New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó

Wester
Schefter csak szokasosan dobalta a faszsagokat, no surprise here. Amugy esku igy kevesbe zavar az egesz.
Apex
My understanding is the #Jets and #Chiefs reached an agreement on Monday. NYJ then went to work on a contract with Hill. The #Dolphins stepped up at some point and then it was only a matter of time before it would be Miami.

Hill ugynoke is ugyanezt mondta.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956

Wester
Schefter csak szokasosan dobalta a faszsagokat, no surprise here. Amugy esku igy kevesbe zavar az egesz.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Feeney és Flakon visszatérése is hivatalos.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Én ezt annyira nem bánom (nem csípem az embert szerintem Jamal Adams 2 karakterre). Tartom a fogadást hogy egy év múlva a Miami is megbánja. Ha tévedek az duplán fog fájni persze a csoportriválistól.
Pityu Gyor
Az eddigi backloaded szerződések fényében Hill jövő évi cap hitje biztos nem esne jól. OTC szerint jövőre 31,5 milliótval terheli a Dolphins sapkáját.
Lucifer
Tudtuk volna azt alakítani ugy hogy jo legyen

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Én ezt annyira nem bánom (nem csípem az embert szerintem Jamal Adams 2 karakterre). Tartom a fogadást hogy egy év múlva a Miami is megbánja. Ha tévedek az duplán fog fájni persze a csoportriválistól.
Pityu Gyor
Az eddigi backloaded szerződések fényében Hill jövő évi cap hitje biztos nem esne jól. OTC szerint jövőre 31,5 milliótval terheli a Dolphins sapkáját.

GO JETS!!!
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Én ezt annyira nem bánom (nem csípem az embert szerintem Jamal Adams 2 karakterre). Tartom a fogadást hogy egy év múlva a Miami is megbánja. Ha tévedek az duplán fog fájni persze a csoportriválistól.

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Here is the trade the Chiefs and Jets had in place for Tyreek Hill:

🏈Chiefs would have gotten picks No. 35, 38 and 69

🏈Jets would have gotten Hill and No. 103.

Nem hiszem el bazdmeg...szarjon sünt Hill
Beki

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Here is the trade the Chiefs and Jets had in place for Tyreek Hill:

🏈Chiefs would have gotten picks No. 35, 38 and 69

🏈Jets would have gotten Hill and No. 103.

Nem hiszem el bazdmeg...szarjon sünt Hill
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Jets trade offer to the Chiefs for Tyreek Hill - that Kansas City would have accepted if the WR opted for NY - did not include a first-round pick, but rather multiple picks that were commensurate to the Dolphins’ offer based on the draft value chart that teams use, per sources.
Beki
Joe D lett volna az Isten ha Hill minket választ 😕
Wester
Most meg nézhetjük ahogy a komplett secondary elveszíti Hill nyomát 😀
Beki
Jöhet Hamilton meg Sauce az első körben 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jets trade offer to the Chiefs for Tyreek Hill - that Kansas City would have accepted if the WR opted for NY - did not include a first-round pick, but rather multiple picks that were commensurate to the Dolphins’ offer based on the draft value chart that teams use, per sources.
Beki
Joe D lett volna az Isten ha Hill minket választ 😕
Wester
Most meg nézhetjük ahogy a komplett secondary elveszíti Hill nyomát 😀
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Örömmel látom h ez a kurva franchise még mindig nem tud idevonzani senki, jobb ha sóval felhintik az egészet.
Beki
Nana!Nem egyedül vagytok ott!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Jets trade offer to the Chiefs for Tyreek Hill - that Kansas City would have accepted if the WR opted for NY - did not include a first-round pick, but rather multiple picks that were commensurate to the Dolphins’ offer based on the draft value chart that teams use, per sources.
Beki
Joe D lett volna az Isten ha Hill minket választ 😕

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Jets trade offer to the Chiefs for Tyreek Hill - that Kansas City would have accepted if the WR opted for NY - did not include a first-round pick, but rather multiple picks that were commensurate to the Dolphins’ offer based on the draft value chart that teams use, per sources.
Beki
LOL, na jó megyek asszem sírni a sarokba.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jets trade offer to the Chiefs for Tyreek Hill - that Kansas City would have accepted if the WR opted for NY - did not include a first-round pick, but rather multiple picks that were commensurate to the Dolphins’ offer based on the draft value chart that teams use, per sources.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Örömmel látom h ez a kurva franchise még mindig nem tud idevonzani senki, jobb ha sóval felhintik az egészet.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Elv összes szerződés részlete kiderült, így maradt az idei évre 18 misi cap space.
Jövő évi top 51 fizu: 183.8M
Egész sok a cap hit már jövőre, de könnyen lehet felszabadítani cap spacet, ha vki nem úgy muzsikál.
Beki
Na, ez jól hangzik! Akkor Griffin és Rankins kivágását és a draft classra szánt 15 M-t is beleszámolva, kb. 12 M $ marad még idénre, amit adott esetben el lehet költeni.
Zotya86
Rankins nem megy sehova: A portion of Sheldon Rankins’ 2022 base ($1.25M of $4.5M) became fully gtd of the 5th day of the league year. Previously, it was gtd for injury only.

