NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 336 — Jó ötletnek tűnt!
Lassan át kell gondolni milyen veterán alternatívák jöhetnek a helyére (újonccal szerintem a rezsim is menne)? A packersből egyszer már hoztunk el kiöregedett qb-t, remélem most több alternatíva is felmerül
Pityu Gyor
Rodgersnél azért már több kérdőjel is van azon kívül, hogy FA-t lát-e egyáltalán. Plusz sokan írják Lamar-t is de kizárt dolognak tartom. Reális opció az Carr és Jimmy G.
Apex
Lamart nem látom, hogy nem tartja meg a Ravens. Az a baj, hogy cappel se fogunk nagyon jól állni, ezért szerintem a Rodgers szerződést átvenni nem érné meg, főleg úgy, hogy lehet nem is játsza végig. Carr érdekes lenne, bár ő se olcsó, de ott már nincs se garantált, se dead money a szerződésben. Jimmy G-nek én nem vagyok nagy hive, akkor már megpróbálkoznék valami újonccal

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Inter102 New York Jets 54
Még fiatal..... Későn érő srác biztos! Reméljük pár srác a csapatból tanít neki egy kis önkritikát!!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Ha ilyen arrogáns pöcs lesz, akkor elég hamar elveszítheti az öltözőt
Wester
Személy szerint nagyon remélem h a DL tagjai behúzták vmelyik sarokba ezt a senkiházi fasszopót és elmagyarázták neki, hogy teljesítmény > pofázás.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Lassan át kell gondolni milyen veterán alternatívák jöhetnek a helyére (újonccal szerintem a rezsim is menne)? A packersből egyszer már hoztunk el kiöregedett qb-t, remélem most több alternatíva is felmerül
Pityu Gyor
Rodgersnél azért már több kérdőjel is van azon kívül, hogy FA-t lát-e egyáltalán. Plusz sokan írják Lamar-t is de kizárt dolognak tartom. Reális opció az Carr és Jimmy G.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Lassan át kell gondolni milyen veterán alternatívák jöhetnek a helyére (újonccal szerintem a rezsim is menne)? A packersből egyszer már hoztunk el kiöregedett qb-t, remélem most több alternatíva is felmerül

Green is green
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
.@Connor_J_Hughes: "Do you feel like you let the defense down at all?"

Zach Wilson: "No."

Nagykepu fasztartaly...
Beki
Gáz!

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 336 — Jó ötletnek tűnt!
Ha ilyen arrogáns pöcs lesz, akkor elég hamar elveszítheti az öltözőt

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
.@Connor_J_Hughes: "Do you feel like you let the defense down at all?"

Zach Wilson: "No."

Nagykepu fasztartaly...
több mint 1 éve
Inter102 New York Jets 54
Katasztrófa volt az offense úgy ahogy van! Pontok nélkül nehéz nyerni!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Hát őszintén szólva még egy ilyen hulladék meccsre nem számítottam Wilsontól, ez minden szinten hulladék volt, MLF se volt toppon az fix, de ez...áhh. Nincs kifogás erre. Első helyért mentünk és ezt az okádék hulladékot tudtuk odabaszni a pályára támadás címszó alatt? D-t sajnálom kurvára...
Apex
MLF-re azért nem verném rá, mert bazdki még én is látom az üres elkapókat
Wester
Én sem azt mondom, hogy ő rajta ment el nyilván, de azért volt egy-két fejvakarós call.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 336 — Jó ötletnek tűnt!
Hát őszintén szólva még egy ilyen hulladék meccsre nem számítottam Wilsontól, ez minden szinten hulladék volt, MLF se volt toppon az fix, de ez...áhh. Nincs kifogás erre. Első helyért mentünk és ezt az okádék hulladékot tudtuk odabaszni a pályára támadás címszó alatt? D-t sajnálom kurvára...
Apex
MLF-re azért nem verném rá, mert bazdki még én is látom az üres elkapókat

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Hát őszintén szólva még egy ilyen hulladék meccsre nem számítottam Wilsontól, ez minden szinten hulladék volt, MLF se volt toppon az fix, de ez...áhh. Nincs kifogás erre. Első helyért mentünk és ezt az okádék hulladékot tudtuk odabaszni a pályára támadás címszó alatt? D-t sajnálom kurvára...

