NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Diggs vs Szósz párharc finom lesz ma:
Gardner hasn't allowed more than 3 catches or 20 yards as the nearest defender in 5 straight games, per
@NextGenStats
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 574
No akkor holnap lehet javítano/bizonyítani/csoportelsőséget átvenni a bilsz ellen 🤣🤣🤣
Remélem tisztességes meccset hozunk le, nem szaladunk bele valami méltatlan pofonba
Pityu Gyor
Mar azt is fel sikerkent ertekelnem, ha 2 TDnyi kul vagy azalatt nyerne csak a Bills.
Nyilvan fokusz ugyis Wilsonon lesz, mert egy ujabb WTF teljesitmenyt nem nagyon fogadok el tole. Ideje lenne vegre ures elkapokat eltalalni, idiota INTeket elengedni es 100 yard koruli passzolt yardokbol is.
Beki
Hogy legyen egy kis segítség, a két backup safetynk lesz a kezdő. Hiába na, mi mindent megteszünk a fejlődés elősegítéséért
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
No akkor holnap lehet javítano/bizonyítani/csoportelsőséget átvenni a bilsz ellen 🤣🤣🤣
Remélem tisztességes meccset hozunk le, nem szaladunk bele valami méltatlan pofonba
Pityu Gyor
Mar azt is fel sikerkent ertekelnem, ha 2 TDnyi kul vagy azalatt nyerne csak a Bills.
Nyilvan fokusz ugyis Wilsonon lesz, mert egy ujabb WTF teljesitmenyt nem nagyon fogadok el tole. Ideje lenne vegre ures elkapokat eltalalni, idiota INTeket elengedni es 100 yard koruli passzolt yardokbol is.
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
No akkor holnap lehet javítano/bizonyítani/csoportelsőséget átvenni a bilsz ellen 🤣🤣🤣
Remélem tisztességes meccset hozunk le, nem szaladunk bele valami méltatlan pofonba

