NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 336 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Rankins 4-6 hetig off
Beki
Kivancsi vagyok Linval Josephnek repul-e egy telefon, par hete volt nalunk visiten. Vagy valakit felhozunk PS-bol.
Apex
10 fős DL rotáció volt hétvégén is, nem hiszem h hoznánk bárkit.
Beki
Saleh és Ulbrich:

Apex
Tény ami tény, hogy Solomon Thomas lesz a kezdő így, de mögöttük csak Shepherd lesz. Gondolom JFM berotál majd belülre.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Rankins 4-6 hetig off
Beki
Kivancsi vagyok Linval Josephnek repul-e egy telefon, par hete volt nalunk visiten. Vagy valakit felhozunk PS-bol.
Apex
10 fős DL rotáció volt hétvégén is, nem hiszem h hoznánk bárkit.
Beki
Saleh és Ulbrich:

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Rankins 4-6 hetig off
Beki
Kivancsi vagyok Linval Josephnek repul-e egy telefon, par hete volt nalunk visiten. Vagy valakit felhozunk PS-bol.
Apex
10 fős DL rotáció volt hétvégén is, nem hiszem h hoznánk bárkit.
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
kissé összegezve: álmomban sem gondoltam volna hogy így fogunk állni félidőnél, viszont ha tudtam hogy igy állunk nehezen hittem volna el, hogy az nem Zach megtáltosodásának eredménye - márpedig nem az.
A sérülések nagyon nem kímélnek minket és így is stabil amit jól tudunk vagy még javul is (defense, futójáték, kreatív megoldások, spec team trükkök)
Az kijelenthető talán hogy brutálisan jó draftot hoztunk le, Jets mértékkel extrém sikeres lehet ez a class: az első 4 pick nagyon bejön, Gardnert lassan tényleg Revishoz lehet hasonlítani, de a kis Wilsonból is lehet WR1, Hall meg ugye állat volt, remélem innét folytatja jövőre
A fura az, hogy most már fájna a PO nem elérése, amire én nem is gondoltam... földön kell maradni és a következőre fókuszálni: vissza kell vágni és most végre nyerni kell BB ellen - ez most duplán fog számítani tekintve a váratlanul erős csoportot

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Rankins 4-6 hetig off
Beki
Kivancsi vagyok Linval Josephnek repul-e egy telefon, par hete volt nalunk visiten. Vagy valakit felhozunk PS-bol.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 371 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már ex-jaguárok.
iktriad
2 fajta játékos létezik, aki jaguár volt, és aki az lesz 😀😀
Am jó ez a Jets, hajrá. Go Sauce
zacknorb
Tudom fokozni a Jags kapcsolatot, a HC Saleh is volt nálunk LB edző Gus Bradley idején!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Rankins 4-6 hetig off
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 573
No akkor holnap lehet javítano/bizonyítani/csoportelsőséget átvenni a bilsz ellen 🤣🤣🤣
Remélem tisztességes meccset hozunk le, nem szaladunk bele valami méltatlan pofonba
Pityu Gyor
Mar azt is fel sikerkent ertekelnem, ha 2 TDnyi kul vagy azalatt nyerne csak a Bills.
Nyilvan fokusz ugyis Wilsonon lesz, mert egy ujabb WTF teljesitmenyt nem nagyon fogadok el tole. Ideje lenne vegre ures elkapokat eltalalni, idiota INTeket elengedni es 100 yard koruli passzolt yardokbol is.
Beki
Hogy legyen egy kis segítség, a két backup safetynk lesz a kezdő. Hiába na, mi mindent megteszünk a fejlődés elősegítéséért
ThySoul
Megmondtam nem? Nagyon szívesen 😀
több mint 1 éve
Inter102 New York Jets 54
Hát nem térek magamhoz, most sikerült végig néznem a meccset!
Ez egy nagyon szép csapatmunka volt! Z. Wilsont is mintha kicserélték volna! Most végre nem rohangált ész nélkül, sőt néha futott is ami lám hasznosnak bizonyult!
Nem hittem volna hogy a Jets legyőzheti ezt a Bills-t!
Nagy kár a múlt heti vereségért!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
A következő meccs amúgy kritikus lesz eléggé, már csak a csoport állását tekintve, tiebreakerek fontos szerepet játszhatnak, úgy hogy jó lenne splitelni a pats-el. Most van 2 hét szépen lehet nyalogatni a sebeket, remélhetőleg Davis, Rankins, Fant, illetve Mitchell is visszatérhet addigra. Fasza pozícióban vagyunk, igazából jobbkor szerintem nem is jöhetett volna a bye.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 504 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha már ex-jaguárok.
iktriad
2 fajta játékos létezik, aki jaguár volt, és aki az lesz 😀😀
Am jó ez a Jets, hajrá. Go Sauce

