. QB mellett muszáj lesz kiállni. Csak a pályán derülhet ki igazán, hogy mit is tud, utána pedig nem fogják újra leültetni, játszon bárhogy is. Bármikor is jön el ez a pillanat, – 1-2 v. 3 év múlva, idény közben v. valamelyik év végén – Manning kétlem hogy maradna backup-nak padozni, újra kezdő pedig már nem lesz közel 40 évesen. Hacsak nem kezd el szárnyalni, akkor őt bizony Jones fogja váltani a center mögött.

Az egyedüli kérdés, hogy mikor jön el ez a pillanat. Esetleg már idén, v. tényleg csak x év múlva?
Awesome88
Coach Pat Shurmur said he told Manning “it’s your job to win games and keep this guy off the field.’’

Ebből azt lehet kiolvasni, hogy amíg meccseket nyer Eli, addig nem lesz cserélve. Persze gondolom azt is nézni fogják, hogy Jones milyen felkészültségi szinten van.

Ez is érdekes:
“I told this to Eli a couple of times, it’s not his job to teach the next quarterback who comes in here,’’ Shurmur said.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 770
Ez igaz, viszont ha nem jön be a váltás, vagy akár csak rossz ütemben lesz meglépve, akkor sanszos, hogy teljes söprés lesz.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Amikor az öregedőcsködő Eli és közötte kell választani, na az lesz a vicces időszak, de kb addig El/is dől a sorsa. És pont tudjuk/sejtjük kb ki fog játszani.
(Nem fikázunk most se, csak várjuk a fejleményeket)
ozibozi
Szerintem Eli-nak innentől már nem lesz visszaút, és lezárul egy korszak.

Előbb v. utóbb eljön Jones ideje (kényszer v. terv szerint), és amint ő bekerül a csapatba, onnantól bármi lesz is, akkor is ő fog kezdeni, mert egy fr. QB mellett muszáj lesz kiállni. Csak a pályán derülhet ki igazán, hogy mit is tud, utána pedig nem fogják újra leültetni, játszon bárhogy is. Bármikor is jön el ez a pillanat, – 1-2 v. 3 év múlva, idény közben v. valamelyik év végén – Manning kétlem hogy maradna backup-nak padozni, újra kezdő pedig már nem lesz közel 40 évesen. Hacsak nem kezd el szárnyalni, akkor őt bizony Jones fogja váltani a center mögött.

Az egyedüli kérdés, hogy mikor jön el ez a pillanat. Esetleg már idén, v. tényleg csak x év múlva?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 770
Amikor az öregedőcsködő Eli és közötte kell választani, na az lesz a vicces időszak, de kb addig El/is dől a sorsa. És pont tudjuk/sejtjük kb ki fog játszani.
(Nem fikázunk most se, csak várjuk a fejleményeket)
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Here’s what Kiper Jr. had to say about Jones on the ESPN show “Get Up,” per John Watson of 247Sports.com:
(Todd) McShay will make you think this guy is a future Hall of Famer for me, but he’s a good quarterback, is Daniel Jones from Duke. He’s not a career backup in the NFL, he’s going to be a good, solid starting quarterback, it’s not just the David Cutcliffe factor, he threw the ball accurately under duress, his arm is good enough and it will get stronger, he’s an athlete, ran for 186 yards in a game against North Carolina, he’s got a basketball background, he’s 6-foot-5, he can move and I like that compact release and I think the key is that arm. Once he’s in the league — it happened for Peyton Manning, happened for Drew Brees — that arm gets a little stronger, two or three years down the road.