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Arra azért kíváncsi lennék mi a véleménye a klub vezetőknek és a vezetőedzőnek Zach Wilson játékáról
FloresR
Mit gondalnanak? Nyilvan ok sem orulnek, hogy nem egy Burrow/Mahomes rogton masodik eveben, de nem fognak lemondani rola 18 meccs utan. Es nekem is egyelore ez a velemenyem. Persze fos nezni, meg bosszanto, de egyelore az ev vegeig nezzuk meg tud-e fejlodni osszesegeben elozo szezonhoz kepest, ha nem es megtobb meccset bukunk miatta, akkor lehet beszelgetni a QB valtasrol, de addig felesleges. ZW problemai javithatoak.
Apex
Biztos javíthatóak?
Pityu Gyor
Hát pl. ha most csak a legutóbbi mecccset vesszük alapul akkor azon mi nem javítható? Mind a 3 INT full mental mistake, az első az amivel igazából a legnagyobb problémája van ZW-nek idén, a kibaszott happy feet + off-platform dobások, emiatt inkonzisztensek a dobásai nagyrészt, szóval ezt mindenképpen fixálni kell, amikor rendesen beleáll a dobásba egyáltalán nem pontatlan, illetve tiszta zseben belül az egyik legjobb irányító idén. A második INT-ről kár is beszélni, egy edzésen 100x csak ezt csináltatnám vele, hogy dobja ki a 20. sorba a labdát, csak rögzül akkor már. A harmadik INT pedig a túlvállalások megint csak, én nem azt mondom, hogy ne próbáljon meg semmit ha kimozog a zsebből, mert voltak szép megoldásai tavaly, illetve idén is, de ennyiszer NFL szinten nem lehet. 2x v 3x meccsenként oké, de többször egyszerűen túl nagy rizikó, meg nagyon pánikol idén scramble alatt, egyszerűen nem nézi a pályát, hanem tunnel-vision van, szóval ja ezt mindenképp limitálni kell, inkább nyelje be a sacket, vagy fusson pár yardot aztán kész. És ne értsetek félre, ez a meccs kurvára rajta ment el és nem mondom, hogy nem aggasztó ez eddig, de azért, hogy már most arról beszéljünk, hogy milyen QB-t hozunk jövőre szerintem kicsit erős. Mutatott szerintem annyit, hogy fellehet építeni(pl. az első félidő szinte tökéletes volt az INT-ig), csak nyilván ketyeg az óra most már és tényleg nem megváltani kell a világot, viszont progress-nek kell lennie első évhez képest, hogy legyen bizalom felé. De ez csak ez én meglátásom, nem mondom, hogy ez a helyes, mert nem vagyok zagérdő, csak én így látom.
Apex
Kösz, jó olvasni az optimizmusodat. Hasonlóban biztam én is vasárnapig - csak ha ezt a féleves szünetben nem tudták a fejébe verni akkor mitől sikerülne ezután? Legyen igazad!!
Pityu Gyor
Azért az túlzás, hogy optimista vagyok 😀 Inkább csak türelmesebb egyelőre, persze tudom baromi nehéz annak lenni ennyi szopás után, főleg, hogy most egy olyan rosterünk van ami többmindenre képes lenne/lehet. De sok mindent amúgy sem lehetne most tenni, inkább beküldenénk Flakont vagy White-ot? Felesleges, akkor már nézzük meg, hogy mit tud ZW év végéig aztán ha fejlődik akkor aranyélet, ha meg nem, akkor utána lehet beszélni a QB kérdésről.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Arra azért kíváncsi lennék mi a véleménye a klub vezetőknek és a vezetőedzőnek Zach Wilson játékáról
FloresR
Mit gondalnanak? Nyilvan ok sem orulnek, hogy nem egy Burrow/Mahomes rogton masodik eveben, de nem fognak lemondani rola 18 meccs utan. Es nekem is egyelore ez a velemenyem. Persze fos nezni, meg bosszanto, de egyelore az ev vegeig nezzuk meg tud-e fejlodni osszesegeben elozo szezonhoz kepest, ha nem es megtobb meccset bukunk miatta, akkor lehet beszelgetni a QB valtasrol, de addig felesleges. ZW problemai javithatoak.
Apex
Biztos javíthatóak?
Pityu Gyor
Hát pl. ha most csak a legutóbbi mecccset vesszük alapul akkor azon mi nem javítható? Mind a 3 INT full mental mistake, az első az amivel igazából a legnagyobb problémája van ZW-nek idén, a kibaszott happy feet + off-platform dobások, emiatt inkonzisztensek a dobásai nagyrészt, szóval ezt mindenképpen fixálni kell, amikor rendesen beleáll a dobásba egyáltalán nem pontatlan, illetve tiszta zseben belül az egyik legjobb irányító idén. A második INT-ről kár is beszélni, egy edzésen 100x csak ezt csináltatnám vele, hogy dobja ki a 20. sorba a labdát, csak rögzül akkor már. A harmadik INT pedig a túlvállalások megint csak, én nem azt mondom, hogy ne próbáljon meg semmit ha kimozog a zsebből, mert voltak szép megoldásai tavaly, illetve idén is, de ennyiszer NFL szinten nem lehet. 2x v 3x meccsenként oké, de többször egyszerűen túl nagy rizikó, meg nagyon pánikol idén scramble alatt, egyszerűen nem nézi a pályát, hanem tunnel-vision van, szóval ja ezt mindenképp limitálni kell, inkább nyelje be a sacket, vagy fusson pár yardot aztán kész. És ne értsetek félre, ez a meccs kurvára rajta ment el és nem mondom, hogy nem aggasztó ez eddig, de azért, hogy már most arról beszéljünk, hogy milyen QB-t hozunk jövőre szerintem kicsit erős. Mutatott szerintem annyit, hogy fellehet építeni(pl. az első félidő szinte tökéletes volt az INT-ig), csak nyilván ketyeg az óra most már és tényleg nem megváltani kell a világot, viszont progress-nek kell lennie első évhez képest, hogy legyen bizalom felé. De ez csak ez én meglátásom, nem mondom, hogy ez a helyes, mert nem vagyok zagérdő, csak én így látom.
Apex
Kösz, jó olvasni az optimizmusodat. Hasonlóban biztam én is vasárnapig - csak ha ezt a féleves szünetben nem tudták a fejébe verni akkor mitől sikerülne ezután? Legyen igazad!!

