NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Magas picket nem adnék jelenleg OT-ért, mert attól nem leszünk SB contenderek és értem én, hogy régen voltunk PO-ban, de csak egy PO szereplésért nem érdemes feláldozni az elkezdődött építést.

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 051 — Big Penix Energy
Elvileg megy a telefonalgatas JD reszerol OT poszton, aggodnak hogy Fant nem lesz mar tulzottan bevetheto iden.
Apex
Lately Tunsil would be the home run but picks/money the issue.

There’s Jack Conklin, Cam Erving, Andre Dillard, Isaiah Wynn, Dennis Kelly, Dalton Risner, Taylor Moton, Riley Reiff.
fenti listát uStadium rakta össze.
Beki
Conklint tovabbra is adnam egy 3. korert.
Apex
Ha össze is hoz egy tradet érte JD, azonnal hosszabbítani kellene vele. Ha valóban ekkora a gond Fant fronton, jövőre úgyis távozik.
LT: Brown, Becton
LG: Tomlinson
C: ?
RG: AVT
RT: Conklin, Mitchell
Más tészta h sok hely nincs a sapka alatt, 17 misi és 36 játékosnak van szerződése csak. Tudom h könnyen lehetne csinálni helyet, de ezzel még várjuk meg a szezon végét h kitől kell elköszönni.
Beki
Ha jovore lesz ertelmes Center drafton, fix hogy elso/masodik korben viszunk egyet. Olyan sokat meg nem hiszem, hogy kene kolteni FA-n, talan LB meg FS amit neednek mondanek, de ezek kozul is johet egy drafton koran. Tobbi mehet depth meg resign.
Apex
Schmitz egyelőre konszenzusos #1 centernek tűnik, kiváló futás blokkoló. De ebbe a MiLF féle rendszerbe talán az atletikusabb Sedrick Van Pran illene a Georgia-bol

több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Elvileg megy a telefonalgatas JD reszerol OT poszton, aggodnak hogy Fant nem lesz mar tulzottan bevetheto iden.
Apex
Lately Tunsil would be the home run but picks/money the issue.

There’s Jack Conklin, Cam Erving, Andre Dillard, Isaiah Wynn, Dennis Kelly, Dalton Risner, Taylor Moton, Riley Reiff.
fenti listát uStadium rakta össze.
Beki
Conklint tovabbra is adnam egy 3. korert.
Apex
Ha össze is hoz egy tradet érte JD, azonnal hosszabbítani kellene vele. Ha valóban ekkora a gond Fant fronton, jövőre úgyis távozik.
LT: Brown, Becton
LG: Tomlinson
C: ?
RG: AVT
RT: Conklin, Mitchell
Más tészta h sok hely nincs a sapka alatt, 17 misi és 36 játékosnak van szerződése csak. Tudom h könnyen lehetne csinálni helyet, de ezzel még várjuk meg a szezon végét h kitől kell elköszönni.
Beki
Ha jovore lesz ertelmes Center drafton, fix hogy elso/masodik korben viszunk egyet. Olyan sokat meg nem hiszem, hogy kene kolteni FA-n, talan LB meg FS amit neednek mondanek, de ezek kozul is johet egy drafton koran. Tobbi mehet depth meg resign.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Elvileg megy a telefonalgatas JD reszerol OT poszton, aggodnak hogy Fant nem lesz mar tulzottan bevetheto iden.
Apex
Lately Tunsil would be the home run but picks/money the issue.

There’s Jack Conklin, Cam Erving, Andre Dillard, Isaiah Wynn, Dennis Kelly, Dalton Risner, Taylor Moton, Riley Reiff.
fenti listát uStadium rakta össze.
Beki
Conklint tovabbra is adnam egy 3. korert.
Apex
Ha össze is hoz egy tradet érte JD, azonnal hosszabbítani kellene vele. Ha valóban ekkora a gond Fant fronton, jövőre úgyis távozik.
LT: Brown, Becton
LG: Tomlinson
C: ?
RG: AVT
RT: Conklin, Mitchell
Más tészta h sok hely nincs a sapka alatt, 17 misi és 36 játékosnak van szerződése csak. Tudom h könnyen lehetne csinálni helyet, de ezzel még várjuk meg a szezon végét h kitől kell elköszönni.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Elvileg megy a telefonalgatas JD reszerol OT poszton, aggodnak hogy Fant nem lesz mar tulzottan bevetheto iden.
Apex
Lately Tunsil would be the home run but picks/money the issue.

There’s Jack Conklin, Cam Erving, Andre Dillard, Isaiah Wynn, Dennis Kelly, Dalton Risner, Taylor Moton, Riley Reiff.
fenti listát uStadium rakta össze.
Beki
Conklint tovabbra is adnam egy 3. korert.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Elvileg megy a telefonalgatas JD reszerol OT poszton, aggodnak hogy Fant nem lesz mar tulzottan bevetheto iden.
Apex
Lately Tunsil would be the home run but picks/money the issue.

