New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Sziasztok!

Nálam ➡️1/4 Szósz
➡️1/10 Wilson

De van egy olyan érzésem, hogy Wilson ki fog menni előbb…🤔🤷🏼‍♂️
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
1. körös tippem:
1/4 Ekwonu
1/10 Garrett Wilson
Beki
En kitartok a KT, London draft mellett 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
1. körös tippem:
1/4 Ekwonu
1/10 Garrett Wilson
Beki
Letrade után Jermaine Johnson és Jameson Williams
Wester
Jermaine Johnsontól a hideg kiráz...kérdés h belefér-e a stábnak h Jameson PUP listán kezdi a szezont.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
1. körös tippem:
1/4 Ekwonu
1/10 Garrett Wilson
Beki
Letrade után Jermaine Johnson és Jameson Williams

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
1. körös tippem:
1/4 Ekwonu
1/10 Garrett Wilson
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 307 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ha csak nem az évezred smokescreenje történik éppen, akkor Thibodeaux nem megy a Jetsbe - mostmár egybehangzóak a riportok ezzel kapcsolatban.

Aki target: Ickey, Jermaine Johnsohn, elkapók, esetleg Sauce.
Hulkeinstein
Mit láttál / hallottál?
Rákerestem Thibodeaux + Jets -re, és a top találat szerint ő a legnagyobb favorit 1/4-re! Szóval az az egybehangzás nekem kérdésesnek tűnik 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2022/04/27/kayvon-thibodeaux-is-the-favorite-to-go-to-the-jets-at-no-4/
Zotya86
Nem a mainstream médiát kell olvasni, le vannak maradva szinte mindig.

Amit mindenképp érdemes meghallgatni:  www.youtube.com/watch?v=hFrOLjup5pM

Josh Norris sok éve elég elismert draft gurunak számít, tavaly pedig az övé lett nem csak az év, de minden idők legpontosabb mockja. Idénre felhúztak egy teljes businesst a saját fantasy oldaluk köré és emellett gyakorlatilag full-time foglalkoznak prop betekkel is. Tehát ha valakire érdemes odafigyelni mock draft prop betek terén, akkor az ő. Ebben a videóban tegnap végigmentek mind a 10 szcenárión, amit elképzelhetőnek tartanak a draft elején és elég sok időt szenteltek a Jetsnek, felsorolva az összes helyi és nemzeti arcot, aki az utóbbi napokban kategorikusan kizárja Thibodeaux-t.

Néhány példa:
Mike Garafalo és Matt Miller:  twitter.com/nfldraftscout/status/1519289736749363200
Connor Hughes:  twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1518684103738068992
Dane Brugler:  twitter.com/dpbrugler/status/1518685099142823938

Norrisék szinte 100%-ig biztosak benne, hogy Ickey lesz a pick - a 10 szcenárióból asszem 9-ben ő lett 😀

Természetesen lehet szó smokescreenről, ahogy azt már írtam az első posztban is, de tapasztalataim szerint ez nem az. Nem írnának megbízható arcok olyanokat, hogy "I would be shocked" meg "no chance" ha nem ez lenne a helyzet. Amúgy nem csak a Jets low Thibodeaux-val kapcsolatban, kb. csak a Lionshoz mockolják a top 6-ban.
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Ha csak nem az évezred smokescreenje történik éppen, akkor Thibodeaux nem megy a Jetsbe - mostmár egybehangzóak a riportok ezzel kapcsolatban.

Aki target: Ickey, Jermaine Johnsohn, elkapók, esetleg Sauce.
Hulkeinstein
Mit láttál / hallottál?
Rákerestem Thibodeaux + Jets -re, és a top találat szerint ő a legnagyobb favorit 1/4-re! Szóval az az egybehangzás nekem kérdésesnek tűnik 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2022/04/27/kayvon-thibodeaux-is-the-favorite-to-go-to-the-jets-at-no-4/
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
"Most people in the league consider the #Jets [as] the front-runners" to trade for #49ers WR Deebo Samuel, per @JFowlerESPN & @DanGrazianoESPN.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ha csak nem az évezred smokescreenje történik éppen, akkor Thibodeaux nem megy a Jetsbe - mostmár egybehangzóak a riportok ezzel kapcsolatban.

Aki target: Ickey, Jermaine Johnsohn, elkapók, esetleg Sauce.
Hulkeinstein
Elég sok baromság kering sajnos most Jets-el kapcsolatban, de JD és FO-tól gyakorlatilag 0 valós infó szivárog ki. Talán az egyetlen eltalált hír Pauline-tól volt pont h Chandler Jones-ért nyomultunk.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ha csak nem az évezred smokescreenje történik éppen, akkor Thibodeaux nem megy a Jetsbe - mostmár egybehangzóak a riportok ezzel kapcsolatban.