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Arra azért kíváncsi lennék mi a véleménye a klub vezetőknek és a vezetőedzőnek Zach Wilson játékáról
FloresR
Mit gondalnanak? Nyilvan ok sem orulnek, hogy nem egy Burrow/Mahomes rogton masodik eveben, de nem fognak lemondani rola 18 meccs utan. Es nekem is egyelore ez a velemenyem. Persze fos nezni, meg bosszanto, de egyelore az ev vegeig nezzuk meg tud-e fejlodni osszesegeben elozo szezonhoz kepest, ha nem es megtobb meccset bukunk miatta, akkor lehet beszelgetni a QB valtasrol, de addig felesleges. ZW problemai javithatoak.
Apex
Biztos javíthatóak?
Pityu Gyor
Hát pl. ha most csak a legutóbbi mecccset vesszük alapul akkor azon mi nem javítható? Mind a 3 INT full mental mistake, az első az amivel igazából a legnagyobb problémája van ZW-nek idén, a kibaszott happy feet + off-platform dobások, emiatt inkonzisztensek a dobásai nagyrészt, szóval ezt mindenképpen fixálni kell, amikor rendesen beleáll a dobásba egyáltalán nem pontatlan, illetve tiszta zseben belül az egyik legjobb irányító idén. A második INT-ről kár is beszélni, egy edzésen 100x csak ezt csináltatnám vele, hogy dobja ki a 20. sorba a labdát, csak rögzül akkor már. A harmadik INT pedig a túlvállalások megint csak, én nem azt mondom, hogy ne próbáljon meg semmit ha kimozog a zsebből, mert voltak szép megoldásai tavaly, illetve idén is, de ennyiszer NFL szinten nem lehet. 2x v 3x meccsenként oké, de többször egyszerűen túl nagy rizikó, meg nagyon pánikol idén scramble alatt, egyszerűen nem nézi a pályát, hanem tunnel-vision van, szóval ja ezt mindenképp limitálni kell, inkább nyelje be a sacket, vagy fusson pár yardot aztán kész. És ne értsetek félre, ez a meccs kurvára rajta ment el és nem mondom, hogy nem aggasztó ez eddig, de azért, hogy már most arról beszéljünk, hogy milyen QB-t hozunk jövőre szerintem kicsit erős. Mutatott szerintem annyit, hogy fellehet építeni(pl. az első félidő szinte tökéletes volt az INT-ig), csak nyilván ketyeg az óra most már és tényleg nem megváltani kell a világot, viszont progress-nek kell lennie első évhez képest, hogy legyen bizalom felé. De ez csak ez én meglátásom, nem mondom, hogy ez a helyes, mert nem vagyok zagérdő, csak én így látom.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
The #Broncos are trading for #Jets pass-rusher Jacob Martin, source said, one of several players expected to fill the void left by Bradley Chubb. Denver is giving up a 4th round pick in 2024 in exchange for a 2024 5th.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Arra azért kíváncsi lennék mi a véleménye a klub vezetőknek és a vezetőedzőnek Zach Wilson játékáról
FloresR
Mit gondalnanak? Nyilvan ok sem orulnek, hogy nem egy Burrow/Mahomes rogton masodik eveben, de nem fognak lemondani rola 18 meccs utan. Es nekem is egyelore ez a velemenyem. Persze fos nezni, meg bosszanto, de egyelore az ev vegeig nezzuk meg tud-e fejlodni osszesegeben elozo szezonhoz kepest, ha nem es megtobb meccset bukunk miatta, akkor lehet beszelgetni a QB valtasrol, de addig felesleges. ZW problemai javithatoak.
Apex
Biztos javíthatóak?
Pityu Gyor
Sztem abszolut nem.
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Arra azért kíváncsi lennék mi a véleménye a klub vezetőknek és a vezetőedzőnek Zach Wilson játékáról
FloresR
Mit gondalnanak? Nyilvan ok sem orulnek, hogy nem egy Burrow/Mahomes rogton masodik eveben, de nem fognak lemondani rola 18 meccs utan. Es nekem is egyelore ez a velemenyem. Persze fos nezni, meg bosszanto, de egyelore az ev vegeig nezzuk meg tud-e fejlodni osszesegeben elozo szezonhoz kepest, ha nem es megtobb meccset bukunk miatta, akkor lehet beszelgetni a QB valtasrol, de addig felesleges. ZW problemai javithatoak.
Apex
Biztos javíthatóak?

Green is green
több mint 1 éve
Inter102 New York Jets 54
Elkezd futni mint a mérgezett egér ész nélkül és gyakorlatilag semmi értelme az egésznek! Többet árt mint használ tipikus esete! Ha állandóan kidobná sokkal beljebb lennénk!
Annyira dühítő hogy választhattunk a 2. helyen, és hozunk egy olyan játékost aki be van szarva és mint egy féleszű rohangál össze vissza, a csoport rivális választ ugyanúgy QB-t mint mi csak a 15.helyen és megszopat!
Annyira átlátszó sokszor a jatekhivas is hogy az már fáj! Én nem tudom hogy Z Wilson bol lehet még értelmes/értékes játékos??? Számomra nehéz elképzelni, de én nem értek hozzá!
Inter102
Mondjuk ehhez a winhez nem sok koze volt Meki Jonesnak azert tegyuk hozza xd
Apex
Nem azért mondtam mert a másik irányító annyira jó lenne vagy jól játszott volna,hanem azért mert ő legalább egy irányítónak néz ki ellentétben Z.Wilsonnal!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Arra azért kíváncsi lennék mi a véleménye a klub vezetőknek és a vezetőedzőnek Zach Wilson játékáról
FloresR
Mit gondalnanak? Nyilvan ok sem orulnek, hogy nem egy Burrow/Mahomes rogton masodik eveben, de nem fognak lemondani rola 18 meccs utan. Es nekem is egyelore ez a velemenyem. Persze fos nezni, meg bosszanto, de egyelore az ev vegeig nezzuk meg tud-e fejlodni osszesegeben elozo szezonhoz kepest, ha nem es megtobb meccset bukunk miatta, akkor lehet beszelgetni a QB valtasrol, de addig felesleges. ZW problemai javithatoak.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Elkezd futni mint a mérgezett egér ész nélkül és gyakorlatilag semmi értelme az egésznek! Többet árt mint használ tipikus esete! Ha állandóan kidobná sokkal beljebb lennénk!
Annyira dühítő hogy választhattunk a 2. helyen, és hozunk egy olyan játékost aki be van szarva és mint egy féleszű rohangál össze vissza, a csoport rivális választ ugyanúgy QB-t mint mi csak a 15.helyen és megszopat!
Annyira átlátszó sokszor a jatekhivas is hogy az már fáj! Én nem tudom hogy Z Wilson bol lehet még értelmes/értékes játékos??? Számomra nehéz elképzelni, de én nem értek hozzá!
Inter102
Mondjuk ehhez a winhez nem sok koze volt Meki Jonesnak azert tegyuk hozza xd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
FloresR 180
Arra azért kíváncsi lennék mi a véleménye a klub vezetőknek és a vezetőedzőnek Zach Wilson játékáról
több mint 1 éve
Inter102 New York Jets 54
Elkezd futni mint a mérgezett egér ész nélkül és gyakorlatilag semmi értelme az egésznek! Többet árt mint használ tipikus esete! Ha állandóan kidobná sokkal beljebb lennénk!
Annyira dühítő hogy választhattunk a 2. helyen, és hozunk egy olyan játékost aki be van szarva és mint egy féleszű rohangál össze vissza, a csoport rivális választ ugyanúgy QB-t mint mi csak a 15.helyen és megszopat!
Annyira átlátszó sokszor a jatekhivas is hogy az már fáj! Én nem tudom hogy Z Wilson bol lehet még értelmes/értékes játékos??? Számomra nehéz elképzelni, de én nem értek hozzá!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....
Yikes...