Szerkesztette: zacknorb
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Arra azért kíváncsi lennék mi a véleménye a klub vezetőknek és a vezetőedzőnek Zach Wilson játékáról
FloresR
Mit gondalnanak? Nyilvan ok sem orulnek, hogy nem egy Burrow/Mahomes rogton masodik eveben, de nem fognak lemondani rola 18 meccs utan. Es nekem is egyelore ez a velemenyem. Persze fos nezni, meg bosszanto, de egyelore az ev vegeig nezzuk meg tud-e fejlodni osszesegeben elozo szezonhoz kepest, ha nem es megtobb meccset bukunk miatta, akkor lehet beszelgetni a QB valtasrol, de addig felesleges. ZW problemai javithatoak.
Apex
Biztos javíthatóak?
Pityu Gyor
Hát pl. ha most csak a legutóbbi mecccset vesszük alapul akkor azon mi nem javítható? Mind a 3 INT full mental mistake, az első az amivel igazából a legnagyobb problémája van ZW-nek idén, a kibaszott happy feet + off-platform dobások, emiatt inkonzisztensek a dobásai nagyrészt, szóval ezt mindenképpen fixálni kell, amikor rendesen beleáll a dobásba egyáltalán nem pontatlan, illetve tiszta zseben belül az egyik legjobb irányító idén. A második INT-ről kár is beszélni, egy edzésen 100x csak ezt csináltatnám vele, hogy dobja ki a 20. sorba a labdát, csak rögzül akkor már. A harmadik INT pedig a túlvállalások megint csak, én nem azt mondom, hogy ne próbáljon meg semmit ha kimozog a zsebből, mert voltak szép megoldásai tavaly, illetve idén is, de ennyiszer NFL szinten nem lehet. 2x v 3x meccsenként oké, de többször egyszerűen túl nagy rizikó, meg nagyon pánikol idén scramble alatt, egyszerűen nem nézi a pályát, hanem tunnel-vision van, szóval ja ezt mindenképp limitálni kell, inkább nyelje be a sacket, vagy fusson pár yardot aztán kész. És ne értsetek félre, ez a meccs kurvára rajta ment el és nem mondom, hogy nem aggasztó ez eddig, de azért, hogy már most arról beszéljünk, hogy milyen QB-t hozunk jövőre szerintem kicsit erős. Mutatott szerintem annyit, hogy fellehet építeni(pl. az első félidő szinte tökéletes volt az INT-ig), csak nyilván ketyeg az óra most már és tényleg nem megváltani kell a világot, viszont progress-nek kell lennie első évhez képest, hogy legyen bizalom felé. De ez csak ez én meglátásom, nem mondom, hogy ez a helyes, mert nem vagyok zagérdő, csak én így látom.
Apex
Az alapján amit tegnap láttunk akkor azért talán javíthatóak a hibák? . Korrekt meccset hozott le!
Pityu Gyor
Abszolút. Teljesen jó meccset hozott le, megcsinálta amit megkellett szinte hiba nélkül, úgyhogy ehhez a győzelemhez ő is nagyon sokat hozzátett, egyelőre ez kell tőle, ha ezt tudja stabilan utána jöhetnek a szép statok. Talán 2 rossz dobása volt az egész meccsen, ebből az egyik Mims felé, ami azért elkapható volt, a másik Conklin felé, de ezeken kívül szerintem minden a helyén volt, az ilyen meccseket kell stackelni egymás után. Persze ez így első meglátás azért az All 22-t érdemes megvárni mint minden meccsnél. Mondjuk az is segített, hogy MLF nagyon fasza volt, talán a legjobb idén.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Arra azért kíváncsi lennék mi a véleménye a klub vezetőknek és a vezetőedzőnek Zach Wilson játékáról
FloresR
Mit gondalnanak? Nyilvan ok sem orulnek, hogy nem egy Burrow/Mahomes rogton masodik eveben, de nem fognak lemondani rola 18 meccs utan. Es nekem is egyelore ez a velemenyem. Persze fos nezni, meg bosszanto, de egyelore az ev vegeig nezzuk meg tud-e fejlodni osszesegeben elozo szezonhoz kepest, ha nem es megtobb meccset bukunk miatta, akkor lehet beszelgetni a QB valtasrol, de addig felesleges. ZW problemai javithatoak.
Apex
Biztos javíthatóak?
Pityu Gyor
Hát pl. ha most csak a legutóbbi mecccset vesszük alapul akkor azon mi nem javítható? Mind a 3 INT full mental mistake, az első az amivel igazából a legnagyobb problémája van ZW-nek idén, a kibaszott happy feet + off-platform dobások, emiatt inkonzisztensek a dobásai nagyrészt, szóval ezt mindenképpen fixálni kell, amikor rendesen beleáll a dobásba egyáltalán nem pontatlan, illetve tiszta zseben belül az egyik legjobb irányító idén. A második INT-ről kár is beszélni, egy edzésen 100x csak ezt csináltatnám vele, hogy dobja ki a 20. sorba a labdát, csak rögzül akkor már. A harmadik INT pedig a túlvállalások megint csak, én nem azt mondom, hogy ne próbáljon meg semmit ha kimozog a zsebből, mert voltak szép megoldásai tavaly, illetve idén is, de ennyiszer NFL szinten nem lehet. 2x v 3x meccsenként oké, de többször egyszerűen túl nagy rizikó, meg nagyon pánikol idén scramble alatt, egyszerűen nem nézi a pályát, hanem tunnel-vision van, szóval ja ezt mindenképp limitálni kell, inkább nyelje be a sacket, vagy fusson pár yardot aztán kész. És ne értsetek félre, ez a meccs kurvára rajta ment el és nem mondom, hogy nem aggasztó ez eddig, de azért, hogy már most arról beszéljünk, hogy milyen QB-t hozunk jövőre szerintem kicsit erős. Mutatott szerintem annyit, hogy fellehet építeni(pl. az első félidő szinte tökéletes volt az INT-ig), csak nyilván ketyeg az óra most már és tényleg nem megváltani kell a világot, viszont progress-nek kell lennie első évhez képest, hogy legyen bizalom felé. De ez csak ez én meglátásom, nem mondom, hogy ez a helyes, mert nem vagyok zagérdő, csak én így látom.
Apex
Az alapján amit tegnap láttunk akkor azért talán javíthatóak a hibák? . Korrekt meccset hozott le!