Aki target: Ickey, Jermaine Johnsohn, elkapók, esetleg Sauce.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Frisco topicban meg 1+2-re árazzák Deebot 😀 😀
Beki
mert szerenyek, van akinek még jobban sikerült elrugaszkodni

NEW YORK RECEIVES:

WR Deebo Samuel


SAN FRANCISCO RECEIVES:

WR Elijah Moore
Round 1, 2022: No. 10 overall
Round 2, 2022: No. 35
nemkismiska
LOL 😀
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Frisco topicban meg 1+2-re árazzák Deebot 😀 😀
Beki
mert szerenyek, van akinek még jobban sikerült elrugaszkodni

NEW YORK RECEIVES:

WR Deebo Samuel


SAN FRANCISCO RECEIVES:

WR Elijah Moore
Round 1, 2022: No. 10 overall
Round 2, 2022: No. 35
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Frisco topicban meg 1+2-re árazzák Deebot 😀 😀
Beki
Ha az első a kör vége felé van akkor lehet reális, tőlünk biztosan nem

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!


Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Frisco topicban meg 1+2-re árazzák Deebot 😀 😀
Beki
Annyit biztos nem fog JD adni, hasonlo package-et eltudok kepzelni mint Hill-nel vagy 10. Pick onmagaban, de tobbet nem es nem is szabad.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Frisco topicban meg 1+2-re árazzák Deebot 😀 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hát nem tudom srácok, szerintem eléggé no-brainer a Deebo trade. A drop kb. az egyetlen valós aggály vele kapcsolatban, de egyébként minden másban OMG. A csávó úgy pakolt fel 1400 yard-ot elkapóként, hogy a szezon második felében snapjeinek több mint 20%-át a backfield-en töltötte. Csak összehasonlításképpen ez majdnem 200 yard-al több mint Hill-nek volt jóval kevesebb elkapásból(ezzel nem azt mondom, hogy jobb mint Hill, ne tessék félreérteni). A YAC-ot meg ne is említsük, ami a LaFleur féle O-nál az egyik legfontosabb tulajdonság. Az meg, hogy csak tavaly volt igazán elit stat-ja az is ilyen eléggé mondvacsinált probléma szerintem, Rookie szezonjában is nagyon jó számokat hozott, ahhoz képest, hogy hány meccsen volt kezdő, ez a 20-as szezonjára is teljesen igaz a sérüléséig. Azt én sem tudom, hogy melyiket adnám fel érte, mert nagyjából a 35. + 38. + 69. nagyjából azonos értéket képvisel mint a 10. talán a letrade lehetősége miatt jobban megérné az előbbi, de ez nyilván Frisco-tól is függ. Az biztos, hogy én meghúznám a ravaszt a 10. pickért cserébe is simán. Ja és mindössze 26 éves a csávó.
Apex
Nyilván ha a Frisco inkább 1/10-re vágyna, inkább azt adnám oda, 2. napos pickekkel hát ha belenyúl JD a lecsóba és 2 hasznos player kisül belőle.
Beki
Az megvan , hogy a csere után adni kell neki egy kb 25 millás szerződést?
gordon
Fenét sem érdekli, nem az én pénzem. Hillért is ekkora érték ment volna + szerződés is hasonló lett volna. Más tészta h Hill >>> Deebo
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amugy az is tipikus Jets luck hogy amikor 4 ekkora magas pickunk van, az pont az egyik legszarabb draft class az utobbi evekhez kepest
Wester
Ha még OT needünk lenne, nem is aggódnék, de így h Chase szintű WR nincs és imádkozni kell h Thibódú ott legyen 1/4-en, így igen 😀
Beki
Már múltkor is akartam kérdezni, hogy mi ez az oduzás nála 😊

