New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Ki volt az utolsó 1.körben draftolt WRünk? Van vagy 10 éve talán, rémlik egy Hill nevű - teljesen besült, jól emlékszem?
Pityu Gyor
ő második körös volt, nem?

segíts rajtunk Beki, melyik local herot keressük?
Amadeus
Én a jó öreg Keyshawm-ra gondoltam volna, de a megoldás 2001 Santana Moss ha jól látom
Wester
kivételesen egy jó játékos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Ki volt az utolsó 1.körben draftolt WRünk? Van vagy 10 éve talán, rémlik egy Hill nevű - teljesen besült, jól emlékszem?
Pityu Gyor
ő második körös volt, nem?

segíts rajtunk Beki, melyik local herot keressük?
Amadeus
Én a jó öreg Keyshawm-ra gondoltam volna, de a megoldás 2001 Santana Moss ha jól látom

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ki volt az utolsó 1.körben draftolt WRünk? Van vagy 10 éve talán, rémlik egy Hill nevű - teljesen besült, jól emlékszem?
Pityu Gyor
Santana Moss, nem? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Ki volt az utolsó 1.körben draftolt WRünk? Van vagy 10 éve talán, rémlik egy Hill nevű - teljesen besült, jól emlékszem?
Pityu Gyor
ő második körös volt, nem?

segíts rajtunk Beki, melyik local herot keressük?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Ki volt az utolsó 1.körben draftolt WRünk? Van vagy 10 éve talán, rémlik egy Hill nevű - teljesen besült, jól emlékszem?

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hutchinson, Ekwonu, Olave és Wilson jönnek official pre-draft visitre.
Beki
Kiváncsi lennék a WR boardunkra, mi a sorrend nálunk a jelöltekből
Pityu Gyor
Jó kérdés h hány WR-t értékel úgy az FO, hogy megérné kihúzni 1/10-en. Szerencsénk az h clear WR needje csak az ATL-nek van előttünk.
+ tudjuk h nagy beleszólása lesz a stábnak is milyen típusú elkapó kell neki: nem tudom h LaFleur-nek inkább nagy darab emberke kell, vagy amolyan Deebo Samuel féle. Nem tudom tavaly mi lett volna a terv, de CDavis volt használva mindenre, Moore személyében speedster megvan, míg Berrios-t lehet mozgatni rendesen bárhova.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=my517N_JRSE
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Hutchinson, Ekwonu, Olave és Wilson jönnek official pre-draft visitre.
Beki
Kiváncsi lennék a WR boardunkra, mi a sorrend nálunk a jelöltekből

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hutchinson, Ekwonu, Olave és Wilson jönnek official pre-draft visitre.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The Jets have released TE Ryan Griffin, team announces. Move clears $3M of his $3.2M cap charge.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Most végeztem Connorék legújabb podcastjével és kiemelte, hogy ne felejtsük el, hogy Saleh védelmi sémája (+stáb nézete is) nem feltétlenül követel meg egy No 1 shutdown CB-t. Stáb szerint van egy legit kezdő CB Reed személyében és CB2-t Hall, Echols és Dunn lemeccselni egymással.
Emellett kiemelném h JD-t kérdezték h mégis hogyan lehet majd a Hill-Waddle duót megfogni -> oda kell érni a QB-hez időben.
Beki
Akkor EDGE, WR, OL, DL várható? Elég sok variáció volt eddig lehetséges...
GTom
Hat 2. Korben azert en inkabb varnek LB-t OL helyett, tudom hogy azt lehet hallani hogy nem tekinti a csapat neednek, de azert en ezt nehezen hiszem el. Oke Mosley ott van az fasza, de utana ki? Quincy Williams-et birom meg minden, van benne potencial meg felfejlodhet Mosley mellett, de azert tavaly az hogy inkonzisztens volt a jateka az enyhe kifejezes. Es ki lesz a harmadik? Hamsah meg Sherwood rotalja egymast? Nem tudom, en azert nyugodtabb lennek ha erkezne ide emberke elso 4 pickbol.
Apex
Raer az hatso korokben, elobb legyen biztositva WR es edge poszt. Ruhellnek premium picket LB elloni.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Most végeztem Connorék legújabb podcastjével és kiemelte, hogy ne felejtsük el, hogy Saleh védelmi sémája (+stáb nézete is) nem feltétlenül követel meg egy No 1 shutdown CB-t. Stáb szerint van egy legit kezdő CB Reed személyében és CB2-t Hall, Echols és Dunn lemeccselni egymással.
Emellett kiemelném h JD-t kérdezték h mégis hogyan lehet majd a Hill-Waddle duót megfogni -> oda kell érni a QB-hez időben.
Beki
Akkor EDGE, WR, OL, DL várható? Elég sok variáció volt eddig lehetséges...
GTom
Hat 2. Korben azert en inkabb varnek LB-t OL helyett, tudom hogy azt lehet hallani hogy nem tekinti a csapat neednek, de azert en ezt nehezen hiszem el. Oke Mosley ott van az fasza, de utana ki? Quincy Williams-et birom meg minden, van benne potencial meg felfejlodhet Mosley mellett, de azert tavaly az hogy inkonzisztens volt a jateka az enyhe kifejezes. Es ki lesz a harmadik? Hamsah meg Sherwood rotalja egymast? Nem tudom, en azert nyugodtabb lennek ha erkezne ide emberke elso 4 pickbol.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Most végeztem Connorék legújabb podcastjével és kiemelte, hogy ne felejtsük el, hogy Saleh védelmi sémája (+stáb nézete is) nem feltétlenül követel meg egy No 1 shutdown CB-t. Stáb szerint van egy legit kezdő CB Reed személyében és CB2-t Hall, Echols és Dunn lemeccselni egymással.
Emellett kiemelném h JD-t kérdezték h mégis hogyan lehet majd a Hill-Waddle duót megfogni -> oda kell érni a QB-hez időben.
Beki
Akkor EDGE, WR, OL, DL várható? Elég sok variáció volt eddig lehetséges...