Apex
Erre mondják hogy pánik pánik pánik és ebből fakadóan rossz kivitelezés. Amíg ezt nem sikerül kinőnie addig lesz baj vele...
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Yikes...

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 336 — Jó ötletnek tűnt!
Jövőbeli QB opciók közül Geno elég vicces lenne 😀

Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Amugy gondoljunk bele, hogy ha azt a picksixet nem fujják vissza akkor semmi sem mentett volna meg minket a győzelemtől és sose láttuk volna Zachet így leolvadni

Green is green
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Hát valahogy így

Apex
Adják be neki mind3at. Bár én a korbácsot se vetném el hogy észhez térjen
A bajom az az hogy ezenkívül mintha lassú lenne a feje talán azért nem ér végig a lehetőségein. Egy dolog a kapkodás de mintha nem is látná az opcióit

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Hát valahogy így

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Egyébként ezt a QB2 dolgot nem értem. Ha Whiteban biznának akkor tegnap miért nem hozták be? Vagy miért nem kapja meg valamelyik meccset? Ha jó a csapat (az) és csak egy higgadt, közepes irányító kell, akkor miért nem a veterán Flacco a B terv? No ne essünk kétségbe, az 5:3 még mindig remek, Zach meg még bizonyít(hatna) hogy megmentse JD/Saleh seggét - vagy JD kitalál valamit
Pityu Gyor
Nyílván nincs veszve semmi persze, sőt ha ezt a teljesítményt nyújtotta volna a Bills ellen, állítom közel sem ez lenne a narratíva. De baszki pont ez ellen a kicseszett gyenge Pats ellen? Egy game manager-rel ez sima double digit win lett volna. Rohadtul kellett volna ez a győzelem és megtudta volna nyerni ZW ha nincsenek ezek a faszságai, mert amúgy tudott haladni az O nem is gyengén. Meg ezek után kit versz meg a csoportban? Bills-t? Pats-et vagy a delfineket otthon? Erősen kétlem. Mindenesetre én nem jelenteném még ki, hogy bust, ezt a második évet előtte végig szeretném nézni, de az biztos, hogy kurvára ketyeg az óra nála, és nagyon gyorsan össze kell szednie magát, a csapat, de legfőképpen a saját érdekében.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
En inkabb csak azt nem ertem ezzel a White QB2(+Saleh kommentje) dologgal kapcsolatban, hogy akkor a Ravens/Bengals(ahol Flakon iszonyat gyenge volt) ellen miert nem kuldtek be? Csak mert elvileg ott meg csak fel sem merult, hogy bekuldjek.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Egyébként ezt a QB2 dolgot nem értem. Ha Whiteban biznának akkor tegnap miért nem hozták be? Vagy miért nem kapja meg valamelyik meccset? Ha jó a csapat (az) és csak egy higgadt, közepes irányító kell, akkor miért nem a veterán Flacco a B terv? No ne essünk kétségbe, az 5:3 még mindig remek, Zach meg még bizonyít(hatna) hogy megmentse JD/Saleh seggét - vagy JD kitalál valamit

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1586844105245605889?t=7MRE_E-CBWFYd2BCWh0BCA
Roviden, tomoren ennyi.