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Reszemrol eleg volt Wilsonbol. Menjen basszon milfeket, mashoz nem ert. Rakas szerencsetlen dobni es latni sem tud. Mims kibaszott kurva uresen volt. Itt orditon a TV elott ez a nyomorek meg nem latja.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 336 — Jó ötletnek tűnt!
Jövőre QB kell még mindig

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 943
Sok szempontból jó lenne ma visszavágni a petsznek... izgalmas h mindkét csapat pihenőről jön és van ideje felkészülni - mondjuk ebben félő hogy BB erős lesz

Green is green
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 538 — !SuPeR6BoWL!
Vikings behúzta a Bills ellen. Szóval akkor jövő héten a csoportelsőségért játszunk, úgy hogy ideje lenne nyerni 2010 után Foxboroughban 😀
Apex
Visszatér Mac "Grizzly" Jones és széttépünk benneteket.....
Vagy nem 😂😂😂
ThundersNFL a Jobbágy
Elso INT utan majd lekapja ot BB 😀
Beki
Jön Zappe és záptojást csinál belőletek 402 yard 4 TD 1 int 😉😉😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
The Doctor is in: The #Jets are signing FA OL Laurent Duvernay-Tardif after his workout on Monday, source said. Duvernay-Tardif finished a portion of his medical residency in Canada recently, liked his time with NYJ in 2021 and now is back.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Reunion: Laurent Duvernay-Tardif, the FA OL who completed his residency program at a Montreal-area hospital, is working out for the #Jets today, source say.

The Good Doctor, who opted out in ‘20 to fight on the front lines of the pandemic, could sign to the NYJ practice squad.

Remélem Herbig és Tomlinson nem sérült le... 😀
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Vikings behúzta a Bills ellen. Szóval akkor jövő héten a csoportelsőségért játszunk, úgy hogy ideje lenne nyerni 2010 után Foxboroughban 😀
Apex
Visszatér Mac "Grizzly" Jones és széttépünk benneteket.....
Vagy nem 😂😂😂
ThundersNFL a Jobbágy
Elso INT utan majd lekapja ot BB 😀
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 538 — !SuPeR6BoWL!
Vikings behúzta a Bills ellen. Szóval akkor jövő héten a csoportelsőségért játszunk, úgy hogy ideje lenne nyerni 2010 után Foxboroughban 😀
Apex
Visszatér Mac "Grizzly" Jones és széttépünk benneteket.....
Vagy nem 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956
Vikings behúzta a Bills ellen. Szóval akkor jövő héten a csoportelsőségért játszunk, úgy hogy ideje lenne nyerni 2010 után Foxboroughban 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956

Wester
Áhh Szószt a hétvégén megégették csúnyán, neki lefőtt a kávé. 😕 XD
Beki
Ezzel kapcsolatban találtam egy kis érdekességet amúgy, durva 😀

Apex
Látszik is h Szósz mire számított, de kb egy rohadt testcsellel úgy megetette őt Diggs h élmény nézni 😀
Beki
Game winning play-t megcsinálta, megbocsájtva 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó

Wester
Áhh Szószt a hétvégén megégették csúnyán, neki lefőtt a kávé. 😕 XD
Beki
Ezzel kapcsolatban találtam egy kis érdekességet amúgy, durva 😀

Apex
Látszik is h Szósz mire számított, de kb egy rohadt testcsellel úgy megetette őt Diggs h élmény nézni 😀
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 956

Wester
Áhh Szószt a hétvégén megégették csúnyán, neki lefőtt a kávé. 😕 XD
Beki
Ezzel kapcsolatban találtam egy kis érdekességet amúgy, durva 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó

Wester
Áhh Szószt a hétvégén megégették csúnyán, neki lefőtt a kávé. 😕 XD