There’s Jack Conklin, Cam Erving, Andre Dillard, Isaiah Wynn, Dennis Kelly, Dalton Risner, Taylor Moton, Riley Reiff.
fenti listát uStadium rakta össze.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Elvileg megy a telefonalgatas JD reszerol OT poszton, aggodnak hogy Fant nem lesz mar tulzottan bevetheto iden.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Nekem elég rossz szájízt ad a "going from a losing team to the Jets" rész, de ti is megérdemlitek, hogy így hívatkozzanak rátok idén.

iktriad
Hmmm 1 hónappal ezelőttig a Jets volt a tipikus looser team ... imádom ezt a jelzőaggatós világot

Green is green
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem elég rossz szájízt ad a "going from a losing team to the Jets" rész, de ti is megérdemlitek, hogy így hívatkozzanak rátok idén.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Edes istenem xdd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Egy kis elemzés Wilson teljesítményéről a Denver ellen, a cikk alján találjátok a videót. Hát a meccset követően valami ilyesmire számítottam. Aggasztó mit ne mondjak.
 jetsxfactor.com/2022/10/25/what-going-on-zach-wilson-ny-jets-film/

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha J-Rob kevesebb, mint 2601 yardot fut, a magasabb 6. körös picketek jön érte, ha 260-nál többet, akkor pedig az 5. körösötök kerül Floridába.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 065 — Patriots fan
Jets are debuting their alternate black helmets this weekend vs. the Patriots.
KeyG
Jó fognak kinézni a vérengzéshez 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 120
Jets are debuting their alternate black helmets this weekend vs. the Patriots.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Amúgy Brant Boyer idén is megmutatja hogy miért élt túl 2 edzőváltást
Wester
Nem lennek meglepodve ha lassan kapna valahol HC lehetoseget.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Úgy nézem am h Mike Remmers a backup RT perpill.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy Brant Boyer idén is megmutatja hogy miért élt túl 2 edzőváltást

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Schefty szerint Jack Conklin es Tunsil is celpont lehet.
Apex
LT minek, RT is akkor adja magát, ha Fant végérvényesen marad IRen.
Beki
Azért tegyük hozzá, hogy mind a két úriember magasabb szintet képvisel mint a rosteren lévő játékosok. Tunsil szerintem is felesleges pláne, hogy valszeg sokat kéne adni érte, viszont Conklin szerintem nem lenne rossz húzás, ha beválik lehetne is vele hosszabbítani, Fant mind a két oldalon tud backup lenni + jövőre nekimehetnénk úgy a szezonnak, hogy Fant cut, LT:Becton/Brown RT: Conklin/Mitchell. Más kérdés, hogy mennyiért mozdítható.
Apex
Fant UFA így cuttal nem kell foglalkozni 😀
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Ez a Robinson igazolás kifejezetten tetszetős, viszont tackle-t most már én se hoznék feltétlen | úgyis lesérülne 😀 |

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Schefty szerint Jack Conklin es Tunsil is celpont lehet.
Apex
LT minek, RT is akkor adja magát, ha Fant végérvényesen marad IRen.
Beki
Azért tegyük hozzá, hogy mind a két úriember magasabb szintet képvisel mint a rosteren lévő játékosok. Tunsil szerintem is felesleges pláne, hogy valszeg sokat kéne adni érte, viszont Conklin szerintem nem lenne rossz húzás, ha beválik lehetne is vele hosszabbítani, Fant mind a két oldalon tud backup lenni + jövőre nekimehetnénk úgy a szezonnak, hogy Fant cut, LT:Becton/Brown RT: Conklin/Mitchell. Más kérdés, hogy mennyiért mozdítható.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Schefty szerint Jack Conklin es Tunsil is celpont lehet.
Apex
LT minek, RT is akkor adja magát, ha Fant végérvényesen marad IRen.
több mint 1 éve
Zotya86 New York Jets 192
Legjobb falember és legjobb skill player is OUT egész szezonra?!
Ezt nem hiszem el! El van átkozva ez a csapat 😥
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Schefty szerint Jack Conklin es Tunsil is celpont lehet.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 944
Remek kis igazolás. Az O Line lesz kérdéses. Davis szel mi a helyzet?

Green is green
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kurva jó kis játékos, nagyon pass protectionben (idén 1 QB nyomást engedett) és 1000 yardot futott a Minshew, Glennon, Luton QB trió mellett. Joe Douglas nagyot húzott.

Mondjuk át kell mennie majd a fizikain, Pederson szerint van egy kisebb bokasérülése, ezért volt minimális az igénybevétele vasárnap.