NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
En inkabb csak azt nem ertem ezzel a White QB2(+Saleh kommentje) dologgal kapcsolatban, hogy akkor a Ravens/Bengals(ahol Flakon iszonyat gyenge volt) ellen miert nem kuldtek be? Csak mert elvileg ott meg csak fel sem merult, hogy bekuldjek.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Egyébként ezt a QB2 dolgot nem értem. Ha Whiteban biznának akkor tegnap miért nem hozták be? Vagy miért nem kapja meg valamelyik meccset? Ha jó a csapat (az) és csak egy higgadt, közepes irányító kell, akkor miért nem a veterán Flacco a B terv? No ne essünk kétségbe, az 5:3 még mindig remek, Zach meg még bizonyít(hatna) hogy megmentse JD/Saleh seggét - vagy JD kitalál valamit

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1586844105245605889?t=7MRE_E-CBWFYd2BCWh0BCA
Roviden, tomoren ennyi.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Zack Rosenblatt @ZackBlatt
Don't entirely understand the #Jets reasoning for elevating Mike White to No. 2 over Joe Flacco.

Robert Saleh: "Just, Mike is a young guy we have to figure out what we have in him if that opportunity presents itself."

Eleg erdekes dontes valoban igy a bye week kozeleben. Meglepne h Flakont siman lenyomta volna edzesen.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Saleh szerint White a QB2 innentol. Lassan nem artana arrol is dumalni h meddig biztos Wilson fiucska QB1 helyet.
Sajnos mas mutterjanak megcuccolasat jobban ert, mint a QB dolgot az NFLben.
Beki
Ezt az évet úgy is vele toljuk végig, aztán lehet imádkozni, hogy mégis összerakja ezt a QB dolgot. Igazából az a leginkább felbaszós az egészben, hogy tehetség alapján kurva jó lehetne, csak hát fejben nem tudja összerakni az emberünk. Pedig amúgy ennél jobban nem tudom, hogy lehetett volna felépíteni, oké aláírom sok a sérült, de azért még így is egy korrekt fal van elötte, skill playerek mindenhol, system fit is és mégsem. Hatalmas csalódás az ember sajnos..
Apex
Sok a serult, de az OL azonnal fixalva lett, backupok sem annyira ergyak. WR depth van vegre, Conklin ugy fest megoldja elkapo TE dolgot, futojatek is ment, erre megint a QB projekten fossa ossze magat az egesz.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Saleh szerint White a QB2 innentol. Lassan nem artana arrol is dumalni h meddig biztos Wilson fiucska QB1 helyet.
Sajnos mas mutterjanak megcuccolasat jobban ert, mint a QB dolgot az NFLben.
Beki
Ezt az évet úgy is vele toljuk végig, aztán lehet imádkozni, hogy mégis összerakja ezt a QB dolgot. Igazából az a leginkább felbaszós az egészben, hogy tehetség alapján kurva jó lehetne, csak hát fejben nem tudja összerakni az emberünk. Pedig amúgy ennél jobban nem tudom, hogy lehetett volna felépíteni, oké aláírom sok a sérült, de azért még így is egy korrekt fal van elötte, skill playerek mindenhol, system fit is és mégsem. Hatalmas csalódás az ember sajnos..

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Saleh szerint White a QB2 innentol. Lassan nem artana arrol is dumalni h meddig biztos Wilson fiucska QB1 helyet.
Sajnos mas mutterjanak megcuccolasat jobban ert, mint a QB dolgot az NFLben.
Beki
White nem lesz előrelépés. Tradelni már nem nagyon lehet - ez az év Wilsoné

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Saleh szerint White a QB2 innentol. Lassan nem artana arrol is dumalni h meddig biztos Wilson fiucska QB1 helyet.
Sajnos mas mutterjanak megcuccolasat jobban ert, mint a QB dolgot az NFLben.
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Volt az a jatek, mikor nem volt WR szabadon, es ZW kidobta oldalt ... vagyis kidobta volna, de picket dobott belole. Azota is felrohogok, ha eszembe jut! 😀
ulpianus
Kösz hogy jöttél!!

Green is green
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Volt az a jatek, mikor nem volt WR szabadon, es ZW kidobta oldalt ... vagyis kidobta volna, de picket dobott belole. Azota is felrohogok, ha eszembe jut! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Azt hiszem ma minden értelemben óriási lesz a nyomás Zachen... a petriotsz tipikusan erős abban hogy kivegye a legjobbat és nyomást tegyen a leggyengébbre az ellenfélnél. Nem lepne meg ha szétszednék a futásunkat. A defnek tartania kellene a jó formáját és most már kelleni fog a plusz a qb-tól!!! Go Jets
Pityu Gyor
Hát megmérettetet és rettentő vékonynak bizonyult. Pont amiben én láttam előrelépést azzal bukott meg (reménytelen fos idióta passzok). Tévedtem 😕
A defense nagyon jó volt, Zach megérdemelné hogy a teljes védelem a meccs után jól s...be rakja...
Ez a petsz az egyik leggyengébb amit láttam mégis tisztán jobbak voltak. A 13as szériájuk ellenünk kezd még Jets szinten is nagyon kínos lenni

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Pain

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Egyértelmű, hogy jövőre irányitó kell. A probléma az, hogy ha a futójáték nem fog menni, akkor nem biztos, hogy nyerünk még idén meccset
Wester
Ha lesz mozdithato QB, aki egyertelmuen megeri az arat, JDnek lepnie kell, vagy jovore az allasaba kerul.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Egyértelmű, hogy jövőre irányitó kell. A probléma az, hogy ha a futójáték nem fog menni, akkor nem biztos, hogy nyerünk még idén meccset

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
És én még védtem Zachet...

Green is green
több mint 1 éve
FloresR 181
Ezt a kamu sárgát amit Franklin-Myers-ra dobtak egy vicc
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Ja ma 6-kor kezdünk ne felejtsétek.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Na helyben vagyunk...McDermott meccskeretben lesz holnap...
Beki
Reméljük nem sérül le egyik tackle se 😀
Wester
Ogbuehi vagy Remmers kezd amugy? 😀
Beki
Ogbuehi kezd elvileg

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Azt hiszem ma minden értelemben óriási lesz a nyomás Zachen... a petriotsz tipikusan erős abban hogy kivegye a legjobbat és nyomást tegyen a leggyengébbre az ellenfélnél. Nem lepne meg ha szétszednék a futásunkat. A defnek tartania kellene a jó formáját és most már kelleni fog a plusz a qb-tól!!! Go Jets

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Na helyben vagyunk...McDermott meccskeretben lesz holnap...
Beki
Reméljük nem sérül le egyik tackle se 😀
Wester
Ogbuehi vagy Remmers kezd amugy? 😀
Beki
Miert kezdene barmelyik, ha egyszer McDermott aktiv? 😃
Apex
Lassuk csak... Jets jatekosok, coachok, FO es drukkerek egeszsegenek jot tenne. 🤣
Mindenesetre tartom h vkinek vkijet dugja a csavo vagy rettegesben tartja, ha ma kezd.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Na helyben vagyunk...McDermott meccskeretben lesz holnap...
Beki
Reméljük nem sérül le egyik tackle se 😀
Wester
Ogbuehi vagy Remmers kezd amugy? 😀
Beki
Miert kezdene barmelyik, ha egyszer McDermott aktiv? 😃

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Na helyben vagyunk...McDermott meccskeretben lesz holnap...
Beki
Reméljük nem sérül le egyik tackle se 😀
Wester
Ogbuehi vagy Remmers kezd amugy? 😀
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Na helyben vagyunk...McDermott meccskeretben lesz holnap...
Beki
Reméljük nem sérül le egyik tackle se 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Na helyben vagyunk...McDermott meccskeretben lesz holnap...
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Magas picket nem adnék jelenleg OT-ért, mert attól nem leszünk SB contenderek és értem én, hogy régen voltunk PO-ban, de csak egy PO szereplésért nem érdemes feláldozni az elkezdődött építést.
Wester
Nem egy PO szereplesert, Conklin eleg fasza tackle alapvetoen es egyaltalan nem idos, siman lehetne vele hosszabbitani + Zach iden kurva gyengen jatszik amikor nyomas alatt van es igy AVT kiesesevel jo esely van ra, hogy a fal jobboldala atjarohaz lesz.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath