NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Sziámiáú megsérült bemelegítésnél, így Nathan Peterman kezd. Hihetetlen szerencsénk van bassza meg idén a csere QBkal és ilyen Wilson félék miatt még PO sem lesz meg. 😀
Beki
Mondjuk ez Fields-el is kotelezo meccs kene, hogy legyen talent alapjan. Mondjuk a pats elleni ket meccs is az kellett volna, hogy legyen, es jott is volna, ha a QB play legalabb egy UDFA szintet megutott volna.
Apex
Kötelező szót én már nem nagyon szeretem használni az NFL-ben, mondjuk úgy h a Jets lenne az esélyesebb. 😊
Mindenesetre, ha csak nyögvenyelős W is lesz, nem tudom mit akarunk majd a Vikings és Bills ellen.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Sziámiáú megsérült bemelegítésnél, így Nathan Peterman kezd. Hihetetlen szerencsénk van bassza meg idén a csere QBkal és ilyen Wilson félék miatt még PO sem lesz meg. 😀
Beki
Mondjuk ez Fields-el is kotelezo meccs kene, hogy legyen talent alapjan. Mondjuk a pats elleni ket meccs is az kellett volna, hogy legyen, es jott is volna, ha a QB play legalabb egy UDFA szintet megutott volna.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Sziámiáú megsérült bemelegítésnél, így Nathan Peterman kezd. Hihetetlen szerencsénk van bassza meg idén a csere QBkal és ilyen Wilson félék miatt még PO sem lesz meg. 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben James Robinson, aki egészséges elvileg, inaktív.
Beki

Nem akarjátok ideadni azt az 5. kört érte. 😀 Még 185 futott yard kéne hozzá. Igaz, majd a Jags meccsen fut belőle legalább 100-at.

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Közben James Robinson, aki egészséges elvileg, inaktív.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
1:05-től ez is érdekes
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
"he's not confident in what he's doing" 😀 fogalmaazunk úgy h nem is tudja mit kell csinálni + nem is képes kivitelezni
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Ugy fest Sziamiau kezd Bearsnel ma.
Beki
Én megmondtam előre 😊 így verhetőek lennének a csikágóiak, jó lenne kihasználni!!

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Ugy fest Sziamiau kezd Bearsnel ma.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De amúgy tényleg hihetetlen, hogy egyszer nem tudunk belenyúlni a jo QB-ba bazmeg 😀
Apex
Azért a 2021-es drafton nehéz lett volna belenyúlni:

- Zach Wilson
- Trey Lance
- Justin Fields
- Mac Jones
- Kyle Trask
- David Mills
- Ian Book
- Sam Ehlinger

Melyik lenne előrelépés? 😀
Gulyasg
Fields, Jones, Mills biztosan
A többiek nagyrésze nem játszott annyit h érdemben kiderüljön. (Ian és Sam azért nem valid opciók, őket amúgy is 2.-3. számúnak húzták)


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Nekem Wilsonról egy korábbi nagy tehetség jut eszembe, aki leszerepelt nálunk, Geno Smith. Hasonlóan nagy volt az arc, a hibákat ő sem ismerte el, aztán ki is ütötte egy csapattárs 😀 "Ik Enemkpali". Csak nekem tűnik hasonlónak a szitu?
Gulyasg
nekem Jimmy Clausen jut eszembe róla, de ezt már a draft előtt is írtam. kinézetre és mentalitásra is

choose life
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Engem a srác nem Geno-ra, hanem egyre jobban Manzielre emlékeztet... ugyanaz az arrogáns pöcsfej kezd lenni