 giantswire.usatoday.com/2019/05/02/daniel-jones-retrospective-what-said-before-new-york-giants-selected-duke-qb/
GJohnny74
Nos én lennék az egyik legboldogabb, ha ez valóban így lenne. 😀 Kívánom, hogy igaza legyen. 😊
B-Front
Az első negatív hullám után most kerülnek elő a pozitívabb irások, aminek igazán örülök.
A legtöbb "draftguru" "lusta elemzést" végzett Jones-on. És az sem véletlen, hogy 2015 óta nem volt draftolt a Duke-ról.
több mint 5 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Here’s what Kiper Jr. had to say about Jones on the ESPN show “Get Up,” per John Watson of 247Sports.com:
(Todd) McShay will make you think this guy is a future Hall of Famer for me, but he’s a good quarterback, is Daniel Jones from Duke. He’s not a career backup in the NFL, he’s going to be a good, solid starting quarterback, it’s not just the David Cutcliffe factor, he threw the ball accurately under duress, his arm is good enough and it will get stronger, he’s an athlete, ran for 186 yards in a game against North Carolina, he’s got a basketball background, he’s 6-foot-5, he can move and I like that compact release and I think the key is that arm. Once he’s in the league — it happened for Peyton Manning, happened for Drew Brees — that arm gets a little stronger, two or three years down the road.

 giantswire.usatoday.com/2019/05/02/daniel-jones-retrospective-what-said-before-new-york-giants-selected-duke-qb/
GJohnny74
Nos én lennék az egyik legboldogabb, ha ez valóban így lenne. 😀 Kívánom, hogy igaza legyen. 😊
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Here’s what Kiper Jr. had to say about Jones on the ESPN show “Get Up,” per John Watson of 247Sports.com:
(Todd) McShay will make you think this guy is a future Hall of Famer for me, but he’s a good quarterback, is Daniel Jones from Duke. He’s not a career backup in the NFL, he’s going to be a good, solid starting quarterback, it’s not just the David Cutcliffe factor, he threw the ball accurately under duress, his arm is good enough and it will get stronger, he’s an athlete, ran for 186 yards in a game against North Carolina, he’s got a basketball background, he’s 6-foot-5, he can move and I like that compact release and I think the key is that arm. Once he’s in the league — it happened for Peyton Manning, happened for Drew Brees — that arm gets a little stronger, two or three years down the road.

 giantswire.usatoday.com/2019/05/02/daniel-jones-retrospective-what-said-before-new-york-giants-selected-duke-qb/
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Másnál is volt ilyen?

