New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Tudnam mitol szartak be h 5. kort be kellett aldozni 😀
Beki
Ha Hall sokkal előrébb volt a boardon, mint a többi futó, akkor az 5. kör nem annyira érdekes.
Konkrétan ugye most annyi játékosunk lesz, hogy ki kell majd elvileg vágni embereket. 3 első körös után annyira nem érdekes a mennyiség most
Wester
Az RB pick leg emesztheto + ma este 3. napot is gyorsan letudju, de 3. koros pickunket tuti meg nem varom eliben 😀
Beki
Nagyon rendben van az a pick, nagy mitosz jelenleg, hogy futót bármikor lehet hozni, az NFL kezdők nagy része az első 3 körből van, és kb 2. kör ahonnan a legtöbb érték jön futókból

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tudnam mitol szartak be h 5. kort be kellett aldozni 😀
Beki
Ha Hall sokkal előrébb volt a boardon, mint a többi futó, akkor az 5. kör nem annyira érdekes.
Konkrétan ugye most annyi játékosunk lesz, hogy ki kell majd elvileg vágni embereket. 3 első körös után annyira nem érdekes a mennyiség most
Wester
Az RB pick leg emesztheto + ma este 3. napot is gyorsan letudju, de 3. koros pickunket tuti meg nem varom eliben 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Tudnam mitol szartak be h 5. kort be kellett aldozni 😀
Beki
Ha Hall sokkal előrébb volt a boardon, mint a többi futó, akkor az 5. kör nem annyira érdekes.
Konkrétan ugye most annyi játékosunk lesz, hogy ki kell majd elvileg vágni embereket. 3 első körös után annyira nem érdekes a mennyiség most

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Tudnam mitol szartak be h 5. kort be kellett aldozni 😀
Beki
Azt mondják a szakik, hogy Texans vitte volna 37. pick-kel.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tudnam mitol szartak be h 5. kort be kellett aldozni 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Elég rendben lesz ez az O

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Szerintem qrva jól sikerült az 1. napunk!
Én Sauce Gardner + az egyik top WR választásáért szurkoltam, örülök, hogy jött! 😊
26. helyen pedig Jermaine Johnson is igazán remek húzás volt.
2/38-ra még Nakobe Deant várom! Hajrá! 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szegény Wilsonnak kicsit molyrágta a pulcsija.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Szerintem ha Hall-t nem viszik ki előttünk akkor cetlizzük, viszont ha elkel akkor Nakobe vagy Brisker a prioritás!🧐🧑🏽‍🦯
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Rapoport azt mondja, hogy 1/10 és pick cserét ajánlottunk Deebo-ért, Frisco beintett. Lions szintén tett ajánlatot érte.
Beki
Nem igazán értem mondjuk a frisco-t, de oké. Hill után szerintem ennél többet nem fog senki adni érte. Vagy lehet abban reménykednek, hogy letudják rendezni egymás között.
Apex
Brown trade után meg pláne

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Rapoport azt mondja, hogy 1/10 és pick cserét ajánlottunk Deebo-ért, Frisco beintett. Lions szintén tett ajánlatot érte.
Beki
Nem igazán értem mondjuk a frisco-t, de oké. Hill után szerintem ennél többet nem fog senki adni érte. Vagy lehet abban reménykednek, hogy letudják rendezni egymás között.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Leglogikusabb sztem DT Travis Jones vagy S Jaquan Brisker lenne kezdésnek 2. napra.
Beki
rajuk van is esely higy meg az egyik elerheto legyen
nemkismiska
Vagy megpróbálkoznak szerezni 1-2 extra picket 3. napra.
Beki
en ezt nem igazan erzem, hogy ez a cetli mennyit erhet, mit lehet erte kapni. van erre valami matek?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Leglogikusabb sztem DT Travis Jones vagy S Jaquan Brisker lenne kezdésnek 2. napra.
Beki
rajuk van is esely higy meg az egyik elerheto legyen
nemkismiska
Vagy megpróbálkoznak szerezni 1-2 extra picket 3. napra.
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Leglogikusabb sztem DT Travis Jones vagy S Jaquan Brisker lenne kezdésnek 2. napra.
Beki
rajuk van is esely higy meg az egyik elerheto legyen
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Rapoport azt mondja, hogy 1/10 és pick cserét ajánlottunk Deebo-ért, Frisco beintett. Lions szintén tett ajánlatot érte.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Leglogikusabb sztem DT Travis Jones vagy S Jaquan Brisker lenne kezdésnek 2. napra.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Oline, LB, RB fog még jönni, gondolom most már főleg BPA alapon