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nekem Wilsonról egy korábbi nagy tehetség jut eszembe, aki leszerepelt nálunk, Geno Smith. Hasonlóan nagy volt az arc, a hibákat ő sem ismerte el, aztán ki is ütötte egy csapattárs 😀 "Ik Enemkpali". Csak nekem tűnik hasonlónak a szitu?
Gulyasg
Aztán az is lehet jövőre megint ő lesz itt 😀
Wester
Akkor JD-t még azelőtt bassza ki Woody, mintsem ez ötlet szintjén is felmerüljön. 😀
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!
Nekem Wilsonról egy korábbi nagy tehetség jut eszembe, aki leszerepelt nálunk, Geno Smith. Hasonlóan nagy volt az arc, a hibákat ő sem ismerte el, aztán ki is ütötte egy csapattárs 😀 "Ik Enemkpali". Csak nekem tűnik hasonlónak a szitu?
Gulyasg
Aztán az is lehet jövőre megint ő lesz itt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Gulyasg 3
Nekem Wilsonról egy korábbi nagy tehetség jut eszembe, aki leszerepelt nálunk, Geno Smith. Hasonlóan nagy volt az arc, a hibákat ő sem ismerte el, aztán ki is ütötte egy csapattárs 😀 "Ik Enemkpali". Csak nekem tűnik hasonlónak a szitu?
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Igen, kirakták a töküket az asztalra - jó döntés - ne feledjük lépéskényszerben vannak, mert Zach az ő választásuk. Idén ezt el kell dönteni: gondolom még visszakapja a kormánybotot és figyelik észhez tért-e. Plusz ezzel rendet lehet tenni az öltözőben
Azt nem értem miért White, ha biznak a srácban akkor év elején miért nem ő kezdett Flacco helyett? No mind1. Ez adhat amugy egy plusz löketet a csapatnak

Green is green
több mint 1 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"Why now? Why me? I want to play." - Robert Saleh on Zach Wilson's initial reaction to when the jets coach told him he was getting benched.
ThySoul
Ez mondjuk elég standard reakció egy játékostól.
Wester
Nekem azt mutatja h nincs egészséges felelősségtudata, legalábbis a saját szerepét nem látja a kudarcban, hárít, másra mutogat. Ez pedig azért baj, mert a fejlődésnél sztem alapvető h lásd h miben kell fejlődni.

Ha nem egy nárcisztikus pöcs, akkor ez a padozás helyre rázhatja, ha szerencsétek van, akkor ez egy olyan pofon neki, ami után többet tesz majd bele és akkor nem vész el a tehetsége.
Ha meg nem ismeri fel ezután sem h többet kell letennie az asztalra, valamint vállalnia kell a saját hibái után a felelősséget, akkor meg el kell passzolni valahova, most még azért sztem egy második/harmadik kört akár kaphattok is érte.

Közben két hír is kijött:
Wilson nem csak padozni fog, hanem inaktív lesz a meccsen
 www.nbcsports.com/chicago/bears/jets-qb-zach-wilson-inactive-vs-bears-mike-white-named-starter

Ugyanakkor a jetses karrierjének még nincs vége:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..
kapitnono
Én azt csak Trevornal olvastam, Wilsonra a mormon Mahomes volt mondva 😀
Wester
Ja en is ugy emlekszem, hogy ezt Trevorrol mondtak
Apex
Nekem megmaradt valahol vagy itt a fórumon vagy FK-n írta valaki
kapitnono
Chris Simms (még mindig) nagy Zach Wilson hivő


Ha már 1/2-es megabust QB-k:
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..
kapitnono
Én azt csak Trevornal olvastam, Wilsonra a mormon Mahomes volt mondva 😀
Wester
Ja en is ugy emlekszem, hogy ezt Trevorrol mondtak
Apex
Nekem megmaradt valahol vagy itt a fórumon vagy FK-n írta valaki


több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..
kapitnono
Én azt csak Trevornal olvastam, Wilsonra a mormon Mahomes volt mondva 😀
Wester
Ja en is ugy emlekszem, hogy ezt Trevorrol mondtak

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!
"Why now? Why me? I want to play." - Robert Saleh on Zach Wilson's initial reaction to when the jets coach told him he was getting benched.
ThySoul
Ez mondjuk elég standard reakció egy játékostól.

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 502 — Kinek mit intézett a kormánya
Zach Wilson. A hisztis óvodás aki megbaszta anyádat.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..
kapitnono
Én azt csak Trevornal olvastam, Wilsonra a mormon Mahomes volt mondva 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Salehnek helyén vannak a golyói, tetszik.
Wilson meg ha nem címeres fasz (mondjuk perpill úgy tűnik), akkor ez helyrerázza az agyát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 564
"Why now? Why me? I want to play." - Robert Saleh on Zach Wilson's initial reaction to when the jets coach told him he was getting benched.