Szerkesztette: GTom
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Solomon Thomas deal with the #Jets: One year, $2.25 million with $1.91 million guaranteed. Has $1.5 million in incentives for a max value of $3.75 million.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Actual numbers on K Greg Zuerlein's one-year contract:
Base value: $2M
Fully gtd: $1M ($750K of $1.5M base + $250K signing bonus)
Cap: $1.985M
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Most végeztem Connorék legújabb podcastjével és kiemelte, hogy ne felejtsük el, hogy Saleh védelmi sémája (+stáb nézete is) nem feltétlenül követel meg egy No 1 shutdown CB-t. Stáb szerint van egy legit kezdő CB Reed személyében és CB2-t Hall, Echols és Dunn lemeccselni egymással.
Emellett kiemelném h JD-t kérdezték h mégis hogyan lehet majd a Hill-Waddle duót megfogni -> oda kell érni a QB-hez időben.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Amugy arra is kivancsi leszek hogy Jameson Williams meddig fog csuszni. Ha netan tenyleg duplaznank D-bol elso ket pick-el, ot lehet hogy betudnank huzni az egyik 2. Korossel. Nyilvan az mas kerdes, hogy enyhen szolva luxus draftolni olyan WR-t aki decemberig tuti nem jatszik, de hosszutavon illetve value alapjan nagy steal lehet. Plusz Hill-hez hasonlo jateksilust kepvisel.
Apex
Amennyiben nem tradelünk WR-ért draftig, akkor bőven benne van a D# dupla pick első körben. Viszont hallgatva Saleh és JD interjúkat a héten... kétlem h 2. körig várnánk, mindketten tudják mi hiányzik az offenseből. Ha 2. körben rántunk WR-t, akkor szeretném ha drafton dupláznánk a posztra.


Nem lesz két D húzás az első körben. Ha nem tradelünk addig akkot egy ide - egy oda. A támadóknál WR, a defbe??? Szerintem
Pityu Gyor
Bármi benne van a pakliban, de én is inkább 1/10-es picken WR-t preferálnám.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Hopp, régi barátunk, a nagy, néma fekete bálna újra vezetőedző lesz ...

Green is green
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Nem lesz két D húzás az első körben. Ha nem tradelünk addig akkot egy ide - egy oda. A támadóknál WR, a defbe??? Szerintem

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Amugy arra is kivancsi leszek hogy Jameson Williams meddig fog csuszni. Ha netan tenyleg duplaznank D-bol elso ket pick-el, ot lehet hogy betudnank huzni az egyik 2. Korossel. Nyilvan az mas kerdes, hogy enyhen szolva luxus draftolni olyan WR-t aki decemberig tuti nem jatszik, de hosszutavon illetve value alapjan nagy steal lehet. Plusz Hill-hez hasonlo jateksilust kepvisel.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=zO-bbehEgpU
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
DT Solomon Thomas erkezett 1 evre.
Beki
Na, ő minek? Kis túlzással a vet.min. is sok érte 😀
Zotya86
Úgy hívják depth igazolás és a vetmin miért lenne sok érte?
Beki
A PFF grade ugyan nem szentírás, de azért a polcokat jól be lehet lőni vele. Ez alapján 2021-ben ő 105/109. DT volt, azaz egyértelműen a legalsó polcra való játékos.
Nyilván kell depth, de ezen a szinten már egy 3. napos újonc vagy draftolatlan sem lenne rosszabb, mint egy Solomon Thomas...
Zotya86
Veteran, ismeri a rendszert, Saleh alatt jatszott. Szerintem ezek utan nincs sok kerdes.
Apex
Emellett ha valóban vetminért jött, top51-ben nem lesz bent a fizuja, így ergo capre zéró hatása van.
Emellé ne is említsem h Rankins-QW a 2 kezdő, mögöttük volt Shepherd és Marshall.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
DT Solomon Thomas erkezett 1 evre.
Beki
Na, ő minek? Kis túlzással a vet.min. is sok érte 😀
Zotya86
Úgy hívják depth igazolás és a vetmin miért lenne sok érte?
Beki
A PFF grade ugyan nem szentírás, de azért a polcokat jól be lehet lőni vele. Ez alapján 2021-ben ő 105/109. DT volt, azaz egyértelműen a legalsó polcra való játékos.
Nyilván kell depth, de ezen a szinten már egy 3. napos újonc vagy draftolatlan sem lenne rosszabb, mint egy Solomon Thomas...
Zotya86
Veteran, ismeri a rendszert, Saleh alatt jatszott. Szerintem ezek utan nincs sok kerdes.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
DT Solomon Thomas erkezett 1 evre.
Beki
Na, ő minek? Kis túlzással a vet.min. is sok érte 😀
Zotya86
Úgy hívják depth igazolás és a vetmin miért lenne sok érte?
Beki
A PFF grade ugyan nem szentírás, de azért a polcokat jól be lehet lőni vele. Ez alapján 2021-ben ő 105/109. DT volt, azaz egyértelműen a legalsó polcra való játékos.
Nyilván kell depth, de ezen a szinten már egy 3. napos újonc vagy draftolatlan sem lenne rosszabb, mint egy Solomon Thomas...