NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Fant és CDavis újra edz
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..


több mint 1 éve
GTom New York Jets 243
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/g15bfqxj47sfbfqad1gi
Jets bench Zach Wilson ahead of Week 12 matchup vs. Bears; Mike White to start at QB
Mike White will start in place of a benched Zach Wilson for the Jets against the Chicago Bears in Week 12.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Azt gondoltam rövid pórázon kezd majd a Bears ellen. Wow
Wester
Én is olyasmire számítottam h félidőben vágják csak a padra.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Remélem h White vmi értékelhetőt tesz le az asztalra, mert Wilsont nem akarom többet Jets kezdő QBként látni. Úgy fest, hogy Saleh és JD is tudja, hogy ez egy PO esélyes keret lenne, de a drága QBnk nem hajlandó kihúzni a seggéből a fejét a nagy egó miatt és kb 2 win ment el rajta.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Wow, ez azért meglepett. Fáj beismerni, főleg hogy 2-3 hete még védtem a srácot, de talán ez a jó döntés. Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy egy ekkora minden szinten pocsék meccset fog összehozni, ez 100x rosszabb volt mint az első Pats meccs...ott legalább próbálkozott...ráadásul mégegy meccs ami teljes mértékben rajta ment el. Kurvára fog ez az utolsó hetekben fájni. Akkor Mike White time?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!
Azt gondoltam rövid pórázon kezd majd a Bears ellen. Wow

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
The Patriots have signed OT Conor McDermott off of the Jets' practice squad, per source.

XDDDDD
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
És ráadásul elvileg nyerhető meccs jönne, odaát Fields se lesz...
Pityu Gyor
Sehol nem írták h Fields nem lesz, day-to-day
Beki
Nem irták, én mondom h pihenni fog

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nem fogjak meg valszeg padra vagni, de orulok h ertelmes emberek dolgoznak a csapatnal es jeleznek a bekepzelt kis pocsnek ezzel.
Beki
Igen teljesen rendben van, hogy a meccs után nem akarta ezt Saleh impulzusból ezt eldönteni, de a dolgok átbeszélése/átnézése után erre jutottak.
Wester
Nem is csodálom, mert a korábban bedobált videós brainfartokra sem a szél, sem MLF playcallja kifogás. Ez egyedül egy Zach Wilson nevű megye 2-es QBn múlott. Ezek a dolgok hétről-hétre előjönnek tőle, amilyen arrogáns pöcs, vagy nem képes vagy nem akarja ezeket elhagyni.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Amúgy nem értem mit beszélünk itt QB kérdésről, mikor a következő Romo már a rosteren van.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Nem fogjak meg valszeg padra vagni, de orulok h ertelmes emberek dolgoznak a csapatnal es jeleznek a bekepzelt kis pocsnek ezzel.
Beki
Igen teljesen rendben van, hogy a meccs után nem akarta ezt Saleh impulzusból ezt eldönteni, de a dolgok átbeszélése/átnézése után erre jutottak.
Wester
Lehet a film megnézése után Saleh-ék is agyérgörcsöt kaptak a látottaktól. xd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
És ráadásul elvileg nyerhető meccs jönne, odaát Fields se lesz...
Pityu Gyor
Sehol nem írták h Fields nem lesz, day-to-day
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
És ráadásul elvileg nyerhető meccs jönne, odaát Fields se lesz...

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!
Nem fogjak meg valszeg padra vagni, de orulok h ertelmes emberek dolgoznak a csapatnal es jeleznek a bekepzelt kis pocsnek ezzel.
Beki
Igen teljesen rendben van, hogy a meccs után nem akarta ezt Saleh impulzusból ezt eldönteni, de a dolgok átbeszélése/átnézése után erre jutottak.

Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nem fogjak meg valszeg padra vagni, de orulok h ertelmes emberek dolgoznak a csapatnal es jeleznek a bekepzelt kis pocsnek ezzel.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!
Atyaég..

Apex
Erről beszéltem, hogy én még én is láttam a pályán az üres elkapókat csak a jó öreg Zekk nem
Wester

Apex
Elsőnél nem értem mi indokolta, hogy nem állt bele teljesen a dobásba, miért kell itt bohóckodni. Másodiknál meg én is ordítottam TV előtt h üresen van Mims, ami 3 összetevős:
1. ZW vakon volt így mindegy
2. vajon pontosan oda tudta volna dobni?!
3. fakezű Mims el tudta volna kapni?
Beki
Elbaszta volna és ráfogta volna a szélre

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Atyaég..

Apex
Erről beszéltem, hogy én még én is láttam a pályán az üres elkapókat csak a jó öreg Zekk nem
Wester

Apex
Elsőnél nem értem mi indokolta, hogy nem állt bele teljesen a dobásba, miért kell itt bohóckodni. Másodiknál meg én is ordítottam TV előtt h üresen van Mims, ami 3 összetevős:
1. ZW vakon volt így mindegy
2. vajon pontosan oda tudta volna dobni?!
3. fakezű Mims el tudta volna kapni?
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Egy szó, mint száz, ma ismét csodaszép napra ébredhettünk Jets drukkerként:

Beki
Azért szerencsére nem ennyire vészes a helyzet. Wilson is lesz ennél elfogadhatóbb, a Pats ellen kurvára nem megy neki. Viszont amig a higfos és az elfogadható teljesitmény között ingázik, addig nem lesz belőle FR QB, szóval ettől még jövőre kéne valaki.
Wester
Lényegében elvesztegetünk 1 évet feleslegesen, mert nincs normális QBnk, azért ez annyira nem rózsás. 😀 Jövőre szerencsére a keret többségének van szerződése, de C és RT nem lesz pl.
Beki
Jövőre valszeg C. Davis repül ( ezért ragaszkodtunk ennyire Mimshez ), azzal jön még majd 10 millió, azzal kb lesz 27 misi. Abból drafttal együtt lehet valamit kezdeni. Mosley szerződés kurvára fáj ( köszi Maccagnan ), de azt a 6 misit amit a kivágásával nyernénk, kb arra se lenne elég, hogy helyére jöjjön valaki. plusz a védelem vezére, szerintem marad.

Nyilván a jelenleg nézve tényleg benne lehetne egy PO-run egy közepes irányitóval, de a szezon előtti várakozásokhoz bőven túlteljesítünk. Ráadásul azért ez nem egy 2015, ahol a sok veterán összejött aztán nyomtak egy jó szezont, de kvázi tudni lehetett, hogy nem fenntartható a dolog. Itt azért most a keret magját az előző két draft játékosai alkotják, szóval hosszútávon jók lehetünk.
Wester
Davist tartanám, ha lesz új QB nem árt a sok célpont lehetőség ha vki sérülne + Berrios is vmiért DC alján van. Mosleynál ne felejtsd h JD is alakított gariba tartalmat. 😀
Amúgy kíváncsian várom h mikor kezdik ki ZW-t. Jelzőket már nem aggato rá itt, mert engem minősít csak.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Atyaég..

Apex
Erről beszéltem, hogy én még én is láttam a pályán az üres elkapókat csak a jó öreg Zekk nem
Wester

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 331 — Jó ötletnek tűnt!
Atyaég..

Apex
Erről beszéltem, hogy én még én is láttam a pályán az üres elkapókat csak a jó öreg Zekk nem

Lesz ez még így se!