Green is green
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Breece Hall mondta: JETS Win!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 371 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szívesen JRob-ot! GG Jets! Bandwagon hop on!
Ppistike
Még 195 futott yard és a 6. körből 5. lesz, de ki számolja. 😀

Gratula a W-.hez. Ja és jó látni, hogy játékos lett Quincy Williamsből. Ha már ex-jaguárok.
több mint 1 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Szívesen JRob-ot! GG Jets! Bandwagon hop on!
több mint 1 éve
Zotya86 New York Jets 192
Hú, micsoda meccs volt! 2 hete ugyan 6-3-as bye week-re vonulásban reménykedtem, de nem gondoltam volna, hogy a Pats-Bills párosból utóbbit sikerül hozni😊
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Ismét eléggé forró a Jets twitter admin

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 538 — !SuPeR6BoWL!
1 hét különbség és egyből mennyivel más minden! 😀 6-3 a byeweek előtt, hát ki gondolta volna ezt?! LETS FUCKING GOOO
Apex
7-2 mennyivel jobb lenne nem? 😀 felemetes h mult heten sokkal gyengebb Patset nem tudjuk elverni, ma meg... 😀
Beki
Zach Wilson nem csinált nettó baromságot mint ellenünk ennyi

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
1 hét különbség és egyből mennyivel más minden! 😀 6-3 a byeweek előtt, hát ki gondolta volna ezt?! LETS FUCKING GOOO
Apex
7-2 mennyivel jobb lenne nem? 😀 felemetes h mult heten sokkal gyengebb Patset nem tudjuk elverni, ma meg... 😀
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 518 — StuG Life
szép volt!

több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
1 hét különbség és egyből mennyivel más minden! 😀 6-3 a byeweek előtt, hát ki gondolta volna ezt?! LETS FUCKING GOOO

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Jeeeeeeeeee
Ez nagy győzelem!!!!
Wilson is korrekt volt, el se hiszem 😊

Green is green
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A forduló gyõzelme! Szép!


Állat vagyok, ami enni kér...