több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956

Hát nem tudom srácok, szerintem eléggé no-brainer a Deebo trade. A drop kb. az egyetlen valós aggály vele kapcsolatban, de egyébként minden másban OMG. A csávó úgy pakolt fel 1400 yard-ot elkapóként, hogy a szezon második felében snapjeinek több mint 20%-át a backfield-en töltötte. Csak összehasonlításképpen ez majdnem 200 yard-al több mint Hill-nek volt jóval kevesebb elkapásból(ezzel nem azt mondom, hogy jobb mint Hill, ne tessék félreérteni). A YAC-ot meg ne is említsük, ami a LaFleur féle O-nál az egyik legfontosabb tulajdonság. Az meg, hogy csak tavaly volt igazán elit stat-ja az is ilyen eléggé mondvacsinált probléma szerintem, Rookie szezonjában is nagyon jó számokat hozott, ahhoz képest, hogy hány meccsen volt kezdő, ez a 20-as szezonjára is teljesen igaz a sérüléséig. Azt én sem tudom, hogy melyiket adnám fel érte, mert nagyjából a 35. + 38. + 69. nagyjából azonos értéket képvisel mint a 10. talán a letrade lehetősége miatt jobban megérné az előbbi, de ez nyilván Frisco-tól is függ. Az biztos, hogy én meghúznám a ravaszt a 10. pickért cserébe is simán. Ja és mindössze 26 éves a csávó.
Apex
Nyilván ha a Frisco inkább 1/10-re vágyna, inkább azt adnám oda, 2. napos pickekkel hát ha belenyúl JD a lecsóba és 2 hasznos player kisül belőle.
Beki
Az megvan , hogy a csere után adni kell neki egy kb 25 millás szerződést?
gordon
Ha ennek az lesz az eredmenye, hogy Zach azza valik akive Namath ota egy Jets QB sem tudott, senkit nem fog erdekelni.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Hát nem tudom srácok, szerintem eléggé no-brainer a Deebo trade. A drop kb. az egyetlen valós aggály vele kapcsolatban, de egyébként minden másban OMG. A csávó úgy pakolt fel 1400 yard-ot elkapóként, hogy a szezon második felében snapjeinek több mint 20%-át a backfield-en töltötte. Csak összehasonlításképpen ez majdnem 200 yard-al több mint Hill-nek volt jóval kevesebb elkapásból(ezzel nem azt mondom, hogy jobb mint Hill, ne tessék félreérteni). A YAC-ot meg ne is említsük, ami a LaFleur féle O-nál az egyik legfontosabb tulajdonság. Az meg, hogy csak tavaly volt igazán elit stat-ja az is ilyen eléggé mondvacsinált probléma szerintem, Rookie szezonjában is nagyon jó számokat hozott, ahhoz képest, hogy hány meccsen volt kezdő, ez a 20-as szezonjára is teljesen igaz a sérüléséig. Azt én sem tudom, hogy melyiket adnám fel érte, mert nagyjából a 35. + 38. + 69. nagyjából azonos értéket képvisel mint a 10. talán a letrade lehetősége miatt jobban megérné az előbbi, de ez nyilván Frisco-tól is függ. Az biztos, hogy én meghúznám a ravaszt a 10. pickért cserébe is simán. Ja és mindössze 26 éves a csávó.
Apex
Nyilván ha a Frisco inkább 1/10-re vágyna, inkább azt adnám oda, 2. napos pickekkel hát ha belenyúl JD a lecsóba és 2 hasznos player kisül belőle.
Beki
Az megvan , hogy a csere után adni kell neki egy kb 25 millás szerződést?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hát nem tudom srácok, szerintem eléggé no-brainer a Deebo trade. A drop kb. az egyetlen valós aggály vele kapcsolatban, de egyébként minden másban OMG. A csávó úgy pakolt fel 1400 yard-ot elkapóként, hogy a szezon második felében snapjeinek több mint 20%-át a backfield-en töltötte. Csak összehasonlításképpen ez majdnem 200 yard-al több mint Hill-nek volt jóval kevesebb elkapásból(ezzel nem azt mondom, hogy jobb mint Hill, ne tessék félreérteni). A YAC-ot meg ne is említsük, ami a LaFleur féle O-nál az egyik legfontosabb tulajdonság. Az meg, hogy csak tavaly volt igazán elit stat-ja az is ilyen eléggé mondvacsinált probléma szerintem, Rookie szezonjában is nagyon jó számokat hozott, ahhoz képest, hogy hány meccsen volt kezdő, ez a 20-as szezonjára is teljesen igaz a sérüléséig. Azt én sem tudom, hogy melyiket adnám fel érte, mert nagyjából a 35. + 38. + 69. nagyjából azonos értéket képvisel mint a 10. talán a letrade lehetősége miatt jobban megérné az előbbi, de ez nyilván Frisco-tól is függ. Az biztos, hogy én meghúznám a ravaszt a 10. pickért cserébe is simán. Ja és mindössze 26 éves a csávó.
Apex
Nyilván ha a Frisco inkább 1/10-re vágyna, inkább azt adnám oda, 2. napos pickekkel hát ha belenyúl JD a lecsóba és 2 hasznos player kisül belőle.