New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Én is meglepődtem🙈, akkor ezek után írjam, hogy sokat Várok idén a Jets-től!?☝🏼😎
Szerintem ha Hall-t nem viszik ki előttünk akkor cetlizzük, viszont ha elkel akkor Nakobe vagy Brisker a prioritás!🧐🧑🏽‍🦯
Poginho
3bol 3? nem rossz
nemkismiska
Poginho
Hát, őszintén szólva ha ebből nem lesz Wild Card idén, az csalódás lenne szerintem eléggé. Nyilván soktényezős a dolog, de esküszöm 10 év után először érzem azt, hogy rendben van a csapat papíron. Szerintem ha most végignéz az ember a csapaton egy egységre sem lehet azt mondani, hogy fuu hát az retekszar, mindenhol van legalább 1 de inkább 2 kezdőszintű vagy fasza játékos. Innentől ez Zach-en és a coaching staff-on múlik, illetve imádkozzunk azért, hogy az OL végig egészséges maradjon, mert sajna ott a depth azért kérdőjel eléggé.
Apex
Wild Card azért necces mert brutális ez az AFC jelenleg, Bills, egész AFC West, Bengals, Ravens, Browns Watsonnal, Colts Ryannel. Én annyit szeretnék, hogy legyünk versenyben decemberben és legyen értelme belőni a streamet, avagy élvezhető legyen a játékunk.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Én is meglepődtem🙈, akkor ezek után írjam, hogy sokat Várok idén a Jets-től!?☝🏼😎
Szerintem ha Hall-t nem viszik ki előttünk akkor cetlizzük, viszont ha elkel akkor Nakobe vagy Brisker a prioritás!🧐🧑🏽‍🦯
Poginho
3bol 3? nem rossz
nemkismiska
Poginho
Hát, őszintén szólva ha ebből nem lesz Wild Card idén, az csalódás lenne szerintem eléggé. Nyilván soktényezős a dolog, de esküszöm 10 év után először érzem azt, hogy rendben van a csapat papíron. Szerintem ha most végignéz az ember a csapaton egy egységre sem lehet azt mondani, hogy fuu hát az retekszar, mindenhol van legalább 1 de inkább 2 kezdőszintű vagy fasza játékos. Innentől ez Zach-en és a coaching staff-on múlik, illetve imádkozzunk azért, hogy az OL végig egészséges maradjon, mert sajna ott a depth azért kérdőjel eléggé.
Apex
Fitzpatrcik féle szezonban voltunk utoljára ilyen erősek, akkor igaz főleg arányaiban több veteránnak köszönhetően

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Én is meglepődtem🙈, akkor ezek után írjam, hogy sokat Várok idén a Jets-től!?☝🏼😎
Szerintem ha Hall-t nem viszik ki előttünk akkor cetlizzük, viszont ha elkel akkor Nakobe vagy Brisker a prioritás!🧐🧑🏽‍🦯
Poginho
3bol 3? nem rossz
nemkismiska
Poginho
Hát, őszintén szólva ha ebből nem lesz Wild Card idén, az csalódás lenne szerintem eléggé. Nyilván soktényezős a dolog, de esküszöm 10 év után először érzem azt, hogy rendben van a csapat papíron. Szerintem ha most végignéz az ember a csapaton egy egységre sem lehet azt mondani, hogy fuu hát az retekszar, mindenhol van legalább 1 de inkább 2 kezdőszintű vagy fasza játékos. Innentől ez Zach-en és a coaching staff-on múlik, illetve imádkozzunk azért, hogy az OL végig egészséges maradjon, mert sajna ott a depth azért kérdőjel eléggé.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Kis összehasonlítás érdekességképpen:

Darnold 2nd year supporting cast:
- WR: Robby, Crowder, Demaryius, Quincy
- TE: Griffin, Herndon, Brown
- RB: Bell, Powell, Adams
- LT: Beachum
- LG: Lewis
- C: Kalil
- RG: Winters
- RT: Shell

Wilson 2nd year supporting cast:
- WR: Corey, Moore, Wilson, Berrios
- TE: Uzomah, Conklin, Ruckert
- RB: Carter, Hall, Coleman
- LT: Fant
- LG: Tomlinson
- C: McGovern
- RG: AVT
- RT: Becton

ömm hát hogy is fogalmazzak..van egy kis különbség.
Apex
ha a szöszi elbassza, nincs bocsanat, nincs kire fogni, nincs tobb esely
több mint 2 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Én is meglepődtem🙈, akkor ezek után írjam, hogy sokat Várok idén a Jets-től!?☝🏼😎
Szerintem ha Hall-t nem viszik ki előttünk akkor cetlizzük, viszont ha elkel akkor Nakobe vagy Brisker a prioritás!🧐🧑🏽‍🦯
Poginho
3bol 3? nem rossz
nemkismiska
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Kis összehasonlítás érdekességképpen:

Darnold 2nd year supporting cast:
- WR: Robby, Crowder, Demaryius, Quincy
- TE: Griffin, Herndon, Brown
- RB: Bell, Powell, Adams
- LT: Beachum
- LG: Lewis
- C: Kalil
- RG: Winters
- RT: Shell

Wilson 2nd year supporting cast:
- WR: Corey, Moore, Wilson, Berrios
- TE: Uzomah, Conklin, Ruckert
- RB: Carter, Hall, Coleman
- LT: Fant
- LG: Tomlinson
- C: McGovern
- RG: AVT
- RT: Becton

ömm hát hogy is fogalmazzak..van egy kis különbség.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Kettos erzeseim vannak. kedvenceim kozul senkit nem hoztunk el, de ez egyeni szocproblema.
Remelem hogy JJII bejon, mert tok jonak tuno rushereket lehetett volna hozni masodik napon is. (Ojabo, Bonitto)
Hall biztos jo lesz, szamomra az nem egyertelmu, hogy mas poszt nem lett volna e fontosabb, de nyilvan Wilsonnak akarnak segiteni amennyire lehetseges.
Ruckert meg Jets fan, gondolom ez sokat nyomott amellett hogy nem is béna.
Ha Wilson besül, en akkor sem baszcsizam ki JDt. Szerintem ettol tudatosabban nem lehet epitkezni. Ha eppen az a jatekos nem jon be... nyilvan baj, sulyos arat fizetunk. De ez csak egy jatekos. Ettol még amit csinal lehet jo. En adnek neki még eselyt utana is. Pl ha mondjuk a D jol muzsikal, az is eredmeny. Nyilvan ha minden egy rakat szar, az idei pickek is beégnek, akkor az megint mas. Akkor lecsó.
Mar "csak" 4 es fél honap es elkezd kiderulni.
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Szerintem ha Hall-t nem viszik ki előttünk akkor cetlizzük, viszont ha elkel akkor Nakobe vagy Brisker a prioritás!🧐🧑🏽‍🦯
Poginho
3bol 3? nem rossz
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Hat, Zach nem panaszkodhat az biztos. Nem teljesen erre szamitottam, de orulok. Wester jol betalalt ezzel az RB pickel 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Mondjuk nem panaszkodhatunk arra, hogy Wilson körül nem lesz talent
Wester
Csak tenyleg egyik OT se seruljon le...plusz Bectonnal meg ezer kerdojel
Beki
Becton jó lesz!!!!
Jobbulást neked bármi gondod is van!

Green is green
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
A TE meglepett, de 50-60 felett már mindegy, úgyis lutri. CB, Edge, WR, RB jött - fele támadó, fele védő. Abszolut ezt vartam 2 (talán 3?) ebből beválik, azaz erősődünk, kevesebb lett a gyenge posztunk. JD megcsinálta amit lehetett - szép munka. Ettől még ha Wilson nem lép előre idén repülni fognak Salehval és megy az egész a kukába.
Hajrá Zach, rajtad áll vagy bukik, végre van egy normálisabb GMünk, egészségesebbnek tűnő keret mint az elmúlt 5-8 évben bármikor, ne baszd el, szedd össze magad!!!!

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mai napra maradt 2 korai 4. kor es vege 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Első számomra picit furcsa pick, mert Ruckert értéken van, de 3. számú TE-nek?
Wester
Gondolom az volt a cel, ha Uzomah vagy Conklin leserul, akkor legyen helyettes.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Első számomra picit furcsa pick, mert Ruckert értéken van, de 3. számú TE-nek?

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!


Mondjuk azért jó, hogy ez nem sikerült 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem panaszkodhatunk arra, hogy Wilson körül nem lesz talent
Wester
Csak tenyleg egyik OT se seruljon le...plusz Bectonnal meg ezer kerdojel
Beki
Igen és ha nem válik be végül, akkor jövőre megoldjuk az OT posztot. De az túl nagy luxus lett volna ennyi need-el, hogy előre megoldjunk egy olyan problémát, ami talán nem is létezik. A depth-ben egyetértünk, de szerintem azt meg nem második körben akarsz hozni.
Wester
Maradek 3 pickbol egy OT es S kell
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk nem panaszkodhatunk arra, hogy Wilson körül nem lesz talent
Wester
Csak tenyleg egyik OT se seruljon le...plusz Bectonnal meg ezer kerdojel
Beki
Igen és ha nem válik be végül, akkor jövőre megoldjuk az OT posztot. De az túl nagy luxus lett volna ennyi need-el, hogy előre megoldjunk egy olyan problémát, ami talán nem is létezik. A depth-ben egyetértünk, de szerintem azt meg nem második körben akarsz hozni.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Mondjuk nem panaszkodhatunk arra, hogy Wilson körül nem lesz talent
Wester
Igen, a skill pozikat eléggé kimaxoltuk! O-line depth miatt ugyan fájhat még a fejünk, de offense oldalon idén úgyis azon múlik minden, hogy Zach Wilson hogy nyomja majd.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem panaszkodhatunk arra, hogy Wilson körül nem lesz talent
Wester
Csak tenyleg egyik OT se seruljon le...plusz Bectonnal meg ezer kerdojel
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk nem panaszkodhatunk arra, hogy Wilson körül nem lesz talent

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Tudnam mitol szartak be h 5. kort be kellett aldozni 😀
Beki
Ha Hall sokkal előrébb volt a boardon, mint a többi futó, akkor az 5. kör nem annyira érdekes.
Konkrétan ugye most annyi játékosunk lesz, hogy ki kell majd elvileg vágni embereket. 3 első körös után annyira nem érdekes a mennyiség most
Wester
Az RB pick leg emesztheto + ma este 3. napot is gyorsan letudju, de 3. koros pickunket tuti meg nem varom eliben 😀
Beki
Nagyon rendben van az a pick, nagy mitosz jelenleg, hogy futót bármikor lehet hozni, az NFL kezdők nagy része az első 3 körből van, és kb 2. kör ahonnan a legtöbb érték jön futókból
Wester
Mondjuk nekem kifejezetten tetszett Michael Carter bemutatkozó éve, szóval túlzásnak érzem kicsit a 2. körös cetlit egy újabb RB-ért... LB, DT vagy OT pozícióra is előbb húztam volna...
Zotya86
Carter jó is, de ő nem all-down back, kellett mellé egy kiegészitő ember. Lafleur rendszere is inkább több RB-re epit

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 192
Tudnam mitol szartak be h 5. kort be kellett aldozni 😀
Beki
Ha Hall sokkal előrébb volt a boardon, mint a többi futó, akkor az 5. kör nem annyira érdekes.
Konkrétan ugye most annyi játékosunk lesz, hogy ki kell majd elvileg vágni embereket. 3 első körös után annyira nem érdekes a mennyiség most
Wester
Az RB pick leg emesztheto + ma este 3. napot is gyorsan letudju, de 3. koros pickunket tuti meg nem varom eliben 😀
Beki
Nagyon rendben van az a pick, nagy mitosz jelenleg, hogy futót bármikor lehet hozni, az NFL kezdők nagy része az első 3 körből van, és kb 2. kör ahonnan a legtöbb érték jön futókból
Wester
Mondjuk nekem kifejezetten tetszett Michael Carter bemutatkozó éve, szóval túlzásnak érzem kicsit a 2. körös cetlit egy újabb RB-ért... LB, DT vagy OT pozícióra is előbb húztam volna...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tudnam mitol szartak be h 5. kort be kellett aldozni 😀
Beki
Ha Hall sokkal előrébb volt a boardon, mint a többi futó, akkor az 5. kör nem annyira érdekes.
Konkrétan ugye most annyi játékosunk lesz, hogy ki kell majd elvileg vágni embereket. 3 első körös után annyira nem érdekes a mennyiség most
Wester
Az RB pick leg emesztheto + ma este 3. napot is gyorsan letudju, de 3. koros pickunket tuti meg nem varom eliben 😀
Beki
Nagyon rendben van az a pick, nagy mitosz jelenleg, hogy futót bármikor lehet hozni, az NFL kezdők nagy része az első 3 körből van, és kb 2. kör ahonnan a legtöbb érték jön futókból
Wester
Ennyi ev utan fura latni h vmi logika menten, de epul a csapat. 😀