 www.youtube.com/watch?v=GkQrgk-BoLc
steelwolf
Egyre jobban szurkolok ennek a srácnak 😉
yooker
Ugyanez. Imádom amikor az ilyen megítélésű sportolók, legyen az bármilyen sportág, odaszarnak a jó teljesítménnyel minden károgó elé. Már most a kedvenc Giants játékosom a fiú.
kristóf17
nekem csak a 2. 😀
Amúgy vicc, hogyx Amari dallasba került, jabrill ide, jövőre myles jack tuti a washingtonba megy, csak hogy az összes kedvencem csoportriválisnál legyen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Eszméletlen ez a NY-i sajtó. Már azt is elemezgetik, hogy hogyan nézne ki a roster, ha Louis Riddick kapta volna meg a GM posztot. Öt magát is megkérdezik, hogy miket lépett volna.
 giantswire.usatoday.com/2019/05/02/new-york-giants-would-look-very-different-louis-riddick-were-gm/
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Olvastam pár Duke szurkoló hozzászólást a videóknál és merőben mást nyilatkoznak. Sok helyen írnak 50 Yard feletti TD-ket is (pl. 85 Yard-ost a Temple ellen), a közönség a sok drop-pal kapcsolatban a WR-ket hibáztatták. Reméljük, hogy a sok negatív reakció miatt a srác nem húzza le saját magát a klotyón...
juz3r
Én is remélem, hogy ez csak ösztönzőleg hat rá. Szar elkapókkal, szar fallal(28 sack és ha nem ennyire mobilis még több) mégis összehozott egy 8-5-ös mérleget. Az biztos, hogy high character. Mikor Ballantine-t meglőtték, kereste, mondta neki, hogy bármiben számíthat rá. Az edzők a Swag becenevet adták neki(irónikusan) Swag aki nem swag 😊
Sanyichef
PFF stat: Jones dobta a legpontosabban az elkapható passzokat 20+ yard felett (71,4%), ami a legjobb volt. Tudom kurva elfogult vagyok, de megpróbálom látni Jones-ban az ultimate vezérünket.
GiantsMLBhunter
Kedvenc csapatod, leendő fr.QB-val szemeben nem hinném hogy elfogultabb vagy mint itt páran pl. én! 😉
nagir
#injoneswetrust
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Olvastam pár Duke szurkoló hozzászólást a videóknál és merőben mást nyilatkoznak. Sok helyen írnak 50 Yard feletti TD-ket is (pl. 85 Yard-ost a Temple ellen), a közönség a sok drop-pal kapcsolatban a WR-ket hibáztatták. Reméljük, hogy a sok negatív reakció miatt a srác nem húzza le saját magát a klotyón...
juz3r
Én is remélem, hogy ez csak ösztönzőleg hat rá. Szar elkapókkal, szar fallal(28 sack és ha nem ennyire mobilis még több) mégis összehozott egy 8-5-ös mérleget. Az biztos, hogy high character. Mikor Ballantine-t meglőtték, kereste, mondta neki, hogy bármiben számíthat rá. Az edzők a Swag becenevet adták neki(irónikusan) Swag aki nem swag 😊
Sanyichef
PFF stat: Jones dobta a legpontosabban az elkapható passzokat 20+ yard felett (71,4%), ami a legjobb volt. Tudom kurva elfogult vagyok, de megpróbálom látni Jones-ban az ultimate vezérünket.
GiantsMLBhunter
Kedvenc csapatod, leendő fr.QB-val szemeben nem hinném hogy elfogultabb vagy mint itt páran pl. én! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Olvastam pár Duke szurkoló hozzászólást a videóknál és merőben mást nyilatkoznak. Sok helyen írnak 50 Yard feletti TD-ket is (pl. 85 Yard-ost a Temple ellen), a közönség a sok drop-pal kapcsolatban a WR-ket hibáztatták. Reméljük, hogy a sok negatív reakció miatt a srác nem húzza le saját magát a klotyón...
juz3r
Én is remélem, hogy ez csak ösztönzőleg hat rá. Szar elkapókkal, szar fallal(28 sack és ha nem ennyire mobilis még több) mégis összehozott egy 8-5-ös mérleget. Az biztos, hogy high character. Mikor Ballantine-t meglőtték, kereste, mondta neki, hogy bármiben számíthat rá. Az edzők a Swag becenevet adták neki(irónikusan) Swag aki nem swag 😊
Sanyichef
PFF stat: Jones dobta a legpontosabban az elkapható passzokat 20+ yard felett (71,4%), ami a legjobb volt. Tudom kurva elfogult vagyok, de megpróbálom látni Jones-ban az ultimate vezérünket.
több mint 5 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Olvastam pár Duke szurkoló hozzászólást a videóknál és merőben mást nyilatkoznak. Sok helyen írnak 50 Yard feletti TD-ket is (pl. 85 Yard-ost a Temple ellen), a közönség a sok drop-pal kapcsolatban a WR-ket hibáztatták. Reméljük, hogy a sok negatív reakció miatt a srác nem húzza le saját magát a klotyón...
juz3r
Én is remélem, hogy ez csak ösztönzőleg hat rá. Szar elkapókkal, szar fallal(28 sack és ha nem ennyire mobilis még több) mégis összehozott egy 8-5-ös mérleget. Az biztos, hogy high character. Mikor Ballantine-t meglőtték, kereste, mondta neki, hogy bármiben számíthat rá. Az edzők a Swag becenevet adták neki(irónikusan) Swag aki nem swag 😊
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Olvastam pár Duke szurkoló hozzászólást a videóknál és merőben mást nyilatkoznak. Sok helyen írnak 50 Yard feletti TD-ket is (pl. 85 Yard-ost a Temple ellen), a közönség a sok drop-pal kapcsolatban a WR-ket hibáztatták. Reméljük, hogy a sok negatív reakció miatt a srác nem húzza le saját magát a klotyón...

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
csúnyák ezek a Daniel Jones-en kiakadó videók. kb egyirányba áll mindenki, legalábbis én még nem láttam DJ-nek örömködő videót
vittore
Azért túl játszak a szerepüket rajta sokan mert éppen veszik!De tény hogy nem szépek
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
csúnyák ezek a Daniel Jones-en kiakadó videók. kb egyirányba áll mindenki, legalábbis én még nem láttam DJ-nek örömködő videót