He’s not going anywhere. Solid player, team is thin at DT.
Beki
Hopp, erről lemaradtam. Mondjuk 6 M-t nem igazán ér a játéka, nem tudom, miért lett megtartva...
Zotya86
Nézőpont kérdése. 😀 Feeney pl csereként kap idén full 3 misi garantáltat (meg páran még), ehhez nézve bőven megéri. 😀
Beki
Akkor ebben nem értünk egyet 😀
Rankins (aki a belső védőfalembereink közül a legtöbb snap-et volt tavaly pályán) a PFF-nél a 96. legjobb lett a posztján (110-ből), miközben nagyjából top40-es fizut kap!
Pusztán azért ne fizessünk már ennyit valakinek, hogy darabra meglegyünk! 😀
Zotya86
A PFF se minden azért, Rankins pass rushra jó amúgy, futás ellen 0 viszont. Rotációba pass rushernek szolid, ráadásul mi sokkal többet rotáljuk a védőfalat, szóval a helyére hozni is kéne valakit ha kivágnánk

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Na hát ennyit erről, még mindig nem akarnak idejönni sajnos
Wester
lehet jövő ilyenkor már egyáltalán nem fogjátok bánni, maradt lóvé, maradtak a pickek.
briareos
Ja csak egy az átlagosnál gyengébb draft classban, miközben Tyreek meg egy game-changer 😕
Wester
volt a chiefsben, majd kiderül h miamiban is az lesz e (az most a közeljövőben nem h nálatok is az lett volna). értem h szar érzés, de szerintem nincs minden veszve
briareos
Persze nyilván hosszabbtávon ha jól draftol egy team jobban megéri, de ez pont egy Diggs féle trade lehetett volna Wilsonnak, van is rá cap space és kurva nagy löketet adhatott volna a fejlődésének pláne, hogy a skillsetje tökéletesen illett volna Wilsonhoz. Ehelyett megy Tua-nak elkapni + mi meg nézhetjük, hogyan szopat le minket. Persze nyilván lehet, hogy besül, de azért erre nem mernék nagy tételben fogadni. Itt most nagyon durván ránkbaszták az ajtót sajnos.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Elv összes szerződés részlete kiderült, így maradt az idei évre 18 misi cap space.
Jövő évi top 51 fizu: 183.8M
Egész sok a cap hit már jövőre, de könnyen lehet felszabadítani cap spacet, ha vki nem úgy muzsikál.
Beki
Na, ez jól hangzik! Akkor Griffin és Rankins kivágását és a draft classra szánt 15 M-t is beleszámolva, kb. 12 M $ marad még idénre, amit adott esetben el lehet költeni.
Zotya86
Rankins nem megy sehova: A portion of Sheldon Rankins’ 2022 base ($1.25M of $4.5M) became fully gtd of the 5th day of the league year. Previously, it was gtd for injury only.

He’s not going anywhere. Solid player, team is thin at DT.
Beki
Hopp, erről lemaradtam. Mondjuk 6 M-t nem igazán ér a játéka, nem tudom, miért lett megtartva...
Zotya86
Nézőpont kérdése. 😀 Feeney pl csereként kap idén full 3 misi garantáltat (meg páran még), ehhez nézve bőven megéri. 😀
Beki
Akkor ebben nem értünk egyet 😀
Rankins (aki a belső védőfalembereink közül a legtöbb snap-et volt tavaly pályán) a PFF-nél a 96. legjobb lett a posztján (110-ből), miközben nagyjából top40-es fizut kap!
Pusztán azért ne fizessünk már ennyit valakinek, hogy darabra meglegyünk! 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Na hát ennyit erről, még mindig nem akarnak idejönni sajnos
Wester
lehet jövő ilyenkor már egyáltalán nem fogjátok bánni, maradt lóvé, maradtak a pickek.
briareos
Ja csak egy az átlagosnál gyengébb draft classban, miközben Tyreek meg egy game-changer 😕
Wester
volt a chiefsben, majd kiderül h miamiban is az lesz e (az most a közeljövőben nem h nálatok is az lett volna). értem h szar érzés, de szerintem nincs minden veszve
briareos
Nyilván nincs, csak olyan bitang lesz közben az AFC, hogy hiába erősödünk mi is, úgy érződik egyre jobban maradunk le 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Francba! 😕
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Na hát ennyit erről, még mindig nem akarnak idejönni sajnos
Wester
lehet jövő ilyenkor már egyáltalán nem fogjátok bánni, maradt lóvé, maradtak a pickek.
briareos
Ja csak egy az átlagosnál gyengébb draft classban, miközben Tyreek meg egy game-changer 😕
Wester
volt a chiefsben, majd kiderül h miamiban is az lesz e (az most a közeljövőben nem h nálatok is az lett volna). értem h szar érzés, de szerintem nincs minden veszve

több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Nem lepődtem meg

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Na hát ennyit erről, még mindig nem akarnak idejönni sajnos
Wester
lehet jövő ilyenkor már egyáltalán nem fogjátok bánni, maradt lóvé, maradtak a pickek.
briareos
Ja csak egy az átlagosnál gyengébb draft classban, miközben Tyreek meg egy game-changer 😕

Lesz ez még így se!