Green is green
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Ez eddig tényleg ügyes, meglátjuk mit alkotnak az edző bák.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
És a másik korai 2. köröst meg is tartottuk, nice 😀
Apex
Jöhet egy DT, RB, S vagy LB
Wester
RBt lehagyjuk, mindharom posztra egesz jo kis jeloltek vannak. 3. korunk nagyon keson lesz, azt mar sztem nem birom kivarni rohadt betegsegem miatt es bealszom addig 😅
Beki
Jobbulast! 😀 Hat ja Dean nagyon adja magat ha lecsuszna addig vagy Travis Jones. De igazabol most mar tenyleg sok opcionk van. A 3 nagy need amirol beszeltunk jott premium ember mindenhova. Orulok azert hogy JD rugalmassagot mutatott es nem invesztaltunk egy teljesen jo OL-be meg tobbet. Innentol mar a coaching staffon mulik.
Apex
Danke 😀
Varj meg...lehet ma kieli az OL perverziojat JD. Teny h nem artana OL backup, mert aki a Feeney, McDermott, Edoga harmasra hagyatkozna eme cimen...az vmi jo cuccot sziv.
Beki
Ja persze, de ma már indokolt is lenne. Depth emberek kellenek mindenképpen főleg OL-be meg LB-be, talán még egy TE is becsúszhat.
Apex
Tul sok helyre kell meg ember, luxus lenne a TE
Wester
Hát O scheme-et tekintve azért elférne egy 3. kör után. Mert mondjuk CJ vagy Conklin kiesik, kit raksz be 12 personnel-nél? Wesco-t vagy Yeboah-t?
Apex
3. napon bármi jöhet, azt hittem mai napról beszélsz még
Wester
Ja mondjuk igaz eredetileg csak a mai napról volt szó, my bad.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
És a másik korai 2. köröst meg is tartottuk, nice 😀
Apex
Jöhet egy DT, RB, S vagy LB
Wester
RBt lehagyjuk, mindharom posztra egesz jo kis jeloltek vannak. 3. korunk nagyon keson lesz, azt mar sztem nem birom kivarni rohadt betegsegem miatt es bealszom addig 😅
Beki
Jobbulast! 😀 Hat ja Dean nagyon adja magat ha lecsuszna addig vagy Travis Jones. De igazabol most mar tenyleg sok opcionk van. A 3 nagy need amirol beszeltunk jott premium ember mindenhova. Orulok azert hogy JD rugalmassagot mutatott es nem invesztaltunk egy teljesen jo OL-be meg tobbet. Innentol mar a coaching staffon mulik.
Apex
Danke 😀
Varj meg...lehet ma kieli az OL perverziojat JD. Teny h nem artana OL backup, mert aki a Feeney, McDermott, Edoga harmasra hagyatkozna eme cimen...az vmi jo cuccot sziv.
Beki
Ja persze, de ma már indokolt is lenne. Depth emberek kellenek mindenképpen főleg OL-be meg LB-be, talán még egy TE is becsúszhat.
Apex
Tul sok helyre kell meg ember, luxus lenne a TE
Wester
Hát O scheme-et tekintve azért elférne egy 3. kör után. Mert mondjuk CJ vagy Conklin kiesik, kit raksz be 12 personnel-nél? Wesco-t vagy Yeboah-t?
Apex
3. napon bármi jöhet, azt hittem mai napról beszélsz még

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah. Hogy szarjatok sunt. 😀
A fel classom a Jetsnel kot ki.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
szép első nap kivánom h beválljanak és legyen halálcsoport megint az afc east

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 475 — maci faszán vitézkötés
Nagyon szep munka az elso napon sracok!! Well done!! 👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
És a másik korai 2. köröst meg is tartottuk, nice 😀
Apex
Jöhet egy DT, RB, S vagy LB
Wester
RBt lehagyjuk, mindharom posztra egesz jo kis jeloltek vannak. 3. korunk nagyon keson lesz, azt mar sztem nem birom kivarni rohadt betegsegem miatt es bealszom addig 😅
Beki
Jobbulast! 😀 Hat ja Dean nagyon adja magat ha lecsuszna addig vagy Travis Jones. De igazabol most mar tenyleg sok opcionk van. A 3 nagy need amirol beszeltunk jott premium ember mindenhova. Orulok azert hogy JD rugalmassagot mutatott es nem invesztaltunk egy teljesen jo OL-be meg tobbet. Innentol mar a coaching staffon mulik.
Apex
Danke 😀
Varj meg...lehet ma kieli az OL perverziojat JD. Teny h nem artana OL backup, mert aki a Feeney, McDermott, Edoga harmasra hagyatkozna eme cimen...az vmi jo cuccot sziv.
Beki
Ja persze, de ma már indokolt is lenne. Depth emberek kellenek mindenképpen főleg OL-be meg LB-be, talán még egy TE is becsúszhat.
Apex
Tul sok helyre kell meg ember, luxus lenne a TE
Wester
Hát O scheme-et tekintve azért elférne egy 3. kör után. Mert mondjuk CJ vagy Conklin kiesik, kit raksz be 12 personnel-nél? Wesco-t vagy Yeboah-t?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath